free web hit counter Skocz do zawartości
Aksoy

Przeszczep 5500 w Jack - brata

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, brat robił przeszczep  w klinice Jack w Turcji ok 5500 graftow w styczniu tego roku.. Coś nam nie za bardzo pasuje miejsca donoru cały czas wyskakują syfy oraz chujowo skóra tam wygląda czy dojdzie to do siebie? 

Wew po zabiegu - proscar 1mg codziennie oraz minoxidil 5%  zew codziennie 

IMG_20230703_210257.jpg

IMG_20230703_210135.jpg

IMG_20230703_210148.jpg

IMG_20230703_210159.jpg

IMG_20230703_210249.jpg

IMG_20230703_210307.jpg

IMG_20230703_210128.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jeszcze trochę tył zagescic myślicie czy mam szansę kolejnym przeszczepem? Czy donor idzie jakoś zregenerować? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tu niestety nie widzę donoru. Dramat jakiś, ale może chociaż góra się jeszcze zagęści, chociaż na 5 miesięcy też słabo.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do uzupełnienia donoru to tylko włosy z ciała pozostają, ale nie jest to zawsze takie proste i oczywiste bo mają sporo ograniczeń i tutaj już warto skonsultować się z jakaś dobrą kliniką która oceni możliwość takiego zabiegu.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź do dermatologa niech Ci maść przypisze żeby smarować donor. Jak skóra będzie wyglądać na zregenerowana to tylko mikropigmentacje donoru i zapomnialbym o jakimkolwiek kolejnym zabiegu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Aksoy napisał:

Witam, brat robił przeszczep  w klinice Jack w Turcji ok 5500 graftow w styczniu tego roku.. Coś nam nie za bardzo pasuje miejsca donoru cały czas wyskakują syfy oraz chujowo skóra tam wygląda czy dojdzie to do siebie? 

Wew po zabiegu - proscar 1mg codziennie oraz minoxidil 5%  zew codziennie 

IMG_20230703_210257.jpg

IMG_20230703_210135.jpg

IMG_20230703_210148.jpg

IMG_20230703_210159.jpg

IMG_20230703_210249.jpg

IMG_20230703_210307.jpg

IMG_20230703_210128.jpg

a masz zdjęcia przed przeszczepem? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z doświadczenia powiem, że minoxidil może powodować krosty na głowie. Dodatkowo jego działanie może z czasem się zmieniać-organizm może różnie reagować, nawet jak na początku nic nie robił/były dobre efekty, to za jakiś czas może być zupełnie na odwrót. Ja miałem epizod kiedy minoxidil powodował właśnie u mnie krosty na głowie i łupież, odkryłem także był on również prawdopodobnie przyczyną mojej bezsenności i problemów z ciśnieniem-co powodowało więcej szkód niż pożytku w kwestii walki z łysieniem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech smaruje  tył aloesem, działa kojąco, a to wygląda na stałe podrażnione. Może pomoże, a na pewno nie zaszkodzi


Aktualna kuracja:

- Finasteryd 1mg (Finahit)

- Hairvity

- Dermena Men (szampon)

- Zoxin Med (szampon)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.07.2023 o 02:17, Aksoy napisał:

Chciałbym jeszcze trochę tył zagescic myślicie czy mam szansę kolejnym przeszczepem? Czy donor idzie jakoś zregenerować? 

Wydaje mi się, że jeszcze z tyłu głowy można by jeszcze coś skubnąć, ale przede wszystkim broda i reszta ciała i resztę z'pigmentować. Tylko tak jak ktoś tu napisał to już musi zająć się dobra klinika, która specjalizuje się w tego typu poprawkach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, default napisał:

Wydaje mi się, że jeszcze z tyłu głowy można by jeszcze coś skubnąć, ale przede wszystkim broda i reszta ciała i resztę z'pigmentować. Tylko tak jak ktoś tu napisał to już musi zająć się dobra klinika, która specjalizuje się w tego typu poprawkach.

Tam nie ma już co skubać. Albo to jakii bardzo długi shockloss, albo jakieś stan zapalny, albo to niestety tak wygląda. Boki mają tak mała gęstość, że można policzyć grafty. Myślę że jakaś wizyta u dobrego dermatologa mógłby  coś dać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...