free web hit counter Skocz do zawartości
Alexy34

Alexy34 3970grafow getfue MEMORIAL Turcja -8luty2013

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie chcesz robić mpg i ile będzie to kosztować?

Chce zrobic w HIS w Loondynie nie chce ryzykowac na razie u nas bo nie widzialem jeszcze zadnego prawdziwego zdjecia jakiegokolwiek zabiegu mikropigmentacji w Polsce, chyba ze cos sie zmieni do pazdziernika. Chyba zrobie tak jak mowi Skald we wrzesniu zrobie FUE a gdzies za rok zapigmentuje i wierze ze efekt bedzie zajebisty bo nie chce nosic dlugich wlosow tylko tak do 12 mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alexy a co mówią ludzie gdy widzą zaczerwienioną głowę ? Zjakimi spotykasz się reakcjami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty to musisz być panienka Chłopie to tylko czerwone plama, co mają Ci ludzie mówić ? Masz czerwone i już ...boszzze ale gość Pewnie chodzisz na solarki także powiesz,że Ci przypiekło

 

 

Odpowiem za Aleksa ..... Reakcje ludzi :

 

1 panika aaaaaaaaaa

2 marsianin aaaaaaaaaaa

3 pewnie cpa klej

4 bozeee trendowaty

5 jak on biedaczysko sobie poradzi z ta czerwona plama

6 ma AIDS

7 Muszą mu amputować głowę

 

itp

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze to przez dziure ozonowa : x

 

albo ,ze takie mialem wlosy wczesniej jak na ostatnim zdjeciu a po zastosowaniu pierwsze efekty terapi wcierkowej z moczu polaczne z wsmarowywaniem w skore suchego tynku

 

a tak naprawde to mowie ,ze mnie matka drewnianym kolkiem po glowie napie.....

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty to musisz być panienka

 

Zrobiłeś transplantacje włosów, wydałeś na to kilkadziesiąt tysięcy złotych - ty to musisz być panienka... chłopie to tylko włosy, na solarium też pewnie chodzisz?

 

Mam nadzieje, że załapałeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solarium dobra rzecz

Co do toczonego tematu, to myślę, że bliższym znajomym można powieezieć że to efekt przeczepu, bo przecież z czasem zauważą więcej włosów na Waszej głowie. Reszta osób ze względów grzecznościowych nie powinna pytać

Życzę powodzenia Alex Twoim włoskom w odroście, bo za taką cenę na prawdę warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty to musisz być panienka

 

Zrobiłeś transplantacje włosów, wydałeś na to kilkadziesiąt tysięcy złotych - ty to musisz być panienka... chłopie to tylko włosy, na solarium też pewnie chodzisz?

 

Mam nadzieje, że załapałeś

 

Transplantacja włosów to zabieg który robi się dla siebie czyli po prostu lepiej z włosami niż bez, a skoro są możliwości to dlaczego nie. To nie są tylko włosy ale część mnie czegoś co miałem a nie mam i chce to odzyskać.

 

Nie zrobie zabiegu bo będzie czerwona plama to jest gejowskie a solarium pasuje mi do płaczków bo mu się zmarszczki robią i co ludzie powiedzą bo ja taki nieopalony z plamą na głowie czyli stanem po urazie lub innym z dziesiątków powodów dla których takie zaczerwienie może powstać. Jestem prawie 3 miesiące po i zaczerwienienie nadal jest czyli laski jak chcecie zabieg bez zaczerwienienia to se perułke zafundujcie lub puderek po

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn że nie czujesz wstydu, fajnie masz. Pewnie jak by ci krowa nasrała na głowę to też bez różnicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tzn że nie czujesz wstydu, fajnie masz. Pewnie jak by ci krowa nasrała na głowę to też bez różnicy

Wstyd że zrobiłeś ht?Czego tu się wstydzić? Moi bliscy wiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszyscy znajomi, rodzina itp i nawet sam z nimi czasem żartuję.

 

Po prostu jak ktoś bazuje na relacjach z ludżmi pozoranctwem to będzie się wstydził zawsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to skoro nie jesteś osobą która stwarza pozory to po co sobie zrobiłeś ht ? Pytanie oczywiście retoryczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Alex co racja to racja teraz bedzie lipa przz pare misiecy ale wrzucaj bardzo jestem ciekawy fotki tak za 4 5 mialsiecy do tego czasu pewbie tez uciulam moze cos grosze i bede wwiedzial czy sie decydoac pozdro Alex widze ze moze na razie wlosow nie ma ale jst pozytywne nastawienie i humor dopisuje ;p q to najaznijsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wogole panowwie kto tu obstawia zaklady sportowe bo ja juz w ciagu ostanich trzzech miechow rozjebalemrazy 3 koszty ht w turcji wiec jk tak dalej bedzie to nidgy nieodloze ha ha ;p a of stresu mi wsszystkie wypdna do konca ;p ma ktos jakies meczyki na weekend ;p gdzi nie sprzedaja meczy ;p wiem ze poza tematem haha ale jak ktos gra z chhecia bym sie wymienil typami ;p na piatek moje dwa pewniaki szwecja i portugalia i lyon oczywiscie za grubsza kase bo kursy po 1.5 mniej wiecej jak ktos cuce sobie do przeszczepu szybciej dorobic ha ha choc u mnie to w druga sstrne narazie dziala ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej powiedzcie po jakim czasie od zabiegu można sobie coś mocniejszego strzelić i czy ktoś z was pali papierochy lub ........ ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh ostatnio szperając po sieci znalazłem cos ciekawego, kalkulator dla ludzi chcacych zrobic sobie ht http://www.cosmoder.com/calculator.php

 

a ty alexy jak rokujesz swoj odrost na przyszlosc? uzyskanie stanu koncowego zblizonego do tego zdjecia ktore zrobiles tydzien po zabiegu chyba by oznaczalo pełnie zadowolenia ale czy to mozliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
heh ostatnio szperając po sieci znalazłem cos ciekawego, kalkulator dla ludzi chcacych zrobic sobie ht http://www.cosmoder.com/calculator.php

 

a ty alexy jak rokujesz swoj odrost na przyszlosc? uzyskanie stanu koncowego zblizonego do tego zdjecia ktore zrobiles tydzien po zabiegu chyba by oznaczalo pełnie zadowolenia ale czy to mozliwe?

 

Ten kalkulator nie jest za dokładny. Zaznaczyłem wszystkie rejony oprócz 1 i dałem na maksa gęstość i wyszło tylko prawie 6 tys graftów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
heh ostatnio szperając po sieci znalazłem cos ciekawego, kalkulator dla ludzi chcacych zrobic sobie ht http://www.cosmoder.com/calculator.php

 

a ty alexy jak rokujesz swoj odrost na przyszlosc? uzyskanie stanu koncowego zblizonego do tego zdjecia ktore zrobiles tydzien po zabiegu chyba by oznaczalo pełnie zadowolenia ale czy to mozliwe?

 

Ten kalkulator nie jest za dokładny. Zaznaczyłem wszystkie rejony oprócz 1 i dałem na maksa gęstość i wyszło tylko prawie 6 tys graftów.

 

To zależy od charakterystyki włosa, umiejętności chirurga i masy innych czynników:

http://foro.recuperarelpelo.com/viewtopic.php?p=215161 - agresywna linia + NW5/6 - 6000 graftów.

Armani: http://www.hairsite.com/hair-loss/img/u ... mage80.jpg - 5000 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
heh ostatnio szperając po sieci znalazłem cos ciekawego, kalkulator dla ludzi chcacych zrobic sobie ht http://www.cosmoder.com/calculator.php

 

a ty alexy jak rokujesz swoj odrost na przyszlosc? uzyskanie stanu koncowego zblizonego do tego zdjecia ktore zrobiles tydzien po zabiegu chyba by oznaczalo pełnie zadowolenia ale czy to mozliwe?

 

Ten kalkulator nie jest za dokładny. Zaznaczyłem wszystkie rejony oprócz 1 i dałem na maksa gęstość i wyszło tylko prawie 6 tys graftów.

 

To zależy od charakterystyki włosa, umiejętności chirurga i masy innych czynników:

http://foro.recuperarelpelo.com/viewtopic.php?p=215161 - agresywna linia + NW5/6 - 6000 graftów.

Armani: http://www.hairsite.com/hair-loss/img/u ... mage80.jpg - 5000 graftów

 

Nie zależy, bo według tej aplikacji kalkulator liczy konkretne obszary, z konkretną linią i z konkretną gęstością (45 graftów/cm2). Wychodzą przy tym różne, dziwne cuda.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Aleksy moze jakies nowe foto wrzucisz? Lada moment beda 2 miesiace od zabiegu, maly jubileusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzicie ze sobą od 2 miesięcy?


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To mialo byc smieszne? Blyskotliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...