free web hit counter Skocz do zawartości
grisha

3700 graftow w Getfue (Antalya) 30.09.13

Rekomendowane odpowiedzi

powiedz na czym polega ten zabieg plasma coś tam ? Czytalem ze wiele klinik to oferuje po przesczepie na czym to polega i co to daje ?

 

Jeden koles na zagranicznym forum jak czytalem skarzyl sie na getfue ze na odwal sie mu zrobili to plasma coś tam i ze musial sie prosic itd chcialbym wiedziec o co z tym chodzi dokładnie

 

Pozdrawiam !

 

PRP:

EN: http://en.wikipedia.org/wiki/Platelet-rich_plasma

PL: http://pl.wikipedia.org/wiki/Osocze_bogatop%C5%82ytkowe

 

Krotko mowiac dostajesz dwie sesje zastrzykow po operacji w przeszczepione miejsca, troche bolesne ale da sie wytrzymac:D koszt 500EUR

przyspiesza gojenie i regeneracje skory.


FUE w GetFue 30.09.13, 3700 graftow: 800/1, 1900/2 i 1000/3

Foty: https://plus.google.com/photos/11256455 ... I25nJrInwE

Koszt operacji: 3100 EUR HT, 500 EUR PRP, 400 bilety lotnicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiedz na czym polega ten zabieg plasma coś tam ? Czytalem ze wiele klinik to oferuje po przesczepie na czym to polega i co to daje ?

 

Jeden koles na zagranicznym forum jak czytalem skarzyl sie na getfue ze na odwal sie mu zrobili to plasma coś tam i ze musial sie prosic itd chcialbym wiedziec o co z tym chodzi dokładnie

 

Pozdrawiam !

 

PRP:

EN: http://en.wikipedia.org/wiki/Platelet-rich_plasma

PL: http://pl.wikipedia.org/wiki/Osocze_bogatop%C5%82ytkowe

 

Krotko mowiac dostajesz dwie sesje zastrzykow po operacji w przeszczepione miejsca, troche bolesne ale da sie wytrzymac:D koszt 500EUR

przyspiesza gojenie i regeneracje skory.

 

 

ale nie wpływa na to że wiecej przeszczepionych wlosow sie przyjmie itd ? po prostu wplynie na szybsze gojenie sie ran po zabiegu ?


Start Kuracji : 23 maj 2014

Kuracja : Proscar dzielony na 4 czesci ( 1.25mg fina ) raz dziennie

Nizoral 2-3 razy w tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze na wiki "przyspieszenie procesu gojenia tkanek miękkich" Nikt chyba nie jest wstanie stwierdzic ile procentowo wiecej wlosow sie przyjmnie po PRP.

napewno pomaga. U mnie to szybko sie zagoilo wiec ok.

Jak bylem w szpitalu na moim HT to rozmwialem tam z taka dziewczyna z Rosji ktorej wypadly wlosy po naswietlaniu tumora. Najpierw miala chemie a potem jeszcze naswietlanie. Przyzyla ale efekt byl taki najpierw wypadly jej wszystkie wlosy a jak odrosly to miala braki wlosow nie na calej glowie niemniej jednak to byly miejscowe braki a skora w tych miejscach gdzie byla naswietlana byla mhhh poprostu inna, jakby ciensza.. Poprostu bylo widac ze jest inna... Wiem ze Lekarze sie nie zdecydowali na operacje HT u niej. Zalecili jej piecio-tygodniowa terapie PRP zeby ujedrnic skore i potem miala byc ponowna konsultacja... czy HT jest mozliwe. Jak ta sprawa sie skonczyla to nie wiem bo nie mam z nia kontaktu ale Dr. Swietlana bedze wiedziala albo Nick

 

PRP tanie nie jest ale w PL te zabieg kosztuje tyle samo z tego co sie orientuje...


FUE w GetFue 30.09.13, 3700 graftow: 800/1, 1900/2 i 1000/3

Foty: https://plus.google.com/photos/11256455 ... I25nJrInwE

Koszt operacji: 3100 EUR HT, 500 EUR PRP, 400 bilety lotnicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super zaczyna to u Ciebie wyglądać, tylko pamiętaj dodawać nowe zdjęcia z rezultatów odrostów są bardzo przydatne. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam dobra dokumentacja odrostow bez sciemniania, a to jest wazne .

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze aktualnienie...........

 

-- 24 mar 2014, 19:10 --

 

a moze aktualnienie...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

krotki update: wlosy rosna i robia sie coraz gesciejsze. nadal jestem zadowolony... dzis wrzuce nowe fotki dla was to bedziecie mogli zobaczyc, wlosy mam obciete:

przod na 1,5 cm, boki na 6 mm, wlosy sie ukladaja normalnie wiec nie ma rozjazdow w rozne strony.. jest dobrze

 

Ostatnio mnie scinala fryzjerka i nic sie nie skapnela, jak jej powiedzialem ze mialem HT to byla zdziwiona bo nic nie bylo widac, donor calkowicie juz zagojony. nie mam juz znadnych czerwonych plam itp. Nadal nie biore zadnych dopalaczy w postaci dziwnych specyfikow na porost. Normalna dieta, troche wapna itp ale bez udziwnien... szampon trochu lepszy bez parabens itp. Jedynie co wcieram we wlosy po kazdym przysznicu to wode brzozowa albo z pokrzywy na wzmocnienie cebulek i to wszystko.

dzis minelo 6 miesiecy do HT.

 

Milego


FUE w GetFue 30.09.13, 3700 graftow: 800/1, 1900/2 i 1000/3

Foty: https://plus.google.com/photos/11256455 ... I25nJrInwE

Koszt operacji: 3100 EUR HT, 500 EUR PRP, 400 bilety lotnicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linia fajnie zarosła i to może się podobać, gorzej za linią ale dajmy jeszcze trochę czasu. Korona chyba też postęp od ostatniej serii zdjęć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za nastepne pol roku bedzie elegacnko juz jest dobrze


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

dzis wrzucilem swierze zdjecia bo wczoraj trafila sie mi kosiarka i zostalem obeciety na krotko, tyl 3mm i 6 mm, gora na 1,5 -2 cm

zauwarzylem ze mam tam dwie czerwone plamki na donorze, widac na fotach, moja dziewczyna mowi ze jest to zaczerwienione ale nie ma wrostow wlosow, chyba wybiore sie z tym do dermatologa, zobaczymy co powie..., moze jaka masc jest potrzebna na stan zapalny

 

PS przy tak krotkich wlosach donor jest minimalnie widoczny ale dla laika niedopoznania, no chyba ze ktos lubi chodzi tylem a nie przodem..

 

pozatym na gorze coraz lepiej, zreszta sami ocencie.

pozdrowienia


FUE w GetFue 30.09.13, 3700 graftow: 800/1, 1900/2 i 1000/3

Foty: https://plus.google.com/photos/11256455 ... I25nJrInwE

Koszt operacji: 3100 EUR HT, 500 EUR PRP, 400 bilety lotnicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurczę no niby fajnie, linia jest, jakieś włoski też ale ja nie wiem czy nie warto dołożyć kasy i mieć dużo większą gestość. Ale najwazniejsze że Ty jesteś zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.No ok ale wez pod uwage stan poczatkowy ...i ze prawdopodobnie zeby to zrobic na cycus glancus -czyli z max gestoscia to by trzeba pewno prawie jeszcze raz tyle grafow .

 

2. Dziwie sie troche tym co sie wzoruja na reklamowkach .. gdzie lysemu pacjentowi po przeszczepieniu 2500 cebulek nagle wyrasta burza wlosow

 

3. Podejrzewam ze w rzeczywistosci u Grishy duzo lepiej to wyglada , fotki zawsze uwypuklaja mankamenty..........< jesli ktos nie wierzy to prosze "ci nielysiejacy" zrobic sobie samemu fotke z gory aparatem i zerknac >

 

--wiadomo nie ma tu idealnej burzy wlosow ...ale mowie albo rozmawiamy powaznie o temacie albo zyjemy marzeniami i reklamowa fantazja

 

Przeszczep wlosow jest najczesciej tylko pewna forma kompromisu . Przy obecnej technologi i mozliwosciach czlowieka-- nazwijmy to "chamskiego" wyrywania cebulek i wbijania ich w inne miejsce .....na miejscu coponiektorych bym sie dwa razy zastanowil poki nie wejda metody oparte o klonowanie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gęstość to nie jest taki duży problem u Grishy .

Ważne jest to co się dzieje za linią włosów przeszczepionych . Wyraźnie widać przerzedzenia . Grisha nie bierze pod uwagę żadnej farmakologii .

Pytanie co dalej . Zakola ma zrobione ( mniej lub bardziej gęste , mniejsza o to ) , linię ma zrobioną , ale za 2 lata za linią przeszczepu może być glaca . I jak to wtedy będzie wyglądać . Pozostanie tylko stosowanie zaczesek .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi przeszczep. Ma gęstą brodę, a i pewnie na klacie i plecach włochów mu nie brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie zaryzykował BHT w Getfue .

 

Z drugiej strony to nie jest tak , że przeszczepisz np. 2 tys. graftów z brody w jedno łyse miejsce na głowie , ponieważ będzie to wyglądać sztucznie .

Włosy z brody są 3-4 razy grubsze niż natywne, poza tym są zazwyczaj ciemniejsze , więc dobrze jest wszczepiać BHT między natywne . Wtedy odmienność włosów BHT nie rzuca się tak bardzo w oczy .

 

Problem w tym , że Grisha właściwie nie ma już pola manewru jeśli chodzi o włosy natywne ( donor wyeksploatowany ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie z kolei troszkę martwi fakt że cały czas widać zaczerwienienia na linni włosów. Miejmy nadzieję że wkrótce znikną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety , ale trzeba się liczyć z tym , że zaczerwienienie będzie się długo utrzymywać . Ja po 5 miesiącach dalej mam różowe pola na głowie , z tym , że mam możliwość ułożenia normalnej fryzury ( przyzwoita gęstość przeszczepu ) i nie widać tego w ogóle przy włosach dł. 1 cm .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grisha: daj jakas aktualizacje... czy mi sie tylko wydaje, że po zabiegu poszło ci do przodu łysienie pozostałego obszaru?

Czy twój donor został wyrzeźbiony w 100% ?


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alsop nic mi nie poszlo, narazie nie lysieje i jestem zadowolony z tego jest, dobrze wygladam a panny sie do mnie usmiechaja a i ja mam dobre poczucie humoru, jutro wrzuce nowe foty do kroniki przed i po fryzjerze...

 

pozdrawiam

grisja


FUE w GetFue 30.09.13, 3700 graftow: 800/1, 1900/2 i 1000/3

Foty: https://plus.google.com/photos/11256455 ... I25nJrInwE

Koszt operacji: 3100 EUR HT, 500 EUR PRP, 400 bilety lotnicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz prawie 8 miesiecy po HT , wlasnie wrzucilem nowe fotki wiec wystarczy ze nacisniecie link w stopce tego postu...

ostatnio bylem u fryzjera, wlosy z tylu mam obciete na 6 mm.

pare szczegolow: zaczerwienienia nie ma, wlosy narazie nie wypadaj, wszystko jest jak nalezy... sterydow nie biore, jadnej famakologi itp...

 

co mam wam powiedziec, wszystko jest w porzadku.. ostatnio nawet moj ojciec ktory jest mega powsciagliwym czlowiem powiedzial mi ze teraz wygladam o 10 lat, i w sumie ma racje bo ostatnio jak odebieralem nowe prawko w ktorym jeszcze dalem stara fotke z przed ht to z tym wysokim czolem to widac roznice....

nawet panna w urzedzie jak mi je wydawala to sie upewniala czy to napewno ja, bo powiedziala mi ze cos jej nie gra i taraz innaczej wygladam... a to chyba najlepszy komplement...

 

powiem wam tak, kazdego dnia kiedy sie budze, staje przed lustrem, widze usmiechajace sie do mnie kobiety to ciesze sie swoim nowym zyciem.

Niby tak niewiele a jednak to robi roznice...

 

pozdrowienia dla niezdecydowanych


FUE w GetFue 30.09.13, 3700 graftow: 800/1, 1900/2 i 1000/3

Foty: https://plus.google.com/photos/11256455 ... I25nJrInwE

Koszt operacji: 3100 EUR HT, 500 EUR PRP, 400 bilety lotnicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze grisha po pierwszysch zdj myslalem ze donor bedzie bardzo zle wygladal ale widac ze jest ok. Fajnie ze jestes zadowolony bo o to w tych zabiegach chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donor sie juz dawno wygoil, jakbym mial wlosy z tylu sciete na 3 mm to byloby nieznacznie widac w koncu 3700 graftow to nie malo, ale tylko wtajemniczeni wiedza o co biega bo normalni ludzie nie, zreszta nikt ciebie nie oglada od tylu... jak jest sciete na 9mm i 6mm to nic nie widac...

 

a to co napisal Sugaar

Zakola ma zrobione ( mniej lub bardziej gęste , mniejsza o to ) , linię ma zrobioną , ale za 2 lata za linią przeszczepu może być glaca . I jak to wtedy będzie wyglądać szczerze mowiac nie interesuje mnie co bedzie za dwa lata bo liczy sie teraz a nie co tam kiedys bedzie, jak bym tak myslal to bym nic nie robil i biegal z wysokim czolem do polowy glowy teraz.... a za 2-5 lat moze byc juz tak ze pobiora kilka wlosow i je skonuja w laboratorium x 4000 i zrobia ponowny transplant... wtedy bede mial na glowie futro z norki jak mlody bog.

 

a teraz, tak jak wam mowilem co ma wypasc to i tak wypadnie, nie ma sie na to wplywu bo to jest genetyka, farma tylko krotkotrwale poprawi lub opozni wypadanie, to jest tak jak z braniem dopingu w kulturystyce, dopuki bierzesz jestes wielki, przestaniesz to wyszystko spada... pomijam tu juz skutki uboczne dla zaladka i watroby, i kieszeni... moim skormnym zdaniem podstawa to dobra kondycja, sport, zdrowe odzywianie i malo stresu... a reszta sie i tak dobrze ulozy

 

optymizmu panowie!!!

pozdrawiam


FUE w GetFue 30.09.13, 3700 graftow: 800/1, 1900/2 i 1000/3

Foty: https://plus.google.com/photos/11256455 ... I25nJrInwE

Koszt operacji: 3100 EUR HT, 500 EUR PRP, 400 bilety lotnicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie że jesteś zadowolony i to chyba najważniejsze

 

więc getfue jest idealną kliniką dla tych co nie mają zasobnego portfela i nie potrzebują wykonanego zabiegu do perfekcji bo normalni ludzie i tak nie zauważą różnicy nie siedzący w temacie pomiędzy np bhr a getfue


Start Kuracji : 23 maj 2014

Kuracja : Proscar dzielony na 4 czesci ( 1.25mg fina ) raz dziennie

Nizoral 2-3 razy w tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grisha - wieku 38 lat możesz mieć wyje#$%ane na to co będzie za 2 lata . Większość forumowiczów to jednak bardzo młodzi ludzie , którzy po zrobieniu przeszczepu chcieli by się cieszyć dobrym wyglądem dłużej niż np.przez 2 lata. Zwłaszcza jeśli wykonają zabieg w Belgii i zapłacą 25000 - 30000 za przeszczep .

Ja jednak wolałbym mieć wysoką linię włosów i w miarę równą gęstość na koronie niż nisko zrobioną grzywkę, a po 3 latach glacę na koronie , zaczynającą się 4-5 cm tuż za grzywką.

 

Klonowanie to jest odległa przyszłość, więc nie zawracaj sobie głowy . A jeśli już się pojawi taka możliwość , to nie za taką cenę jak przeszczep w Getfue . Nie ma co się łudzić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...