free web hit counter Skocz do zawartości
Jogurt

HIS Clinic profesjonalny tatu głowy

Rekomendowane odpowiedzi

Golę się co dwa dni, ale mógłbym spokojnie co trzy. W sumie tak dla rozrywki sięgam po tę maszynkę i nią jeżdżę wieczorami.

Rano, przed wyjściem, golić się nie radzę, bo zostają zaczerwienienia. Wygląd po kilku(nastu) godzinach od golenia prezentuje się najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że juz masz praktycznie problem z głowy ale proszę bo czekamy na fotki zrobione w świetle dziennym,

wstaw kilka ujęć, pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tyle co mogłem zrobić. Nie dysponuję lepszej jakości aparatem.

Sami zadecydujcie, czy Wam to pasuje. Ja uznaję podjętą decyzję za udaną.

 

Dodam jeszcze, że na żywo wygląda to lepiej. Światło w aparacie skupia się na głowie i daje trochę inny efekt.

 

dopisek: dodałem jeszcze profile, bo z tej perspektywy nic nie pokazywałem

P_20160321_151035.thumb.jpg.5165b256c64930a6891e4caad450bd98.jpg

P_20160321_151050.thumb.jpg.47eb24114ecb2f550fde18aa64dc4ac3.jpg

P_20160321_151122.thumb.jpg.5db502fbdebd415f571494054d9c462c.jpg

P_20160321_162642.thumb.jpg.d8d9bd10e0324e7cd0b49cc1fe8c86d8.jpg

P_20160321_162645.thumb.jpg.461b20274d0b5a3ded7d4b4593a0ba68.jpg

P_20160321_162659.thumb.jpg.9d0c10aa487e4f94b15f903e8ba007f7.jpg

P_20160321_170727.thumb.jpg.b9e8b1f91993b60290a9f51ce979e80e.jpg

P_20160321_170837.thumb.jpg.379265280712df10a213982a6306e578.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygladasz dobrze ! Raz jeszcze powiem fajna relacja ! Na 99% wykonam tez mikropigmentacje i wysle w kosmos moj system wlosow !

Pozdrawiam

 

-- 23 mar 2016, 18:02 --

 

Ostatnie pytanie czy boki tez Ci robili czy tylko gore ? Czy pigmentowali tez miejsca gdzie masz wlosy zeby np. Przyciemnic odcien ?

 

-- 23 mar 2016, 18:03 --

 

Masz fotke przed ale juz z ogolona glowa ? Glownie chodzi mi o boki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam w ogóle zdjęć z łysiną. Ani z włosami, ani bez. Zawsze nanogen nosiłem i włosy zaczesane na bok:

 

Wyciągnął mi boki lekko do przodu, w stronę skroni.

A pigmentuje się całość, nawet tam gdzie zostały włosy. Inaczej nie byłoby właściwego efektu.

 

Ja jeszcze w sobotę po świętach będę chciał dogęszczenie i drobne poprawki na linii. Trochę mi blednie z prawej strony. Ale to wszystko w ramach dotychczasowych kosztów.

_EGE0585a.jpg.873854b30b565d17be8d86abcf5c5806.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnął mi boki ok rozumiem - ale dalej piszesz, że trzeba pigmentować obszar gdzie włosy jeszcze zostały - czy pigmentowane miałeś także boki w miejscu gdzie włosy rosną nadal?

Czy masz na myśli tylko górę głowy gdzie jeszcze pozostały jakieś nie dobitki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy masz na myśli tylko górę głowy gdzie jeszcze pozostały jakieś nie dobitki?

To.

 

Po co pigmentować miejsca, gdzie są włosy. Bez sensu. Pigmentuje się miejsca przerzedzone, żeby tworzyły całość z resztą. Chociaż ja mam np. drobnym prześwit zostawiony w jednym miejscu (to akurat na boku, z lewej strony). Ale to taki minimalny, co dodaje naturalności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko napisalem tak bo masz fajny ciemny odcien co daje dobry efekt. Naturalny kolor wlosow mam podobny do Ciebie wiec jestem dobrej mysli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedawno czytałem artykuł a w nim wywiad z facetem który miał niedawno zabieg w jednej z chyba bardziej popularnych polskich klinik i on tam mówił że konieczne jest codzienne golenie na 0 a z tego co dotychczas słyszałem to nie trzeba na 0, jak to jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladajac wazenie przed polsat boxing night czekalem jak wygladal bedzie Kasta po zabiegu mikropigmentacji i ... musialo tam byc mocne oswietlenie bo za duzo nie bylo widac ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zrobisz, jak się przejdziesz do kliniki i zobaczysz na własne oczy jak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benqu wszedłem właśnie żeby napisać dokładnie to co Ty,

 

oglądałem też jakiś czas temu ksw bo wydawało mi się że wtedy już powinien być po zabiegu a nic nie zauważyłem,

 

jak się okazało był już po zabiegu.

 

Myśle że to kwestia tego oświetlenia i dość jasnego pigmentu. Poza tym wydaje mi się że najlepiej prezentuje się na ciemnym tle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil23 smarujesz glowe jakims kremem np. z filtrem uv lub lagodzacym podraznienia czy moze matujacym ? Po kazdym goleniu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smaruje wieczorem po goleniu kremem o nazwie Cetaphil. Przeciw wysuszaniu i łuszczeniu się skóry.

 

Rano ewentualnie jakiś krem matujący (kupiłem ostatnio ale nie pamiętam nazwy). Na słońce dobrze mieć też krem z filtrem 50-tką. I używać go przemiennie z tym matującym.

 

Ja póki co, poza Cetaphilem mało smaruję głowę. I nie wiem nawet czy ten krem matujący jakoś wiele daje. To pewnie też zależy od stopnia łysienia. Jak ktoś ma większą łysinę to większe prawdopodobieństwo, że coś mu się będzie błyszczało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie

 

to raczej dla osób, które w ogóle nie mają pojęcia o mikropigmentacji i chcą wiedzieć jak to mniej więcej wygląda

 

poza tym linię i tak się ustala indywidualnie przed zabiegiem, więc wizualizacja nie jest zbyt wymierna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawym rozwiązaniem wydaje się być :

 

wykonanie mikropigmentacji już będziemy mieli głowę pełną krótko ściętych włosów - gdy to się zagoi wtedy :

 

umówić się na zabieg do getfue lub doktora Marala i wszczepić maksymalną liczbę graftów (przy tak niskiej cenie) wtedy ukryjemy łysine mikropigmentacją a za około rok zaczną odrastać włosy i stworzy to lepszy wygląd. Boki skracane na krótko a góre można zapuścić.

MOzna tez wtedy wytłumaczyć nagłe ogolenie głowy na "zero" do mikropig. zwyczajnym kaprysem i mówic jeszcze zapuszczę dłuższe jak znudzą mi się króciutkie włosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pasuje Ci takie wyjście, to jak najbardziej OK.

 

Kiedy mnie ktoś pyta, dlaczego golę się na zero, to po prostu mówię, że łysieję. A że nie widać? No cóż...

Mikropigmentację raczej robiłem dla siebie, niż dlatego żeby inni postrzegali mnie jako niełysego (z ogoloną głową). Tak więc nie mam parcia na jakieś dodatkowe zabiegi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos Kasty. On wtedy chyba jeszcze nie przeszedł przez wszystkie sesje.

Tutaj widać ewidentnie, że to jeszcze nie jest efekt końcowy:

 

 

Można się przyjrzeć, jak będzie się prezentował przy następnym KSW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...