free web hit counter Skocz do zawartości
bpeak

3700gr FUE MEMORIAL Hospital Antalya getfue.com - 02/05/2013

Rekomendowane odpowiedzi

mają ruchomy cennik, może mieli promocję na otwarcie kliniki za 3 lata to tam będzie pewnie 1000 Euro za 4000 graftów w Turcji w samolotach lotów krajowych w telewizorkach są reklamy klinik tego typu, jak u nas reklamy samochodów w telewizji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej to nie na otwarcie kliniki tylko tam jest napisane ze to jest jakies sommer aktion heh , no jeśli tyle niemców tam robi przeszczep to może na niemieckich forach sie znajdą jakies przykłady i fotorelacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać na ostatnich zdjęciach, znaczna część włosów wypadła razem ze strupkami dlatego nie oddaje to całkowitej sytuacji przeszczepu. Czasem tak jest, że po odpadnięciu strupków włosy się trzymają jeszcze przez jakiś tydzień dwa zanim wypadną i wtedy można ocenić jaki będzie przybliżony efekt końcowy, niestety u Ciebie poleciały od razu dlatego efekt końcowy będzie nam dane zobaczyć to dopiero po całkowitym odroście - no cóż czekamy 12 miesięcy i trzymamy kciuki:)

 

Pozdrawiam:)

 

glowa_003.jpg

fot_007.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 mcy? 8-10 napisali w MEMORIAL będzie jak będzie, miałem duży obszar do pokrycia. Sami ocenicie. Może połowa się przyjmie z tych 3700, kształt i tak będzie 100x lepszy niż przed. A może 98% się przyjmie i zachęceni moją recenzją olejecie inne kliniki, no i za rok może 4000graftów będzie za 2000 Euro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 dni po przeszczepie - 2 tygodnie i jeden dzień - 2 weeks & 2 day after HT

 

2tyd1dz.jpg

 

2tyd1d2.jpg

 

Miłego pjontku hahahaha!

 

Amerykanie sklonowali komórki macierzyste - gnoje klonujcie ludzkie kłaki hahahaha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie moje Panowie czy można nosić czapkę po przeszczepie czy nie bardzo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja noszę czarną trójkątną chustę tzn bandanę żeby mnie chroniła od słońca i w początkowym okresie żeby syfki tam się żadne nie dostawały - czapkę to raczej nie żeby nie uciskała przynajmniej pierwsze 2 tygodnie po przeszczepie, ale zapytam Nicka z getfue czy mogę już nie nosić - fajny support co nie wzięli 3000Euro i odpowiadają na pytania 2 tygodnie po

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to wyglada Tomek ,mysle ze roznica bedzie kolosalna i bedziesz zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

bpeak ile masz lat?

 

Brałeś wcześniej jakieś leki (Propecia, Loxon)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

35 nie bralem i nie bede bral.

 

Jak widać włosy wypadają. As You can see the hair falls out.

 

3 tygodnie bez 2 dni. almost 3 weeks.

 

Kurde strupka sobie zrobiłem chyba w coś lekko uderzając, mam nadzieję, że cebulki żyją. I hit my head lightly and there is little scab.

 

 

fot_001.jpg

 

fot_002.jpg

 

fot_005.jpg

 

fot_006.jpg

 

fot_008.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak lekko to nic , powiem Ci Tomek ,ze jak sie przyjrzec to sporo masz nawsadzanych tych cebulek i wcale nie tak rzadko , sporo tego jest (co nie?) ,jak sie przyjrzec na fotki tam gdzie byly strupki -to tych miejsc masz nawpychane pokaznie ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No na pewno nie będzie takiej kaszany jak przed HT. Korona może nie będzie szczotka ale, nie będzie jak wcześniej. Trochę się martwie tym strupkiem. Chyba wczoraj go zarobiłem - 2 tygodnie i 4 dni... Po 2 tygodniach podobno cebulki się ukrwiają. No nic i tak króciutkich włosów nie będę miał jakby co. No i dzięki kolejny raz Alexy34 za słowa otuchy! U ciebie to wygląda bardzo obiecująco.

 

I hope it will be much better than before HT. Tonsure might not be as dense as brush, but it was all bold. I am worried about the little scab. I might have hit myself softly yesterday - 2 weeks and 4 days. After 2 weeks the follicles get blood connection I heard. Thanks Alexy34 for you kind words again. Your results look promising.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pbeak stosujesz jakieś emolienty na te podrażnienia pooperacyjne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a strupek to nie ma znaczenia ,tez mi sie pojawialy jakies strupki

 

po 1 to naczynka cebulek to pisza ze 9-12 dni i naczynia sa w pelni odbudowane

 

po 2 musialbys w tym czasie naprawde mocno mechanicznie uszkodzic ,przywalic ,zeby tam cos sie stalo

 

lekko to i ja przywalilem nie raz

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

nord , nie wiem co to emilianty, ale w aptece pani mi polecila Dermena szampon i Ozdywka

alexy34, strupek jest z lekkiego uderzenia

 

nord, I don't know what are emiliants, pharmaceut recommended me shampoo and lotion DERMENA

alexy34, the scab is from soft hitting

 

fot_001.jpg

 

fot_003.jpg

 

fot_005.jpg

 

fot_004.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

3 tygodnie i 3 dni po przeszczepie 3700 graftów FUE, większość włosów chyba wypadła, widać zaczerwienienie

 

3 weeks & 3 days after HT 3700 grafts FUE, most of the hair has probably fallen out, the redness can be seen

 

fot_003.jpg

 

fot_004.jpg

 

fot_006.jpg

 

fot_008.jpg

 

fot_010.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 miesiąc po operacji

1 month after HT

 

większość przeszczepionych włosów wypadła

most of transplanted hair has fallen out

 

oby efekt końcowy był inny

let's hope the final effect will be different

 

fot_002.jpg

 

fot_003.jpg

 

fot_005.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 MIESIĄC 1 DZIEŃ po przeszczepie, po goleniu golarką u fryzjera

1 MONTH 1 DAY after HT, after shaving my head with the shaver

 

1month_after_HT_after_SHAVING_01.jpg

 

1month_after_HT_after_SHAVING_02.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fryzjerowi - mówiłem. Fryzjer wiedział już przed zabiegiem, że robię coś takiego.

Hairdresser man - I told him. Hairdresser knew what I was going to do, before the HT.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na żywo praktycznie nie widać zaczerwienienia, muszę jeszcze spytać kogoś, żeby mi spojrzał na głowę.

I am not able to see the redness myself, but I have to ask someone to look over my head.

 

Zdjęcia robione 30cm pod lekkim źródłem światła.

Photos taken 30cm under the soft light source.

 

001.jpg

 

002.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...