free web hit counter Skocz do zawartości
grisha

3700 graftow w Getfue (Antalya) 30.09.13

Rekomendowane odpowiedzi

Grisha mam pytanie czy zawsze zakrywałeś głowę przez te 1-sze 3 miesiące gdy wychodziłeś na słońce czy zdażało się że przez 5, 10 min chodziłeś bez nakrycia ? Pytam bo nie wiem czy chronić głowę zawsze czy te kilka minut na słońcu nic nie robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ci odpowiem jak u mnie było... po konsultacji z moją kliniką.

Generalnie słońce dwadzieścia pare stopni nie jest groźne, ale przez pierwsze 3 miesiące nie zaszkodzi zakrywać jeśli twoja głowa jest narażona na dłuższy kontakt.

W przypadku otwartego nieba i temperatury w okolicach 30 stopni, głowa powinna być chroniona, oczywiście chwilowe odsłonięcie nie jest groźne, ale chodzi o dbanie o to by nie opalać tego obszaru.


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ostatnio byłem na słońcu gdzie było 25st przez jakieś 5-10 min ale mam nadzieję że to raczej nie ma wpływu.

Raz też się opalałem ale głowę miałem przykrytą.

 

Aisop a jak ci powiedzieli przed operacją że możesz się opalać czy nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nord, nie badz jakos przewrazliwiony, Aisop ma racje, pare minut tobie nie zaszkodzi, jak nie bedziesz dlugotrwale na sloncu, to nie bedzie klopotu. musialbys sie spalic na rydza zeby to zaszkodzilo, zreszta teraz nawet nie jest zbytnio slonecznie, ja bylem w Aussi w tym czasie co ty teraz wiec zakrywalem sie chusta przed sloncem, ale tam slonce to nie to samo co tutaj,

chustke nosilem jako zabezpieczenie przed slonce jak i przed uszkodzeniami mechanicznymi, w sumie to po 3 miesiacach prawie nie czulem ze mialem HT, Wlosy juz zaczynaly rosnac, wiec nie nosilem chustki caly czas, tylko chronilem przed ostrym sloncem, ale jak lezalem w cieniu to zdejmowalem. Staralem sie zeby ich nie meczyc za mocno pod chustka bo jak rosly igielki to chustka przeszkadzala.

 

Spoko glowa to gory, slonce ci juz raczej nie grozi wiec no problemo.


FUE w GetFue 30.09.13, 3700 graftow: 800/1, 1900/2 i 1000/3

Foty: https://plus.google.com/photos/11256455 ... I25nJrInwE

Koszt operacji: 3100 EUR HT, 500 EUR PRP, 400 bilety lotnicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grisha,

znalazlem w twoim watku ze zaczely ci wyskakiwac takie jaby pryszcze na donor I dezynfekowales wyciagiem z pokrzywy tak? bo mam ten sam problem. ja znalazlem lisc z pokrzywy w torebkach ale tu pisze ze to do picia jest. czy mozesz powiedziec gdzie to kupiles I jak to sie nazywalo? I jeszcze jak bys mogl odpowiedziec na wczesniejsze pytanie czy jak juz strupki zeszly i bylo juz zagojone miejsce przeszczepu to czy dalej swedzialo? bo mnie caly czas swedzi. I jak dlugo to swedzenie odczuwales?

 

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIK

uzywalkem wody brzozowej i wody pokrzywowej do wcierania we wlosy, kupisz w kazdej drogerii spytaj sie o wode brzozowa to napewno dostaniesz, w rossmann kupisz np. wode brzozowa, w duzej butelce 500ml cos chyba 11 PLN lub ciutke wiecej. Woda brzozowa dobrze dezyfekuje i zmiejsza swedzenia, uzywalem raz dziennie zawsze po prysznicu, uzywaj smialo bo to produkt naturalny. Czasami w ciagu dnia jeszcze raz przecieralem miejscowo gdzie mialem syfki. Woda pokrzywowa lub extrat z pokrzywy do wcierania na wlosy tez czasami uzywalem. Wpisz poprostu w google: "woda brzozowa na wlosy" lub "woda pokrzywowa na wlosy" i przelacz na fotki to wszystko zobaczysz. Na sylki na donorze tez aplikowalem na noc masc z cynkiem, to dobrze zasuszalo, albo penanten ten taki gesty

 

Z tymi syfami pamietam dlugo walczylem chyba tak do 4-5 miesiecy. Czesto wyskakiwaly syfki tam jak donor sie goil, a i tez na przeszczepionej powierzni jak sie nowe wlosy przebijaly to tez nieraz, nie dwa syf wyskakiwal, no i wszystkie miejsca wczepienia wloskow byly dlugo zaczerwienione. Napoczatku bylo troche tego i swedzialo, ale z czasem coraz mniej, Swiedzialo, szczegolnie jak syf wyskakiwal. Po dezyfekcji bylo trochu lzej.

 

Pamietam ze donor dlugo goil, czulem takie naprezenia pod skora tak jakby na zewnatrz bylo juz niby wszystko ale pod skora tam sie jeszcze goilo i tkanka sie tam regenerowala, to bylo takie troche dziwne uczucie, niby takie swedzenie albo niby takie napiecie z tylu glowy. Bedzie lepiej z kazdym dniem, w koncu to byla mala ingerencja chirurgiczna. i 3000 i wiecej malych dziurek w glowe;D troche potrwa ale z kazdym dniem bedzie coraz lepiej.

 

Zapodaj jakiej foty to sie to lepiej oceni.


FUE w GetFue 30.09.13, 3700 graftow: 800/1, 1900/2 i 1000/3

Foty: https://plus.google.com/photos/11256455 ... I25nJrInwE

Koszt operacji: 3100 EUR HT, 500 EUR PRP, 400 bilety lotnicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to samo u mnie, już widzielem dwa pryszcze na przeszczepionym "terenie".

podaj mi swój email to wysle ci zdjęcia, niechcem na razie tu ich wklejać bo niemam ochoty wchodzić w zbedna polemikę z niektórymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Syfy będą się pojawiać do 3 miesięcy po zabiegu , bez względu na to czy smarujecie donor czy nie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Zamierzam wykonać zabieg w tej klinice (getFUE Antalya) i poszukuję osoby która również o tym myśli. Zawsze w dwójkę razniej podróżować i łatwiej wszytko załatwić . Ja chciałbym wykonac zabieg na końcu pazdziernika lub w listopadzie.

Poznam także kogoś kto za uzgodnione wynagrodzenie chciałby odwiedzić ze mną Turcję ( wymagana dobra znajomość angielskiego i obycie w podróżowaniu )

 

prosze o wiadomości PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj mam pytanie odnosnie kosztów i kliniki w ktorej robiles przeszczep , od dluzszego czasu poważnie rozmyślam nad przeszczepem czy mógłbyś sie podzielić tymi jakże cennymi informacjami bede bardzo wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3100 EUR operacja

500 EUR PRP

400 EUR bilety lotnicze

 

calosc 4000 EUR

 

Cena operacji moze sie wachac (byc nizsza o jakies 200 lub 300 EUR) w zaleznosci od ilosci graftow, Kazdy przypadek jest indywidualny. Skontaktuj sie z Nikiem z getfue, przeslij mu swoje foty i dostaniesz wycene...


FUE w GetFue 30.09.13, 3700 graftow: 800/1, 1900/2 i 1000/3

Foty: https://plus.google.com/photos/11256455 ... I25nJrInwE

Koszt operacji: 3100 EUR HT, 500 EUR PRP, 400 bilety lotnicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grisha jak będziesz miał chwilkę to wrzuć może nowe fotki bo nie ukrywam że te ostatnie z sesji bardzo fajnie się prezentują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

od mojego ostatniego update-du minęło sporo czasu. Niektórzy z was pisali mnie na pocztę prywatną. Wielkie dzięki za te emaile. Mam nadzieje ze nikt nie poczul sie obrazony bo czasami potrzebowalem duzo czasu zeby odpisac: Postaram sie to poprawic... Sorry z mojej strony.

 

Do rzeczy, od mojej operacji minęły już dwa lata. Tydzień temu wrzuciłem nowe zdjęcia - link na dole.

 

Wielu mnie pyta czy moje włosy nadal wyglądają tak jak po operacji i czy bym zrobił to jeszcze raz. Moja odpowiedz jest twierdząca, jak najbardziej. Dla mnie ta operacja miała sens, bo polepszyło to mój wzgląd zacznie, zresztą widać na zdjęciach od samego początku.

 

Dla wielu którzy się zastanawiają czy zrobić operacje pyta mnie czy getfue jest ok itp. Klinika jest ok i cena tez dla mnie bylo ok. Robote dobrze zrobili i jestem zadowolony.

Co do samej decyzji w sprawie operacji dawac rade jest ciezko. Zawsze powtarzam, że każdy przypadek jest inny i każdy musi sam podjąć decyzje w zależności od tego jakie są ku temu przesłanki.

 

Jest jedna rzecz o której większość z was zapomina, a mianowicie ze jedna operacja może nie załatwić sprawy na zawsze.

 

Otóż, trzeba pamiętać o tym, ze mimo iż przeszczepione włosy nie powinny wypaść (u mnie jak na razie nie wypadły ani nie zrobiły się rzadsze) to jednak łysienie nadal będzie postępować na włosach macierzystych. Wszystko zależy od tego jaki typ łysienia i jak szybko ono postępuje. Sam widzę ze moja góra głowy robi się powoli trochę rzadsza. Z tylu na czubku głowy mam dosyć przerzedzone. Przypuszczam ze te włosy macierzyste wypadły albo jeszcze wypadają a jedynie co zostaje są włosy przeszczepione i tylko dzięki nim nie mam fryzury mnicha.

 

Żeby osiągnąć pełnie szczęścia potrzebowałbym jeszcze jednego przeszczepu na około 2000 graftów żeby uzupełnić straty na czubku głowy i przerzedzenia na górze i wtedy miałbym na 10 lat spokój. Przynajmniej ja tak sądzę ale sprawę musiałbym skonsultować jeszcze z lekarzem. Żeby osiągnąć super wygląd potrzebowałbym 3500 graftów ale niestety nie ma już ich skąd brać…

 

To jest tylko moja opinia. Jak na razie jestem zadowolony z mojego wyglądu. Chciałbym to jeszcze polepszyć ale na drugą operację jeszcze poczekam. Nawet nie wiem czy w ogóle będę ją brał pod uwagę bo na razie jestem happy z tym co mam.

 

Jeśli miałbym się kiedyś zdecydować na taki zabieg to na pewno byłoby to już tylko najnowsza metoda Hair Stem Cell Transplantation (wystarczy to wrzucic w google i znajdziecie be problemu http://www.hasci.com) gdzie pobiera się tylko cześć cebulki włosa pozywając odrodzić się powierzchni donor-u. Narazie nie znam jeszcze nikogo kto by to zrobił przeszczep ta metoda. Dlatego też nie mam wiarygodnych info z pierwszej ręki ale jak tylko bedę coś miał napewno zapodam na forum. Jedna osoba która znam rozważa ten zabieg ale jeszcze nie wiem czy się zdecyduje.

 

Tak wiec na koniec mała rada ode mnie, obserwujcie sami jak szybko postępuje wasze łysienie. Zobaczcie jak wygląda wasz ojciec, może tam znajdziecie odnośniki, bo ja widzę po sobie ze łysieje podobnie tak jak on daltego tez mniejwiecej wiem jak bede wygaladal majac ponad 50-tke. Mając te info sami zdecydujcie czy przeszczep jest dla was czy nie.

 

Co do kliniki dla mnie wszystko skoczyło się dobrze, i jestem happy. Jeśli dysponujecie grubszym portfelem to wybadajcie czy Hair Stem Cell Transplantation nie byłoby lepszym rozwiązaniem. Wyzsza cena ale tez wiecej mozlowosci no i brak strat na donor-rze.

 

Pozdrowienia

grisha

 

-- 11 sty 2016, 23:53 --

 

12_01.16_1.thumb.jpg.bc9994d8112ac09274a283ca757c90da.jpg

12_01.16_3.thumb.jpg.842885b9500abff952c5f0af0f6c5b89.jpg

12_01.16_2.thumb.jpg.fac416e462dbb978ea016f737eaa7ea7.jpg

12_01.16_4.thumb.jpg.266444a43bd02581ac5a6b4a584bd7b7.jpg


FUE w GetFue 30.09.13, 3700 graftow: 800/1, 1900/2 i 1000/3

Foty: https://plus.google.com/photos/11256455 ... I25nJrInwE

Koszt operacji: 3100 EUR HT, 500 EUR PRP, 400 bilety lotnicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli dysponujecie grubszym portfelem to wybadajcie czy Hair Stem Cell Transplantation nie byłoby lepszym rozwiązaniem. Wyzsza cena ale tez wiecej mozlowosci no i brak strat na donor-rze.

 

Pozdrowienia

grisha

 

 

A kto Ci grisha takich rewelacji naopowiadał ?

 

Na forach zagranicznych panuje głęboki sceptycyzm co do efektów pracy Hasci , a niektórzy wprost sugerują oszustwo i wykonywanie zwykłego FUE za cenę powyżej 5 euro za graft.

Osoby , które zrobiły po 4 zabiegi w klinice , nie chciały wstawić na forum nawet zdjęć miejsc biorczych po zabiegu , że o donorze nawet nie wspomnę.

 

Przed zrobieniem dużego zabiegu proponuje wykonać test 50 graftów HST , który mają w ofercie. Najlepiej zrobić test na małym obszarze z boku głowy ( wokół znamienia lub blizny jak ktoś ma w donorze ).

 

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto Ci grisha takich rewelacji naopowiadał ?

 

Na forach zagranicznych panuje głęboki sceptycyzm co do efektów pracy Hasci , a niektórzy wprost sugerują oszustwo i wykonywanie zwykłego FUE za cenę powyżej 5 euro za graft.

Osoby , które zrobiły po 4 zabiegi w klinice , nie chciały wstawić na forum nawet zdjęć miejsc biorczych po zabiegu , że o donorze nawet nie wspomnę.

 

Przed zrobieniem dużego zabiegu proponuje wykonać test 50 graftów HST , który mają w ofercie. Najlepiej zrobić test na małym obszarze z boku głowy ( wokół znamienia lub blizny jak ktoś ma w donorze ).

 

.

 

Sugar dlatego napisałem "wybadajcie" a nie napisalem "robcie ta metoda". Napisałem tez ze jak bede mial info z pierwszej reki to sie odezwe.

Jest tez metoda klonowania wlosow najprostsza ale dla 99% z nas narazie cenowo nie osiagalna...

to tyle ze swiata nowinek

pozdrawienia


FUE w GetFue 30.09.13, 3700 graftow: 800/1, 1900/2 i 1000/3

Foty: https://plus.google.com/photos/11256455 ... I25nJrInwE

Koszt operacji: 3100 EUR HT, 500 EUR PRP, 400 bilety lotnicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tez metoda klonowania wlosow najprostsza ale dla 99% z nas narazie cenowo nie osiagalna...

to tyle ze swiata nowinek

pozdrawienia

 

.

 

.

Możesz rozwinąć myśl dotyczącą klonowania włosów ? Czyżby naukowcy poczynili postępy w tej dziedzinie , a na forum dalej cisza i nikt nic nie wie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tez metoda klonowania wlosow najprostsza ale dla 99% z nas narazie cenowo nie osiagalna...

to tyle ze swiata nowinek

 

Skąd masz to info? Gdzieś to przeczytałeś czy ktoś Ci o tym mówił? Masz jakieś przecieki nt klonowania? Skoro piszesz że ceny są nieosiągalne dla większości to musisz je znać z jakiegoś cennika. Przedstawił Ci ktoś ofertę jakąś klonowania włosów?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grisza gdzie się teraz podziewasz? Będziesz może w tym roku w Dublinie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie ma jeszcze ceny bo jest to jak narazie nie dopuszczalne, jak narazie robiom to tylko na szczurach

http://www.spiegel.de/wissenschaft/mens ... 29031.html

http://www.hairtransplantsurgery.de/_pa ... lonen.html

 

Przeczytalem artykuly, dzieki za linki, z tym klonowaniem przyjdzie nam jeszcze poczekac, chyba sie trochu pospieszylem ze swoja nierzetelna opinia. Mysle ze narazie ten temat jest zamkniety, Chlopaki dzieki za sprowadzenie mnie spowrotem na ziemie... macie racje.

 

-- 27 mar 2016, 20:35 --

 

Grisza gdzie się teraz podziewasz? Będziesz może w tym roku w Dublinie?

 

Teraz jestem w Cork.


FUE w GetFue 30.09.13, 3700 graftow: 800/1, 1900/2 i 1000/3

Foty: https://plus.google.com/photos/11256455 ... I25nJrInwE

Koszt operacji: 3100 EUR HT, 500 EUR PRP, 400 bilety lotnicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekt masz spoko, wiadomo można by jeszcze z 2000 graftów tam wrzucić na dogęszczenie, ale w porównaniu z tym co było a masz to jest naprawdę OK.

 

3700 euro za HT to masz 13 000 zł, w Polsce za 3700 graftów u Szczyta musiałbyś zapłacić 37 tysięcy złotych a rezultat z pewnością byłby dużo gorszy niż w przypadku sporo tańszego tureckiego Getfue.


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Efekt masz spoko, wiadomo można by jeszcze z 2000 graftów tam wrzucić na dogęszczenie, ale w porównaniu z tym co było a masz to jest naprawdę OK.

 

3700 euro za HT to masz 13 000 zł, w Polsce za 3700 graftów u Szczyta musiałbyś zapłacić 37 tysięcy złotych a rezultat z pewnością byłby dużo gorszy niż w przypadku sporo tańszego tureckiego Getfue.

 

Dzieki, zrobilem co moglem:) Jak robilem operacje to o Panu dr. Szczycie nic nie wiedzialem, Jedynie znalem dr. Kolasinskiego i effekt jego pracy bo moj kumpel tam robil FUT-a ale efekt mnie nie powalil.

 

pozdrowienia i wesolych swiat dla wszystkich


FUE w GetFue 30.09.13, 3700 graftow: 800/1, 1900/2 i 1000/3

Foty: https://plus.google.com/photos/11256455 ... I25nJrInwE

Koszt operacji: 3100 EUR HT, 500 EUR PRP, 400 bilety lotnicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki kolego za tak szczegółową relację na jej przykładzie mogę obserwować u siebie procesy gojenia i odrostu w danym dniu, włąśnie jutro mija tydzień od mojego zabiegu. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...