free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A jaka będzie cena przy tym grupowym zamówieniu - bo też nie widzę tego tematu?


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli macie jakies pytania odnosnie zamowienia pytajcie w temacie o zamowieniu.

Nie piszcie do mnie na priv w tej kwestii, bo kazdy pyta o to samo!

Nie macie dostepu piszcie do Zioma/Liona.

Tamta strona wiaze sie z zaufanymi czlonkami forum ,CB to ciezki temat , stad nie zakladalem tematu w otwartej czesci, bo nigdy nic nie wiadomo...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mam dostępu do tematu niestety w zamkniętym forum

 

Napisz do Liona jezeli jeszcze nie wyslal kasy za CB i zrobilbys to szybko, moze mialbys szanse sie jeszcze zalapac.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym poprosił o dostęp /thx


Aktualna kuracja:

Polaris Lab 10

Pantostin

Minovivax 5%

Ketoxin forte

NIZORAL 2% Krem

PURITAN'S PRIDE Włosy, skóra i paznokcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przegapiłem zamówienie to kiedy planujecie następne? Nie chce go przegapić a nie mam dostępy do subforum "zamówienia grupowe". I drugie pytanie czy ktoś z was ma możliwość sprawdzić substancję po zamówieniu grupowym? Bo różne rzeczy potrafią przysyłać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Również wpadłem w ten paradoks :/ Chciałbym spróbować z CB, ale żeby dołączyć się do zamówienia grupowego trzeba mieć tam dostęp. Z kolei dostęp nadają dopiero gdy jest organizowane zamówienie. Oczywiście info o następnym zamówieniu znajdziesz w dziale zamkniętym - Komedia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Również wpadłem w ten paradoks :/ Chciałbym spróbować z CB, ale żeby dołączyć się do zamówienia grupowego trzeba mieć tam dostęp. Z kolei dostęp nadają dopiero gdy jest organizowane zamówienie. Oczywiście info o następnym zamówieniu znajdziesz w dziale zamkniętym - Komedia

 

Tu nigdzie nie ma paradoksu toz to POLSKA:)

 

"Przyjmiemy do pracy po studiach z 10 letnim doswiadczeniem"


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli wciaz chcecie zamowic CB , to mam dobra wiadomosc, ceny znowu poszly w dol, wlasnie dostalem niedawno maila od Kane.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie zamówił, jednak nie mam dostępu do zamkniętego forum. A nie wiem czy planujecie zamówienie grupowe? I czy ktoś z kolegów prawdza substancję czy to w istotcie dobre jakościowo cb? Nie wiem też jakie są ceny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chętnie zamówił, jednak nie mam dostępu do zamkniętego forum. A nie wiem czy planujecie zamówienie grupowe? I czy ktoś z kolegów prawdza substancję czy to w istotcie dobre jakościowo cb? Nie wiem też jakie są ceny?

 

Również byłbym zainteresowany i tak samo ciekawi mnie czy rzeczywiście to co wysyłają ze stanów to jest dobre jakościowo cb.

 

Rozumiem, ze 10g powinno wystarczyc na rok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chętnie zamówił, jednak nie mam dostępu do zamkniętego forum. A nie wiem czy planujecie zamówienie grupowe? I czy ktoś z kolegów prawdza substancję czy to w istotcie dobre jakościowo cb? Nie wiem też jakie są ceny?

 

Również byłbym zainteresowany i tak samo ciekawi mnie czy rzeczywiście to co wysyłają ze stanów to jest dobre jakościowo cb.

 

Rozumiem, ze 10g powinno wystarczyc na rok?

 

Na zagranicznych forach chodzą pogłoski, że sklep kane przy zamówieniach grupowych wysyła dobry składnik, jednak przy indywidualnych podobno oszukiwali... licząc, że nikt tego nie sprawdzi.... nie wiem czy to prawda, dlatego lepiej zamawiać grupowo bo bezpieczniej. I ponawiam pytanie czy ktoś z kolegów ma dostęp by oddać to do analizy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym był zainteresowany zakupem, o czym pisałem AngelOnTheEarth, wiem że przy ostatnim zamówieniu płaciliście 75$ za gram. Jak ktoś wie jaka jest cena po tej obniżce, to niech napisze ją w tym temacie, to pomoże zebrać więcej osób do zamówienia grupowego.


Nizoral 2% 2x na tydz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też bym był zainteresowany zakupem, o czym pisałem AngelOnTheEarth, wiem że przy ostatnim zamówieniu płaciliście 75$ za gram. Jak ktoś wie jaka jest cena po tej obniżce, to niech napisze ją w tym temacie, to pomoże zebrać więcej osób do zamówienia grupowego.

 

viewtopic.php?f=22&t=2512&start=10


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem na bieżąco w kwestiach CB więc zapytam:

 

- kiedy mniej wiecej móżna sie spodziewać oficjalnego leku na rynku?

- jaki jest mniej wiecej miesięczny koszt kuracji przy obecnym zamawianiu?

- rozumiem, że można stosować Neogenic jako pojazd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem na bieżąco w kwestiach CB więc zapytam:

 

- kiedy mniej wiecej móżna sie spodziewać oficjalnego leku na rynku?

- jaki jest mniej wiecej miesięczny koszt kuracji przy obecnym zamawianiu?

- rozumiem, że można stosować Neogenic jako pojazd?

 

1. Niby 2021.

2. Zalezne od 3 czynnikow.

- po ile kupisz

- jakie stezenie

- jaka ilosc

3. Mozna.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanko odnośnie uboków -

el_duterino na zagranicznym forum twierdzi, że niestety tak jak w przypadku innych androgenów pojawiły się też u niego problemy z libido po 6 miesiącach stosowania.

Czy ktoś ze stosujących odczuł to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze pytanko odnośnie uboków -

el_duterino na zagranicznym forum twierdzi, że niestety tak jak w przypadku innych androgenów pojawiły się też u niego problemy z libido po 6 miesiącach stosowania.

Czy ktoś ze stosujących odczuł to?

 

Wyslij link do tego jak mozesz, bo on stosowal mega dawki RU i nie mial ubokow, wiec jest to dla mnie z deka dziwne.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też również dziś startuję z tym środkiem. Za pół roku zdam relację, będę próbował systematycznie robic fotki i zobaczyć jak to wszystko wygląda. Niestety mam łysienie agresywne, więc nie liczę na dużą poprawę, ale może choć trochę poprawi się mój wygląd i na głowie coś będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że jako pojazd dla CB-03-01 można stosować neogenic mam dwa pytania:

 

1) Czy orientujecie się jaka jest stabilność takiego roztworu, to znaczy jak często należy sporządzać nowe porcje?

 

oraz

 

2) Czy były publikowane jakieś rzetelne badania w których - jako pojazd - był wykorzystywany wspomniany neogenic; innymi słowy skąd pewność, że CB-03-01 w takim połączeniu rzeczywiście działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...