free web hit counter Skocz do zawartości
bpeak

3700gr FUE MEMORIAL Hospital Antalya getfue.com - 02/05/2013

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

nie udzielem sie tu na forum wczesniej wiec sie nie znamy, ale sie poznamy...

Bpeak gratulacje, ide w twoje slady, mam termin w getfue na 30 wrzesnia, zaloze watek i bede sie z wami dzielil info

 

pozdrawiam

grisha


FUE w GetFue 30.09.13, 3700 graftow: 800/1, 1900/2 i 1000/3

Foty: https://plus.google.com/photos/11256455 ... I25nJrInwE

Koszt operacji: 3100 EUR HT, 500 EUR PRP, 400 bilety lotnicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powodzenia grisha! warto zwiedzić Antalyę - tzn przejechać się na stare miasto, jesień musi tam być piękna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesien ? wlasnie sprawdzalem pogode 32 st. i chyba jak tam dolece tez bedzie w okolicach 30tki, moze zalapie sie na pozne lato... ale stare miasto napewno zwiedze, wzialem sobie 2 dni wiecej niz przewiduje klinka i bede tam robil relax po HT:)


FUE w GetFue 30.09.13, 3700 graftow: 800/1, 1900/2 i 1000/3

Foty: https://plus.google.com/photos/11256455 ... I25nJrInwE

Koszt operacji: 3100 EUR HT, 500 EUR PRP, 400 bilety lotnicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

~4 miesiące (18,5 tygodnia, 129 dni) po zabiegu, oczywiście zdjęcia mogą nie oddawać rzeczywistego efektu, rodzina i znajomi widzą duży postęp, długość włosów 3~4 mm

~4 monts (18,5 weeks, 129 days) after HT, off course pictures may not present the real effect, family and friends say then can see large improvement over the time, hair length: 3~4 mm

 

08_09_2013.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i teraz widać różnice między pierwszym i ostatnim zdjęciem, oczywiście na plus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie taka mysl do glowy przyszla ze gdyby nie bylo niewiadomo jakiej gestosci (oby bylo ladnie) ...dlatego ze Tomek miales naprawde potezny obszar przerzedzenie i 4 tys grafow z tego idealu nie uczyni .....

 

...ale tak jak patrzec ...tu masz zaraz gdzie wylysialo wszystko co nie .....zaczyna sie na boki naprawde potezny gaszcz wlosow ,ktore juz nie wypadna

 

..czy nie daloby sie z tamtad jeszcze wyciagnac np kolejne 3 tys grafow i dogescic caly przod (bo tu i tak gora przykrywa wiec lepiej niech z gory opadaja niz tam maja siedziec)........da sie bez uszkadzania obecnej operacji ....?

 

...spytaj Nicka o taka opcje ...bo wtedy mysle ze wtedy ....mialbys naprawde super efekt ....byloby idealnie jak u ramiego : )

 

...sorki to tylko moje dywagacje.......ciekaw jestem obecnego wyniku koncowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też jestem ciekaw jak cholera efektu końcowego, jak już będę wiedział jak będzie i jak nie będzie odezwę się do Nicka, w tej chwili mają w getfue.com opcję do 2000 graftów za 2500E, za pół roku może będzie taniej, a może drugi zabieg byłby z rabatem zobaczymy jak będzie, póki co, to co mam już teraz i co mogę mieć za kilka m-cy stosunku do herezji, którą miałem na głowie przed zabiegiem i tak jest osiągnięciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

~5 miesiące (22 tygodnie) po zabiegu, oczywiście zdjęcia mogą nie oddawać rzeczywistego efektu, rodzina i znajomi widzą duży postęp, długość włosów ~20mm, kiepskie zdjęcie bo z komórki

 

~5 monts (22 weeks) after HT, off course pictures may not present the real effect, family and friends say then can see large improvement over the time, hair length: ~20mm, poor image quality (cellphone)

 

DSC_0463.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie wiem co mam o tym mysleć bo porównując do Alexa on miał już po 4 miesiącu dużo lepszą gęstość. Czyżby tylko część graftów się przyjęła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 tygodni po HT byłem na słońcu bez nakrycia i trochę chyba sobie sparzyłem skórę o czym pisałem wcześniej. Nie wiem może część się nie przyjęła. No ale czekam do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale zobacz zdjęcie po przeszczepie ile graftów ma na przodzie.

 

Ps. Bpeak poczekajmy jeszcse trochę, może za miesiąc się wyklaruje. Spróbuj pokazać to Nickowi, niech on się wypowie.

Jak możesz to zarzuć fotki z donorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przecież Alexy miał dużo mniejszy obszar do pokrycia a ilosc grafów niemal taka sama

Odrost jest inny u każdego. U jednych szybki a u innych wolny. Poczekajmy do 12 miesiąca po ht i wtedy będzie wiadomo

 

 

 

'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 tygodni po HT byłem na słońcu bez nakrycia i trochę chyba sobie sparzyłem skórę o czym pisałem wcześniej. Nie wiem może część się nie przyjęła.

 

Nie ma związku. Oczywiście nie powinieneś wychodzić na słońce po zabiegu, ale z innego powodu - zaczerwienienie skóry, bardzo trudno ustępujące.

 

Odrost jest inny u każdego. U jednych szybki a u innych wolny. Poczekajmy do 12 miesiąca po ht i wtedy będzie wiadomo

 

Dokładnie.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 tygodni po HT byłem na słońcu bez nakrycia i trochę chyba sobie sparzyłem skórę o czym pisałem wcześniej. Nie wiem może część się nie przyjęła.

 

Nie ma związku. Oczywiście nie powinieneś wychodzić na słońce po zabiegu, ale z innego powodu - zaczerwienienie skóry, bardzo trudno ustępujące.

 

Odrost jest inny u każdego. U jednych szybki a u innych wolny. Poczekajmy do 12 miesiąca po ht i wtedy będzie wiadomo

 

Dokładnie.

 

W zaleceniach miałem chodzić bodajże miesiąc w nakryciu, to było 5,5 tyg po HT. No ale jakoś sam się zagapiłem wtedy i to słońce było raz schowane za chmurami a czasem tylko wyszło. Ja nie mam wyjścia jak czekać. Na zdjęciach nie widać, ale jak się z bliska w lustrze przyjrzę to poza tymi odrostami normalnej wielkości są małe włoski co dopiero spod skóry wychodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po sobie widze, że tempo odrostu jest naprawde różne.

Moje pierwsze 2 stripy w 4 miesiącu miały nagly odrost 80%.

Teraz mam Fue... i odrost jest rownomierny od 3.5 miesiaca pomalu zarastam. Ale postep jest na pewno i trwa... co widze jak porównuje np. swoje obecne zdjecie (7 miesiac) z tego zrobionego 4,5 miesiaca po zabiegu.

To samo przez sie mówi, że tempo i format odrostu jest czasem uzależnione od czynników, o których nawet nie sa w stanie przesądzić najwięksi naukowcy. Trzeba po prostu czekać.

Przed:

http://pokonajlysienie.com/forum/download/file.php?id=572&mode=view

Po:

http://pokonajlysienie.com/forum/download/file.php?id=392&mode=view

3 i pól miesiąca:

http://pokonajlysienie.com/forum/download/file.php?id=505&mode=view

4 i pól miesiąca:

http://pokonajlysienie.com/forum/download/file.php?id=526&mode=view

7 miesięcy:

http://pokonajlysienie.com/forum/download/file.php?id=696&mode=view


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bpeak, pytanko, bo przegladam Twoj watek od poczatku do konca i od konca do poczatku i znalezc nie moge... po ilu dniach od zabiegu 'zeszly' Ci strupy z obszaru biorczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy ilość włosów które wyrosną po zabiegu jest też zależna od umiejętności chirurga czy wyłącznie od własnych predyspozycji ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bpeak, pytanko, bo przegladam Twoj watek od poczatku do konca i od konca do poczatku i znalezc nie moge... po ilu dniach od zabiegu 'zeszly' Ci strupy z obszaru biorczego?

 

kurde jak zwykle głupie nicki sobie wymyślam, nawet trudne do wypowiedzenia, jestem Tomek

 

na początku zrozumiałem, ze chodzi Ci o donor

 

jeśli chodzi o obszar biorczy to nie pamiętam jako takich strupków, tylko 3 na szczycie głowy, zaś grafty wszczepione 5 dni po przeszczepie były jakby zaczerwienione, zaś już kolejnego dnia to co było czerwone przekształciło się w nie wiem jak ot nazwać, jakby żółte strupki.. strona 6 i 7 w moim wątku

 

12 dni po HT (strona 10 w moim wątku) już nie miałem w obszarze biorczym pozostałości po HT (poza zaczerwienioną skórą)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na początku zrozumiałem, ze chodzi Ci o donor

 

jeśli chodzi o obszar biorczy to nie pamiętam jako takich strupków, tylko 3 na szczycie głowy, zaś grafty wszczepione 5 dni po przeszczepie były jakby zaczerwienione, zaś już kolejnego dnia to co było czerwone przekształciło się w nie wiem jak ot nazwać, jakby żółte strupki.. strona 6 i 7 w moim wątku

 

12 dni po HT (strona 10 w moim wątku) już nie miałem w obszarze biorczym pozostałości po HT (poza zaczerwienioną skórą)

No własnie chodzi o te "żółte strupki". U mnie z tego jest cała skorupa i zastanawiam się kiedy to zejdzie... i mam nadzieję, że nim wróce do roboty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...