free web hit counter Skocz do zawartości
Jogurt

HIS Clinic profesjonalny tatu głowy

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz to głównie łysina przebija z tych miejsc z pigmentem, bo jest on bardzo lekko nałożony i w zasadzie tworzy tylko taki cień. Wypełnienie ledwo widać, w zależności od światła, linię włosów za to bardziej. Jest różnica kolorystyczna względem reszty włosów, bo nie goliłem się od soboty (a wtedy już byłem niedogolony), a mam stosunkowo ciemne włosy i brodę. Może jak zgolę się jutro, to będzie mniejszy kontrast.

 

Dopisek:

Zgoliłem się. Jest Z-A-J-E-B-I-Ś-C-I-E. Włosy stały się jednością. Pigment idealnie osadzony, taki sam kolor jak reszta włosów. Przyznam, że tego się nie spodziewałem! Serio, to już teraz wygląda super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy kolejne sesje? jak coś to pokazuj efekty

ile tak mniej więcej lat się to powinno utrzymać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sobotę druga. I pewnie ostatnia, bo w moim przypadku to wystarczy.

 

A ile się trzyma, to kwestia indywidualna. Może 3 lata, może 5, może dłużej. ,,Fabrycznie" trwałość pigmentów jest bodajże ustalona na 5 lat. Jak skończą się ,,skalpowe" pigmenty (czyli te ze skalp.com), to mają być jakieś nowe, holenderskie, z trwałością bodajże 10 lat. Ale nic dokładnie jeszcze nie wiadomo. Chyba nie zdradzam jakichś poufnych informacji, bo pan Rafał normalnie mi o tym opowiadał w trakcie zabiegu. Natomiast nie wierzę, jak ktoś tu wcześniej pisał (bodajże ja1922), że to się może utrzymać nawet 15 lat. Przecież zabiegi mikropigmentacji są wykonywane krócej, więc niby jak to sprawdzono?

 

Generalnie pigment trudniej się trzyma na tyle głowy, czyli tam gdzie ja mam w pełni swoje włosy. Na zakolach jest bardziej trwały. Jak ktoś ma stan powyżej NW3, to pewnie co najmniej 3 sesje będą koniecznością.

 

Warto dodać, że w ciągu roku od wykonania zabiegu przysługuje dowolna ilość poprawek, do momentu uzyskania zadowalającego efektu. Później ewentualne poprawki/dopigmentowanie 10-15% ceny początkowej. No chyba, że ktoś czeka tak długo, aż zrobią mu się gigantyczne łyse miejsca. Wtedy więcej. Lepiej więc reagować na bieżąco, ale też nie przesadzać za bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil23 dodaj fotki po drugiej sesji w momencie gdy głowa już trochę odpocznie i pojawi się finalny efekt.

Zrób proszę tez zdjęcia w świetle dziennym. najlepiej na dworze lub chociaż na balkonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 2 sesji.

Zdjęcia będą później, jak radził benqu. Natomiast robiono mi również fotki podczas zabiegu i pewnie znajdziecie je za jakiś czas na FB kliniki. Jeśli tak się stanie, to powinniście mnie rozpoznać, mimo częściowo zakrytej twarzy.

 

A wrażenia niezmiennie pozytywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Żeby nie było, że kogoś tu porzuciłem.

 

W poniedziałek spróbuję strzelić jakieś fotki na dworze przed pracą.

Co do stanu na głowie - każdy kogo spytam, uważa że mikropigmentacja dała bardzo fajny efekt i rzeczywiście wygląda to tak, jakbym miał własne włosy, ale krótko ogolone. Oczywiście zawsze można powiedzieć, że po prostu nie chcą mnie urazić, ale nie sądzę.

 

Ja natomiast jestem trochę malkontentem i na 100% będę chciał 3 sesję. Może już za tydzień (chcę iść wówczas na konsultację). Widzę co prawda te nowe włosy (i przede wszystkim linię włosów na czole), ale nadal wydaje mi się to wszystko za jasne, i nie wiem czy trochę nawet nie wyblakło. A skoro jest możliwość dalszych poprawek, to czemu nie skorzystać.

 

Tak czy inaczej, wrażenia nadal pozytywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil23 spoko widze ze chcesz zdac fajna relacje tak 3mac! Pokaz zdjecia na spokojnie nawet nie w poniedzialek a np w czwartek bo czasami mozna przesadzic z efektami. Wydaje mi sie ze najlepsze efekty z mikro widac w slabym oswietleniu tzn w pelnym swietle czy sloncu bedzie to raczej lysa glowa choc nie koniecznie. Krotkie wlosy to krotkie wlosy a jak przesadzisz z pigmentem zeby nie wygladalo sie jak w kasku motocyklowym. Najwazniejsze to Ty musisz byc zadowolony. To tak lepsze dla samopoczucia niz system wlosow ! I przy postepujacym lysieniu lepsze niz HT. Bo przyzwyczaisz otoczenie po 1szym szoku do krotkich wlosow niz potem co kilka lat udawac sie na HT a tak finalnie przy agresywnym lysieniu wygladac slabo z przeswitami i kolejnymi centymetrami opadajacej pierwotnej lini wlosow .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem robić dzisiaj zdjęcia, ale mój aparat w telefonie nie należy chyba do najlepszych, bo strasznie rozjaśnia obraz i jedyne co widać, to świecącą się glacę (może to też przez to, że byłem świeżo po goleniu i miałem na głowie krem). W każdym razie na zdjęciach mało co widać. Dałem też takie ,,łazienkowe", gdzie jest nieco lepiej. No i na końcu przykład, jak kolosalną różnicę robi oświetlenie.

 

Za 2 tygodnie mam trzecią sesję. Będzie uzupełnienie pigmentu w miejscach gdzie zbladło i pewnie przyciemnienie. Wtedy powiadomię o dalszych postępach.

1.thumb.jpg.12010900fd2f307b12189f026d6f490b.jpg

2.thumb.jpg.d8cf2196a941a48982f1c233ba24d5da.jpg

3.thumb.jpg.ef5d0f03b503be1a5f8a145bbe418950.jpg

4.thumb.jpg.ec97e06a7bd3462a41e7f27b67861727.jpg

5.thumb.jpg.900dbca8f6709403f5a64147022bddfa.jpg

6.thumb.jpg.9370f3910863a1beae5e5724568a354d.jpg

7.thumb.jpg.5cc0c89c1a91825214f2a518854e35f5.jpg

P_20160229_142040.thumb.jpg.3ddff73f5290b8ffb52cba8479cf1078.jpg

8.thumb.jpg.4af96b491bfc5e8b8e8de7f00848ab9f.jpg

9.thumb.jpg.a9be971dca4e513d7684012811c384a3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz może jakieś zdjęcie przed?

Na ty zdjęciach ""łazienkowych" jaką masz długość boków? świeżo golone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym samym momencie robione były te zdjęcia (poza dwoma ostatnimi). ok. 7 godzin po goleniu.

 

Nie mam zdjęć ,,przed", bo nosiłem dłuższe włosy i używałem nanogenu. Więc nic nie widać. Ogoliłem głowę i pierwszy w pełni zobaczyłem swoją ,,łysinę" tuż przed samym zabiegiem w klinice. Miałem podobny stan do tego faceta z baneru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

forum czytam od paru miesięcy, bo od dawna chodzi mi (nomen omen) po głowie mikropigmentacja. Jako, że jestem diffuserem (tzn. nie cofa mi się linia włosów, tylko przerzedza cała czupryna, oczywiście oprócz boków i tyłu), to korzystam jeszcze z okazji - póki mogę - i golę się 'na rekruta' - 3-4 mm u góry i maszynką bez podkładki po bokach i z tyłu. Na koniec 'zagęszczam' to dermmatchem, co jak wiadomo daje tylko efekt cienia i samo w sobie nie zagęszcza fryzury.

 

Bez dermmatchu jest już tragedia, wyglądam jak stary dziadek, a na karku dopiero 30-stka. Goliłem się kiedyś na zero i dalej bym to robił, gdyby nie ten durny dermmatch, który, muszę przyznać, robi robotę i w pracy chyba nawet nikt się nie domyśla, że łysieję, a już na pewno, że aż tak. Problem się zaczyna, gdy chce gdzieś wyskoczyć ze znajomymi - basen, sport, spocenie się itd. Robi się problem, bo jak to - w pracy fryzura, a tu nagle łysy się robię w pół godziny. Już mnie męczy to udawanie.

 

Myślałem sobie, żeby zrobić mikropigmentację i ewentualnie zapuścić krótkie włosy 2-3 mm. Może takie połączenie dalej by dawało efekt dość pełnej fryzury. Choć patrząc na zdjęcia poprzednika, zwłaszcza w świetle dziennym pod gołym niebem, szczerze wątpię. Wydaje się, że dermmatch jednak jest mocniejszy, mam ciemne włosy i dopóki nie przesadzę, to wygląda to okej. Jak nałożę za dużo, to łeb wygląda jak pomalowany farbką, słabo.

 

Stąd pytanie - czy da się połączyć mikropigmentację z krótkim 2-3 milimetrowym buzz-cutem? Czy raczej będzie widać, że mam kilka włosów na cm kwadratowy i jakiś podkład na skórze. Teraz szczerze przyznam raczej ludzie tego nie zauważają, chyba, że ktoś by się przyglądał z bardzo bliska.

 

Kolejne pytania:

- co jeśli na głowie są pieprzyki lub zupełnie płaskie znamiona barwnikowe? Niestety od promieni UV nabawiłem się ich dość sporo. Czy to nie przeszkadza? Czy takie miejsca się omija, czy też pigmentuje? Czy jak je usunę, to będzie można pigmentować bliznę po pieprzyku?

 

- jak długo trwa przerwa (minimalna) między zabiegami? Nie chciałbym przyjść do pracy nagle całkiem na zero, planowałbym raczej urlop, w którego trakcie zamknąłbym cały proces.

 

- czy tak wytatuowana bańka nadawałaby się w przyszłości, w razie możliwości i ochoty, na przeszczep czy może są jakieś przeciwwskazania?

 

Będę wdzięczny za odpowiedzi, zwłaszcza Pana "Skalpa", gdyż chyba tylko on i jego klienci mają w tym wątku praktyczną wiedzę na ten temat. Jeszcze nie rozglądałem się po ofertach rynku, ale efekty, które tutaj widzę są godne rozważenia oferty. Nie wykluczałbym też wycieczki do Londynu, choć nie wiem czy byłby sens przepłacać za taki sam (?) efekt.

 

Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wydaje się, że dermmatch jednak jest mocniejszy, mam ciemne włosy i dopóki nie przesadzę, to wygląda to okej. Jak nałożę za dużo, to łeb wygląda jak pomalowany farbką, słabo.

Pigment ma 50-stopniową skalę odcienia i jest dopasowywany do koloru pozostałych na głowie włosów. Ja np. miałem 16, ale już wiem, że to dla mnie za jasno. Najniższe numerki mają tylko osoby z bardzo ciemną karnacją, przeważnie są to czarnoskórzy (np. facet z jednego z filmików miał robioną głowę ,,jedynką"). Jak się zejdzie za nisko z numeracją, to będzie sztucznie, tak jak z przesadzeniem z dermmatch. Chociaż są i osoby, które idą na całość i chcą mega ciemny kolor - np. ten pan Tomek z filmu ma na głowie 12, a chce zejść do 8! Ja wybrałem drogę konserwatywną, żeby nie zrobić sobie krzywdy. Co nagle, to po diable. Tak więc nie sugeruj się za bardzo tymi efektami że zdjęć, bo to faza przejściowa i sam jeszcze nie znam efektu ostatecznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie też się zastanawiam nad pigmentacją ale nie rozumiem waszego problemu z tym czy widać czy nie widać różnicy... myślę ze nie widać bo ja już patrze na swoją głowę i widzę że różnie mi włoski rosną/ nie wszystkie równo i z niektórych cebulek prawie nic nie rośnie a są ciemne...

 

Jak masz gołą glace i się nie zgolisz na czas to jak masz mikropigmentacje lub nie to i tak wyglądasz kijowo:)

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

po zabiegu w moim przypadku chce żeby było widać prześwity itp... musi być widać że łysieje ale wszystko z umiarem i musi wyglądać naturalnie bo kasku na głowie to ja nie chce:) Chce włosy jak ma ZIDANE i będzie super:)

 

-- 01 mar 2016, 15:12 --

 

Ja tylko się boje efektu tego kasku na głowie a 99% kolegów sobie robi i się zastanawiam czy mozna tego uniknać/ zrobić bardziej naturalnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkretny facet ! w tej relacji prawie wszystko można zobaczyć jak na żywo

Co do kształtu "nowej fryzury" to myślę, że kasku na głowie nie masz masz fajny kształt.

A kolor hmmm masz mega ciemne brwi i oczy oraz zarost a faktycznie jasny ten zastosowany pigment ?

Cos tam jednak musi być widać a w świetle dziennym trzeba się przypatrzeć no i moim zdaniem wg zdjęć boki czyli naturalne odcienie masz ciemniejsze niż ten zastosowany na czubku głowy.

Oglądając film Tomasza nie zauważyłem aby jego pigment był zaciemny nawet tez powiedział bym, że wygląda jasno.

Drugi film tym razem z Piotrem w roli głównej - to tutaj wg mnie przesadzono z pigmentem i przesadzono z kreską czyli linią włosów . Jestem ciekaw jaki u niego zastosowano pigment ?

 

Czekam na dalszą relacje po dopigmentowaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jasny. Dla blondyna by był ciemny (u nich zabawę zaczyna się z reguły w okolicach 30-tki). Chociaż sporo też zależy od układu immunologicznego i jego oporu na pigment, niezależnie od tego jaką kto ma barwę włosów. Ale jak zauważyłeś, ogólnie mam ciemny zarost i brwi, więc jest duży kontrast. Też mi się wydaje, że boki ciemniejsze i widzę to na zdjęciach albo przy gapieniu się w lustro.Trzeba to poprawić i tyle, zwłaszcza że jest taka możliwość. Ale jak pytałem ludzi postronnych, to mówili, że przesadzam. Wychodzi na to, że otoczenie ma raczej obojętny stosunek, jak można było się spodziewać.

 

W ogóle, najlepiej to się prezentuje w ciągu dnia przy świetle pokojowym. Pierwszy raz się takim zobaczyłem w sobotę (wcześniej w weekendy miałem zaczerwienienia po zabiegach, a w tygodniu jak wracam do domu z pracy, jest już za ciemno) i bardzo mi się podobało.

 

Nie wiem jaki pigment zastosowano u Piotra, ale mogę powiedzieć, że wykonuje on zabiegi w mikrohaar razem z panem Rafałem. I właśnie on robił głowę Panu Tomaszowi. Na żywo jego mikropigmentacja wyglądała całkiem spoko (jak ostatnio go widziałem), ale wiem, że czekają go jeszcze jakieś sesje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba źle trochę napisałem/ u Kamila bardzo dobrze to wygląda bo jest młody i taka szczecina jest naturalna ale u mnie jak mam 36 lat to raczej komicznie by wyglądała/ sporo facetów w moim wieku i starszych robi sobie takie nienaturalne wygolone szczeciny/ nie wygląda to naturalnie

 

-- 01 mar 2016, 23:41 --

 

Przeglądam teraz galerie HIS i jestem trochę w szoku/ Czy można zrobić to bardziej naturalnie? Przecież Ci ludzie robią sobie nienaturalne rondle na głowach... myślałem że zajmują się tym ludzie z żyłką artystyczną a oni dziabią głowę jak przy linijce i jak dla mnie to trochę lipa...

 

Przydałby się jakiś stylista który dobrze rozmieściłby piksele na głowie / przerzedzenia jakieś... a nie dziabią głowę jak leci i u starszego faceta głowa zrobiona jest jak u nastolatka... komicznie to wygląda:(

 

Chciałbym sobie zrobić ale mam obawy czy ktoś da rade zrobić to dobrze.... mam ponad 30 lat i nie mogę mieć głowy wydziabanej jak nastolatek bo to nie będzie wyglądać nienaturalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, HIS robi strasznie kanciaste linie. Pan Rafał ostatnio w trakcie zabiegu mi opowiadał, że tego właśnie nie lubi i stara się unikać. Ogólnie raczej konserwatywnie podchodzi do wykonywanych zabiegów i wyhamowuje klientów w oczekiwaniach, żeby nie przeszarżować. Sam widzisz, że ja raczej kasku nie mam. Chciałem nawet linię niżej na 2 sesji, ale doradzano mi, że lepiej nie, bo będzie nienaturalnie. Tylko zakola skrócono.

 

A co do tego komu pasuje taka fryzura, to wydaje mi się, że od wielu czynników zależy. Od ilości lat na karku też, ale jak komuś krótko ścięte włosy licują z twarzą i kształtem głowy, to i w bardziej dojrzałym wieku prezentuje się to nieźle. Mój szwagier dobijał 40-tki, tak się nosił i było fajnie. Taki Zidane też ma przecież dość nietypową, ostrą linię włosów (pomijając że górę ma przerzedzoną), a wygląda elegancko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Ciebie Kamil to wygląda dobrze i naturalnie:) Ja gole się na łyso już 11 lat ale teraz zdecydowanie poleciało mi sporo włosów i zaczyna zanikać linia. Chciałbym to trochę podreperować ale wszystko z umiarem/ Fryzura ZIDANE podoba mi się bardzo i prześwity chcę zostawić bo zawsze je miałem i są sexi (to opinie kobiet a z niejednego pieca chleb jadłem hahaha aaa więcej zjadłem będąc łysym niż puchatym):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U Ciebie Kamil to wygląda dobrze i naturalnie:) Ja gole się na łyso już 11 lat ale teraz zdecydowanie poleciało mi sporo włosów i zaczyna zanikać linia. Chciałbym to trochę podreperować ale wszystko z umiarem/ Fryzura ZIDANE podoba mi się bardzo i prześwity chcę zostawić bo zawsze je miałem i są sexi (to opinie kobiet a z niejednego pieca chleb jadłem hahaha aaa więcej zjadłem będąc łysym niż puchatym):)

 

Wlasnie moze to jest wlasnie ten kompromis o ktory tak ciezko. Zrobic sobie przodw miare a reszte donoru porozrzucac rzadziej po calosci i ciac sie na krotko i jak widac wyglada to w miare szczegolnie z uplywem lat:) Z pewnoscia lepiej niz lysinka itd:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos ma szczescie w nieszczesciu i wylysieje nawet do NW5 ale zachowa wlosy po boku glowy wysoko to jak najbardziej HT zawsze to mozna skomponowac przod duzo graftow srodek w miare a tyl nawet lysy i wyglada sie dobrze ale co wtedy gdy tak jak ja juz teraz mimo ze mam duzo swoich wlosow ( a i tak nosze system) to widze juz teraz jak bede lysy . Widze w ktorym miejscu mam mega geste wlosy a z ktorego juz teraz wypadaja . W takim przypadku zostaje tylko mikro choc ... Mozna tanim kosztem np Turcja wszczepic na przod zeby przy goleniu lepiej wygladalo bo wiecej okolo 100tys zl w NW5 nie warto ladowac zeby potem nie zalowac bo tak i tak przy dalszej utracie wlosow zabraknie graftow i zostanie maszynka. Bo nie ma nic gorszego niz lyse boki a gora z wlosami w miare gestymi !!! Ja osobiscie nigdy nie zaakceptuje do konca zycia jesc fina. A jak wspomnialem wczesniej po pierwszym szoku prawie golej glowy przyzwyczaji sie otoczenie .

 

-- 02 mar 2016, 21:54 --

 

W pelni profeska jesli chodzi o public relations film z KASTA w roli glownej rzadzi hehe Rafal z Micro jest na czasie i czerpie z dobrych wzorcow reklamy i chwala mu za to ze odwazyl sie pigmentowac z pelna odpowiedzialnoscia dajcie zdjecia z tego filmu w innym swietle dziennym przede wszystkim ... pozdro Mikro Haar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie nad efektami uzyskiwanymi w Aldemar Campos, można to zobaczyć na youtube, jak dla mnie to chyba najlepsze efekty jakie widziałem do tej pory, nie ma jest naturalnie a efekty dosyć widoczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...