free web hit counter Skocz do zawartości
Jogurt

HIS Clinic profesjonalny tatu głowy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Nie podają adresu siedziby,a to juz wzbudza we mnie nieufnosc.W domu u klienta robia te zabiegi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dzieki za aktywność, większa niż moja, nie jestem reklamodawcą zapewniam, tylko poważnym łysięjącym niestety 42 latkiem, i bardzo zajetym, gdyż pływam na statkach i niestety nie moge być online 24:) ok jak się wygoi i się spotkamy to zrobię mu zdjęcia i wstawię, z tego co wiem zdjęcia robiła mu pani która robiła zabieg i wybaczcie jezeli nie jest profesjonalne, nie jest fotografem tylko jak powiedział mój kumpel linergistą, szkolił ją gość z Izraela, który wprowadził tę metodę do polski , zapłacił 3500 tyś zł, zapytam dokładnie gdzie jak kogoś to interesuje, nie posądzajcie mnie tylko o reklamę, bo to chyba normalne że najlepszą reklamą jest polecenie i nic w tym złego nie widzę, zresztą przydałoby się aby mieć na forum kontakt z kimś kto sie tym fachowo zajmuje, a przecież nikt nie zmusza abyscie korzystali akurat z tego źródła. kumpel bal się efektu no i nie chciał pojawiac się nagle z czupryną, umówił się na dopigmentowanie za jakies 2 miesiące i dopalci z tego co wiem 500 zł, więc razem wyjdzie go to 4000 tyś, to chyba dobra cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

4 tysiace za dwa zabiegi to nie jest to jakos strasznie tanio,bobobo w HIS zaplacil 6 czy 7 tysiecy zlotych.Oczywiscie warto wziac pod uwage obszar bo tutaj bylo NW7 a u bobobo sporo mniej i rzecz jasna koszty dojazdu i hotelu jesli ktos z Polski robi to w UK.Roznica w cenie nie jest porazajaca,kwestia najwazniejsza jest jakosc a nie te pare tysiecy roznicy.Jak robi HIS to po zdjeciach wiadomo,czekamy teraz na dokladne fotki pacjentow po zabiegach w Polsce. Fajnie,ze coraz wiecej osob probuje to robic u nas,bedzie material porownawczy.

Osobiscie mam nadzieje,ze poniewaz mikropigmentacja nie jest tak skomplikowana jak chociazby przeszczep to bedzie u nas mozna za jakis czas (a moze juz teraz) zrobic to na takim samym poziomie jak w HIS.A do tego na miejscu i troche taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena 4000 tysiące dotyczyła jak widac korony głowy, z tego co sie orientowałem, to w HIS clinic cena ta zaczyna sie od 6000 tys i małych obszarów, więc to jednak troche taniej, ale najwazniejsze ze w kraju, a co do tej metody w HIs wykonuja to pojedyńcza iglą jak widzialem na YOU tube i kolor jest niebieski jak po barwniku do tatuażu, kropki sa z daleka może i ok, a le z bliska jakieś nie naturalne i duze jezeli miałbym porównywac do tych które ma mój kolega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cena 4000 tysiące dotyczyła jak widac korony głowy, z tego co sie orientowałem, to w HIS clinic cena ta zaczyna sie od 6000 tys i małych obszarów, więc to jednak troche taniej, ale najwazniejsze ze w kraju, a co do tej metody w HIs wykonuja to pojedyńcza iglą jak widzialem na YOU tube i kolor jest niebieski jak po barwniku do tatuażu, kropki sa z daleka może i ok, a le z bliska jakieś nie naturalne i duze jezeli miałbym porównywac do tych które ma mój kolega

 

 

Tzn porównałeś na żywo robotę HIS z tym co m kolega? Kropki za duże? Na jakiej podstawie tak twierdzisz? zdjęć? przecież pisałem o pomiarach i "kropa naturalna" - czyli włos a tatuaż to rozmiary w przedziale 65m(mikrometrów) ~ 125 Um - czyli w sam raz. Zakładasz, że ktoś jednak pomiarów nie wykonał i kłamie? Nienaturalne? Bobobo pisał, że wygląda to naturalnie, zakładasz, żę jest kłamcą lub idiotą, który nie potrafi stwierdzić, że coś wygląda sztucznie lub nie?

Czego kolor jest niebieski? Podaj link tego co widziałeś bo nie rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zarejestrowalas sie "Marta" przed chwila wlasnie po to zeby napisac ze smierdzi tu reklama HIS? A mi tu smierdzi krajowa konkurencja.

 

Ja nie mam nic przeciwko reklamie takiej czy innej kliniki o ile przedstawione beda konkrety a nie glupie teksty.

Jak na razie na forum HIS jest mnostwo zdjec wrzucanych przez pacjentow i kazdy moze sobie wyrobic opinie o ich robocie,a zdjec polskich pacjentow po zabiegach u nas nie ma.Jak bedzie taka sama dokumentacja zdjeciowa to porownamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu ale smierdzi tu reklama HIS.

Widzisz, mi tu smierdzi reklama polskiego salonu, i własnie potwierdziłas to swoja rejestracją, tak jak armia botów ktora pisze w tym temacie. Ludzie znają mnie od dłuzszego czasu z drugiego forum i przebyłem dość długą drogę w poznawaniu o co chodzi tak naprawdę chodzi w "łysieniu", a sama mikropigmentacja jest ostatnią formą walki jaka wzbudzila moje zainteresowanie. Bo raczej normalne jest to, ze osoba przerażona lysieniem, początkowo rejestruje się i pyta o fina, przeszczepy i inne, bardziej popularne niz mikropigmetacja rzeczy. Tylko tutaj, jak króliki z kapelusza wyskakuja nowo-zarejestrowani uzytkownicy aby podzielić sie swoja wiedza, ze istnieje jakiś salon mikropigmetnacji w Polsce lub, że własnie sobie tam zrobili zabieg, chociaż wczesniej nie uczestniczyli w zyciu forum. Co do Mikropigmetnacji i HIS -ktory stał sie jej symbolem na łysienie.info - początkowo nawet to krytykowałem (mozna znalezc moje posty), pozniej stałem sie zwolennikiem, powoli zgłebiając szczegóły. Jestem tym powaznie zainteresowany ponieważ nie sądze aby przeszczep był odpowiedni dla mnie ze względu na słabą gestość oraz pewnie wysokim stopień NW jaki osiągne za parę lat (ale Ty pewnie nic o tym nic nie wiesz, jesteście tu po to aby reklamować wasz salon idiotycznymi postami). I tak - myślę o HIS - ponieważ przygladam się im od roku, więc jeśli ktoś pisze, że to wygląda "nierealistycznie" z bliska, to tak jakby mi mowił "jestes idiotą i chcesz zrobić coś co jest kiepskie" - no bo kto lubi bulić za kiepskie rzeczy? Tylko idioci.

 

To co uprawiacie jest słabe i tylko sobie szkodzicie. Zamiast pogadać z Lionem i występować oficjalnie jako przedstawiciel salonu, ośmieszacie się swoimi "sprytnymi" postami.

 

Zadałem Zbyszkowi konkretne pytania i czekam na odpowiedz - oraz link z youtube.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przegladajac owe zdjecia :

 

http://forum.hishairclinic.com/forum/Yo ... experience

 

zauwazylem ze wszyscy robiacy mikropigmentacje gola sie pozniej na tzw. zero. Widzieliscie moze gdzies jakis temat ale o tym ze ktos zagescil wlosy w ten sposob ?? Ja scinam sie na 3 mm maszynka i tak co tydzien, zastanawiam sie jak wygladaloby to wtedy ?? MAcie z tym jakies doswiadczenie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowy na forum, interesuje sie od dluzszego czasu mikropigmentacja glowy. Bylem osobiscie w odziale HIS w Geteborgu. Obecnie na glowie mam NW5 wyceniono moj przypadek na 9500 PLN (2 sesje) blad wlosy. Widzialem osobiscie na glowie wykonujacego zabieg wykonana mikropigmentacje- Wygladalo to naprawde dobrze. Ponizej wklejam jeden z przykladow wykonanych przerz Sama w Geteborgu

http://forum.hishairclinic.com/topic/fi ... h-sam-done

Zapisalem sie na zabieg kilka miesiecy temu- na termin czekalem okolo 2-3 tygodnie. Jednak gdy nadszedl dzien zabiegu- odwolalem go. Nie bylem jeszcze gotowy na taka zmiane. Jest kilka niedogodnosci zwiazanych z tym zabiegiem. Efekt MHT najlepiej sie prezentuje okolo 12h po zgoleniu glowy na mokro. Oznacza to ze glowe trzeba golic codziennie albo maxymalnie co 2 gi dzien( przy NW5) Nie mozna opalac glowy bo migropigmentacja wyblaknie trzeba smarowac glowe kremem z wysokim filtrem. W zaleznosci od koloru i rodzaju karnacji trzeba poprawiac mikropigmentacje co okolo 2 lata - koszt okolo 1500 PLN. Po wykonanym zabiegu jestesmy ciagle lysi przy mocnym swietle nie ma duzego efektu.

Pomimo tych wszystkich niedogodnosci w dalszym ciagu uwazam, ze jest to najlepsza alternatywa dla mnie (rzadkie i cienkie wlosy blad).

Ciagle mysle, ze tylko klonowanie jest w stanie rozwiazac moj problem z wlosami.

Jedyna firma robiaca mikropigmentacje, jaka ja biore pod uwage jest HIS- maja 10 lat doswiadczenia i wiele udokumentowanych przypadkow+ daja gwarancje 1 rok(poprawki za darmo), dbaja o to aby klient byl zadowolony, posiadaja laser ktorym mozna usunac MHT.

Rozumiem takze osoaby ktore ze wzgledu na koszty szukaja tanszych odpowiednikow mikropigmentacji na naszym rynku ale naprawde trzeba byc ostroznym gdyz mozna sie oszpecic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Widziales na zywo i mowisz,ze wyglada to dobrze,masz NW5 czyli spora lysine,nie zdecydowales sie a jednak dalej rozwazasz mikropigementacje-troche to dziwne.

Na forum czytalem posty ludzi ktorzy sa po zabiegu 2 czy 3 lata,nikt nie pisal ze cos wyblaklo i musial extra poprawiac i placic.

Ale jesli faktycznie mialoby to blaknac to ja widze w tym jeden plus-otoz jesli to zrobilismy i uwazamy ze jednak cos jest nie tak,nie podoba sie to nie trzeba tego usuwac tylko samo po jakims czasie zejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy nw5 tylko 2 zabiegi? Troche to malo wiarygodne, pewnie po 1 zabiegu ci powiedza ze jednak bedzie potrzebna tez 3 sesja i bedzie trzeba doplacic. Ja jestem juz miesiac po zabiegu i jestem ogolnie bardzo zadowolony, tylko rzeczywiscie przy niektorym swietle slabo widac, ale rowniez tyczy sie to miejsc gdzie wlosy jeszcze sa. Ja jak przyrobie wiecej kasy to planuje walnac cala glowe ciemniejszym pigmentem a wczesniej sie mocno opalic wtedy jest najlepszy efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałem pod uwagę gabinet w Goteborgu który jest nieco bliżej niż Londyn, Wizzair lata w dobrej cenie z Warszawa - Modlin. Wydawało mi się, ze zabieg moze wyjsc znacznie drozej, biorac pod uwage kurs PLN -> SEK oraz to, że w Szwecji wszystko jest kilka razy droższe. Dodatkowo dochodzi kwestia doświadczenia i umiejętności ekipy ze Szwecji. Wielka szkoda, ze HIS nie zdecydowal się na otwarcie filii w Niemczech (bo juz o Polsce nie mowie), to by znacznie ulatwilo sprawe. Co ciekawe, szukając informacji na temat mikropigmentacji skóry głowy w Niemczech nie znalazłem nic, tak jakby ten temat tam w ogóle nie istniał.

 

bobobo, wciąż z niecierpliwością czekam na zdjęcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge wrzucic, ale tym aparatem co mialem, bo jak na razie nie mialem okazji posiadac lepszego;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moga byc takie zdjecia, zawsze coś. Coraz bardziej serio zaczynam myslec o tym zabiegu, mysle ze zdecyduje sie na to jeszcze w te wakacje. Nie moge juz patrzec na moje zakola i przeswity, ludzie wokół też to zauwazaja, a mam dopiero 21 lat. Chyba nie mam nic do stracenia, wlosow na zakolach juz raczej nie odzyskam, a fina nie chce tykać. Dodatkowo nie zamykam sobie przeciez furtki do HT kiedys w przyszlosci jak zarobie wiecej kasy, zrobie sobie teraz taka linie jaka kiedys bede chcial miec po przeszczepie. Poki co, chyba wole widziec sie w lustrze z ogolona glowa z fajną linią włosów niż ze szpetnymi zakolami i gniazdkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś myślał o tym jako o zagęczęniu głowy po HT? Tak żeby działało to jako nanogen? w sensie ciemniejsza skóra w miejscach gdzie HT daje słabszą gęstość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest dwóch chirurgów co robią własnie taka techniką. Widziałem też efekty i wygląda to dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tedzik, ja bym Ci odradzał HIS a potem HT, z prostej przyczyny zrobisz sobie fajna linie, a okaze sie ze donor nie wydoi i nie da rady przy Twoich ubytkach zrobic upragnionej lini, a przeciez glupio bedzie wygladalo linia gdzie indziej kropki gdzie indziej...

 

Ziom1990 no właśnie to by było całkiem ciekawe zwłaszcza przy donorze, który można "dogęścić" taką metodą i wyciągnąć z niego więcej + dogęścić górę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HT rozwazam w perspektywie około 10 lat, mam nadzieje ze do tego czasu słaby donor nie będzie problemem. Poza tym nie wiem czy robienie HT w przypadku gdy nie moge mieć takiej lini jakiej chce ma w ogóle sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

booboo jakaś aktualizacja? I czy mógłbyś wstawić jakieś bardziej wyraźne zdjęcia przy różnym oświetleniu, bo ciężko stwierdzić czy tatuaż odróżnia się od włosów które pozostały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde przyzwoicie wygląda ten tatoo ale chyba zbyt uciążliwe byłoby obcinanie się co drugi dzień na 1mm tym bardziej że skóra będzie podrazniona i krosty wyjdą jak złoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bobobo, jak po rozmowie z konsultantem? Mozna bez problemu zredukować linie wlosow pod HT? Ile to bedzie kosztowalo? I jak jest z tym poprawianiem, co ile trzeba zabieg powtarzac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem wczoraj w HIS lecz spoznilem sie i nie zastalem juz Damona ale byla jego asystentka i powiedziala mi ze z usunieciem nie bedzie problemu pokazala mi nawet urzadzenie do tego i ze usuniecie niewielkich obszarow trwa nie dluzej jak 5 minut, przyklada lód na glowe nastepnie wypala laserem i nie ma sladu ani zadnych blizn. Jesli chodzi o koszt to z tego co zrozumialem jest za darmo. Po wiecej pytan mam sie odezwac do Damona na email wiec jak jakies macie to wysylajcie i w niedziele mu wszystkie wysle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje propozycje:

Czy usunięcie jest rzeczywiście darmowe?

Czy zna przypadki wykonania HT po mikropigmentacji? Jakie były efekty?

Czy planowane jest otwarcie oddziału bliżej centralnej Europy: Niemcy/Polska/Czechy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...