free web hit counter Skocz do zawartości
Gość Lion

Minoxidil - wykresy, badania

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Dlaczego nie? Ja trzymam w lodówce. Z resztą dr. Lee przetrzymywał w lodówce mieszankę minox-spiro, próbując w ten sposób zwiększyć jej stabilność w trakcie eksperymentów z połączeniem tych składników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mówię że nie można trzymać w lodówce, tylko że nie ma takiej potrzeby:

Czy minoksa trzeba przetrzymywać w lodówce w upalne dni?

 

Minoksidil jest bardzo stabilnym środkiem, co innego gdy się eksperymentuje i dorzuca różne substancje do niego, wtedy rzeczywiście lepiej trzymać w lodówce i robić świeże mieszanki co 2-4tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechodzę własnie na 15% minoksa. Czy jak będę chciał z niego zrezygnować za np. rok to czy będzie możliwe utrzymanie tego co na nim wyhodowałem innymi stymulatorami?

I jak często trzeba stosować 15%? Też tak jak 5%, tzn. dwa razy na dobę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Mam pytanie co do minoxidilu. Czy linienie, które może być po jego używaniu występuje na całej głowie, czy tylko na miejscach, gdzie się go stosuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Mam pytanie co do minoxidilu. Czy linienie, które może być po jego używaniu występuje na całej głowie, czy tylko na miejscach, gdzie się go stosuje?

Zwykle wystepuje w miejscach polewania minoxidilu, choc co do linienia to czesto w ogole nie wystepuje. Chyba tylko raz spotkałem sie z linieniem na całej głowie po minoxie.

 

Czy blokerem jaki mogę stosować z minoxem może być krem Nizoral?Pozdrawiam

Raczej nie moze. Nizoral to nie bloker DHT. Ketokonazol nie jest nawet zatwierdzonym srodkiem do walki z lysieniem choc takie badania były juz niejednokrotnie. To raczej dobry dodatek do kuracji.


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego przy stosowaniu loxonu 5% prawie całkowicie zatyka mi się nos ? Reakcja alergiczna ?


"Potępienie bez sprawdzenia jest najwyższą formą ignorancji"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety na to wygląda. Jak długo to trwa po uzyciu minoxa? Też jestem alergikiem, z tym ze na trawy, wiec moge pomoc


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety na to wygląda. Jak długo to trwa po uzyciu minoxa? Też jestem alergikiem, z tym ze na trawy, wiec moge pomoc

 

 

Dobre 5 godzin po aplikacji na skórę głowy. Przyświeciłem latarką w głąb nosa i zauważyłem mocno powiększone małżowiny nosowe. Kolejny skutek uboczny objawia mi się w inny sposób, tak jakby ktoś mnie lekko dusił, zaczyna mi też szybciej brakować tlenu. Chyba będę musiał zrezygnować z jego stosowania, za duże skutki uboczne.

Szkoda, bo wiązałem duże nadzieje z tym lekiem.


"Potępienie bez sprawdzenia jest najwyższą formą ignorancji"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowa alergia. MIałem tak na początku gdy zaczynało mi sie uczulenie na trawy/żyta. Obecnie jade na alergenach. Odstaw minoxa, jesteś na niego uczulony. Zastosuj bloker, po minoxie 5% cudów i tak by nie było.


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ulotce Loxonu jest info że:

"Leku Loxon 5% nie należy stosować w czasie stosowania innych leków podawanych miejscowo. Leki stosowane miejscowo, takie jak kortykostero-idy, tretinoina, ditranol oraz wazelina mogą zmieniać właściwości ochronne warstwy rogowej naskórka, co prowadzić może do podwyższonego wchłaniania minoksydylu do krwi i efektów ogólno-ustrojowych".

 

Ja na noc stosuję Retin żel a rano minox i pytanie co zrobić aby zminimalizować przenikanie do krwi ? Używam standardowego pojazdu.

 

Inna sprawa to czy można po minoxie wychodzić na słońce ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

czy jest jakiś inny niż Minoxidil równie skuteczny i przebadany lek stymulujący odrost? Niestety nie mogę korzystać z Minoxidilu, bo dostaję tachykardii. Ostatnio chciałem spróbować z Loxonem 2% (10 psiknięć na czubek głowy) i musiałem po kilku dniach odstawić, bo po 3 dniach tętno w stanie spoczynku wzrastało mi do 120-130 uderzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie dodatki warto dodać do Minoxa? myślałem nad Piperyną, i 3 olejkami tzn rozmarynowy,lawendowy i tymiankowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy jest jakiś inny niż Minoxidil równie skuteczny i przebadany lek stymulujący odrost? Niestety nie mogę korzystać z Minoxidilu, bo dostaję tachykardii. Ostatnio chciałem spróbować z Loxonem 2% (10 psiknięć na czubek głowy) i musiałem po kilku dniach odstawić, bo po 3 dniach tętno w stanie spoczynku wzrastało mi do 120-130 uderzeń.

 

co to ma wspolnego z tematem? Po co zasmiecasz wątek?

 

jakie dodatki warto dodać do Minoxa? myślałem nad Piperyną, i 3 olejkami tzn rozmarynowy,lawendowy i tymiankowym.

 

co to ma wspolnego z tematem? Po co zasmiecasz wątek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

hheeeehhhhheeee dobrze, że inni wcześniej nie zaśmiecali tego wątku

 

co to ma wspólnego z tematem? hmmmmm może w temacie występuje nazwa Minoxidil oraz słowo badania...... oraz wątek umieszczony jest na forum o temacie: "Leki zapobiegające wypadaniu włosów i stymulujące odrost"

 

nie ważne, jeżeli jest to aż taki problem to mogę nie pisać......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

badania na temat minoxidilu. A nie innych substancji.

 

To ze inni zaśmiecali nie znaczy że Ty tez musisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rok na Loxonie i Nizoralu:

 

 

To chyba nasz kolega ze starego forum.

 

Efekt jest taki, że dupę urywa. Fake? Chyba nie, bo po co miałby to robić.

 

Tutaj kolejny:

http://www.youtube.com/watch?v=4j4BDzSBSTs

 

Na forach zagranicznych jest kilka fajnych rezultatów Nizoral + Minox, nie jest to więc nowość Często jednak w takiej kombinacji następuje regres po początkowym sukcesie, choć nie w każdym przypadku.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulotka Loxonu 5%:

 

"Zwykle 1ml płynu należy rozprowadzić w miejscu łysienia i wmasować w skórę... Lek stosuje się dwa razy na dobę. Nie przekraczać dawki 2ml w ciągu doby."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadna Dla Ciebie 5 rano to rano a 22-23 to wieczor i tyle

Z tego co sie orientuje to chodzi tutaj o cykl miedzy umyciem glowy (kazdy myje glowe w podobnych odstepach pasujacych jemu samemu) i zapewnienie pewnej systematycznosci dzialania oraz odleglosci miedzy aplikacjami.


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecicie jakiś polski sklep internetowy z kirklandem 5%? Taki żeby mieć pewność, że nie wysyłają podróbek. Próbowałem w kilku aptekach dostać loxon 5% bez recepty, ale nie dało rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proboj dalej, ja dostałem bez problemu bez recepty w różnych aptekach. Kirklanda nie używam ze względu że wysycha strasznie długo - 2-3h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...