free web hit counter Skocz do zawartości
mmsuits

Prośba o polecenie

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

dojrzałem do przeszczepu. Aktualny stan to 5 i wiek 41.

Waham się miedzy PL a TR. Na całkowite zamkniecie tematu łysiny nie chciałbym przekroczyć 35K

Będę bardzo wdzięczny za wszelkie wskazówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mmsuits napisał:

Hej,

dojrzałem do przeszczepu. Aktualny stan to 5 i wiek 41.

Waham się miedzy PL a TR. Na całkowite zamkniecie tematu łysiny nie chciałbym przekroczyć 35K

Będę bardzo wdzięczny za wszelkie wskazówki.

Cześć, jeżeli czytasz to forum to powinieneś wiedzieć, że w Polsce nie warto i to nie dlatego, że jest drogo, tylko po prostu jest to zbyt duże ryzyko. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.08.2023 o 13:36, mmsuits napisał:

Hej,

dojrzałem do przeszczepu. Aktualny stan to 5 i wiek 41.

Waham się miedzy PL a TR. Na całkowite zamkniecie tematu łysiny nie chciałbym przekroczyć 35K

Będę bardzo wdzięczny za wszelkie wskazówki.

W 35k będzie trudno. Szczególnie przy takim ubytku. Pozostaje Turcja. HLC(chociaż myślę że 2 zabiegi to z 50 tys), ewentualnie bardziej budżetowo. Poszukaj na forum, mniej więcej widać które tureckie kliniki budżetowo umieją posadzić tak żeby wyrosło. Jeśli chodzi o resztę europy (Belgia Hiszpania) to w dobrych klinikach przy 5000 graftów trzeba 60-80 tyś liczyć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, smutny12 napisał:

W 35k będzie trudno. Szczególnie przy takim ubytku. Pozostaje Turcja. HLC(chociaż myślę że 2 zabiegi to z 50 tys), ewentualnie bardziej budżetowo. Poszukaj na forum, mniej więcej widać które tureckie kliniki budżetowo umieją posadzić tak żeby wyrosło. Jeśli chodzi o resztę europy (Belgia Hiszpania) to w dobrych klinikach przy 5000 graftów trzeba 60-80 tyś liczyć. 

Dzięki, 

dołączam zdjęcia z dziś. Myślisz że 5K grafów wystarczy? Gniazdo o średnicy 7,5cm czyli ok 40cm2. licząc 30grafó/cm2 to wychodzi ok 1200 na samo gniazdo -> dobrze to rozumiem?

Do tych 50tyś zł. bym doszpurlał ale 80K to już trochę boli :)

Myślisz, że warto w HLC? 

20230819_052646661_iOS.jpg

20230819_052723936_iOS.jpg

20230819_052737745_iOS.jpg

20230819_052739240_iOS.jpg

20230819_052806121_iOS.jpg

Edytowane przez mmsuits

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział, że to już Norwood 6 i 5000 graftów to będzie zdecydowanie za mało na pełne pokrycie. Z tego powodu rozważyłbym na Twoim miejscu FUT zamiast FUE.  Bo alternatywą pozostaje FUE z BHT (broda np.). 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinając się pod OP - z kim w Polsce można zrobić sensowną konsultację pod przeszczep w Turcji? Osobiście, nie online.

Jestem w Poznania więc niby jest tu FlyMedica ale nie jestem pewien czy oni cokolwiek skonsultują analogowo. Może Aestepool w Wawie / Wrocku?

Gdyby ktoś miał dodatkowe pomysły, będę wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.08.2023 o 00:21, roosvelt1984 napisał:

Podpinając się pod OP - z kim w Polsce można zrobić sensowną konsultację pod przeszczep w Turcji? Osobiście, nie online.

Jestem w Poznania więc niby jest tu FlyMedica ale nie jestem pewien czy oni cokolwiek skonsultują analogowo. Może Aestepool w Wawie / Wrocku?

Gdyby ktoś miał dodatkowe pomysły, będę wdzięczny.

O Wrocku nic nie powiem bo nie wiem ale w Warszawie Damian z Aestepool ma mega wiedzę i dowiesz się bardzo dużo na konsultacji.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...