free web hit counter Skocz do zawartości
Jogurt

HIS Clinic profesjonalny tatu głowy

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się że robią tak jak wszędzie ale tu są ładniejsi ludzie i Ci się tylko wydaje:) Angole są paskudni i efekty gorsze bo niezależnie czy z włosami czy bez to i tak źle wyglądają:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz każda łysa pała na ulicy z gęstymi cebulkami będzie podejrzana hahahahah

Właśnie to samo dzisiaj sobie pomyślałem, jak stałem w korku i się rozglądałem. Widziałem takiego gościa; ogolony, ale widać że dobra linia i gęstość, ale nie jakiś dresiarz, tylko raczej hipster. Od razu mi przyszło do głowy, że pewnie ma mikropigmentację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie dobrze to wygladało? Pewnie miał... bo kto normalny dziabie sie na łyso majac full cebulek na glowie mając plus 25, 30 lat

 

-- 03 mar 2016, 23:19 --

 

ale to tylko ludzie wtajemniczeni będą sie dopatrywac bo ludzie nie będący w temacie nawet o tym nie pomysla... a jak cos będzie im podpadac to zgonia na ujowa urode wlasciciela włosów:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na dyskretną obserwację zza szyby samochodu, to fajnie wyglądało, chociaż wiadomo, że zawsze będzie to kompromis pomiędzy posiadaniem włosów a zgoleniem się bez mikropigmentacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licze jak zawsze na dobra relacje. Napisz czy uzyles ciemniejszego odcienia ? Czy za 3 sesje placiles czy to jest poprawka uzupelnienie w cenie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w cenie początkowej (zresztą zabieg ,,książkowo" trwa właśnie trzy sesje, więc za co miałbym dopłacać ). Przez rok od zabiegu mogę się bawić bez dopłat. Potem zależnie od ubytków 10-15% ceny początkowej, chyba że przyjdzie się w momencie, jak głowa będzie wymagała bardzo dużych poprawek. Trzeba się po prostu pilnować, mimo że teoretycznie pigment powinien dobrze trzymać kilka lat.

 

Teraz mam ciemniejszy pigment, nr 10. Przy pierwszej sesji miałem 16, a przy drugiej 14 (chociaż jeszcze do wczoraj myślałem, że to była po prostu dogęszczona 16).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zapeszać, ale to jest chyba ten efekt na który czekałem. Jutro wrzucę jakąś pierwszą fotkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci szczerze, że za tak szczerą i otwartą relację należy Ci się to jak najbardziej !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj cały dzień jestem w domu, a nie chce mi się specjalnie wychodzić żeby robić fotki. Więc wrzucam takie coś w świetle pokojowym:

P_20160316_161841.thumb.jpg.0a822bb6471218e1c4213bf31032b76a.jpg

P_20160316_161825.thumb.jpg.0cc7f77ad69091c87ea9e17f1fcbfdca.jpg

P_20160316_161823.thumb.jpg.313e08e647b6dcf50a68dca912965535.jpg

P_20160316_161820.thumb.jpg.ab78a8ca92b0fd810a0fe4684d63e694.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh mi sie tez zaczynaly juz robic ;d

Fajna sprawa z tym tatu zawsze to jakies wyjscie i lepiej to wyglada niz lysinka, z pewnoscia lepiej tez niz zrobienie zakoli i pozniej wylysienie;p

Sam tatu ewentualnie w polaczeniu z ht daje niezle efekty jak widac i sporo $$$$ sie zaoszczedza:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no, sporo się oszczędza.

 

Ja już ,,odrobiłem" w pracy kwotę zainwestowaną w tatu. A nie jestem informatykiem zarabiającym 15 koła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest spoko;-) fryzura dosc idealna mam nadzieje ze na zywca wyglada naturalnie jesli tak jest to masz spokoj z lysina i calkiem fryzura na czasie . Zrob jeszcze fotke w dzien. Jak zdecyduje sie na micro to powiem ze chce na Kamil23 HaHa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolony.

 

Wczoraj, już po zrobieniu zdjęcia, zauważyłem około centymetrową ,,kreskę" złożoną z bledszego pigmentu, idącą pod kątem od przedniej linii włosów w stronę środka głowy. Zastanawiam się, z czego to się zrobiło, a może było wcześniej i nie zauważyłem? Paradoksalnie takie wcięcie wygląda całkiem fajnie i dodaje naturalności, ale mam nadzieję że w innych miejscach pigment nie sprawi podobnego psikusa.

 

Poza tym wydaje mi się, że na zakolach mógłbym mieć jeszcze troszkę dogęszczone kropkami, bo w ostrym świetle, jak poświecę lampami, widzę lekką bladość. Ale może jestem zbyt aptekarski. W końcu nikt mi nie będzie świecił lampami po glacy i gapił się na nią. Chyba że na jakimś przesłuchaniu. Za 2 tygodnie idę do kliniki odebrać paragon za zabieg i pokażę jak to wygląda panu Rafałowi. Ewentualnie coś będzie można jeszcze podziałać, ale nie wiem czy warto. Bo tak można w nieskończoność i zawsze będzie jakieś ,,ale". Trochę jak z malowaniem ścian. Tu kropeczka, tu kreseczka, jakieś zabrudzenie. A przychodzi ktoś postronny i nie zwraca w ogóle na to uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co bys nie zauwazyl to i tak bedziesz mial najlepsze wlosy na tym forum xD


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś wstawić zdjęcia w wysokiej rozdzielczości i w różnym świetle? To by dużo wartościowych informacji wniosło do tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslales kiedys co zrobisz jak przez jakis okres czasu nie będziesz mogl sie golic? ( jakis szpital albo chorba) IMO nie będzie to za dobrze wygladalo...

 

-- 18 mar 2016, 12:54 --

 

Myslales kiedys co zrobisz jak przez jakis okres czasu nie będziesz mogl sie golic? ( jakis szpital albo chorba) IMO nie będzie to za dobrze wygladalo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, rzeczywiście. Pielęgniarki wówczas nie poderwę.

 

Nie widzę sensu w odmawianiu sobie czegoś z obawy przed jakimiś czarnymi scenariuszami, które nigdy mogą się nie ziścić. Staram się szukać pozytywów i czerpać z życia radość. A rozwiązanie problemu łysej głowy, choćby tylko imitacją włosów, mi w tym pomaga. Poza tym jakbym był tak bardzo chory, że nie mógłbym się golić, to pewnie stan mojego owłosienia byłby najmniejszym zmartwieniem. Jeśli ktoś aż tak bardzo przejmuje się swoim wyglądem, to może rzeczywiście nie jest metoda dla niego.

 

Może dodam jeszcze coś a propos golenia. Jest ono naprawdę bardzo proste. Wystarczy używać golarki do zarostu, która chłonie włosy do wewnątrz. Można sobie swobodnie przycinać włosy leżąc, siedząc, stojąc czy w marszu. Jak komu wygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...