free web hit counter Skocz do zawartości
Jogurt

HIS Clinic profesjonalny tatu głowy

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie, czy lepiej udawac, ze ma sie wlosy za pomoca prawdziwych wlosow (tylko nie swoich), czy za pomoca tatuazu. W sumie bez znaczenia, o ile spelnia to swoja role i sam zainteresowany jest zadowolony z nowego wygladu.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już decyzja indywidualna. Jeśli o mnie chodzi to nie kryje się z tym ze mam tatoo na głowie. W sumie teraz to już mało istotne czy to włosy czy tatuaż, ważne ze przestałem obsesyjnie myśleć o lysieniu i to mnie w zupełności zadowala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawidlowa postawa. Masz peruke czy tatuaz? Wazne, zeby nosic to pewnie. Wtedy byc moze inni beda brali przyklad z Ciebie. Gratuluje, o to wlasnie chodzi.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukasb, można liczyć na jakieś zdjęcia? jak wrażenia po takim czasie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę zapomniałem kompletnie,w weekend będę u rodziny to wezmę normalny aparat i coś pstrykne. Wrażenia pozytywne. Gole się codziennie co prawda ale nie jest to dla mnie uciążliwe bo zajmuje 2minuty. Przyzwyczaiłem się do mojego nowego wyglądu, a co najważniejsze, minęła mi obsesja na punkcie łysienia. Szczerze to się cieszę się ze nie wydałem oszczędności życia na transplantacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już będziesz miał ten aparat to jest prośba zrób dokładniejsza dokumentację w miarę możliwości

 

mam jeszcze pytanie czy po 1szej sesji było już widać , że "masz włosy" ?

Drugą sesję miałeś po tygodniu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, już po 1 było ,,coś widać'' druga po tygodniu, ale to kwestia dogadania. Ja np czasem się zastanawiałem czy ludzie nie widzą ze mam tatoo, ale teraz już wiem że nikt tego nie widzi bo kilku osobom mówiłem i każdy. Serio to nie są włosy? Z daleka (tak ok 0,5 metra to jest wgl idealnie, z bardzo bliska jak się przyjrzysz to możesz się domyślić gdzie jest granica między włosami a ,,włosami'' ale tak szczerze to przecież nikt nawet ja, na to nie zwraca uwagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przed majkropigmentejszon goliłeś już głowę bardzo krótko ? Czy miałeś dłuższy włos ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Trochę długo to trwało, wszystko przez ciągły brak czasu;/ Dostałem kilka fotek z kliniki, możecie zobaczyć jak to wyglądało przed, po 1 sesji i teraz.

Bemqu, goliłem boki na zero a górę zostawiałem tak 3 do 6 mm

 

http://zapodaj.net/37404e83baaaf.jpg.html

http://zapodaj.net/405c3dcbfb3d2.jpg.html

http://zapodaj.net/38ea1ee68fac8.jpg.html

http://zapodaj.net/b3528fba8d37d.jpg.html

http://zapodaj.net/f567bcada7785.jpg.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie widać niestety ewidentnie, że to jest tatuaż...


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam sie , wyglada naprawde dobrze i wcale z tej perspektywy i odleglosci nie widac ze to tatoo. Fajny ciemny odcien . glowa sie lekko swieci ale to nawet przy glowie pelnej wlosow naturalnych przy krotko scietych tak widac. Gratulacje dla Ciebie za to ze pokazales fajne zdjecia na ktorych duzo widac. Dzieki i pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fighter zapewniam Cię że nikt jeszcze nie zauważył ze to tatoo. Tylko gdy komuś mówiłem i zaczął się przyglądać z bardzo bliska mógł coś zauważyć. Głowa się świeci bo to zdjęcie robione w klinice przy bardzo mocnym swietle. Każdy może mieć swoją opinię na ten temat, ja wstawiłem fotki żebyście mogli zobaczyć jak to naprawdę wygląda, a nie żeby kogoś zachęcać do robienia czegoś takiego. Każdy ma swój rozum i wie co dla niego najlepsze. Dla mnie to jest przede wszystkim wygodne bo nie mam czasu ani chęci na żadne kuracje a bez tego transplantacja to słaby pomysł. No i lepiej się czuje po tym zabiegu, a to było moim celem.

 

PS. nawet starsi nie wiedzą ze mam tatuaz n a glowie. Myśleli ze sie scialem na lyso i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest zajebiście. Mam trochę lepszy stan przed. Ile zapłaciłeś? Jak coś to odp. na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukasb tez bym chętnie zamienil Toba pre zdan w temacie , jak możesz daj znac na gg 166351 -dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dopiero zaczynam interesować się mikropigmentacja... przeczytałem 10 pierwszych stron ale jest ich ponad 30:d

Jak ktoś znajdzie czas to proszę mi odpowiedzieć:

1. Jaka jest cena?

2. Gdzie najlepiej w Polsce?

3. Na ile to wystarcza? Jedni piszą ze 2lata tak też na str w Polskich gabinetach wycztalem A tutaj na pierwszych stronach ze 10lat pozniej ze 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie dopiero zaczynam interesować się mikropigmentacja... przeczytałem 10 pierwszych stron ale jest ich ponad 30:d

Jak ktoś znajdzie czas to proszę mi odpowiedzieć:

1. Jaka jest cena?

2. Gdzie najlepiej w Polsce?

3. Na ile to wystarcza? Jedni piszą ze 2lata tak też na str w Polskich gabinetach wycztalem A tutaj na pierwszych stronach ze 10lat pozniej ze 5

 

Zanim zadasz tego typu pytanie, doczytaj te pozostałe 20 stron. Po co milion razy powtarzać to samo? wtedy z 30 zrobi się 40 itd.

 

Usuwam posta za 1-2 dni ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Odpowiedzią jest: zacznij od szukania leku na lenistwo, a nie wyręczaj się innymi. Potem już będzie naprawdę z górki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem wszystkie posty i strony więc już chyba mogę tu napisać. Gdzieś mniej więcej w połowie tematu są tylko posty kto kogo reklamuje i która klinika jest do kitu. Poza tym, bodajże dwie osoby zrobiły w HIS za granicą i jedna u nas w Polsce w Poznaniu i wszystkie są zadowolone. Też się nad tym zastanawiam ale wolałbym nigdzie nie wyjeżdżać i zrobić to gdzieś u nas blisko. Przeszukując internety wpadłem na : http://skalp.com.pl/mikropigmentacja/

 

Ktoś może się na ich temat wypowiedzieć ?

 

I co to za firma w Poznaniu ? ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałem panowie ostrzec przed reklamowana na naszej stronie firma SKALP. Wysylalem im kiedyś zdjecie zeby wykonali mi wizualizajce.

Dzisiaj dostałem wiadomość z ich oficjalnej strony, zresztą sami zobaczcie:

 

 

Dzień dobry.

 

Przepraszamy bardzo, ale polski oddział firmy SKALP został zamknięty.

Żadne ze zdjęć i prezentacji nie jest własnością pana Rafała Borzeszowskiego.

 

Wszystkie prezentowane rezultaty zabiegów zostały wykonane tylko i wyłącznie w klinikach w Wielkiej Brytanii.

 

Zabiegi wykonane przez pana Rafała nie są jakościowo satysfakcjonujące. Bardzo szybko znikają lub mogą wyglądać niebiesko gdyż używa on typowych tuszy używanych do tatuażu tradycyjnego.

Z racji zerwanej współpracy nie ma on dojścia do dystrybutorów odpowiedniego tuszu, który jest patentowym sekretem firmy SKALP , tym samym nie będzie on w stanie wykonać jakościowo zabiegu mikropigmentacji na państwa głowach.

 

Zerwaliśmy współpracę z panem Rafałem z braku kompetencji i talentu do wykonywania zawodu.

 

Jakkolwiek pan Rafał nadal nielegalnie podszywa się pod naszą firmę, używając skopiowanej nielegalnie strony internetowej oraz naszych zdjęć.

Sprawa znalazła swój finał w sądzie, aczkolwiek jest to długi proces z racji różnic biurokratycznych i prawnych pomiędzy Polska a Wielka Brytania.

 

Osobiście odradzamy korzystania z usług pana Rafała Borzeszowskiego.

 

Firma SKALP nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakość zabiegów pana Rafała oraz prowadzenia jego nielegalnej działalności.

 

Z poważaniem

 

Zarząd filmy SKALP.

 

 

Myśle ,że reklamowanie tej firmy na forum jest co najmniej nie na miejscu ale to tylko moje skromne zdanie.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

to nie ostrzeżenie, a pomówienie - gdyby były jakiekolwiek zastrzeżenia lub reklamacje już dawno znalazłyby się na tym forum. Nie ma żadnej sprawy w sądzie, a jeżeli będzie to za składanie fałszywych oświadczeń i pomówień - używane pigmenty są bezpieczne i trwałe, usługi są wykonywane na najwyższym poziomie, nie ma sprawy w sądzie i nie ma niezadowolonych klientów. Uprzejmie proszę klientów, któzy skorzystali z zabiegu o umieszczenie swoich opinii najlepiej wraz z relacją zdjęciową. Jestem całkowicie spokojny o opinie.

wszystkich serdecznie pozdrawiam i zapraszam na spotkania z moimi klientami i do obejrzenia efektów zabiegów na żywo.

Rafał Borzeszkowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lysy1234

 

Do kogo i kiedy dokładnie wysyłałeś prośbę o wykonanie wizualizacji? Na polską stronę, http://skalp.com.pl/ czy http://www.skalp.com?

 

Faktycznie, ze skalp.com (strona po angielsku) zniknęła filia w Polsce, wcześniej była. Sam też wysłałem, zapytanie o wizualizacje na skalp.com we wrześniu otrzymałem taka odpowiedź.

Hi

 

I see that you have a Polish email address, do you have plans to come to London?

 

We no longer have a clinic in Poland.

I await your reply.

 

Kind regards,

Nina

 

Wtedy polska strona rzeczywiście nie była dostępna, pisało coś o przebudowie. Natomiast ostatnio polska strona (http://skalp.com.pl/) znowu wróciła. Wtedy też wysłąlem zapytanie i otryzmałem ze strony polskiej (http://skalp.com.pl) wizualizacje i miałem już umawiać wizytę na zabieg, teraz się wstrzymam, do wyjaśnienia sprawy.

 

Myślę, ze faktycznie mogły być jakieś tarcia biznesowe i wcale nie znaczy to, ze musiało chodzić jedynie o jakość, a o również albo przede wszystkim o zyski i konkurencje. Jednak w PL wychodzi taniej, a wiadomo, gdzie każdy sobie woli naprawiać zęby i dlaczego. Ale to tylko luźne rozmyślania, dobrze jakby, ktoś ze Skalpu, szczerze naświetlił sytuacje. Panie Rafale?

 

A z drugiej strony na forum mamy opinie osoby, która wykonała zabieg w Poznaniu wraz z obszerna relacja (mam z nią też kontakt na priv) i jest zadowolona. A tak jak pisał Pan Rafał ze Skalpu, negatywnych opinii na forum nie ma. Pytanie jest tylko takie, czy to ta sama jakość i pigmenty co w UK. Wiadomo, rzemiosło zależy od umiejętności osoby wykonującej zabieg, a to jest dość świeża dyscyplina i większość praktykantów się tej umiejętności dopiero uczy, więc oskarżać kogoś, że ma słabe umiejętności, to takie naciągane. I w końcu to na jakiej podstawie w ogóle na początku podjęto z gabinetem w Poznaniu współpracę? Jestem bardzo ciekaw, kto Ci lysy1234 tak odpisał na Twoje zapytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...