free web hit counter Skocz do zawartości
Greensky

Chair Care Clinic Wrocław

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
13 godzin temu, damnian84 napisał:

Z całym szacunkiem, ale napisanie przeze mnie że linia nie wyszła idealnie nie jest równoważne z tym że wyszła kiepsko jak próbujesz przedstawić. Jest kilka dwójek i grubszych jedynek co akurat w moim odczuciu nie kwalifikuje zabiegu do tych nieudanych.

Nie powiedziałem, że zabieg był nieudany. Po prostu cena, której żąda Przybylski (ponad 30 koła) jest nieopłacalna względem innych opcji dostępnych na rynku. 

 

13 godzin temu, damnian84 napisał:

Nadal wmawiajcie ludziom, że w Polsce nie da się zrobić udanego przeszczepu

Nikt tego nie wmawia, "udany przeszczep" to szerokie pojęcie i u Przybylskiego wychodziło różnie. Nigdy nie byłem wielkim fanem Aestepool, co widać w moich postach o tej klinice, gdzie zgłaszałem wiele wątpliwości. Ale na ten moment relacje na forum wskazują, że dr. Altan przewyższa umiejętnościami Przybylskiego i póki co nie było jakichś wtop. Więc osoby, które trafiają na to forum na pewno sobie zadają pytanie " po co wydawać 30-40 koła u Przybylskiego, jak można wydać 11 koła u Altana?" To fotka z relacji @pacjent0 po zabiegu w Aestepool

 

image.png

 

Dodam jeszcze, że

Przybylski to 2.28 euro za graft. 

Natomiast za 3 euro za graft można już zrobić sobie operację u Pekinera. 

Zawsze jeszcze jest budżetowy Eugenix, 1,3 euro za graft, gdzie mimo masowego podejścia, mają lepszy odrost niż Przybylski. 

Jest jeszcze ostatnio popularny na świecie Laorwong z Tajlandii, który życzy sobie 2.1 euro za graft. 


Więc opcji jest multum, a recenzje z tego forum jakoś nie zachęcają do Przybylskiego. Ja też go rozważałem do pierwszego przeszczepu, ale po przeczytaniu tego forum i rozmowie z jednym z pacjentów, zrezygnowałem. 

Edytowane przez looksmatters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, alopecia82 napisał:

Doktorze Przybylski, na poniższym filmiku widać zabieg jednego z użytkowników tego forum w Turcji za 11 tysięcy złotych. Na początku są zdjęcia przed zabiegiem, gdzie widać "świetne rezultaty" po przeszczepie w Polsce u dr. Turkowskiego. 

 

Efekt przeszczepu włosów w Turcji- 2500 grafts po 12 miesiącach, naprawa linii włosów, gęstości. - YouTube

 

Co Pan sądzi o tym efekcie i stosunku ceny do jakości? Może jednak Warszawa albo Kalisz są lepszym wyborem? :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@looksmatters No i ten Twój post dot. kwestii finansowych ma już zupełnie inny wydźwięk w całej tej sprawie. Dla mnie podejście do tematu poprzez takie kalkulacje jak najbardziej zrozumiałe, pamiętać natomiast należy, że każdy z nas wydaje pieniądze jak chce i niech mu nikt do kieszeni nie zagląda, nie w porządku byłoby wmawianie innym że dany efekt jest słaby kierując się subiektywnym stwierdzeniem o jego nieopłacalności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, alopecia82 napisał:

Proszę publicznie zagwarantować, że nie daj Boże, w przypadku "nieudanego" przeszczepu, zwróci Pan wszystkie koszty zabiegu oraz pokryje wartość szkód które powstaną, na pewno taka deklaracja da Panu więcej pacjentów. Mimo to, raczej nie zapomniałem, że żyję w Polsce gdzie każdy orze jak może i doświadczyłem tego na własnym zdrowiu, które straciłem. Obecnie nic mnie nie przekona do wykonania zabiegu w PL, jeśli wpadnie mi do głowy jakakolwiek operacja plastyczna do głowy, kupie bilety do Turcji bo za dużo widziałem do czego jest zdolny lekarz w przypadku "operacja sie udała tylko pacjent zmarł"(Ignacy Karpowicz, Balladyny i romanse). Idąc dalej, bez komentarza zostawię zachowanie kliniki w PL, której pracownicy oglądają moje prywatne relacje na instagramie(w jakim celu?).

Nie wiem czy uda się Panu naprawić polski rynek FUE, mamy zbyt wielu zepsutych lekarzy ale życzę powodzenia.
Szacunek dla Pana, że z roku na rok doskonali Pan swoje umiejętności w przeciwieństwie do innych "specjalistów" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspólnie z dr Bisanga otwieramy filię jego kliniki - BHR Poland w Kaliszu (tak jak BHR Athens i BHR Tel Aviv). Ewentualne poprawki wykonywane będą w BHR w Brukseli na mój koszt. Umowa obliguje mnie do wykonywania zabiegów zgodnym z techniką BHR. W czerwcu 2023 ukończyłem BHR Academy w Atenach. Wtedy powstał pomysł zawiązania współpracy. W tym celu kilkukrotnie byłem wraz z pielęgniarkami w Belgii. Wspólnie z dr B miałem możliwość wykonania zabiegów. Wszystkie etapy zabiegu w mojej klinice są identyczne jak w BHR. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@alopecia82 Szkoda, że ewentualnych poprawek nie chciał Pan pokrywać (czy też po prostu zwracać kosztów nieudanego zabiegu) u pacjentów którzy Panu zaufali przed podjęciem jakiejkolwiek współpracy z BHR. Większość moich uwag wobec efektów zabiegu wykonanego u Pana (https://pokonajlysienie.com/topic/4173-klinika-przybylski-2979-graftów-fue/page/6/) to jest właśnie powtarzanie słów dr Bisangi który oceniał Pańską pracę gdy byłem u niego na konsultacji. Niech się Pan nie dziwi, że ludzie Panu nie chcą ufać skoro się Pan w ten sposób zachowuje na płaszczyźnie po prostu międzyludzkiej, więcej Pan na tym traci biznesowo niż oszczędza na niezrealizowanych zwrotach za nieudane zabiegi.

Edytowane przez chcialbymwlosy
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
10 minut temu, chcialbymwlosy napisał:

o jest właśnie powtarzanie słów dr Bisangi który oceniał Pańską pracę gdy byłem u niego na konsultacji. Niech się Pan nie dziwi, że ludzie Panu nie chcą ufać skoro się Pan w ten sposób zachowuje na płaszczyźnie po prostu międzyludzkiej, więcej Pan na tym traci biznesowo niż oszczędza na niezrealizowanych zwrotach za nieudane zabiegi.

Skrytykowany przez dr Bisangę, pojechał się do niego szkolić. Co za ironia losu :) 


Zaraz dr. Przybylski napisze, że zaoferował wtedy poprawkę u siebie. Ale dobrze wie, że była do oferta nie do przyjęcia. Nikt o zdrowych zmysłach po takim wyniku przeszczepu nie udałby się do tego samego chirurga na poprawkę. Także mógł wtedy zaoferować poprawkę u Bisangi i to by miało sens, ale niestety za wcześnie do niego trafiłeś i takie "udogodnienie" będzie dostępne dopiero od teraz 😂

 

W każdym razie życzę sukcesów i mam nadzieję, że pod okiem dr Bisangi rezultaty na forum będą o wiele lepsze. Chociaż z doświadczenia wiem, że pracowanie pod szyldem uznanej kliniki nie gwarantuje nabycia umiejętności jak za pociągnięciem magicznej różdżki. To wymaga ciężkiej pracy. 

Edytowane przez looksmatters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 16.01.2024 o 21:57, damnian84 napisał:

@looksmatters No i ten Twój post dot. kwestii finansowych ma już zupełnie inny wydźwięk w całej tej sprawie. Dla mnie podejście do tematu poprzez takie kalkulacje jak najbardziej zrozumiałe, pamiętać natomiast należy, że każdy z nas wydaje pieniądze jak chce i niech mu nikt do kieszeni nie zagląda, nie w porządku byłoby wmawianie innym że dany efekt jest słaby kierując się subiektywnym stwierdzeniem o jego nieopłacalności.

@damnian84 Tylko, że to nie jest subiektywne, efekt przeszczepu wykonanego zgodnie ze sztuką spełnia pewne obiektywne i mierzalne kryteria które mogą być spełnione w mniejszym lub większym stopniu. Jeżeli efekt sam w sobie owych cech nie spełnia w stopniu znacznym (niezależnie od aspektów finansowych) to już samo w sobie świadczy o tym, że dany efekt nie jest optymalny i zabieg został wykonany niepoprawnie. Jeżeli w dodatku zabieg został wykonany za względnie wysoką kwotę (w porównaniu do klinik które mają wyższe standardy wykonywania usługi i jednocześnie lepsze efekty za niższą lub tę samą cenę) to tylko dolewa oliwy do ognia. Oczywiście przyznanie się przed samym sobą, że mogło się mieć znacznie lepszy efekt za te same pieniądze jest trudne bo świadczy o tym, że podjęliśmy złą decyzję (a ludzie nie lubią przyznawania się do błędów), natomiast nasza niechęć do akceptacji tego nie zmienia faktów.

Edytowane przez chcialbymwlosy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@chcialbymwlosy Na prawdę nie widzisz różnicy w przedstawianiu argumentów za i przeciw i pozostawienie wyboru zainteresowanej osobie, a wypisywanie za każdym razem 'nie rób w Polsce bo się nie opłaca'? Opłacalność to pojęcie względne, jeśli Tobie nie opłacał się zabieg nieznaczny że i mi ma się nie opłacać i nie próbuj na siłę mi tego wmawiać. Niebywałe jak niektórzy mają potrzebę narzucania swojego zdania innym. Może niektórym z Was ciężko to zrozumieć, ale kryterium 'opłacalności' nie dla wszystkich jest najistotniejsze, osoby zainteresowane zabiegiem w Polce mogą mieć różne powody dla których nie chcą lub nie mogą zrobić zabiegu zagranicą i niekoniecznie muszą się nimi dzielić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem wszystkie wyniki badań. Krew, mocz, cukier, lipidogram wyniki takie jak być powinny u młodej zdrowej osoby.

Natomiast DHT wyszło niżej niż trzy lata temu, wtedy 408 teraz 326. Do ogarnięcia mam tarczycę bo tsh prawie 4 to zdecydowanie za dużo, chociaż samopoczucie mam bardzo dobre. Na dniach wybiorę się do endokrynologa.

Kortyzol ponad normę, tak samo prolaktyna. Może być to spowodowane wracaniem do cięższych treningów i adaptacją organizmu. Niepokoi mnie też progesteron x3 ponad normę i nie mam na to pomysłu. U urologa byłem w poniedziałek i jajka w pełni zdrowe.

Czy jest sens stosowania fina przy tak niskim DHT?

 

Screenshot_20240119_093621_Samsung Notes.jpg

Screenshot_20240113_135928_Samsung Notes.jpg

Screenshot_20240113_135911_Samsung Notes.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@damnian84 Stosujesz tutaj sofizmat rozszerzenia, nigdzie nie powiedziałem czegoś co by świadczyło o podejściu jakie sugerujesz w pytaniu "Na prawdę nie widzisz różnicy w przedstawianiu argumentów za i przeciw i pozostawienie wyboru zainteresowanej osobie, a wypisywanie za każdym razem 'nie rób w Polsce bo się nie opłaca'?". W całym moim wątku przedstawiam merytoryczne argumenty i opisuje błędy w sztuce jakie mogą wystąpić, dziele się też opiniami po konsultacjach u najlepszych chirurgów na świecie. Podchodzisz do tego bardzo emocjonalnie i zdaje się, że odradzanie zabiegów wykonywanych w Polsce utożsamiasz z poczuciem, że sam mogłeś dokonać nieoptymalnego wyboru - natomiast nikt Ci tego nie mówi i jeżeli jesteś zadowolony to możesz spać spokojnie, istotą dyskusji jest dobro przyszłych pacjentów.

Odradzanie zabiegu w Polsce bazuje nie na "opłacalności" (w szczególności finansowej), tylko na znacznie zwiększonej szansie na zrobienie sobie krzywdy. Z tego powodu moralnie zasadnym jest ostrzeganie ludzi przed takim ryzykiem gdyż jest to proces nieodwracalny - gdyby to było przepalenie kilkunastu czy kilkudziesięciu tysięcy bez konsekwencji to jeszcze pół biedy, pieniądze można odpracować, a zniszczony donor, blizny, zbyt grube grafty w linii i złę kąty wszczepienia zostają. To nie jest tak, że "tak jest wszędzie i takie są realia przeszczepu", na hairrestorationnetwork są opisane dziesiątki przypadków z tych samych topowych klinik które regularnie kończą się sukcesem i udowadniają, że można utrzymywać odpowiednie standardy i dzięki temu osiągać adekwatne rezultaty.

@Greensky Czy bierzesz w tym momencie jakiekolwiek blokery 5-alfa-reduktazy? Jeżeli nie, to rzeczywiście Twój profil hormonalny sugeruje, że jesteś w grupie zwiększonego ryzyka jeżeli chodzi o efekty uboczne w przypadku rozpoczęcia brania substancji typu finasteryd. Blokowanie 5-alfa-reduktazy oprócz zbijania DHT (który jak zauważyłeś i tak masz nisko więc jego dalsze obniżanie może przekroczyć pewną "barierę" po której zaczną się problemy), często efektywnie również podbija prolaktyne (którą i tak masz wysoko, a jej zbyt wysoki poziom odpowiada między innymi za obniżone libido, problemy z erekcją itp.). Masz też wysokie SHBG, które ogranicza poziom wolnego testosteronu (i rzeczywiście na badaniach też wyszedł niski) więc tutaj kolejny hormon androgenowy jest na raczej kiepskim poziomie, a sam estradiol jest w górnej części widełek. Ostatecznie branie finasterydu w takim przypadku może skończyć się pogłebieniem dysbalansu hormonalnego (za dużo estrogenu względem hormonów androgenowych).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy lata temu brałem przez kilka miesięcy palmę sabałową która i tak niewiadomo czy cokolwiek zbiła. Nie ponawiałem badań więc nie mam porównania. Poza kreatyną którą stosuję regularnie od ponad czterech lat nie przyjmuję niczego. Dwa tygodnie temu dorzuciłem to co może pomóc w kwestii wypadania włosów lub chociaż wzmocnienia tego co już jest czyli biotyne w dawce 5mg dziennie, cynk, miedz, krzem organiczny, jod, selen, omege 3. Z czasem zostanę tylko przy tym co konieczne.

Co polecacie na wzmocnienie włosów z zewnątrz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daniam84 przy takich zdjeciach jak wrzuciles nie da sie ocenic efektu zabiegu bo grzywka jest dluga i opada na czolo maskujac wszystko, przy takich zdjeciach kazda klinika wypadnie dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, chcialbymwlosy napisał:

Stosujesz tutaj sofizmat rozszerzenia, nigdzie nie powiedziałem czegoś co by świadczyło o podejściu jakie sugerujesz w pytaniu "Na prawdę nie widzisz różnicy w przedstawianiu argumentów za i przeciw i pozostawienie wyboru zainteresowanej osobie, a wypisywanie za każdym razem 'nie rób w Polsce bo się nie opłaca'?".

Sam z siebie odniosłeś się do mojego postu będącego odpowiedzią do postu looksmatters, który napisał:

W dniu 16.01.2024 o 20:53, looksmatters napisał:

Nie powiedziałem, że zabieg był nieudany. Po prostu cena, której żąda Przybylski (ponad 30 koła) jest nieopłacalna względem innych opcji dostępnych na rynku.

i jasno wyraził swoje zdanie odnośnie przytaczanej 'opłacalności'. Założeniem, że przytoczone pytanie odnosiło się do Twoich wcześniejszych wypowiedzi pokazujesz, że zgubiłeś sens tego wątku, co jednak nie przeszkadza Ci kolejny raz wmawiać mi, że w głębi siebie jestem niezadowolony z efektów swojego zabiegu pomimo że twierdzę inaczej. Dalej żyj w tym przeświadczeniu bawiąc się psychologicznymi zagrywani, jeśli Cię to tylko podbudowuje w obecnej sytuacji. Wystarczy tej jałowej dyskusji.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, dandinho napisał:

daniam84 przy takich zdjeciach jak wrzuciles nie da sie ocenic efektu zabiegu bo grzywka jest dluga i opada na czolo maskujac wszystko, przy takich zdjeciach kazda klinika wypadnie dobrze

W moim temacie jest sporo ostrych zdjęć z dużym zbliżeniem na linię robionych przez cały proces wzrostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, damnian84 napisał:

Sam z siebie odniosłeś się do mojego postu będącego odpowiedzią do postu looksmatters, który napisał:

i jasno wyraził swoje zdanie odnośnie przytaczanej 'opłacalności'. Założeniem, że przytoczone pytanie odnosiło się do Twoich wcześniejszych wypowiedzi pokazujesz, że zgubiłeś sens tego wątku, co jednak nie przeszkadza Ci kolejny raz wmawiać mi, że w głębi siebie jestem niezadowolony z efektów swojego zabiegu pomimo że twierdzę inaczej. Dalej żyj w tym przeświadczeniu bawiąc się psychologicznymi zagrywani, jeśli Cię to tylko podbudowuje w obecnej sytuacji. Wystarczy tej jałowej dyskusji.

Ostatni post od looksmatters odnosił się do finansów, lecz wcześniejsza wymiana zdań z Twoim udziałem miała znacznie szerszy kontekst. Rzeczywiście dalsza dyskusja nie ma sensu, odbierasz wszystko bardzo personalnie, każdy czytający może ocenić tę wymianę spojrzeń we własnym zakresie.
 

7 godzin temu, Greensky napisał:

Trzy lata temu brałem przez kilka miesięcy palmę sabałową która i tak niewiadomo czy cokolwiek zbiła. Nie ponawiałem badań więc nie mam porównania. Poza kreatyną którą stosuję regularnie od ponad czterech lat nie przyjmuję niczego. Dwa tygodnie temu dorzuciłem to co może pomóc w kwestii wypadania włosów lub chociaż wzmocnienia tego co już jest czyli biotyne w dawce 5mg dziennie, cynk, miedz, krzem organiczny, jod, selen, omege 3. Z czasem zostanę tylko przy tym co konieczne.

Co polecacie na wzmocnienie włosów z zewnątrz?

Możesz zainteresować się minoxidilem, w ostatnim czasie co raz więcej osób stosuje go doustnie, natomiast jak każda kuracja ma swoje plusy i minusy, korzyści i ryzyka, musisz zrobić własny research.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...