free web hit counter Skocz do zawartości
Jogurt

HIS Clinic profesjonalny tatu głowy

Rekomendowane odpowiedzi

No, widać. Z drugiej strony też nie wygląda to jakoś nienaturalnie. Po prostu jakby miał z przodu mniej włosów. Dobry przykład dla osób, które boją się że po 1-2 sesji będzie widać, że miały coś ,,malowane".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Kasta mial jeszcze duzo wlasnych wlosow i tak jak wspomina na filmie o "przerzedce" to z przodu powinien miec do pigmentowane gesto i ciemniej wtedy bez problemu wygladalo by to naturalnie . jesli stan na filmie jest ostateczny to wyglada to nie najlepiej chyba ze takie zyczenie bylo i efekt zamierzony , tak jak okreslij Kamil poprostu zaczal lysiec

 

-- 25 kwie 2016, 12:16 --

 

Pewnie wielu z Was zna ten przyklad microP interesujac sie tym tematem ale dla pozostalych ktorzy nie dotarli do niego to wklejam bardzo fajny moim zdaniem przyklad tej metody .

 

http://www.hairrestorationnetwork.com/e ... bella.html

 

Osobiscie nic bym wiecej nie chcial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam teraz na łbie coś bardzo podobnego. Tylko jednak dałbym troszkę niżej tę linię. Bo wydaje mi się, że czoło aż zbyt wysokie wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil uzywasz kremu nawilzajacego zaraz po goleniu glowy ? Wiem, ze to indywidualne ale co ile golisz glowe ? Jaki miales obszar lysienia do pokrycia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czytam to forum od dłuższego czasu, gdyż jako jedyne forum o takiej tematyce walczy ze spamem i zdaje się być obiektywne. Również od dłuższego czasu interesuję się tematem mikropigmentacji. Przeczytałem cały wątek dotyczący kliniki HIS, obejrzałem też filmy jak to wygląda u Kasty, który miał ten zabieg robiony w Polsce. I tu moje pytanie: czy w Polsce da się to zrobić dobrze? Jakby nie patrzeć, kliniki nabierają coraz większego doświadczenia w tym temacie, a sam zabieg nie wydaje się być aż tak skomplikowany. Na wydatek rzędu kilkunastu tysięcy mnie nie stać. Na ten moment uważam mikropigmentację za jedyne rozsądne wyjście. Ktoś ma większe doświadczenie z polskimi klinikami świadczącmi taką usługę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście nie miałem jeszcze doświadczenia ale z tego co widziałem na forum i nie tylko to w Polsce są co najmniej 2 miejsca gdzie "można to zrobić dobrze". Przede wszystkim omijaj takie miejsca które świadczą dziesiątki innych usług i przy okacji smp. Ja osobiście raczej nie bałbym się wykonać zabiegu na Wisła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiele osób z naszego forum zrobiło zabieg, chętnie bym zobaczył efekty, pozdrawiam


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, czytam to forum od dłuższego czasu, gdyż jako jedyne forum o takiej tematyce walczy ze spamem i zdaje się być obiektywne. Również od dłuższego czasu interesuję się tematem mikropigmentacji. Przeczytałem cały wątek dotyczący kliniki HIS, obejrzałem też filmy jak to wygląda u Kasty, który miał ten zabieg robiony w Polsce. I tu moje pytanie: czy w Polsce da się to zrobić dobrze? Jakby nie patrzeć, kliniki nabierają coraz większego doświadczenia w tym temacie, a sam zabieg nie wydaje się być aż tak skomplikowany. Na wydatek rzędu kilkunastu tysięcy mnie nie stać. Na ten moment uważam mikropigmentację za jedyne rozsądne wyjście. Ktoś ma większe doświadczenie z polskimi klinikami świadczącmi taką usługę?

 

Witam - apropos Kasty - mieszka we Wrocławiu i nie ma problemu, by spotkać go w prowadzonym przez niego domu kultury. Najblizsza gala KSW już wkrótce i również można go obejrzeć na żywo. Do niedawna występował również w serialu telewizyjnym. Jeśli ktoś uważa, że na żywo badź w telewizji wygląda źle i nienaturalnie, temu niestety nic nie pomoże. Generalnie serwis, który oferuję i z którego skorzystały już setki osób (tak - setki) to ta sama technika, te same igły i ten sam pigment, które stosują kliniki HIS HAIR CLINIC i SKALP. Wynika to z prostego faktu, że pierwszy i najlepszy człowiek HIS HAIR CLINIC - Jason Piris po 8 latach odszedł z HIS i założył w Londynie klinikę SKALP. Przeszedłem wymagające szkolenie i praktyki w Londynie i część klientów mnie zna jeszcze z okresu kiedy wykonywałem usługi we współpracy współpracy z Jasonem jako SKALP POLSKA - skalp.com.pl

 

-- 27 wrz 2016, 13:09 --

 

powinienem się jeszcze podpisać - Rafał Borzeszkowski obecnie microhaar.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...