free web hit counter Skocz do zawartości
grisha

3700 graftow w Getfue (Antalya) 30.09.13

Rekomendowane odpowiedzi

Czy robiono tobioe testy HIV

Jak przylecialem tam w Niedziele to od razu mi pobrali krew do testow ale jakie testy robili to nie wiem, zapytam sie Nicka jakie testy robie i dam tobie znac, ja sobie robilem testy zanim jeszcze tam polecialem ogolne jak i na HIV, HCV i ogolne i bylo u mnie wszystko w porzadku.

 

 

14.10.13 wlasnie otrzymalem odpowiedz od Nicka:

 

Regarding the blood tests, every patient who comes for hair transplantation gets a blood test at our clinic. Many people ask if they can do it at home before the procedure but we still have to do the tests right before the treatment. It is required by law. We test for HIV, AIDS, hepatitis C and blood clotting issues. These tests are done for the patient's, staff and future patients' safety. It is not understandable how other clinics (especially the smaller ones) do not take these precautions. This practice ensures the highest safety standards.

 

tłumacze:

Jeśli chodzi o badania krwi, każdy pacjent, który przyjedza na przeszczep włosów ma robione badanie krwi w naszej klinice. Wiele osób pyta, czy mogą to zrobić w domu przed zabiegiem, ale my i tak musimy zrobić testy tuż przed zabiegiem. Jest to wymagane przez prawo. Testujemy na HIV, AIDS, zapalenia wątroby typu C oraz krzepnięcie krwi. Badania te są wykonywane dla bezpieczeństwa pacjenta, personelu i przyszłych pacjentów. Nie jest zrozumiałe, jak inne kliniki (zwłaszcza te mniejsze) nie zachowuja takich środków ostrożności. Praktyka ta zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa.

 

Jeszcze taka mala dygresja:

HT robia codziennie, jedna operacja. Ja mialem HT w poniedzialek a Dani mial we wtorek, na srode byla ustawiona taka rosjanka ale jej nie zrobili HT. Odmowili, ona miala problem inne natury, panna byla po chemoterapi, co prawda wlosy jej odrosly ale ze miala tumor na glowie i byla naswietlna retgenem ktory wypalil czesciowo wlosy. Jej skora nie nadawala sie do przeszczepu po tym rentgenie. byla za cienka i za slaba. Zalecili jej 5 tygodniowa terapie PRP zeby ujedrnic i wzmocnic skore i potem powrot na konsulatacje czy moze miec HT.


FUE w GetFue 30.09.13, 3700 graftow: 800/1, 1900/2 i 1000/3

Foty: https://plus.google.com/photos/11256455 ... I25nJrInwE

Koszt operacji: 3100 EUR HT, 500 EUR PRP, 400 bilety lotnicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 . Dzis odstawilem juz painkillera (xeforapid) bez tego przyjaciela to bylby ciezkie dni... Mimo to troche jeszcze boli ale juz da sie wytrzymac..

9. Dzis tak samo boli nadal miejsce biorce po bokach, z tylu juz calkiem ok, potylice troche czuc od spania na tej poduszce, w tej dla mnie niezrecznej pozycji

10. Miejce biorcze lekko jeszcze boli, poltylica tez...

11. Juz coraz lepiej jesli chodzi o bol ale siedzenie przed kompem jeszcze meczy. Oczy sa ciezkie, glowa tez

12. Prawie juz nie boli, wracam do formy

13. Dzis pierwszy dzien praktycznie bez bolu.. Juz normalnie, nic nie boli, mrowienie na strefie biorczej codziennie jest ale to juz nie jest swedzenie.

14. Dzis pierwszy dzien lekkich cwiczen bo ja bez sportu nie bardzo to byla tez pierwsza noc ze spalem spowrotem na brzuchu... Aha dzis zauwazylem ze wloski te przeszczepione powoli zaczely wypadac, niewiele ale widac, Nick pisal ze:

the follicles will go into resting phase and in some weeks you will already see some new growth.  (tlumacznie: mieszki włosowe przejda w faze spoczynku i za kilka tygodni bedzie mozna zobaczyć nowy wzrost).

Dzis siedzialem tez caly dzien na kompie I nie bylem az tak zmeczony jak w poprzednim tygodniu. Wiec chyba potwierdzily sie tu moje przypuszczenia ze 2 tygodnie rehab to min.


FUE w GetFue 30.09.13, 3700 graftow: 800/1, 1900/2 i 1000/3

Foty: https://plus.google.com/photos/11256455 ... I25nJrInwE

Koszt operacji: 3100 EUR HT, 500 EUR PRP, 400 bilety lotnicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnich fotkach całkiem dobrze to wygląda, widać że na przodzie wsadzili dużo graftów więc jest nadzieja na gęsty odrost

Możesz wyjaśnić co to jest PRP ?

Ps. badałeś sobie wcześniej gęstość donoru (np. w BHR) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po ostatnich fotkach całkiem dobrze to wygląda, widać że na przodzie wsadzili dużo graftów więc jest nadzieja na gęsty odrost

Możesz wyjaśnić co to jest PRP ?

Ps. badałeś sobie wcześniej gęstość donoru (np. w BHR) ?

 

PRP Platelet Rich Plazma - Osocze bogatopłytkowe

wiecej na: http://pl.wikipedia.org/wiki/Osocze_bogatop%C5%82ytkowe

 

oby oby ten odrost byl gesty.., taka byla strategia zeby miec geste wlosy z przodu bo nawet jesli srodek z biegiem lat sie lekko przerzedzi to nie bedzie tego tak widac

nie mierzylem sobie gestosci donoru, w klinice tez mi nie miezyli... nie mialem juz na to czasu zeby latac do BHR

Wlosy mam srednio geste... tam w klinicie raczej maja wiedze ile moga pobrac zeby ale pomiaru nie robili... (wydaje mi sie ze to jest od przypadku do przypadku bo duzo tez zalezy ile miejsca chcesz pokryc)


FUE w GetFue 30.09.13, 3700 graftow: 800/1, 1900/2 i 1000/3

Foty: https://plus.google.com/photos/11256455 ... I25nJrInwE

Koszt operacji: 3100 EUR HT, 500 EUR PRP, 400 bilety lotnicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio tak dlugo odczuwales efekty zabiegu? Ja po tygodniu myslalam czy by nie wrocic do pracy, gdybym tylko sie mogla 'normalnie' uczesac Widocznie każdy to inaczej znosi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Serio tak dlugo odczuwales efekty zabiegu? Ja po tygodniu myslalam czy by nie wrocic do pracy, gdybym tylko sie mogla 'normalnie' uczesac Widocznie każdy to inaczej znosi...

 

mi pobrali 1200 graftow wiecej, problem z donerem nie byl z tylu ale z boku, bo na bokach masz mniej tkanki i od razu czaszka wiec te miejsca po bokach bardziej bolaly. Tyl mnie przestal bolec dosyc szybko juz po 5 dniach bylo ok. Po 7 dniach napewno nie bylem gotowy do pojcia do pracy bo jednak mialem jeszcze uczucie takiej ciezkiej glowy i oczy mi sie zamykaly po 3-4 godzinach na kompie. szybciej sie meczylem i glowa zaczynala bolec od myslenia.... (haa a mowia ze myslenie nie boli:D)

tak mysle ze 10 byloby min jak dla mnie. Sama strefa transferu mnie nie bolala prawie w ogole.

 

masz racje, to wszystko zalezy od paru czynnikow... faceci maja wiecej testosteronu we krwi i zgrywaja bohaterow ale kobiety lepiej znosza bol


FUE w GetFue 30.09.13, 3700 graftow: 800/1, 1900/2 i 1000/3

Foty: https://plus.google.com/photos/11256455 ... I25nJrInwE

Koszt operacji: 3100 EUR HT, 500 EUR PRP, 400 bilety lotnicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grisha wnioskuję że twój kolega miał 2500 graftów, masz może jego zdjęcia przed zabiegiem ?

Ps. fajnie by było jakby umiescił swój watek na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
grisha wnioskuję że twój kolega miał 2500 graftów, masz może jego zdjęcia przed zabiegiem ?

Ps. fajnie by było jakby umiescił swój watek na forum.

 

Nord to nie kolega tylko kolezanka, tu jest jej watek:

viewtopic.php?f=23&t=955#p12528

 

lub szukaj:

28.09.13 Antalya Memorial / getFUE 2520 gr / Omnomnom (fem)


FUE w GetFue 30.09.13, 3700 graftow: 800/1, 1900/2 i 1000/3

Foty: https://plus.google.com/photos/11256455 ... I25nJrInwE

Koszt operacji: 3100 EUR HT, 500 EUR PRP, 400 bilety lotnicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tutaj pokaze wam porownanie czy dziala PRP czy nie. wrzucam fotki z dzisiaj (moje) i od kumpla z UK ktory byl razem ze mna i mial HT jeden dzien po mnie; ja mialem PRP on nie. jego zdjecia sa z wczoraj wieczorem wiec jest tylko 24 godziny miedzy fotami moimi i jego.. no i 24 godziny miedzy moja i jego operacja:

 

jesli chodzi o stosowanie szamponu i lotion to stosujemy to samo co dostalismy w szpitalu, czyli semamed lotion i shampoo ph5.5

Wiem ze to PRP to troche droga sprawa 500 Eur za dwa male zastrzyki... mhhh moze gdziec po HT mozna to dostac taniej w PL bo w IRL nie mam pojecia gdzie to by mozna zrobic...

 

Ocencie sami. (jego wiek 24 lata)

 

Mowiłem o nim...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

racja, wkradlo sie nieporozumienie. Widzialem go na krotko przed HT doslownie pare sekund jak go wiezli, ale nie mam fotek.

Dani mial tez chyba z 3500 graftow przeszczepionych.


FUE w GetFue 30.09.13, 3700 graftow: 800/1, 1900/2 i 1000/3

Foty: https://plus.google.com/photos/11256455 ... I25nJrInwE

Koszt operacji: 3100 EUR HT, 500 EUR PRP, 400 bilety lotnicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurde szkoda bo zawsze następny przykład z Getfue, który można by było obserwować

 

zalatwie od niego fotki troche pozniej i wstawie dla porownania.


FUE w GetFue 30.09.13, 3700 graftow: 800/1, 1900/2 i 1000/3

Foty: https://plus.google.com/photos/11256455 ... I25nJrInwE

Koszt operacji: 3100 EUR HT, 500 EUR PRP, 400 bilety lotnicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawaj jakis update


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dawaj jakis update

 

Narazie nic nowego, wszystkie foty mozna zobaczyc na linku ktory jest w kazdym podpisie mojego postu, tam wrzucam codziennie foty.

Donor goi sie ale powoli, mam jeszcze troche czerwonych punktow ale pod wlosem nic nie widac, jestem juz 25 po HT, Przod sie tez goi powoli, teraz taka faza ze wlosy z przodu na transplancie sa krotsze niz te co rosna normalnie, wiec jest roznica w dlugosci. Na czubku glowy juz sie wszystko zagoilo (tu najszybciej sie goi) czekam teraz az wystrzela te wlosy. Nick mowil ze teraz bedzie faza uspienia, mam nadzieje ze dozyje fazy przebudzenia

czuje taki meszek z przodu i z tylu, ale to jeszcze troche potrwa zanim te wlosy wzrosna. narazie trzeba sie uzbroic w ciepliwosc i poczekac.

ten pierwszy okres po HT jak zaczynaja odpadac strupki itp to widac od razu zmiany, teraz juz ale jest powoli, skora sie regenreuje a to niestety trwa....


FUE w GetFue 30.09.13, 3700 graftow: 800/1, 1900/2 i 1000/3

Foty: https://plus.google.com/photos/11256455 ... I25nJrInwE

Koszt operacji: 3100 EUR HT, 500 EUR PRP, 400 bilety lotnicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis bylem u fryzjera, 26 dni po HT tyl scialem na 3 mm a gory nie dotykalem bo i tak nie ma jeszcze co scinac

wiecej fotek na linku w podpisie a tu jedna. Fotki zrobione na max 5 mpx

IMG_20131026_200035.thumb.jpg.eea37879eeb927515df9f62fd1557cc0.jpg

IMG_20131026_200227.thumb.jpg.dacdbd791dc54dd2dc076fb12788c0c1.jpg


FUE w GetFue 30.09.13, 3700 graftow: 800/1, 1900/2 i 1000/3

Foty: https://plus.google.com/photos/11256455 ... I25nJrInwE

Koszt operacji: 3100 EUR HT, 500 EUR PRP, 400 bilety lotnicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wygląda bardzo ładnie!

 

dzieki bpeak, tu wrzucam jeszce foty z dzisiaj rana w innym świetle

 

juz to pisalem w watku Omnomnom ale jesli ktos tego nie czytal to wrzucam tu na swoj:

co do masci to uzywam masc od Bepanthen nazywa sie po angielsku "Stretch Mark Cream" http://bepanthen.ie/bepanthen-stretch-marks,

co prawda ta masc jest na rostepy dla kobiet w ciazy ale zawiera vitamine B5, kolagen i wyciag z Centella asiatica wiec dobrze nawilza i regeneruje skore i jej wlokna, i jak dla mnie dziala dobrze i szybko mi sie donor goi...

Tania ta masc nie jest 20 EUR za 150ml.. raczej nie zaszkodzi bo takie masci sa testowane od A do Z i nie zawieraja wypelniaczy, parabents ani benzyl-pochodnych itp.

Napewno pomaga zregenerowac skore, ale na wzrost wlosow i tak trzeba bedzie poczekac... bo nie ma cudownych lekow, przynajmniej wedlug mnie...

 

Bpeak pytanko ile czasu sie goi sie donor az bedzie bialy...? Ile czasu trwa ta faza uspienia tych przeszczepnionych cebulek..?

IMG_20131027_081214.thumb.jpg.7aebb9e8f703bad6ca0d6da8725e0574.jpg

IMG_20131027_081236.thumb.jpg.c55a6c701fd70e5038b8bc0879edf1cd.jpg


FUE w GetFue 30.09.13, 3700 graftow: 800/1, 1900/2 i 1000/3

Foty: https://plus.google.com/photos/11256455 ... I25nJrInwE

Koszt operacji: 3100 EUR HT, 500 EUR PRP, 400 bilety lotnicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grisha z tego zdjęcia pierwszego z góry widać jakby różnicę między donorem i resztą, takie wrażenie jakbyś był obcięty na grzybka czyli góra dłuższa a dół krótszy. Czy włosy na donorze sa krótsze czy jest ich po prostu mniej w wyniku pobrania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grisha z tego zdjęcia pierwszego z góry widać jakby różnicę między donorem i resztą, takie wrażenie jakbyś był obcięty na grzybka czyli góra dłuższa a dół krótszy. Czy włosy na donorze sa krótsze czy jest ich po prostu mniej w wyniku pobrania ?

 

gora jest na 6 mm boki i tyl na 3mm, napewno na donorze mam mniej wlosow, w koncu ubylo mi 3700 graftow ale ogolnie mam dosyc geste wlosy na bokach wiec u mnie nie wyglada to jeszcze tak zle...

moja fryzjerka byla pouczona ze mialem HT, wiec robila to stopniowo, chcialem na bokach krocej nawet na 1 mm ale mi odradzila mowiac ze bedzie za bardzo widac donor gdzie mam jeszcze czerwone kropki, wiec sie z nia zgodzilem. Wydaje mi sie ze tak jest najbardziej optymalnie..


FUE w GetFue 30.09.13, 3700 graftow: 800/1, 1900/2 i 1000/3

Foty: https://plus.google.com/photos/11256455 ... I25nJrInwE

Koszt operacji: 3100 EUR HT, 500 EUR PRP, 400 bilety lotnicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiliscie o foty od Daniego, ktory mial HT jeden dzien po mnie. Oto jego foty ktore mi doslal dwa dnie temu:

 

Tutaj jeszcze link do forum w UK, na ktorym sa jego foty.

tam tez jest jeszcze jedna osoba ktora robila HT w Antalya, foty z operacji na pierwszej stronie (3100 graftow)

http://www.hairrestorationnetwork.com/e ... nic-4.html

12th.thumb.jpg.6e462647534885c5bec3a18c5736d3d2.jpg

21th.thumb.jpg.b51adde727c775476723463296bfc3e2.jpg


FUE w GetFue 30.09.13, 3700 graftow: 800/1, 1900/2 i 1000/3

Foty: https://plus.google.com/photos/11256455 ... I25nJrInwE

Koszt operacji: 3100 EUR HT, 500 EUR PRP, 400 bilety lotnicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grisha dawno nie reportowałeś. Mógłbyś pokazać stan obecny donoru w świetle dziennym i sztucznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka

Nie melduje nic bo narazie nie ma az tak duzych zmian, to wszystko idzie powoli, czekam az przod bedzie mial taka sama dlugosc co wlosy na topie. bylem pare dni temu u fryzjera boki i tyl na 3mm, gora 6mm ale wlosy z przodu sa krotsze wiec jest roznica.

 

wlasnie wrzucilem fotki z dzis, jak wyjde na zewnatrz to zrobie jeszcze pare fotek w swiatle dziennym


FUE w GetFue 30.09.13, 3700 graftow: 800/1, 1900/2 i 1000/3

Foty: https://plus.google.com/photos/11256455 ... I25nJrInwE

Koszt operacji: 3100 EUR HT, 500 EUR PRP, 400 bilety lotnicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...