free web hit counter Skocz do zawartości
Jogurt

HIS Clinic profesjonalny tatu głowy

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem, jedna osoba już tam była. Niestety, mimo poczatkowych obietnic do dzisiaj nie dostałem realacji na e-mail. Zresztą, ja tam chyba pojadę. Kwestia 1-2-3 lat.

 

Na forum HIS pojawiają się osoby z relacjami +3 lat od momentu wykonania mikropigmentacji. Ian Watson wykonał zabieg w 2002 roku - to już 10 lat. Nic nie wyblakło, atrament nie zmienił koloru na zielony, niebieski. Wszystko cacy. A sama społeczność "HISowców" rośnie jak na drożdzach. Codziennie pojawią się nowe "dzienniki" z dokładnymi opisami zabiegów. Naprawdę polecam to śledzić. Niezaprzeczalnie HIS jest ciekawą opcją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to rozważam, ale jako "permanentny nanogen", optycznie zwiększający gęstość włosów po przeszczepie. Niestety, mam taki kształt głowy, że iluzja obcięcia na 1mm mnie nie urządza, po prostu kiepsko wyglądam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też to rozważam, ale jako "permanentny nanogen", optycznie zwiększający gęstość włosów po przeszczepie. Niestety, mam taki kształt głowy, że iluzja obcięcia na 1mm mnie nie urządza, po prostu kiepsko wyglądam.

Pomysł wydaje się być bardzo dobry. Mikropigmentacja działa najlepiej w przypadkach w których klient ma jeszcze włosy na głowie. Pozwala to się "zapuścić" na +1-4mm i wygląda to w 100% naturalnie. Panowie z +NW5 i pustymi plackami na głowie muszą niestety pilnować się codziennie z żyletką. U Ciebie, jak już dobrze znam Twoje historię xattic, włosy i tak będą dużo dłuższe, a w tym przypadku stopień korzyści płynących z mikropigmentacji czy sama zauważalność takiego zabiegu jest odwrotnie proporcjonalne względem długości włosów. No ale na pewno da to wiele, sczególnie na graftożernej koronie. Poza tym - zrobią Ci też bliznę, która będzie mniej widoczna, jesli nawet hipotetycznie, zdecydujesz się na krótsza fryzurę w przyszłości.

 

Sam koszt ~2000 funtów. Jednak u Ciebie powinno to wyjść dużoooo taniej bo w końcu chodzi o "dogęszczenie" a nie pracę z wiankowcem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
~2000 funtów

 

Rozumiem, że to orientacyjna cena za zabieg dla osoby, która ma stan +/- NW5?

 

Podejrzewam, że dla kogoś z lekkimi zakolami byłoby znacznie mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to orientacyjna cena, ale popełniłem bład. Zapomniałem o podatku. Średnia cena to około 2200-2300 funtów. Czasami bywa drożej, szcególnie jeśli skóra słabo reaguje na atrament i są potrzebne więcej niż 3 zabiegi. Nigdy nie spotkalem się z przypadkiem abyt ktoś płacił więcej niż 2800 funtów. Zakola? Myślę, że to będą 2 zabiegi. To jest absolutne minimum aby stworzyć iluzję, cienie bez względu na pokrywaną powierzechnie. Ile to może kosztować? Na moje oko 1700-2000 funtów - jednak ostrzegam, ze to wrożenie z fusów. Cennik jest elastyczny, dostosowany do danego przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć uważam że jako dopełnienie do HT (np. dogęszczenie na koronie), możliwe że prezentowałoby się całkiem, całkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zobaczyć resztę zdjęć, większość wygląda naprawdę obiecująco.

 

Btw kentuckyy, orientujesz się może, czy his ma klinikę w Niemczech? W którymś miejscu jest to napisane na ich stronce, ale w spisie klinik takowa nie widnieje. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam zobaczyć resztę zdjęć, większość wygląda naprawdę obiecująco.

 

Btw kentuckyy, orientujesz się może, czy his ma klinikę w Niemczech? W którymś miejscu jest to napisane na ich stronce, ale w spisie klinik takowa nie widnieje. :/

Nie mam pojęcia

 

 

Co do zdjęcia - myślicie, że go zmuszono do takiej lini? To ty akceptujesz jaka będzie linia i gęstość. Jeśli ktoś chce natuarlną, dojrząła, delikatną - da się to zrobić. Poszperajcie na forum i sprawdzcie dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jednak na większości zdjęć widzę linię jak odrysowaną od linijki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Byłem w his w sierpniu tego roku! Od ponad pół roku śledziłem strone oraz forum his-a, z dnia nadzień coraz bardziej przekonywalem się, że to medota dla mnie choć znajomi i rodzina powtarzali mi, że to tylko dobrze wygląda na zdjęciach, a więc odpuściłem wakacje w ciepłych krajach i poleciałem do londynu na urlop zeby sie przekonac na własne oczy Wizyte w his miałem 9 sierpnia! Widziałem dwóch pracowników his-a którzy są po zabiegu i powiem szczerze, że byłem pozytywnie zaskoczony tym jak to wygląda na żywo, bo wygląda lepiej niż na zdj ! Miałem konsultacje i wycene i juz nie było tak fajnie hehe Wycenili mnie na 3000 funtów ! Z tego co wiem to raczej drożej nigdy nie jest, mam bardzo przerzedzoną korone głowy i duzeeee zakola. Wiem, że w nowym roku lece do Londynu i robie sobie zabieg !

Dzień po wizycie w his byłem umówiony z pacjentem kliniki który miał zabieg rok wczesniej(chcialem sie spotkac z kims z poza kliniki, poznałem go na forum)

wyglądał bardzo dobrze, naturalnie (sprawdzałem w każdym możliwym świetle ) czuł sie z tym świetnie i był naprawdze szczęśliwy, ze to zrobił, dodam jeszcze, ze był norwood 7 więc bardziej wyłysieć nie mógł. W razie pytań proszę pisać chętnie odpowiem na pytania, bo widząc efekty które można osiągnąć tym mogłoby sie wydawac szalonym sposobem jestem pozotywnie nastawiony na moją przyszłą fryzure

PS. Co do lini włosów to każdy wybiera jaką chce i czasem faktycznie ta linia jest nienaturalna, ale to juz nie jest wina wykonującego zabieg, rozmawiałem z nimi o tym i powiedziali, ze klient czasem ma dziwną wizje swojej linii i ciężko jest to wybic z głowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naciągacz?

O jakiej linii włosów mówisz? Zdanie powinno brzmieć: linia tatuażu.

3000 funtów? To już lepiej dozbierać do przeszczepu.

I nie mów o pozytywnym nastawieniu na fryzurę, bo tym sposobem włosów nie odzyskasz, więc i o fryzurze mowy być nie może.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Naciągacz?

O jakiej linii włosów mówisz? Zdanie powinno brzmieć: linia tatuażu.

3000 funtów? To już lepiej dozbierać do przeszczepu.

I nie mów o pozytywnym nastawieniu na fryzurę, bo tym sposobem włosów nie odzyskasz, więc i o fryzurze mowy być nie może.

 

Naciągacz ? Niby jakie miałbym mieć z tego korzyści ?

Eryk jeżeli CI to pomoże i lepiej zrozumiesz to co chciałem przekazać to napiszę jak sobie życzysz :]

"PS. Co do lini tatuażu to każdy wybiera jaką chce i czasem faktycznie ta linia jest nienaturalna..."

W kazdym temacie musi sie znalezc ktoś kto potrafii tylko skrytykowac i czepiać się szczegółów

na które normalna osoba nie zwróci uwagi, bo doskonale zrozumie co czyta, ale nie wazne!

Tak 3000 funtow, nie wiem jakie podejscie masz do przeszczepu, ale ja nieciekawe tymbardziej w moim wieku, bo przez całe zycie musiałbym ich wykonac kilka, a więc czekam na lepsze czasy w walce z łysieniem.

Na dzien dzisiejszy dla mnie lepszym rozwiazaniem jest mikropigmentacja, przeszczepu w pozniejszym czasie nie wykluczam, ale

nie usmiecha mi sie łykać propecie lub inne świństwo, a to wiąże się z przeszczepem...

Co to Twojego ostatniego zdania o nastawieniu na fryzure to zeby było CI lepiej i żebys znowu dobrze zrozumiał to ponownie poprawie

to zdanie specjalnie dla Ciebie "...widząc efekty które można osiągnąć tym mogłoby sie wydawac szalonym sposobem jestem pozotywnie nastawiony na mój przyszły wygląd"

A jeśli chcesz wiedzieć dlaczego jestem tak entuzjastycznie nastawiony to jest to spowodowane tym, ze w koncu znalazłem coś co mi pomoże i chciałem podzielić się tą wiadomością! Przepraszam, ze jestem taki uszczypliwy, ale myśle, że nie ma sensu poprawiać komuś kazde zdanie, bo w temacie na pewno to nie pomaga, a jak widac jedynie szkodzi, bo niestety nie potrafie "olać" takiego zachowania :]

 

Pozdrawiam wszystkich, a w szczegolnosci Ciebie Eryk Zycze powodzenia i bujnej fruzury nam wszsytkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adrian mógłbyś mi powiedzieć ile trzeba czekać na taki zabieg? Bo napisałeś że będziesz go robić w nowym roku, a w klinice byłeś w wakacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adrian mógłbyś mi powiedzieć ile trzeba czekać na taki zabieg? Bo napisałeś że będziesz go robić w nowym roku, a w klinice byłeś w wakacje.

Ja będę robić po nowym roku ze względu na finanse, a czeka sie prawie 2 miesące chociaż to na pewno jest zmienne w zależności od tego ile osób

mają zarezerwowanych, ale kazali mi dawać znac 2 miechy wczesniej Jedyne co mi nie srednio odpowiada jest to ze nie jest powiedziane, ze bedzie

wykonywac moje zabiegi jedna osoba, mam wstepnie ustalone 3 zabiegi i chciałbym być obsługiwany od początku do końca przez jedną osobe, ale nigdy nie

wiadomo kto Cię weźmie na krzesło ale to takie małe "ale"

Jestes zainteresowany bobobo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie jak dla mnie to najlepsze rozwiazanie;) jeden zabieg i mam spokoj a na przeszczepy stracilbym i duzo kasy i duzo zdrowia. Mam tylko nadzieje ze z czasem nic sie nie bedzie z tym dzialo i caly czas bedzie to tak dobrze wygladac jak na poczatku;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No pewnie jak dla mnie to najlepsze rozwiazanie;) jeden zabieg i mam spokoj a na przeszczepy stracilbym i duzo kasy i duzo zdrowia. Mam tylko nadzieje ze z czasem nic sie nie bedzie z tym dzialo i caly czas bedzie to tak dobrze wygladac jak na poczatku;)

Też tak myślę, co do trwałości to Ian Watson który założył klinike miał robioną mikropigmentacje w 2002 roku i nadal jest ok, ja widziałem gościa ktory miał robiony zabieg 5 lat temu i wszystko wygladało wporzadku. Wiem, ze trzeba o tą głowe dbać np. w silne słońce smarować się filtrem, ale dla kogos tak zdesperowanego jak ja to zaden problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytalem ze taki zabieg ma 4 sesje, gdy zrobia nam pierwsza na druga trzeba czekac 4-5 dni a na nastepne trzeba przyjechac po okolo miesiacu i to troche wiaze sie z kosztami przelotu i zakwaterowania na ten okres. Podobno jest jakas klinika w Niemczech to by troche ulatwilo sprawe tylko na stronie nie podaja ze taka istnieje. Chyba jednak trzeba uzbierac ladna sumke i wyleciec do UK bo podobno tam robia to najlepiej. Oby sie udalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wyznaczyli 3 sesje, ale to prawda, ze odstep czasowy musi być, a to wiążę się z kosztami. Co do kliniki w niemczech to czytałem, ze miała być, ale niestety nie powstała... HIS jest pionierem w tej metodzie dlatego zaufam im choć widziałem inne firmy które rownież są wyspecjalizowane i dobrze to robią, są mniej znani niż HIS więc na pewno u nich jest taniej, ale dokładnie nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adrian nie orientujesz sie moze czy jest mozliwosc wyslania do nich moich zdjec glowy czy cos i umowienia sie na konkretny termin? Wyjezdzam za tydzien do pracy na 2 miesiace bede mial juz kase na zabieg i chcialbym zrobic go od razu po powrocie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałam się bo szukam opinii na temat mikropigmentowania włosów czyli takiego tatuażu. Koleżanka mi dała namiary na salon w którym to robią koszt od 2 tys. zł. Na ich zdjęciach wygląda to super. Mam łysinę na czubku głowy, włosy czarne więc idealne da mnie. Nie wiem tylko czy ten efekt będzie trwały. Poradźcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszperałam forum i jakoś nie widzę osoby która to zrobiła. Chyba zaryzykuje i umówię się na mój prześwitujący czubek. Będę dzwonić w przyszłym tygodniu i się umawiać. Na HIS nie mam na razie kasy, więc sprawdzę nasze rodzime wynalazki, jednak tańsze. Jak się skontaktuje z obsługą i coś bliżej będę wiedzieć to dam Wam znać. Najpierw sprawdzę nasz grunt.

pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...