free web hit counter Skocz do zawartości
smc

Klinika Przybylski - 3035 graftów, 26.09.2022

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze to na ten moment prześwity są dosyć wyraźne biorąc pod uwagę fakt, że poszło sporo graftów. Trzeba liczyć na to, że się jeszszcze się dogęści do 8 miesiąca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

287 dzień (9,5 miesiąca)

Wszystko jest już ładnie zagęszczone, na całej linii włosy o identycznym poziomie zagęszczenia.

Efekt jest super, włosy ładnie się układają. Dobrze ze zdecydowałem się na zabieg u Pana Doktora. 

 

@waajchaa zabieg 25k zł + cena hotelu + leki itp. Na zabieg musiałem czekać jakieś 4 miesiące.

IMG_20230711_131620.jpg

IMG_20230711_131549.jpg

IMG_20230711_131537.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to wygląda jak nie jesteś tyłem do światła i włosy nie są przygniecione? Mógłbyś zrobić zdjęcie boku zakola w warunkach jak ostatnio? Nawiązuje do poprzedniego zdjęcia:


image.png.c16c681aa89600477da0764791d44929.png

Edytowane przez chcialbymwlosy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to wygląda, może mogło by być ciut gęściej przy linii ale i tak jak na taki ubytek bardzo fajnie. Myślę że 80-85% odrosło, a może się jeszcze ciut zagęści przez 2 miesiące. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, że udało się osiągnąć efekt z którego jesteś zadowolony :)

Patrząc na różne relacje można odnieść wrażenie, że w sporej ilości innych przeplatających się tutaj klinikach są w stanie dość często uzyskać większą gęstość z tych 3000 graftów niż dr Przybylski. Piszę to jako osoba 1,5 roku po zabiegu u niego z którego ogólnie jestem zadowolony, bo mimo kilku wątpliwych kwestii stan przed zabiegiem w porównaniu z tym co jest teraz znacząco odmienił moją sytuację ze skutkami łysienia - przynajmniej na chwilę obecną. Trzeba brać pod uwagę, że nie w każdym przypadku podobna gęstość będzie zadowalająca dla pacjenta, bo spore znaczenie może mieć tu jego rodzaj włosa jak i fryzura którą preferuje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, damnian84 napisał:

Super, że udało się osiągnąć efekt z którego jesteś zadowolony :)

Patrząc na różne relacje można odnieść wrażenie, że w sporej ilości innych przeplatających się tutaj klinikach są w stanie dość często uzyskać większą gęstość z tych 3000 graftów niż dr Przybylski. Piszę to jako osoba 1,5 roku po zabiegu u niego z którego ogólnie jestem zadowolony, bo mimo kilku wątpliwych kwestii stan przed zabiegiem w porównaniu z tym co jest teraz znacząco odmienił moją sytuację ze skutkami łysienia - przynajmniej na chwilę obecną. Trzeba brać pod uwagę, że nie w każdym przypadku podobna gęstość będzie zadowalająca dla pacjenta, bo spore znaczenie może mieć tu jego rodzaj włosa jak i fryzura którą preferuje.

Co do samej gęstości nie tylko ilość graftów ma znaczenie. 3000 graftów 1 włosowych nie da tej samej gęstości co 3000 graftów 4 włosowych - oczywiście przykład celowo przesadzony. Duże znaczenie ma oczywiście odrost, ilość włosów na graft (tutaj u autora wygląda nieźle, czasami są zabiegi gdzie jest 2,10 na graft), kaliber samego włosa i kąt wszczepienia. Włosy pod kątem 90 nie będą blokować tak dobrze światła jak te wszczepione pod mniejszym kątem i będą wyglądać na rzadsze. Tutaj najbardziej rzetelną miarą sukcesu takiego zabiegu (nie licząc samego elementu artystycznego linii)  byłby odrost, ale to ciężko policzyć, chyba że jest dramatycznie niski, no to wtedy łatwo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, damnian84 napisał:

Pisząc o gęstości miałem na myśli % odrostu, bo tutaj pies pogrzebany.

 

A u ciebie jak odrost szacujesz? Trochę pocieszeniem jest fakt że jeśli zabieg został dobrze wykonany (czyli dobry kierunek wzrost, kąt, brak powikłań typu ridge, cobblestoning, donor w dobrym stanie) to brakujące miejsca zawsze można dogęścic. Ja musiałem usunąć prawie wszystko (finalnie wyszło poniżej 400 graftów jak się okazuje) bo nie było mowy żeby to dogescic i żeby to dobrze wyglądało. 

Oczywiście szkoda każdego włosa który nie wrośnie, ale nawet najlepsi lekarze mają przypadki z gorszym odrostem.

Edytowane przez smutny12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem Twój wątek i tylko współczuć. Swoją gęstość odrostu ogólnie oceniam na zadowalającą, a jaka wyszła faktycznie to już trzeba by było zweryfikować pod mikroskopem. Wiadomo, że zdjęcia wszystkiego nie oddadzą, to co widać na forum wypada trochę korzystniej niż jest w rzeczywistości przy dobrym oświetleniu. Nie ma co zaśmiecać koledze wątku, najwyżej wrzucę obecny stan do swojego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 miesiąc po zabiegu

 

Finalnie wygląda to tak, efekt jest super! Mam wrażenie, że włosy jeszcze bardziej się zagęściły. Wszędzie jest równomierne rozłożenie włosa, żadnych prześwitów, identycznie po obu stronach. Jestem bardzo zadowolony, finalny efekt wygląda bardzo naturalnie.

IMG_20240219_163929.jpg

IMG_20240219_163939.jpg

IMG_20240219_163947.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, gratuluje. 

Jednak widać nawet przy tak słabym oświetleniu, że gęstość przeszczepionych włosów jest niższa niż naturalnych. 

pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko, wygląda mocno profesjonalnie jeśli chodzi o efekt i liczby. Mógłbyś tylko podać w wątku głównym i temacie co to za tym przeszczepu ? po rozłożeniu na dwa dni wnioskuję że chodzi o FUE. thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ninjaturtle napisał:

siemanko, wygląda mocno profesjonalnie jeśli chodzi o efekt i liczby. Mógłbyś tylko podać w wątku głównym i temacie co to za tym przeszczepu ? po rozłożeniu na dwa dni wnioskuję że chodzi o FUE. thx

 

Przybylski nie robi FUT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...