free web hit counter Skocz do zawartości
Jogurt

HIS Clinic profesjonalny tatu głowy

Rekomendowane odpowiedzi

Moje propozycje:

Czy usunięcie jest rzeczywiście darmowe?

Czy zna przypadki wykonania HT po mikropigmentacji? Jakie były efekty?

Czy planowane jest otwarcie oddziału bliżej centralnej Europy: Niemcy/Polska/Czechy?

Usuniecie jest darmowe.

Nie zna zadnych przypadkow ale uwaza ze na pewno ktos taki jest bo to calkiem dobra opcja.

Nie wie czy bedzie gdzies otwierany oddzial bo on jest tam tylko pracownikiem od pigmentacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro usuwają za darmo, to świetna sprawa !

Jestem coraz bardziej zdecydowany na to jako rozwiazanie przejsciowe przed HT - 22 lata to chyba za wczesnie, poza tym nie mam kasy poki co.

Powiedz mi jeszcze raz bobobo, czy naprawde jestes z tego zadowolony? Czy gdybys mial cofnac czas, zrobilbys to jeszcze raz? Jakie sa wg. Ciebie minusy poza tym, ze to wciaz nie sa normlane wlosy?

 

Miales cos podobnego co autor watku? http://forum.hishairclinic.com/topic/3715-so-far-not-so-good/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie napaliłem na ten zabieg w grudniu. Miałem bardzo nieciekawa sytuacje po nieudanych zastrzykach oraz przerwaniu kuracji SABA+RU. Nawet zabukowałem termin oraz loty, za co zapłaciłem 2 000zł. Ale w porę się rozmyśliłem, a mimo że zabieg był dopiero za 2 miesiące to pieniędzy już nie chcieli zwrócić... Szkoda kasy i to bardzo ale wiem że to byłaby najgorsza decyzja w moim życiu. Według mnie jest to całkowicie zauważalne, po to właśnie na forum nie mogą wklejać plików wyższych niż 50kB ponieważ przy lepszej jakość każde oko wychwyci że jest to tatuaż, nawet na filmikach można dostrzec różnicę mimo iż dobierane jest odpowiednie oświetlenie. Jedynie administracja takowe pokazuje w przypadku osób które mają ten zabieg zrobiony jedynie na przerzedzeniach, a bez niego mają sytuację taką jaką niejeden z nas chciałby mieć

 

Jednym słowem świetna reklama i marketing. Dużo osób zwłaszcza zdesperowanych jest w stanie się na to nabrać ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skad w takim razie tyle pozytywnych opinii? Nawet bobobo byl zadowolony. Tamte forum nie jest chyba az tak cenzurowane, gdyz zdarzaja sie krytyczne glosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja sie napaliłem na ten zabieg w grudniu. Miałem bardzo nieciekawa sytuacje po nieudanych zastrzykach oraz przerwaniu kuracji SABA+RU. Nawet zabukowałem termin oraz loty, za co zapłaciłem 2 000zł. Ale w porę się rozmyśliłem, a mimo że zabieg był dopiero za 2 miesiące to pieniędzy już nie chcieli zwrócić... Szkoda kasy i to bardzo ale wiem że to byłaby najgorsza decyzja w moim życiu. Według mnie jest to całkowicie zauważalne, po to właśnie na forum nie mogą wklejać plików wyższych niż 50kB ponieważ przy lepszej jakość każde oko wychwyci że jest to tatuaż, nawet na filmikach można dostrzec różnicę mimo iż dobierane jest odpowiednie oświetlenie. Jedynie administracja takowe pokazuje w przypadku osób które mają ten zabieg zrobiony jedynie na przerzedzeniach, a bez niego mają sytuację taką jaką niejeden z nas chciałby mieć

 

Jednym słowem świetna reklama i marketing. Dużo osób zwłaszcza zdesperowanych jest w stanie się na to nabrać ;/

 

Niby za co zaplaciles 2000zl? Ja jestem zadowolony z zabiegu tatuaz jest niemal identyczny z tym co mi jeszcze zostalo na glowie. jedyny minus to ze trzeba sie golic codziennie bo inaczej roznice juz widac i to ze mam jasne wlosy to i jasny pigment. Kto jest zainteresowany niech jedzie do Londynu do oddzialu his tam chlopaki tez maja ten tatuaz zrobiony to mozna sobie zobaczyc jak to wyglada i nawet mozna obejrzec jak robia zabieg innej osobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja sie napaliłem na ten zabieg w grudniu. Miałem bardzo nieciekawa sytuacje po nieudanych zastrzykach oraz przerwaniu kuracji SABA+RU. Nawet zabukowałem termin oraz loty, za co zapłaciłem 2 000zł. Ale w porę się rozmyśliłem, a mimo że zabieg był dopiero za 2 miesiące to pieniędzy już nie chcieli zwrócić... Szkoda kasy i to bardzo ale wiem że to byłaby najgorsza decyzja w moim życiu. Według mnie jest to całkowicie zauważalne, po to właśnie na forum nie mogą wklejać plików wyższych niż 50kB ponieważ przy lepszej jakość każde oko wychwyci że jest to tatuaż, nawet na filmikach można dostrzec różnicę mimo iż dobierane jest odpowiednie oświetlenie. Jedynie administracja takowe pokazuje w przypadku osób które mają ten zabieg zrobiony jedynie na przerzedzeniach, a bez niego mają sytuację taką jaką niejeden z nas chciałby mieć

 

Jednym słowem świetna reklama i marketing. Dużo osób zwłaszcza zdesperowanych jest w stanie się na to nabrać ;/

 

Pierdzielisz głupoty, ze az sie czytac nie chcę. 50kb? jest masa linków do zewnętrznych hostów - więc jeśli tego nie widziałeś do tej pory to jak Ty się przygotowałeś do tego zabiegu ? Zresztą ten cały admin HIS - Matt czy Damon, juz nie pamietam jak mu jest, zachęcał aby wrzucać na inne hosty zdjęcia i zapowiadał o dawna nowe forum, które już jest dostępne - a Ty widzisz tutaj spisek. Poza tym zabookowałeś lot i dopiero później doszedłeś do wniosku, że to jednak źle wygląda?

facepalm.jpg?__SQUARESPACE_CACHEVERSION=1361371451990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygotowywałem się dobrze, przez 2 tygodnie wnikliwie czytałem i przeglądnąłem całe forum i nie mam tu na myśłi jedno wejście dziennie tylko conajmnej 8-10h dziennie, bo własnie tyle czasu poświęcam na czytanie odnośnie problemu łysienia (co jest strasznym nawykiem). Co prawda bylem zdesperowany i zabukowałem termin i loty, po czym po raz kolejny zacząłem wertować całe forum i dotarło do mnie że nie jest to takie świetne rozwiązanie jakie by się wydawało.

 

Poza tym minimalna wielkość KROPKI jaki są w stanie wytatuować to bodajże ~100um gdzie po ścięciu się na łyso cebulki u osób z włosami kaukaskimi to dużo poniżej 100um, powiedziałbym że nawet w granicy lekko ponad 50um. A co trzeba zaznaczyć ta minimalna wielkość są wstanie stworzyć tylko nieliczni z ich tatuażystów i to na pewno nie przy każdej kropce, bo żeby tak było musieliby robić każdą kropeczkę mega starannie i dokładnie, a tak nie jest. Wiec różnica diametralna.

 

Co do zdjęć i hostingów proszę pokaż mi takowe przykłady, ze zdjęciami w wysokiej rozdzielczość nie przedstawianymi przez administracje tylko przed użytkowników forum... Bo ja takich nie znalazłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przygotowywałem się dobrze, przez 2 tygodnie wnikliwie czytałem i przeglądnąłem całe forum i nie mam tu na myśłi jedno wejście dziennie tylko conajmnej 8-10h dziennie, bo własnie tyle czasu poświęcam na czytanie odnośnie problemu łysienia (co jest strasznym nawykiem).

 

To juz nie jest nawyk,tylko uzaleznienie i powazny problem z psychika.Jesli codziennie poswiecasz kilka godzin na to,to oznacza ze nie masz praktycznie zycia bo wszystko sie kreci wokol wlosow i lysienia.Przykra sprawa i szczerze wspolczuje,ze az tak to przezywasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest już lepiej, ale dlatego ze w końcu uświadomiłem sobie jaki mam problem i powoli zaczynam sobie z tym radzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kto z Was chce robić zabieg rolerem to chyba jeszcze mało wie o mikropigmentacji włosów. Lepiej od razu zapytajcie czy będą mogli Wam to usunąć. Widziałem już kolesia po czymś takim. Tragedia. On usuwał a ja przyszedłem na zabieg. Co do kliniki HIS w Londynie to przeciętny obywatel może tylko pomarzyć. Ceny rzędu 7-15 tys. zł i nie wierzcie, że wam się to utrzyma na głowie bez zmian przez długi czas. Po roku góra dwóch do poprawki. Kto ma za dużo kasy proszę bardzo. Są tańsze i równie dobre miejsca oferujące tego typu zabieg w Polsce, wystarczy dobrze poszukać na necie.

Kolejna sprawa. Jak mi jakiś facet podeśle fotki po dobrze zrobionej mikropigmentacji włosów w Abacsonie lub Second H to mu zwrócę koszt zabiegu

Łukasz może Ty będziesz pierwszy? strupki zeszły czy cały pigment?

I na sam koniec jak komuś urosły włosy po tabletkach, szamponach, wcierkach i innych wynalazkach lub miał jakiś cudowny przeszczep to również czekam na kontakt. Będzie mi miło poznać tak szczególną osobę.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

lub miał jakiś cudowny przeszczep to również czekam na kontakt. Będzie mi miło poznać tak szczególną osobę.

 

Czyli,że przeszczepy to mit i nie da sie tego zrobic dobrze i nie ma efektow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Cudowny mam na myśli drogi. Około 80 tys. Słyszałem, że tylko taki daje zadowalające efekty a nie dwa włosy na krzyż i blizny na głowie.

A Ty kolego oprócz naśmiewania się masz coś ciekawego do powiedzenia lub pokazania na głowie, czy to jest Twoje główne zajęcie na tym forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cudowny mam na myśli drogi. Około 80 tys. Słyszałem, że tylko taki daje zadowalające efekty a nie dwa włosy na krzyż i blizny na głowie.

 

A spodziewałeś się że za ile będzie? Złam sobie nogę i opłać wszystko w głupim szpitalu za granicą u dobrego fachowca. To normalne że pewne rzeczy dobrze wykonane kosztują, zresztą 80 000 to też zależy za co, jak za wyciągnięcie gościa z NW5/6 to i tak mało... poczytaj o przeszczepach, bo na razie to ktoś Ci coś tam gdzieś opowiedział i tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was

Kiedyś założyłem tu temat na forum i dostałem masę odpowiedzi na temat mojego stanu owłosienia za co szczerzę dziękuje, ale przestałem tu wpadać bo moja dziewczyna mama siostra zauważyły, że wpadam w psychozę. Dziewczyna powiedziała mi ,że kocha mnie za charakter i to jakim człowiekiem jestem dla innych.Powiedziała mi także, że zamiast tych 200-300 zł na miesiąc mogę wydać je na swoje pasje tj. muay thai czy modelarstwo. Szacunek i poszanowanie u ludzi można wzbudzić nie tylko bujną czupryną ale i osiągnięciami i swoją postawą wobec drugiego człowieka czy skillem sportów walk . jeżeli ktoś mi krzyczy "Ty łysa parówo!" to ja mu odpowiadam że nie kuje za to między nogami. A teraz dochodzę do setna. Jeden z użytkowników tego forum na 3 czy 4 stronie dał zdjęcie swojego tatu głowy i wygląda to super ale oczywiście "Polaczki biedaczki" zaczęły szukać dziury w całym. Co z tego, że cebulka jest za duża. Ktoś kto nie wie co to łysienie (lasencje nie widzą ) to nie zwróci na to uwagi. Polecam wam zróbcie sobie ten zabieg, a ktoś kto ma małą psychozę na punkcie łysienia to mu już nic nie pomoże .

P.S Panowie łysienie to nie koniec świata. Policzcie sobie ile wydaliście na kuracje, a teraz pomyślcie co z tą kasą mogliście zrobić. Ja mimo 170cm wzrostu i nie dużą wag 64.5kg oraz przerzedzeniach i szybko postępującym łysieniu,a także niedowładowi prowostronnemu (kuleje mocno na prawą nogę) jestem SZCZĘŚLIWY. Mam piękną i mądrą dziewczynę spoko znajomych,a taki np. ziom1990 co ma ???? tylko jedno psychozę jak można tyle czasu spędzać na forach skoro tej przypadłości nie można wyleczyć w 100%?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam piękną i mądrą dziewczynę spoko znajomych,a taki np. ziom1990 co ma ???? tylko jedno psychozę jak można tyle czasu spędzać na forach skoro tej przypadłości nie można wyleczyć w 100%?

 

Akurat teraz dales czadu takiego ze wlosy na zakolach mi sie jeza;] Dzieki ziomowi mamy wiecej niz sobie mozesz wyobrazic! Glownie dzieki niemu mam wciaz bardzo mocne nw3 i nadzieje na lepszy stan a nie powiem ile osob moze dzieki niemu utrzymac lub wygrac ta walke! Co do tego, ze nie da sie tego wyleczyc w 100% to nie dotyczy to jedynie lysienia, ale tutaj dzieki dobrze dobranej kuracji i wiedzy na ten temat mozemy zatrzymac proces na lata, jezeli nie calkowicie stosujac dane srodki przez x lat.

A tak poza tym znasz zioma osobiscie, ze wiesz, ze on nie jest szczesliwy, bo akurat znam go osobiscie i wiem, ze bardzo szczesliwy jest i ma super laseczke , ktory nie jeden by mu pozazdroscil;d Zreszta sam jestem lysiejacy i szczesliwy, bo poza lysieniem mi sie uklada, a wlosy sa wazne i staram sie o nie walczyc ,bo nie potrafie sie od tak poddac, ale poza nimi tez mam swoje zycie, z ktorego jestem zadowolony, takze nie mow o innych nie wiedzac jakie sa realia, bo to delikatnie mowiac nie jest za ladnie:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Szacunek i poszanowanie u ludzi można wzbudzić nie tylko bujną czupryną ale i osiągnięciami i swoją postawą wobec drugiego człowieka...

 

Gdyby tak było, to byśmy się uganiali za jakąś Matką Teresą z Kalkuty, a nie jakąś pustą lalą z kształtnym tyłkiem.

Gdyby tak było, to profesorowie obracaliby się z dupami, a nie dresy mające problem ze skleceniem zdania złożonego.

 

Relacje damsko-męskie opierają się na poza-świadomym działaniu, a nie na świadomej ocenie. Owszem, ludzie później dopisują sobie, że o miłości zadecydował cudowny charakter i inne wspaniałe cechy. Ale jakoś dziwnym trafem, jakaś osoba z równie cudownym charakterem (lub lepszym), pozbawiona walorów fizycznych, nie wzbudza żadnego zainteresowania.

Szacunek a pociąg do płci przeciwnej, to zupełnie dwie różne sprawy. Na pociąg nie masz żadnego wpływu. Możesz sobie gardzić tępą lalunią, ale i tak ci stanie.

 

PS.

Zauważ, że często jak związek się rozpada (np. jedna ze stron chce go zakończyć), to taka osoba mająca dotychczas same zalety, nagle zaczyna mieć w naszej opinii same wady.

To też dowodzi tego, jak te przypisywanie zalet (i wad) jest sztuczne i wtórne.

 

Mam piękną i mądrą dziewczynę spoko znajomych,a taki np. ziom1990 co ma ????

 

Jego akurat zostaw w spokoju. Gdyby każdy pomógł ludziom choć w 10% tyle co on, żylibyśmy w lepszym świecie.

Przynajmniej nie jest egoistą i nie obraża innych jak ty.

 

Nie wiem też, co masz w życiu i nie obchodzi mnie to, ale wiec jedno. Fakt, że twoja dziewczyna jest piękna, nie jest ani jej zasługą, ani twoją, że z nią jesteś.

 

jak można tyle czasu spędzać na forach skoro tej przypadłości nie można wyleczyć w 100%?

 

Jak można tyle razy w życiu się myć, jak znowu się pobrudzisz ? Jak można ciągle trenować, skoro i tak gdy zaprzestaniesz, to stracisz formę i sylwetkę ?

Jest sens mycia i leczenia zębów, skoro nie można zrobić tego raz a dobrze ?

 

To jest po prostu dbanie o siebie i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szacunek i poszanowanie u ludzi można wzbudzić nie tylko bujną czupryną ale i osiągnięciami i swoją postawą wobec drugiego człowieka...

 

Gdyby tak było, to byśmy się uganiali za jakąś Matką Teresą z Kalkuty, a nie jakąś pustą lalą z kształtnym tyłkiem.

Gdyby tak było, to profesorowie obracaliby się z dupami, a nie dresy mające problem ze skleceniem zdania złożonego.

 

Relacje damsko-męskie opierają się na poza-świadomym działaniu, a nie na świadomej ocenie. Owszem, ludzie później dopisują sobie, że o miłości zadecydował cudowny charakter i inne wspaniałe cechy. Ale jakoś dziwnym trafem, jakaś osoba z równie cudownym charakterem (lub lepszym), pozbawiona walorów fizycznych, nie wzbudza żadnego zainteresowania.

Szacunek a pociąg do płci przeciwnej, to zupełnie dwie różne sprawy. Na pociąg nie masz żadnego wpływu. Możesz sobie gardzić tępą lalunią, ale i tak ci stanie.

 

PS.

Zauważ, że często jak związek się rozpada (np. jedna ze stron chce go zakończyć), to taka osoba mająca dotychczas same zalety, nagle zaczyna mieć w naszej opinii same wady.

To też dowodzi tego, jak te przypisywanie zalet (i wad) jest sztuczne i wtórne.

 

Tutaj się nie zgodzę. Atrakcyjność fizyczna jest ważna, ale nie zawsze jest decydująca. Szczególnie odnosi się to do facetów. Wielu moich kolegów ma mądre i bardzo ładne dziewczyny, chociaż sami nie należą do najprzystojniejszych. Dbają o siebie jednak (sport, siłownia), mają pasję i ogólnie są bardzo fajnymi ludźmi - przynosi to jak widać efekt

 

Mam piękną i mądrą dziewczynę spoko znajomych,a taki np. ziom1990 co ma ????

 

Jego akurat zostaw w spokoju. Gdyby każdy pomógł ludziom choć w 10% tyle co on, żylibyśmy w lepszym świecie.

Przynajmniej nie jest egoistą i nie obraża innych jak ty.

 

Nie wiem też, co masz w życiu i nie obchodzi mnie to, ale wiec jedno. Fakt, że twoja dziewczyna jest piękna, nie jest ani jej zasługą, ani twoją, że z nią jesteś.

 

Z jednej strony oczywiście bzdurna wypowiedź "18latka", bo nie ma on zielonego pojęcia co ma "ziom1990", a może mieć więcej od niego przecież Nie wiem skąd ten strzał, bo raczej nie znają się osobiście. Z drugiej strony - nie jest zasługą dziewczyny, że jest piękna, ale z drugiej strony nie zgadzam się do końca z tym, że nie jest zasługą "18latka", że z nią jest, bo w przypadku mężczyzn często wypracowuje się takie sytuacje (np. związek z podobającą się dziewczyną) poprzez aktywną postawę. Oczywiście nie twierdzę na 100%, że w tym wypadku tak jest, ale nie można zakładać, że to nie jego zasługa:)


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam was

Kiedyś założyłem tu temat na forum i dostałem masę odpowiedzi na temat mojego stanu owłosienia za co szczerzę dziękuje, ale przestałem tu wpadać bo moja dziewczyna mama siostra zauważyły, że wpadam w psychozę. Dziewczyna powiedziała mi ,że kocha mnie za charakter i to jakim człowiekiem jestem dla innych.Powiedziała mi także, że zamiast tych 200-300 zł na miesiąc mogę wydać je na swoje pasje tj. muay thai czy modelarstwo. Szacunek i poszanowanie u ludzi można wzbudzić nie tylko bujną czupryną ale i osiągnięciami i swoją postawą wobec drugiego człowieka czy skillem sportów walk . jeżeli ktoś mi krzyczy "Ty łysa parówo!" to ja mu odpowiadam że nie kuje za to między nogami. A teraz dochodzę do setna. Jeden z użytkowników tego forum na 3 czy 4 stronie dał zdjęcie swojego tatu głowy i wygląda to super ale oczywiście "Polaczki biedaczki" zaczęły szukać dziury w całym. Co z tego, że cebulka jest za duża. Ktoś kto nie wie co to łysienie (lasencje nie widzą ) to nie zwróci na to uwagi. Polecam wam zróbcie sobie ten zabieg, a ktoś kto ma małą psychozę na punkcie łysienia to mu już nic nie pomoże .

P.S Panowie łysienie to nie koniec świata. Policzcie sobie ile wydaliście na kuracje, a teraz pomyślcie co z tą kasą mogliście zrobić. Ja mimo 170cm wzrostu i nie dużą wag 64.5kg oraz przerzedzeniach i szybko postępującym łysieniu,a także niedowładowi prowostronnemu (kuleje mocno na prawą nogę) jestem SZCZĘŚLIWY. Mam piękną i mądrą dziewczynę spoko znajomych,a taki np. ziom1990 co ma ???? tylko jedno psychozę jak można tyle czasu spędzać na forach skoro tej przypadłości nie można wyleczyć w 100%?

 

Chociaż jeden ma głowę na karku! Życzę innym podobnego podejścia do kwestii łysienia. A jak nie to zrób jeden z drugim mikropigmentację i tyle. Mnóstwo kolesi już to zrobiło i są zadowoleni, łącznie ze mną. Tylko oczywiście mają was w d... i nie potrzebują o tym gadać i chwalić się fotkami bo po co. Nie trzeba lecieć do Londynu w Polsce też wam zrobią. Od siedzenia i biadolenia nic się samo nie zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie chciałem nikogo sprowokować swoją wypowiedzią o ziomie1990 ale to co o nim napisałem to jego słowa. Czytając to forum i oglądając foty z zabiegów innych ludzi stwierdzam że mikropigmentacja włosów to najlepszy sposób maskujący łysinkę dlatego tak się zastanawiam po co ta dyskusja o wielkości plamki wykonanej przez "tatuażystę". Przecież nikt tego nie zauważy . Jednak po przeczytaniu kilku ostatnich stron z tego tematu zauważyłem, że ten cały "cyrk" w tym temacie napędzają pseudo konta. Moim zdaniem najlepiej byłoby gdyby kliniki założyły tu sobie oficjalne konta. oczywiście za zgodą administracji forum i konsultowały się z interesantami.

P.S jaka jest trwałość takiego tatu głowy i ile kosztuje odnowienie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tak najlepszy. Byłem przedwczoraj w warszawie w muzeum powstania i stojąc w kolejce zauważyłem mężczyznę 30m przede mną właśnie z takim tatuażem. Wyglądało to całkowicie nienaturalnie, najbardziej nienaturalnie wygadały miejsca w których stykał się tatuaż z normalnymi włosami. Gdybym sobie to zrobił to nie dość że miałbym problem z łysieniem to jeszcze z pomalowaną głowa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ty wszechwiedzący ziomku gdzie ty nie byłeś i co ty nie widziałeś...przestań zatruwać ludziom życie i wcinać się z durnymi komentarzami bo mam już tego dosyć. Ludzie nie słuchajcie tego frajera bo facet ma jakiś problem. K....wszystko wie najlepiej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdybym tego nie widział na własne oczy to bym tego postu nie pisał, a piszę go żeby inni nie zjebali sobie całkowicie wyglądu głowy. Swoją drogą nie tylko ja to zauważyłem ale również mój 12 letni brat od razu wystrzelił z zapytaniem dlaczego ten Pan ma takie dziwną czarną plamę na głowie ;]

 

BTW. Ideas nawet nie będę z Tobą wchodził w dyskusję bo Twoja wiedza na tematy związane z łysieniem jest zerowa. Jeśli chcesz żebym stwierdził inaczej to pokaż mi przypadek w którym taka procedura wygląda naturalnie i udowodnij swoje racje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ok powiedzmy, że widziałeś kolesia który miał taką kupę na głowie. Nie dziwi mnie to ponieważ badając temat czytałem o salonach tatuażu, które oferują wykonanie efektu strzyżonego włosa na głowie. I tutaj każdemu powinna zapalić się czerwona lampka bo tatuaż to nie mikropigmentacja i faktycznie można po nim wyglądać jak idiota. Znając polskie realia wielu kolesi chcąc zaoszczedzić zrobi sobie taki tatuaż. Nie oznacza to, że każdy ma taki badziew na głowie i że nie da się tego zrobić dobrze.

Równie dobrze mógł mieć zrobione rolerem to również wygląda do d... Podobnie ma się sprawa z tym gdzie to wykonujesz i kto to wykonuje. W Polsce jest już kilka firm i podejrzewam, że nie każda robi tak samo. Opcji jest mnóstwo i nie zakładaj z góry czarnego scenariusza bo odstraszasz ludzi od czegoś co jest dobrym rozwiązaniem. Ani Ty ani ja tego nie wymyśliliśmy. Tysiące facetów to robi. Jakby było takie marne to by nie robili, proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale nie wiadomo kto temu komuś ten tatuaż wykonywał.

To oczywiste że jak się pójdzie do zwykłego tatoo studio i powie: "poproszę tatuaż włosów na głowie" to nie należy się niczego efektownego spodziewać.

To tak jakby poprosić malarza żeby pomalował samochód

 

Nie mniej jednak, mimo że HIS Clinic specjalizuje się w tego typu tatuażach to nie jestem jakoś dobrze do tego nastawiony. To coś pomiędzy peruką a łysą glacą. Tatuaż trudniej zdemaskować ale też daje efekt tylko wygolonej głowy. Sam używam filtrów przeciwsłonecznych na co dzień i powiem wam że to trochę udręka. A jakbym miał nakładać na całą głowę to już mega udręka. Świeci się to albo bieli na biało. A jak jakiś się mało świeci i mało bieli to kosztuje ponad 100zł, starcza na miesiąc gdzieś i naszpikowany jest różnymi chemikaliami których bezpieczeństwo jest dyskusyjne.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...