free web hit counter Skocz do zawartości
grisha

3700 graftow w Getfue (Antalya) 30.09.13

Rekomendowane odpowiedzi

wchodziłem na ta galerię ale kilka ostatnich stron fotki się nie otwierają jakiś error wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kliknij na tego linka co jest w podpisie mojego posta, sprawdzilem ze chodzi i na FX i chromie. Wykasuj cockies, u mnie wszystko sie normalnie otwiera i jestem niezalogowany. powinno chulac. Wlasnie wrzucilem nowe foty w swietle dziennym.


FUE w GetFue 30.09.13, 3700 graftow: 800/1, 1900/2 i 1000/3

Foty: https://plus.google.com/photos/11256455 ... I25nJrInwE

Koszt operacji: 3100 EUR HT, 500 EUR PRP, 400 bilety lotnicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za dużą ilość zdjęć,

po 60 dniach widać na zdjęciach jeszcze troche czerwone miejsca zarówno w donorze jak i przeszepionych miejscach,

czy na żywo też to tak widać czy tylko foty to uwypuklają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. teraz juz coraz mniej ale to schodzi bardzo powoli. teraz dodatkowo jestem wystawiony na slonce bo tu gdzie jestem jest teraz lato. zobaczcie ostatnie fotki z wczoraj.


FUE w GetFue 30.09.13, 3700 graftow: 800/1, 1900/2 i 1000/3

Foty: https://plus.google.com/photos/11256455 ... I25nJrInwE

Koszt operacji: 3100 EUR HT, 500 EUR PRP, 400 bilety lotnicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krotkie sprawozdanie po 82 po operacji.

Ostatnio zgolilem wlosy na 2 mm na calej glowie i tak chyba z 3 razy pod rzad. co raczej dobrze mi zrobilo bo mialem te normalne wlosy za dlugie w stosunku do tych po HT i komicznie to wygladalo. zaczerwienie z przodu tez zniknelo tak wiec chyba juz nic nie widaz ze mialem HT. nowi ludzi ktorych tu poznaje w ogole nie zdaja sobie z tego sprawy.

 

z przodu czuje ze coraz wiecej wlosow wychodzi i na kornie tez. jak sie dotykam to czuje swierze igileki, teraz z przodu mam 4 mm i tak potrzymam zanim wszystki wlosy zwrosna i zaczne je zapuszczac razem.

 

Dotychczas troche mnie martwil donor bo sie goil bardzo powoli, mialem duzo syfow itp... ale odkad zgolilem sie na 2mm i wcieralem wyciag z pokrzywy ito wszystkie syfy zniknely i nareszcie jest lepiej. dezynfeckja zadziala!

 

Juz teraz widze pozytywny efekt po HT bo przod ma coraz wiecej wlosow a i korona jest gesciejsza, i nie widac takiego placka jaki mialem wczesniej. Nawet jesli mialo by zostac juz tak jak jest i mialbym nosic tak bardzo krotkie wlosy jak na ostatnich zdjeciach to powiem wam ze jest to o niebo lepsze niz to co mialem wczesniej i czuje sie z tym znacznie lepiej. Jesli bedzie nawet lepiej to wiadomo nie pogardze ale juz teraz wiem ze jestem happy.

 

Dzisiaj wrzucilem nowe foty wiec postep napewno widac.

Co do srodkow jakich uzywam to poza Artivit (Colagen z vitaminami - supplement diety) ktory mi sie skonczyl jakis tydzien temu, nie uzywalem zadnych dodatkow postaci serydow czy farmakologi, tabletek itp. Poprostu zdrowe odzywianie, duzo ruchu i wiadomo dobre kosmetyki z sebamed z Ph 5.5

Co ma wypasc i tak wypadnie i zadna chemia tego nie powstrzyma, przynajmniej ja taka wyznaje zasade...

 

Dzis wigilia, wiec zycze wszystkim wesolych swiat i jak najwiecej wlosow w nadchodzacym roku:)

do milego!


FUE w GetFue 30.09.13, 3700 graftow: 800/1, 1900/2 i 1000/3

Foty: https://plus.google.com/photos/11256455 ... I25nJrInwE

Koszt operacji: 3100 EUR HT, 500 EUR PRP, 400 bilety lotnicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wyglada i no fajnie że jesteś zadowolony bo to jest najważniejsze. Jeśli przód jeszcze się zagęści to bedzie bajka bo już teraz jest naprawdę przyzwoicie choć na zdjęciu 62 widać że tych graftów jest sporo więcej. Dzięki za solidną galerię, oby tak dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
idzie ku dobremu! i duzy plus dla Ciebie za fotki bez sciemniania .

 

Nie ma co sciemniac... zdjecia tak czy siak zawsze pokaza prawde. Dzis jestem 110 dni po HT. Z przodu jestem bardzo zadowolony, odzyskalem linie wlosow, jest ona teraz o wiele bardziej z przodu i rownomiernie zaokraglana, chyba nidgy tak mnie mialem nawet jak mialem 17 lat haaaa z tego naprawde sie ciesze

z tylu jestem trochu troche mniej zadowolony, jak narazie, co prawda i tak jest duzo lepiej bo jak stoje naprzeciwko lustra to nie widze polanki tak jak to mialo miejsce przed HT. Czuje ze nowe wlosy jeszcze rosna ale tak jakby trochu wolniej i moze nie tak gesto. Moze jak beda troche dluzsze to bedzie to innaczej wygladalo. Jestem w pewnym sensie perfekcjonista i dlatego moze trochu nie jestem na 100% zadowolony jesli chodzi o tyl, moze trzeba bedzie dogescic, ale puki co i tak trzeba czekac na pelny resultat tak mniej wiecej za okolo 4-5 miesiecy bedzie wszystko wiadomo...

 

Puki co jest ok i nie narzekam, zaczalem powli zapuszczac wlosy tak na okolo 2 cm teraz, 4 mm boki i gora 12mm, efekt z kazdym dniem jest lepszy. Dr Birgul szczegolnie polozyla nacisk na przod i tu mialem wlozonych nawiecej wlosow...

 

bede wam dalej reportowal, na koniec miesiaca znowu wrzuce pare fotek... bedzie akurat 4 miesiace po HT


FUE w GetFue 30.09.13, 3700 graftow: 800/1, 1900/2 i 1000/3

Foty: https://plus.google.com/photos/11256455 ... I25nJrInwE

Koszt operacji: 3100 EUR HT, 500 EUR PRP, 400 bilety lotnicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grisha jak jest szansa to prześlij proszę fotkę z długością włosów podobną na tym zdjęciu żeby porównać ile graftów wyrosło w porównaniu do stanu pooperacyjnego.

 

8p1c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki nie bede sciemnial, mysle ze 20%-30% wlosow wypadlo... lub czesc jeszcze nie wykielkowalo. Jakbym mial rzeczywiscie taka gestosc jak po HT to wooow!! 100%+ samozadowlenia

Niestety realia sa trochu inne... nie mam takiej fotki z taki krotkimi wlosami z teraz jedynie co podobne jest to fotka jaka zrobilem 70 po HT. Dzis wrzucilem fotki z dzisiaj to jest 112 dni po HT czyli 3 miesiace i 20 dni. zrobilem foty najblizej jak sie da.wlosy mam na 10mm przod. boki 4 mm. Po mojej lewej stronie z przodu jest miejsce gdzie mam trochu mniej wlosow. na fotach widac. moze sie nie przyjelo albo jeszcze cos wyskoczy... musze tez powiedziec szczerze ze nowe wlosy jeszcze rosna bo czuje jak wychodza igielki, robia sie male syfki itp. wiec proces gojenia i odradzania cebulek sie jeszcze nie skonczyl.

 

szczerze mowiac jak bylem dkladnie 62 dni po HT to poznalem dziewczyne w Rzymie, od razu sie skapnela ze mialem HT ale mi sie do tego nie przyznala, przod skory byl jeszcze czerwony no i programy dr szczyta wyczulily wiele osob miedzy innymi kobiet:) Dzis 2 miesiace pozniej, jest juz moja dziewczyna... (jak widac HT pomoglo no i rzymska atmosfera... no coz zadna kobieta sie temu nie oprze, tak wiec chlopaki wiele nie trzeba, oczarujcie swoje kobiety w Rzymie!:) powiedziala ze dzis by juz nie poznala i nie widac praktycznie nic. Zastrzegam ze nie widzielismy sie ponad miesiac wiec nie ogladala mnie codziennie...

powiedziala ze wyglada to o wiele lepiej...

 

tak wiec zeby duzo nie pisac... gestosci takiej jak po HT nie ma i nie bedzie..., gojenie jeszcze sie nie zakonczylo, trzeba byc ciepliwym, jednakze 3.5 miesiaca po HT nie widac zebym mial HT w ogole, a linie wlosow mam lepsza niz jak bylem mlodzikiem.... tak wiec, jest dobrze i moze byc lepiej i tego sie trzymajmy!:D


FUE w GetFue 30.09.13, 3700 graftow: 800/1, 1900/2 i 1000/3

Foty: https://plus.google.com/photos/11256455 ... I25nJrInwE

Koszt operacji: 3100 EUR HT, 500 EUR PRP, 400 bilety lotnicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie to dopiero 4 miesiac. Ksiazkowo powinno odrosnac okolo 40%. Pełny efekt po 12 miesiacach. Z miesiaca na miesiac powinienes zauwazyc poprawe. U mnie trwalo to do okolo 9 miesiaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos tych zaczerwienień co jest zalecane żeby przyspieszyć gojenie....olej emu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A propos tych zaczerwienień co jest zalecane żeby przyspieszyć gojenie....olej emu ?

nope, chyba tylko olej z brzucha hippo pomoze...

 

-- 22 sty 2014, 13:30 --

 

spokojnie to dopiero 4 miesiac. Ksiazkowo powinno odrosnac okolo 40%. Pełny efekt po 12 miesiacach. Z miesiaca na miesiac powinienes zauwazyc poprawe. U mnie trwalo to do okolo 9 miesiaca.

dlatego jestem pozytywnie nastawiony i nie przejmoje sie tym tak bardzo...


FUE w GetFue 30.09.13, 3700 graftow: 800/1, 1900/2 i 1000/3

Foty: https://plus.google.com/photos/11256455 ... I25nJrInwE

Koszt operacji: 3100 EUR HT, 500 EUR PRP, 400 bilety lotnicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałeś grisha jakieś zalecenia, przeciwskazania przed i po operacji tzn. co możesz co nie możesz, co używać itp. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałeś grisha jakieś zalecenia, przeciwskazania przed i po operacji tzn. co możesz co nie możesz, co używać itp. ?

Nie wiem czy dobrze ciebie zrozumialem, chodzi o uzywki czy jakie srodki uzywac po HT

jesli chodzi o uzywki prosili zebym min 24 godz przed HT nie pil alku i unikal kawy. Kawa rozszerza naczynia i moze byc obfitsze krwawienie a alk wiadomo... zreszta Nick przysyla maila i tam sa wszystkie wskazowki napisane. Po HT wiadomo ani alku ani kawy przez pare dni co najmniej...


FUE w GetFue 30.09.13, 3700 graftow: 800/1, 1900/2 i 1000/3

Foty: https://plus.google.com/photos/11256455 ... I25nJrInwE

Koszt operacji: 3100 EUR HT, 500 EUR PRP, 400 bilety lotnicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodzi mi o szampony lub emlienty (olejki), czy można nosić czapkę, na której stronie spać, czy można brac fina, ahk, maści sterydowe itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej grisha kiedy planujesz odwiedziny w Dublinie?

 

Hejka, niestety w najblizszym czasie mnie tam nie bedzie...

 

-- 16 lut 2014, 10:37 --

 

Grisha robisz jakiś update na dniach ?

 

Witam wszystkich, troche sie ostatnio zaniedbalem w update-tach ale no worries jutro wrzuce nowe foty. Tak na predko powiem wam ze wszystko wyglada coraz lepiej. Moja kobieta mowi ze naprawde widac duzo roznice miedzy tym co bylo jak mnie poznala 17 Listopada a tym co jest teraz, przy czym podkresla ze dzis nie jest wstanie rozpoznac ze jestem po HT. Tu gdzie jestem spotykam mnostwo nowych ludzi ale nikt sie nawet nie skapnal ze mialem HT... Wlosy mam nadal krotkie, tyl jest na 6mm a gora na okolo 14mm.

 

na koniec tego miesiaca bedzie w sumie 5 miesiecy po HT, a tak w ogole nie czuje ze w ogole mialem HT. Jak narazie wlasy jeszcze rosna i jeszcze nie wypadly:D wiec wszystko idzie w dobrym kierunku...

 

Na dzien dzisiejszy powiem wam ze to byla dla mnie najlepsza decyzja jaka podjalem w 2013 roku i napewno bym ja powtorzyl jesli mialbym to robic jeszcze raz...

 

pozdrawiam niezdecydowanych!

 

-- 16 lut 2014, 10:46 --

 

Bardziej chodzi mi o szampony lub emlienty (olejki), czy można nosić czapkę, na której stronie spać, czy można brac fina, ahk, maści sterydowe itp.

 

Szampony i lotion do skory (SEBAMED) dostalem gratis w szpitalu, potem juz sam kupilem, nie bylo to drogie...5 czy 6 eur... ogolnie uzywam moze troche drozszych szamponow i lotion ktore nie zawieraja parabents i sztucznych wypelniaczy. Czapki nie nosilem ale huste tak. chodzi o to ze czapka ugniata przeszczepione wlosy, Husta jest bardziej luzniejsza. huste nosilem tylko na zewnatrza a w domu bez.

 

Nie bralem zadnych masci sterydowych, nie wspomagalem sie zadnymi sterydowymi dopalaczami ani porzez masci ani farmakologicznie. Wyznaje zasade ze to so ma wypasc i tak wypdanie. Sterydy bardziej szkodza niz pomagaja.

 

Co to bralem to tylko Artivit i troche calcium rozpuszczanego w witaminami ale to sa jedynie suplementy diety. poza tym nie pilem alkocholu przez ponad 4 miecha i unikalem sytuacji stresowych:D to wszystko... Jedynie zainwestowalem w Platelet Rich Plasma (PRP) (+500 EUR) ktore mo zrobili zaraz po operacji i nawet wyszlo mi to na dobre bo PRP skora na czole i na pod oczami sie wygladzila i nawet trochu zmarszczki mi wygladzilo.... Nikt mi teraz nawet nie wierzy ze mam 38 lat...

 

Pierwsze dwa tygodnie spalem tylko na plecach lekko wyzej potem juz normalnie, w szpitalu tobie wszystko powiedza..

 

 

Co to jest "brac fina ahk"....?

 

-- 17 lut 2014, 2:09 --

 

Wlasnie zaladowalem 18 nowych fotek z roznym naswietleniem, mysle ze to powinno was zadowolic.

Link jak zwykle na dole w stopce

pozdrawiam


FUE w GetFue 30.09.13, 3700 graftow: 800/1, 1900/2 i 1000/3

Foty: https://plus.google.com/photos/11256455 ... I25nJrInwE

Koszt operacji: 3100 EUR HT, 500 EUR PRP, 400 bilety lotnicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na 4,5 miesiąca po HT to nie wygląda źle. Przydałoby się jeszcze trochę więcej włosów na grzywce ale tak jak napisałem to 4 miesiąc więc jest szansa że jeszcze coś wykiełkuje.

Jeszcze pytanie. Czy jesteś zadowolony z obecnych efektów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak na 4,5 miesiąca po HT to nie wygląda źle. Przydałoby się jeszcze trochę więcej włosów na grzywce ale tak jak napisałem to 4 miesiąc więc jest szansa że jeszcze coś wykiełkuje.

Jeszcze pytanie. Czy jesteś zadowolony z obecnych efektów?

 

elMick czy to bylbys zadowolony jakbys zarobil 1 Mil $, nie chcialbys zarobic 2 Mil $ a pozniej 10 Mil $:D??? Nie wiesz ze rasa humonoidalna jest zachlanna i zawsze chcesz wiecesz...

 

ogolnie rzecz biorac, nie mam na koronie tak gestych wlosow tak na bokach i raczej bez dodatkowego zageszczania nie bede mial. Nie wiem czy w ogole da sie to zrobic dlatego raczej tej roznicy nigdy nie wyrownam. Czy moze byc gesciej? jasne ze tak tylko za jaka cene.... (i nie chodzi tu nawet o pieniadze) Moj bracik za to ma wlosy geste jak futro foki ale coz natura. Dobra koniec tych fantazji:)

 

Ja patrze na to z perspektywy bilansu zyskow i strat. Za 4k EUR (Ht+PRP+Loty) i przeszcepieniu 3700 graftow odzyskalem swiezosc i pewnosc siebie i to bylo mi tego warte. Jakbym mial za to zaplacic >10K EUR to nie bylbym tego taki pewien ze to jest "a good deal" bo oczekiwalbym gestosci futra foki (hihaaa) a tego z pewnoscia na tym etapie bym nie uzyskal i bylbym niezadowolony...

 

Tak wiec bedac realista: to jestem bardzo zadowolony z tego co mam! tak jak pisalem zrobilbym to jeszcze raz bez wachania bo wygladam 10 lat mlodziej, lepiej sie z tym czuje i mam linie wlosow takiej jakiej nie mialem bedac nastolatkiem i nawet dosyc geste...

 

przeczytaj moj post z 21 Stycznia... nadal podrzymoje to co tam napisalem

Edytowane przez Gość

FUE w GetFue 30.09.13, 3700 graftow: 800/1, 1900/2 i 1000/3

Foty: https://plus.google.com/photos/11256455 ... I25nJrInwE

Koszt operacji: 3100 EUR HT, 500 EUR PRP, 400 bilety lotnicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jestem zadowolony z tego co nam, oczywiscie ze nie!

 

(...)

 

Jestem bardzo zadowolony z tego co mam!

 

Cudowne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jestem zadowolony z tego co nam, oczywiscie ze nie!

(...)

Jestem bardzo zadowolony z tego co mam!

 

Cudowne.

 

Xattic nie chwytaj mnie za slowa:) wybierz sens pod kontem tego co napisalem. Masz troche racji ze to troche sprzeczne jest na pierwszy rzut oka ale biorac pod uwage to co mam teraz po HT jestem happy! Wiadomo wolalbym miec jeszcze gesciejsze wlosy... tak jak moj brat.. ale nidgy raczej tego nie bede mial i nie chce sie ta mysla na sile unieszczesliwiac...


FUE w GetFue 30.09.13, 3700 graftow: 800/1, 1900/2 i 1000/3

Foty: https://plus.google.com/photos/11256455 ... I25nJrInwE

Koszt operacji: 3100 EUR HT, 500 EUR PRP, 400 bilety lotnicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedz na czym polega ten zabieg plasma coś tam ? Czytalem ze wiele klinik to oferuje po przesczepie na czym to polega i co to daje ?

 

Jeden koles na zagranicznym forum jak czytalem skarzyl sie na getfue ze na odwal sie mu zrobili to plasma coś tam i ze musial sie prosic itd chcialbym wiedziec o co z tym chodzi dokładnie

 

 

Pozdrawiam !


Start Kuracji : 23 maj 2014

Kuracja : Proscar dzielony na 4 czesci ( 1.25mg fina ) raz dziennie

Nizoral 2-3 razy w tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jestem zadowolony z tego co nam, oczywiscie ze nie!

(...)

Jestem bardzo zadowolony z tego co mam!

 

Cudowne.

 

Xattic nie chwytaj mnie za slowa:) wybierz sens pod kontem tego co napisalem. Masz troche racji ze to troche sprzeczne jest na pierwszy rzut oka ale biorac pod uwage to co mam teraz po HT jestem happy! Wiadomo wolalbym miec jeszcze gesciejsze wlosy... tak jak moj brat.. ale nidgy raczej tego nie bede mial i nie chce sie ta mysla na sile unieszczesliwiac...

 

Rewelacyjne podsumowanie . Pozdrów laskę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...