free web hit counter Skocz do zawartości
Alexy34

Alexy34 3970grafow getfue MEMORIAL Turcja -8luty2013

Rekomendowane odpowiedzi

Całkiem sporo ci włosów zostało... to mi juz poleciało znacznie więcej, a miałem zabieg robiony ponad tydzień po Tobie.


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Powinno byc az takie zaczerwienienie miesiac po operacji?Tak jest standardowo?

 

Dzieki Aleks za foto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powinno byc az takie zaczerwienienie miesiac po operacji?Tak jest standardowo?

 

w zależności ile graftów jest przeszczepionych, jakie narzędzia przy HT i indywidualnie od procesu gojenia się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem 2,5 miesiąca po i zaczerwienienie jest do tej pory dość widoczne, także na pewno u każdego inaczej proces gojenia wygląda. Na stan dzisiejszy mam sporo kiełkujących włosów, ale widocznych tylko pod dobrym oświetleniem i niesymetryczny odrost na zakolach (lewe w dużo lepiej). Najgorszy czas po zabiegu- czekanie na odrost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

troszke powiedzialbym zdjecia robione we fleszu w ciemnym pomieszczeniu ujaskrawiaja obraz , w rzeczywistosci nie jest az tak zle ...pomalenku czerwone jasnieje ,wlasciwie

 

jest zaczerwienione tylko bardzo delikatnie ...

 

tak czy inaczej nie mam zamiaru nic ukrywac czy kombinowac i nawet jesli operacja by sie nie udala, to tez pokaze to i wkleje zdjecia

 

...w pracy i ogolnie nikt sie nie kapnal ze znajomych ,ze wogole mialem przeszczep robiony : x

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
troszke powiedzialbym zdjecia robione we fleszu w ciemnym pomieszczeniu ujaskrawiaja obraz , w rzeczywistosci nie jest az tak zle ...pomalenku czerwone jasnieje ,wlasciwie

 

jest zaczerwienione tylko bardzo delikatnie ...

 

tak czy inaczej nie mam zamiaru nic ukrywac czy kombinowac i nawet jesli operacja by sie nie udala, to tez pokaze to i wkleje zdjecia

 

 

Dobre podejscie, takze dzieki Alexy34


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minął miesiac od twojego przeszczepu... w 95% przypadków ludzie nie mają już wtedy przeszczepionych włosów... a u ciebie wygląda na to że zachowałęś prawie wszystkie... a przynajmniej zdecydowaną większość... pozazdrościć! Byćmoże m.in. dlatego ludzie się nie kapneli że miałeś przeszczep.


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Minął miesiac od twojego przeszczepu... w 95% przypadków ludzie nie mają już wtedy przeszczepionych włosów... a u ciebie wygląda na to że zachowałęś prawie wszystkie... a przynajmniej zdecydowaną większość... pozazdrościć! Byćmoże m.in. dlatego ludzie się nie kapneli że miałeś przeszczep.

 

U mnie wszystko wypadło około 2 miesiąca, także myślę, że jeszcze wszystko przed Alexym Co do zaczerwienienia - j/w nie ma się czym niepokoić, u jednych "schodzi" ono szybciej, u drugich wolniej, nie jest to nic specjalnie dziwnego na tym etapie.

 

Co do pytania: masowanie w celu pozbycia się strupków jak najbardziej wskazane, także zrobiłeś dobrze.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powinno byc az takie zaczerwienienie miesiac po operacji?Tak jest standardowo?

 

w zależności ile graftów jest przeszczepionych, jakie narzędzia przy HT i indywidualnie od procesu gojenia się.

 

Tadek możesz rozwinąć jakie narzędzia dają najlepszy efekt czyli najmniejsze zaczerwienienia ?

Generalnie niefajnie to wygląda, nie da rady czymś to przytuszować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powinno byc az takie zaczerwienienie miesiac po operacji?Tak jest standardowo?

 

w zależności ile graftów jest przeszczepionych, jakie narzędzia przy HT i indywidualnie od procesu gojenia się.

 

Tadek możesz rozwinąć jakie narzędzia dają najlepszy efekt czyli najmniejsze zaczerwienienia ?

Generalnie niefajnie to wygląda, nie da rady czymś to przytuszować ?

 

Zaczerwienienie w donorze wiąże się z wielkością puncha(0d 0.5 do 1.1), czym mniejsze tym mniejsza rana, co wiąże się z szybszym gojeniem. Strefa biorcza, nawiercanie zostawia większą ranę niż nakuwanie. Nakuwać można igłą wielkości 18,20 lub 23, niektórzy używają skalpela. Drugim podstawowym czynnikiem jest indywidualne predyspozycje do gojenia się ran. W odpowiednim czasie po HT możesz używać maści lub olejków zawierających witaminę E, ja używam olejku emu.Styl życia i odpowiednie żywienie oraz odpoczynek również mają na to wpływ. Jeżeli masz swoje natywne włosy to zaczerwienienie będzie mniej widoczne. linię włosów najgorzej zamaskować. Robiłem ostatni środek i koronę i nikt się nie zorientował że miałem coś robionego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do wyboru narzędzi to zostaw to specjalistą, zbyt mała igła do nakuwania spowoduje że grafty będą wyskakiwać, a zbyt duże że graft będzie w niej pływał. Dobór narzędzia zależy od doktora i twoich włosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację.

W kestii tych czerwonych obszarów jeżeli można to posmarowałbym je kremem w kolorze brązowym lub czarnym. Można to osiągnąć mieszając naturalny ekstrakt np. ekstrakt z pestek winogron z kremu z emu. Ja zauważyłem taki efekt jak stosowałem kremu z Emu z AHK to miałem taki lekki niebieski nalot. Pytanie czy po operacji można smarować kremem z naturalnym stymulatorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bobobo, nie wiem czy zagladasz jeszcze do dzialu Maskowanie lysienia, dlatego pisze tutaj: zajrzyj do watku o mikropigmentacji w HIS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gadzior spoczko pomalu bede wrzucac ,postaram sie przynajmniej raz w tygodniu ...poprzednie robione byly ok tygodnia temu wiec w weekend "pstrykne" ..kiedy tam chwila bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gadzior spoczko pomalu bede wrzucac ,postaram sie przynajmniej raz w tygodniu ...poprzednie robione byly ok tygodnia temu wiec w weekend "pstrykne" ..kiedy tam chwila bedzie

 

Nie sądzę żeby był wielki sens. Do 3-4 miesiące wiele się nie zmieni.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skald moze to troszke dziwne ,ale chyba zaczynaja sie pojawiac sie malenkie wloski na zakolach...chyba ,ze to pozostalosci ze srodka cebulki wyrzucaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skald moze to troszke dziwne ,ale chyba zaczynaja sie pojawiac sie malenkie wloski na zakolach...chyba ,ze to pozostalosci ze srodka cebulki wyrzucaja

 

Nie jest to dziwne, bo część włosów zostanie, natomiast ogólnie dziać się będzie raczej niewiele. Oczywiście jeżeli chcesz możesz wrzucać zdjęcia co tydzień, natomiast nie sądzę żeby był sens. Raz w miesiącu w 100% wystarczy


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie bede pewnie pierwszy do eksperymentu zrobienia mikropigmentacji i nastepnie tak jak alexy fue. Zobaczymy co z tego wyjdzie;) a jak myslicie co zrobic pierwsze mikropigmentacje calej glowy czy fue? bo jak bede mial zapigmentowana glowe to mozliwe ze te kropki sie rozleja po zabiegu fue, a jak zrobie fue to przy mikropigmentacji pewnie moga wyleciec te grafty lub cos innego sie z nimi stac i nie wiem jak to pogodzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem tylko ze pod kolor moich wlosow a chce zrobic calej glowy mocno czarnym pigmentem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie bede pewnie pierwszy do eksperymentu zrobienia mikropigmentacji i nastepnie tak jak alexy fue. Zobaczymy co z tego wyjdzie;) a jak myslicie co zrobic pierwsze mikropigmentacje calej glowy czy fue? bo jak bede mial zapigmentowana glowe to mozliwe ze te kropki sie rozleja po zabiegu fue, a jak zrobie fue to przy mikropigmentacji pewnie moga wyleciec te grafty lub cos innego sie z nimi stac i nie wiem jak to pogodzic.

 

Zdecydowanie zabieg - mikropigmentacja może znaczącą utrudniać pracę chirurgom. Po zabiegu tatuażysta po prostu będzie uzupełniał luki pomiędzy włosami.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..badaczy

 

Skald uznalem jednak ,ze jest sens wkleic fajne fotki np te : )

 

 

......

 

pod mikroskopem : ) , mozna zrobic zoom spory

 

17 marzec - ponad miesiac po operacji

 

dosyc intensywne masaze skory

 

i jak podoba sie ? ; )

SAM_0499.thumb.JPG.bed967e9dca7d26c03b5f3d017353c51.JPG

SAM_0501.thumb.JPG.6ea097ea9505b33c53996d5082dc1aa2.JPG

SAM_0317.thumb.JPG.52e9e6fb230e1eca8bf9b66c3ef13ffa.JPG

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po wszytskiemu

 

Teraz przyzwyczaj się do tej pustyni. Mi już za 9 dni stuknie 3 miesiące trochę pokiełkowało,ale to jeszcze pustynia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...