free web hit counter Skocz do zawartości
Jogurt

HIS Clinic profesjonalny tatu głowy

Rekomendowane odpowiedzi

to prawda, nie wiem gdzie był wykonywany taki zabieg. Ale niestety nie widziałem też efektów które byłyby satysfakcjonuje dla mnie. Podkreślam DLA MNIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jeszcze nikt jakos uwagi nie zwrocil ze mam jakies plamy czy cos tylko jedynie zebym zapuscil bo ladniej mi bylo we wlosach chyba ze jakbym zostawil wlosy nieogolone z 2 dni to jak najbardziej ale jesli sa ogolone to sa to identyczne kropeczki. Ziom wedlug mnie troche przeszadzasz bo dla ludzi z nw 7, dobrym ksztaltem glowy, niemajacym pieniedzy na przeszczep i najlepiej ciemna karnacja i wlosami to jest bardzo dobra opcja. W sumie dobrze piszesz ze dla Ciebie to zle wyglada, kazdy ma swoje zdanie, mi tez sie nie podoba na lyso i musze miec conajmniej 1 cm wlosy bo mam duza i nieksztaltna glowe. Nie wiem jak jest z Polskimi klinikami ale jak juz bedziecie juz szli robic gdzies za mniejsza kase to lepiej sprawdzcie goscia przed wami albo jakies zdjecia. Ktos bedzie blisko kliniki HIS to moze wejsc i zobaczyc jak to wyglada bo pracownicy tam maja zrobiony ten tatuaz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Co do stosowania filtrów przeciwsłonecznych to nie jest tak, że należy ich używać bezwzględnie za każdym razem. Nie musi bielić i nie musi się świecić chyba, że ktoś nałoży naprawdę dużo. Ja w zasadzie ich nie używam i wszystko jest w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak tak najlepszy. Byłem przedwczoraj w warszawie w muzeum powstania i stojąc w kolejce zauważyłem mężczyznę 30m przede mną właśnie z takim tatuażem. Wyglądało to całkowicie nienaturalnie, najbardziej nienaturalnie wygadały miejsca w których stykał się tatuaż z normalnymi włosami. Gdybym sobie to zrobił to nie dość że miałbym problem z łysieniem to jeszcze z pomalowaną głowa....

 

Cały Ziom.

 

Teraz ja jestem Ziom : Wiesz, kiedyś na dworcu widziałem z paru metrów mężczyznę - po przeszczepie. Wygladało to całkowicie nienaturalnie. Najbardziej nienaturalnie wygladały miejsca w których włosy przesczepione łaczyły się z tymi które jeszcze nie wypadły. Gdybym sobie to zrobił to nie dość, że miałbym problem z łysieniem to jeszcze z blizną i sztuczną fryzurą. Oczywiscie nie założę, że to spieprzony zabieg - bo jestem ziom dlatego odradzam wszelkie przeszczepy( a to logo BHR to tylko tak - dla picu).

 

 

I dalej - nieważne, ze na pewnym forum jest ponad 85.000 zarejestrowanych uzytkowników(80x wiecej niz u Zioma), ponad setka dzienników opatrzona zdjęciami(czy oni wszyscy sobie robią plamy na głowie aby wygladac jak pajace ? pozniej ci masochosci zakładaja dzienniki i czekaja az ktos ich wysmieje?) I nieważne, ze jest polski uzytkownik - bobobo - ktory piszę kolejny raz, ze nie ma róznicy i wyglada to ok. Jestem Ziom i odradzam. A bobobo niech dalej pozostanie pajacem który zrobił sobie idiotyczną plamę na łbie - wiedzcie, że widać tę parodię aż z 30 metrów, taki wzrok ma Ziom. Poza tym - załoze sie bobobo, że to włąsnie Ciebie widział w muzeum Ziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

BRAWO KENTUCKYYY21 DOBRZE GADASZ!

 

Dokładnie nie ma o czym dyskutować z Panami typu Ziom i pewnie paroma innymi którzy biorą udział w tym przedsięwzięciu. Skoro forum jest sponsorowane przez klinikę wykonującą przeszczepy włosów chłopaki nie będą strzelać sobie gola i reklamować innych rozwiązań. No chyba, że te wcierki co sprzedają na boku.

Tak więc drodzy czytelnicy tego forum zapomnijcie o obiektywnym podejściu do tematu. Baner reklamowy powinien dać wam dużo do myślenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ma piernik do wiatraka? Tak jak powiedziałem OSOBIŚCIE nie widziałem żadnego przypadku w którym taki tatuaż wyglądałby naturalnie (co najwyżej zbliżony do naturalnego w kilku przypadkach na forum HIS), zarówno w realu (widziałem 2 osoby), jak i na sławetnym HIS forum (które ma 80x razy więcej użytkowników), sam niejednokrotnie ścinałem się na zero i wiem jak wyglądają cebulki włosów i wiem ze jest możliwe wykonanie tak małego punkciku tuszem w przypadku typu włosów kaukaskiego, inaczej ma się sprawa w przypadku osób "ciemnoskórych", którzy mają zdecydowanie grubsze włosy i mieszczą się w zakresie, ale tutaj też dochodzi bardzo duża wprawa wykonującego tatuaż i przypadek ludzki (zmęczenie długim wykonywaniem tatuażu). Podobnie stwierdzili użytkownicy HIS forum dlatego też 99% z nich musi mieć wykonane więcej niż 3 zabiegi (min 4-5) aby efekt było jako taki, gdyż muszą pokryć dużo większy obszar aniżeli ten na którym brak włosów.

 

Także jedyne co czytam to zarzuty w moją stronę bez większego obeznania się w temacie. Dlatego jeśli jesteście tak święcie przekonani to dlaczego nie wstawicie zdjęć w wysokiej rozdzielczości, które zmienią moje podejście? Obiecuję że jak takowe zobaczę to zmienię swoje podejście do tego.

 

Co do baneru, to został on wstawiony gdyż dzięki temu inny z administratorów (Lion), będzie miał taniej wykonany zabieg, więc dlaczego miałby się na to nie zgodzić, zwłaszcza ze BHR jest kliniką sprawdzoną i polecaną przez użytkowników? Ja osobiście nie ma żadnego zysku z tego tytułu, ale jakie to ma znaczenie? Jak pisaliśmy na początku zakładania forum, mogą się pojawić reklamy, ale jedynie firm/specyfików, które są realne a nie najzwyklejszych scamów (procerin itp.)

 

Co do użytkownika Ideasa, to się zapędzasz zbyt daleko i to nie pierwszy raz. Skoro tak nam "zazdrościsz" i się na zgadzasz w każdym przypadku to jaki jest cel Twojej obecności na forum? Jak chcesz ukazywać "prawdę" to przynajmniej poprzyj ją jakimiś danymi (zdjęcia, badania), a nie mizerną wiedzą w temacie łysienia ;] Teraz pewnie znowu mnie zaatakujesz żałosnym tekstem w celu prowokacji i po raz kolejny będą to puste słowa nie poparte niczym innym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wiesz Ziom co mnie wkurza a mianowicie to, że udajesz wielkiego eksperta, który pozjadał wszystkie rozumy. Jesteś jeszcze młody (to akurat wiem) mało widziałeś i mało wiesz bo takie ślepe popieranie i wierzenie w przeszczepy i wcierki pokazuje jak marna tak naprawdę jest Twoja wiedza. Czy myślisz, że ja albo inni na tym forum nie śledzimy i nie drążymy tematu łysienia. Za kogo uważasz forumowiczów za debili. Myślisz, że nie stać mnie na gówniany przeszczep. Stać tylko wiem, że jak już to taki za 50 000 i więcej da MOŻE jakiekolwiek rezultaty nie oszpecając mnie jeszcze bardziej. Panowie z Norwoodem rzędu 5-7 to w ogóle niech zapomną o jakimkolwiek przeszczepie bo nie ma szans a jak już ktoś wam wmówi, że jest to możliwe to zostaniecie łysymi bankrutami. Za tyle to wolę być łysy lub tak jak teraz mieć nieszkodliwą mikropigmentację która po 2,3 latach zniknie nie zostawiając blizn a jak się komuś nie spodoba może ją usunąć bez większych problemów. Rozwiązanie które bije na głowę wszystkie przeszczepy razem wzięte. Nie tylko zakrywa łysinę ale również skutecznie zagęszcza przerzedzone włosy. Proste i skuteczne stąd tysiące zainteresowanych osób na całym świecie. Na necie znani są powszechnie doktorzy i kliniki co taki badziew na głowie zostawiają, że strach do nich zaglądać. No ale naiwny zawsze się znajdzie choćby na te 3,4 włosy co mu wyrosną. Chłopie przestań wciskać bajery bo odkąd założyłem wątek "CZY ISTNIEJE COŚ CO NAPRAWDĘ DZIAŁA" nie zgłosił się ani jeden koleś chcący pochwaliś się swoim zajefajnym przeszczepem. Oczywiście nadal czekam na takie zdjęcia, zaznaczam polaków a nie jakichś hindusów, amerykanów itp chętnie zobaczę jak to wygląda mój email: ideaspromotion@prokonto.pl

Na sam koniec dodam, że nikt z moich łysych lub łysiejących znajomych (są to ludzie którzy mają pieniądze) nie pochwalił się dobrze zrobionym przeszczepem. Kilku próbowało ale efekty były marne więc albo wygolili się na łyso albo mają systemy włosów albo zaczynają robić mikropigmentację. Tak marne, że nie warte całego zachodu i bólu. No i te blizny po wyciętych cebulkach to koszmar. Zakres cenowy do 20 000 zł. Więcej żaden z nich by nie dał ja również. Lepiej wydać na jakąś brykę od razu poprawi wam humor. A łysina to też nie koniec świata i nie ma co panikować tym bardziej, że jest MIKROPIGMENTACJA WŁOSÓW!!!

Pozdrawiam wszystkich łysych, czekam na zdjęcia i ogólnie robię wypad stąd bo nie podoba mi się to miejsce.

Tak jak napisał Remo "martwcie się sami o siebie" i nie słuchajcie dziwnych ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co ma piernik do wiatraka? Tak jak powiedziałem OSOBIŚCIE nie widziałem żadnego przypadku w którym taki tatuaż wyglądałby naturalnie (co najwyżej zbliżony do naturalnego w kilku przypadkach na forum HIS), zarówno w realu (widziałem 2 osoby), jak i na sławetnym HIS forum (które ma 80x razy więcej użytkowników), sam niejednokrotnie ścinałem się na zero i wiem jak wyglądają cebulki włosów i wiem ze jest możliwe wykonanie tak małego punkciku tuszem w przypadku typu włosów kaukaskiego, inaczej ma się sprawa w przypadku osób "ciemnoskórych", którzy mają zdecydowanie grubsze włosy i mieszczą się w zakresie, ale tutaj też dochodzi bardzo duża wprawa wykonującego tatuaż i przypadek ludzki (zmęczenie długim wykonywaniem tatuażu). Podobnie stwierdzili użytkownicy HIS forum dlatego też 99% z nich musi mieć wykonane więcej niż 3 zabiegi (min 4-5) aby efekt było jako taki, gdyż muszą pokryć dużo większy obszar aniżeli ten na którym brak włosów.

 

 

Ziom, chyba parafrazujesz to co napisałem na lysienie.info - ale niestety niedokładnie, same bzdury. Ciągle wszystko przekręcasz. Chodziło tam o gościa, pracownika uniwersytetu, który dokonał pomiarów specjalistycznym urządzeniem i wyszło, że rozmiar tatuażu miesci się w zakresie prawdziwego włosa. Pierwsza bzdura. Nie użytkownicy stwierdzili - tylko jedna osoba,własnie ten gość. Druga bzdura.

Jeśli chodzi o ilośc zabiegów - nie wykonuje się ich tyle dlatego, że ciezko jest pokryć taki obszar. Cały obszar już jest pokryty podczas pierwszego zabiegu. Trzecia bzdura.

 

Wytłumacze Ci jesczze raz dlaczego tyle zabiegów - chodzi o kolor i odcień. Rozmiar już przedyskutowalismy. Ten naukowiec doradził aby pracownicy HIS byli bardziej odważni w doborze koloru pigmentu. Obecnie wyglada to tak - pierwszy zabieg : pigment zachowaczy, jasniejszy z reguły bowiem HIS się boi - i słusznie zresztą - że jak dobierze za ciemny - to juz jest lipa. Racja - nic sie z tym nie zrobi gdy pracownik przesadzi, ratunkiem bedzie jedynie korekcja laserem. Koniec pierwszego zabiegu. Atrament musi się 'ulozyc'. Drugi zabieg - pomiedzy istniejace juz kropki - ktore są dość rzadko posiane, pracownik dostawia kolejne, z reguły juz ciemniejsze. I wtedy trwa celownie j w optymalna barwę - czyli tych naszych prawdziwych włosów zgolonych na zero. Kumasz teraz? Co do zmęczenia - ten argument był użyty w innym kontekscie. Gość pisał, że optymalnie byłoby stawienie kropek isniejacych już w te same miejsca - ale jest to niemozliwe, ze względu wlasnie na to zmęczenie, nikt nie da rady trafiac urządzeniem w te same kropki. Dlatego sugeruje inna taktykę -odwazniejszy dobor pigmentu od pierwszeg zabiegu z pomocą projektora. To była czwarta bzdura.

 

 

Min 4-5 - zabiegów? Piata bzdura. 4-5 zabiegów to w sytuacji gdy poszlo coś nie tak. Standard to 2-3. Ten naukowiec doradza większą odwagę przy dobrze koloru aby zmniejszyc liczbę zabiegów. NIe chodzi tutaj o koszty - tzn też, ale głownie o ryzyko zbyt dużej gęstosci - jesli kropek bedzie coraz wiecej i wiecej w poszukiwaniu dobrego koloru - wtedy uzyskamy efekt wielkiej plamy, gdzie nie wyróznimy wizualnie zadnego pojedynczego włosa.

 

Powiem tak - dobrze, ze nie zdecydowałes sie na ten zabieg przy takim przygotowaniu, zbadaniu i zrozumieniu tematu...

 

 

Także jedyne co czytam to zarzuty w moją stronę bez większego obeznania się w temacie. Dlatego jeśli jesteście tak święcie przekonani to dlaczego nie wstawicie zdjęć w wysokiej rozdzielczości, które zmienią moje podejście? Obiecuję że jak takowe zobaczę to zmienię swoje podejście do tego.

Wstawiałem już tyle razy zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, że już mi się nie chce wiecej. Tutaj i na lysienie.info. Nie pamietam abys kiedykolwiek je skomentował. Wbijasz w dyskusje i walisz puste slogany poparte bzdurami.

 

 

Ideas - to, że się zgadzamy co do krytki Zioma nie znaczy, że sam nie popadasz w skrajoność. Przeszczep to dobra rzecz i można uzyskać świetne efekty i doradzam każdemu przeszczep jesli efekt może być przyzwoity zamiast mikropigmentacji. Na logikę - masz włosy, mozesz ogolic sie na zero(FUE). Mikropigmetnacja - tylko na zero. Jednak nie jest tak jak sugerujesz - jest mnostwo udanych i bardzo fajnych przszczepów, również naszych polskich kolegów. Dobry przeszczep zawsze bedzie lepszy od mikropigmentacji. Co do NW 5-7,- to raczej zgoda. Nie ma co myslec nad przeszczepem. Nie komentuje tutaj argumentu ceny. Nie interesuja mnie porfele innych ludzi. Kazdy wydaje kasę na co chce i w jakiej chce ilosci.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mikropigmentacja wcale nie musi być zawsze na zero. Można również zagęścić dłuższe włosy i to nawet w przypadku większych przerzedzeń. Są różne metody. Niekoniecznie musi to być mała kropka. Ludziska zacznijcie lepiej sprawdzać informacje no ale do tego trzeba znać angielski a nie tylko polski. Potem jeden z drugim wygaduje bzdety bo usłyszał coś tu i tam i tak powstają niestworzone historie i internetowi bohaterowie. Większości nie chce się nawet ruszyć tyłków i wybrać na konsultacje gdzie uzyskają wszystkie informacje.

Co do przeszczepów zdanie mam ugruntowane i nikt ani nic tego nie zmieni. Ok Rooney i kilku innych celebrytów ma zrobione dobrze ale kasa jaką wydali nie jest w zasięgu przeciętnego zjadacza chleba. Kto chce niech eksperymentuje mało mnie to obchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mikropigmentacja wcale nie musi być zawsze na zero. Można również zagęścić dłuższe włosy i to nawet w przypadku większych przerzedzeń. Są różne metody. Niekoniecznie musi to być mała kropka. Ludziska zacznijcie lepiej sprawdzać informacje no ale do tego trzeba znać angielski a nie tylko polski. Potem jeden z drugim wygaduje bzdety bo usłyszał coś tu i tam i tak powstają niestworzone historie i internetowi bohaterowie. Większości nie chce się nawet ruszyć tyłków i wybrać na konsultacje gdzie uzyskają wszystkie informacje.

No tak - nie musi być na zero, ale wtedy to oznacza, że ma się jeszcze dużo włosów a nie łyse placki skóry gdzie cebulki juz obumarły. Jesli masz dużo włosow i linia jest zachowana to zwykle oznacza, że przeszczep da dobry rezultat i jest go lepiej zrobić bo co prawdziwy wlos to prawdziwy.

 

Co do przeszczepów zdanie mam ugruntowane i nikt ani nic tego nie zmieni. Ok Rooney i kilku innych celebrytów ma zrobione dobrze ale kasa jaką wydali nie jest w zasięgu przeciętnego zjadacza chleba. Kto chce niech eksperymentuje mało mnie to obchodzi.

 

Co do przeszczepow to poziom Twojej wiedzy pokazuje ocena przeszczepu Rooneya...Wypada tutaj zacytować Ciebie "Ludziska zacznijcie lepiej sprawdzać informacje no ale do tego trzeba znać angielski a nie tylko polski. Potem jeden z drugim wygaduje bzdety bo usłyszał coś tu i tam i tak powstają niestworzone historie i internetowi bohaterowie".

 

Rooney i dobry przeszczep, ale żeś walnął babola chłopie.

 

Powtarzam - jest masa dobrych rezultatów przeszczepów naszych polskich kolegów(xatiic, majette itd) i jak można je robić to zdecydowanie polecam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Co do przeszczepów zdanie mam ugruntowane i nikt ani nic tego nie zmieni. Ok Rooney i kilku innych celebrytów ma zrobione dobrze ale kasa jaką wydali nie jest w zasięgu przeciętnego zjadacza chleba. Kto chce niech eksperymentuje mało mnie to obchodzi.

 

Jesteś kompletnym ignorantem.

 

Nie masz bladego pojęcia o przeszczepach i ich efektach. Zresztą, o łysieniu też nie masz.

 

Akurat Rooney ma jeden z bardziej żenujących i marnych efektów jakie widziałem. Już na tym forum Alexy, czy Skald mają o niebo lepszy rezultat, a xattic, majette, czy tadek to wręcz perfekcyjne włosy (w porównaniu do Rooneya).

 

Zamiast wdawać się w pyskówki z Ziomem , poczytaj, podkształć się i potem się wypowiadaj. Ja tak zrobiłem i tobie polecam. A tekstem o znajomości j. angielskiego pokazujesz swój poziom. Ile osób na tym forum zna angielski perfect, to byś się zdziwił.

 

PS

Jak masz 16-17 lat to można ci te wszystkie wypowiedzi wybaczyć, niewiele możesz wiedzieć w tym wieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wsadźcie sobie te teksty w d.. panowie. Znawcy przeszczepów się znaleźli. Nie potrzebuję aby ktokolwiek mnie uświadamiał w kwestii przeszczepów a już na pewno nie wy.

Podstawieni naganiacze kliniki BHR albo paru innych.

Skończcie z tymi cytatami co powiedziałem a czego nie powiedziałem bo robi się to nudne. Wałkowanie w kółko tego samego, jeszcze przecinków poszukajcie czy w dobrym miejscu są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wsadźcie sobie te teksty w d.. panowie. Znawcy przeszczepów się znaleźli. Nie potrzebuję aby ktokolwiek mnie uświadamiał w kwestii przeszczepów a już na pewno nie wy.

Podstawieni naganiacze kliniki BHR albo paru innych.

Skończcie z tymi cytatami co powiedziałem a czego nie powiedziałem bo robi się to nudne. Wałkowanie w kółko tego samego, jeszcze przecinków poszukajcie czy w dobrym miejscu są.

 

No tak masz racje, wszyscy walczymy tutaj i z wieloma kuracjami probujemy, ale fakt jednak wszyscy jestesmy naganiaczami na rozne kliniki w szczegolnosci BHR:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Uwaga drodzy czytelnicy Panowie eksperci stwierdzili, że Rooney ma kiepski przeszczep. Ba wyśmiali go. No cóż to tylko potwierdza jak kiepskie są przeszczepy i nie ważne, że Rooney wydał mnóstwo pieniędzy, jego przeszczep jest żenujący i marny.

Dobrze sobie to zapamiętajcie żenujący i marny. Pewnie jakby to był Gienek Kowalski z Polski to efekt byłby lepszy a tak był to jakiś tam Rooney więc doktor się nie przyłożył

Panowie eksperci na pewno znają lepszych doktorów i lepsze kliniki. Szkoda, że Rooney ich nie zapytał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Panowie eksperci na pewno znają lepszych doktorów i lepsze kliniki. Szkoda, że Rooney ich nie zapytał.

 

Jest dokładnie jak piszesz. Znamy lepsze kliniki i lepszych doktorów. Rooney nie znał.

 

Alexy zrobił lepszy HT za 3 tyś euro niż Rooney za swoje miliony funtów. To jest fakt, tylko ty pozostajesz na niego głuchy i ślepy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ludzie trzymajcie mnie bo pęknę ze śmiechu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale co tu się śmiać ? Wayne Rooney kilka tygodni po 2 przeszczepie. Tyle, że przód był robiony w 1-wszym przeszczepie, więc powinien być już przyzwoity. Powinien, a nie jest.

 

A teraz porównaj to sobie z efektami niektórych kolegów (naszych i z zagranicy), którzy nie odmawiają spotkań na żywo.

 

PS.

Pociesz się faktem, że u Silvio Berlusconi'ego też nie ma żadnej rewelacji. Był o tym nawet temat na zachodnim forum (chyba HairLossHelp), gdzie wklejano różne ujęcia jego łepetyny. A przecież też ma forsy jak lodu.

 

Pewnie jakby to był Gienek Kowalski z Polski to efekt byłby lepszy a tak był to jakiś tam Rooney więc doktor się nie przyłożył

 

Myślę, że u tego samego doktora i w tej samej klinice, zarówno Gienek Kowalski z Polski jak i jakiś tam Rooney, mieliby przeszczep tej samej jakości.

Chirurdzy robią zabiegi wg jakiejś tam wyuczonej i wypracowanej techniki przecież. A nie tak, że raz się przyłożą i im wychodzi, a raz partolą - w zależności od tego jak "ważny" jest klient i ile im zapłaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ludzie trzymajcie mnie bo pęknę ze śmiechu

 

To pęknij, będzie spokój na forum.

 

Czy ty myślisz, że np. Kolasiński zrobi super przeszczep Rooney'owi a Janowi Kowalskiemu celowo zrobi dziadostwo? Cena przeszczepu jest dla wszystkich taka sama lub podobna, czy jesteś milionerem, czy chłopkiem z lasu. Różnica może być w usługach dodatkowych zakwaterowaniu, konsultacjach, opiece po HT, a i to niekoniecznie.

 

A teraz porównaj sobie efekty Rooneya z zamieszczonego zdjęcia i efekty kolegów z forum. Kapujesz? Nie wiem czy jest sens z tobą rozmawiać, ponieważ twoja obecność na forum to trolling i zaczepki. Wszystko ci tłumaczymy, ale do ciebie nie dociera, albo jesteś tak niedojrzały emocjonalnie, albo chcesz się kłócić (tym możne się wreszcie zajmą Admini, w innych sprawach potrafią być stanowczy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czarujcie dalej

Tak czy siak jak komuś spartolą łepetynę niech nie płacze, ostrzegałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czarujcie dalej

 

Większości nie chce się nawet ruszyć tyłków i wybrać na konsultacje gdzie uzyskają wszystkie informacje.

 

Ciekawe na ile swoją jaśniewielmożną dupę ruszyłeś, na ilu konsultacjach byłeś i z iloma pacjentami się spotkałeś. Tutaj nie ma czarowania, tutaj są surowe fakty i dowody już nie w postaci zdjęć, a zadowolonych pacjentów.

 

Nie twierdzę, że przeszczepy są zawsze super, bo wiadomo, że nie każdy jest dobrym kandydatem. Ale w w wielu przypadkach ludzie po prostu nie chcą kropek, chcą włosy. Np w sytuacjach kiedy masz dobry donor i kiepski kształt głowy, który włosy skutecznie maskują.

Kropek nie zapuścisz na większą długość by stworzyć sobie fryzurę, bo masz tylko jedną jedyną słuszną fryzurę (zawsze na zero).

 

Już pomijam to jak te kropki są wykonane, bo nie wiem (nigdy nie widziałem nikogo po mikropigmentacji osobiście).

Podejrzewam jednak, że i tu będzie sprawa indywidualna, zależna od: wieku, kształtu głowy, koloru skóry, koloru naturalnych włosów (a przez to dobór pigmentu), miejsce na głowie w którym zastosowano mikropigmentację (wiadomo linia włosów bardziej rzuca się w oczy) i oczywiście jakości wykonania (kto to wykonuje i jakim sprzętem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale co tu się śmiać ? Wayne Rooney kilka tygodni po 2 przeszczepie. Tyle, że przód był robiony w 1-wszym przeszczepie, więc powinien być już przyzwoity. Powinien, a nie jest.

 

A teraz porównaj to sobie z efektami niektórych kolegów (naszych i z zagranicy), którzy nie odmawiają spotkań na żywo.

 

PS.

Pociesz się faktem, że u Silvio Berlusconi'ego też nie ma żadnej rewelacji. Był o tym nawet temat na zachodnim forum (chyba HairLossHelp), gdzie wklejano różne ujęcia jego łepetyny. A przecież też ma forsy jak lodu.

 

Pewnie jakby to był Gienek Kowalski z Polski to efekt byłby lepszy a tak był to jakiś tam Rooney więc doktor się nie przyłożył

 

Myślę, że u tego samego doktora i w tej samej klinice, zarówno Gienek Kowalski z Polski jak i jakiś tam Rooney, mieliby przeszczep tej samej jakości.

Chirurdzy robią zabiegi wg jakiejś tam wyuczonej i wypracowanej techniki przecież. A nie tak, że raz się przyłożą i im wychodzi, a raz partolą - w zależności od tego jak "ważny" jest klient i ile im zapłaci.

Jezus maria jak on wygląda... już lepiej na zero..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rooney wygląda ok ścięty na bardzo krótko, mimo to uporczywie próbuje ratować resztki włosów i je zapuszczać co wygląda nienaturalnie. Na jego miejscu mimo iż wykonał 2 operacje ciągle ścinałbym się maszynką bez nasadki.

 

Sam gdybym kiedykolwiek zdecydował się na zabieg to ciągle ścinałbym się maszynką bez nasadki lub całkowicie na zero, wiadomo że lepiej wygląda osoba z włosami ścięta na zero niż ktoś genetycznie pozbawiony włosów , gdyż ten lekki zarys linii włosów poprawia ogólny wygląd twarzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat zastanawiam się dlaczego Rooney wybrał akurat taką a nie inną klinikę, przy jego możlowiściach finansowych mógł wybierać między każdym chirurgiem na świecie, a wybrał tych dość średnich.

 

Co do His to bardziej zastanawia mnie tatu po przeszczepie, czy nie uzyskaloby sie lepszej wizualnie gestosci glowy gdyby miedzy wlosami byly te kropki, podobnie z ewentualnymi white dots, czy w stych miejscach nie wygladaloby to przyzwoicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje mikropigmentacja ??? Co do tematu Rooneya to może przeszczep zrobił mu chirurg fan City

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...