free web hit counter Skocz do zawartości
fighter

Historia Fightera

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie, że daje. Jestem tego w 100% pewny- utrzymało mi to włosy przez te lata 4 lata- nawet dając poprawę w stosunku do stanu jakim zaczynałem. Ja stosuje dość duże dawki, bo 3ml- im większa dawka tym lepsze efekty miałem.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

utrzymanie takiego stanu tyle lat to juz jest wielki sukces zapewne nie musisz tutaj przesiadywac codziennie


hair mogged baldcel

 

giphy.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fighter nie pisałeś chyba poważnie o tym HT ?

 

pisałem poważnie. Ale dopiero za 2 czy 3 lata. Jak będę miał 26 lat i pod warunkiem, że będę miał taki sam stan, a nie gorszy. Teraz się nie kwalifikuje w ogóle do tego zabiegu.

Jestem bardzo zadowolony ze swojego stanu- żeby nie było, ale marzy mi się solidna mocna linia, bez żadnej miniaturyzacji gdzie bede mógł zaczesać włosy do tylu w ogóle nie zastanawiając się czy widać, że jest problem z włosami. Chyba mnie rozumiecie? Jak już tyle poświęciłem to chce mieć idealną linię, a myślę, że w moim przypadku koszt takie przeszczepu byłby naprawde niewielki.

 

Może byłaby to też głupia decyzja- dlatego pytam co o tym sądzicie.

Wiem, że widzac zdjęcie gdzie mokre włosy są zaczesane do tyłu można pomyśleć że gość zwariował chcąc robić przeszczep, bo tam to dobrze wygląda, ale zobaczcie na ostatnią fotę - też spoko stan, ale widać że coś jest nie tak i nie ma solidnej równej linii. O to mi głównie chodzi. Jak będzie z przeszczepem zobaczę za 3 lata. Na razie rzuciłem tylko takim pomysłem.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, piszesz, że nakładasz 3ml dziennie Ru , co do nocy rozumiem olejki pyk pyk i można iść spać bo nikomu się nie pokazujesz ale mam podobne długości włosy i po nałożeniu RU na suche dostaje pierd&&&&& bo ciężko je wymodelować bo lejąc RU znowu je całe moczę i co mogę je suszyć suszarką po ru, nie zaszkodzi? ja czekam aż uschną i wtedy są beznadziejne. Jak TY to robisz?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie suszyć suszarka...

U mnie to wygląda tak, że jak już po umyciu wysusze wlosy suszarka to nakladam ru i tak, znowu są mokre choć nie jakoś bardzo, bo głównie na skórę staram się aplikować. Potem czekam 15-20 minut (robiąc coś innego) aż się wszystko wchlonie i wyschnie i wszystkie sklejone włosy dokładnie rozczesuje (trzeba mieć też fajny grzebień) - po rozczesaniu zupełnie nic nie widać, że coś było nakładane. Zresztą wszystkie zdjęcia, które wrzuciłem gdzie mam suche włosy są już po nałożeniu ru.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey fighter dopiero teraz zerknolem sobie na twoje foto i mam pytanie czy stan sie tobie prypadkiem nie pogorszyl ?

Porownywalem zdjecia z 1.10.2015 i 05.02.2016 i wydaje mi sie ze prawe " zakole " jak by znow mialo mniej wlosow ....czy mi sie tylko przewidzalo ....

Szczegolnie na foto z mokrymi wlosami tak mi sie wydawalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fighter, czym aplikujesz RU?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hey fighter dopiero teraz zerknolem sobie na twoje foto i mam pytanie czy stan sie tobie prypadkiem nie pogorszyl ?

Porownywalem zdjecia z 1.10.2015 i 05.02.2016 i wydaje mi sie ze prawe " zakole " jak by znow mialo mniej wlosow ....czy mi sie tylko przewidzalo ....

Szczegolnie na foto z mokrymi wlosami tak mi sie wydawalo

 

Nie, raczej jest tak samo. To kwestia innej perspektywy i trochę innego światła. Aktualnie mam najlepszy stan jak do tej pory chociaz to mocnej, solidnej linii dużo brakuje.

 

fighter, czym aplikujesz RU?

 

Mam mega stary aplikator z Vichy Decros. I do tego strzykawką przelewam 3ml i bardzo wygodnie aplikuje. Chociaż chętnie bym wymienił na coś nowszego, bo mega stary jest ten aplikator? Jakieś pomysły?


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak wyrzucilem butelke bo minoxie wpadl mi pomysl, zeby, tam ru lal.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E to od pipetek wolę strzykawki, które kupić można normalnie w aptece tak mniejsze. I tak teraz nakładam.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały update.

 

Po wizycie u fryzjera, włosy dość krótkie- za krótkie jak zawsze ; D

Mimo że stan jest bardzo dobry to wkurzają mnie te włoski na zakolach niby kolorowe, a nie chcą rosnąć na dłuższą długość niż teraz...

1.jpg.7c4e26f88e13ffed01d656286e3f954d.jpg

2.jpg.f46cf738ff9a6d1f3f0391f29b621f49.jpg


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabe jak nakładasz? bo strzykawką nie próbowałem ale chyba wydaje się za gęsta zeby ją pociągnąć, na cały obszar wrzucasz sabe? czy tylko zakola?

I pytanko co do duta bo nie mogę znaleść w Twojej histori, ile razy w tyg łykasz?

 

 

Masz zajebisty stan - gratuluje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sabe jak nakładasz? bo strzykawką nie próbowałem ale chyba wydaje się za gęsta zeby ją pociągnąć, na cały obszar wrzucasz sabe? czy tylko zakola?

I pytanko co do duta bo nie mogę znaleść w Twojej histori, ile razy w tyg łykasz?

 

 

Masz zajebisty stan - gratuluje!

 

Możesz nałożyć żel szpatułką od góry do komory strzykawki, a następnie zamknąć ją i bez problemu wycisnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Saaby używam strzykawki 5ml. Potem wyciskam kropelkę na palec i rozprowadzam na skórze. To optymalny sposób.


Avodart 0,5 mg - co 3 dzień

Minox - 2 x dziennie

RU 2% - raz dziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sabe jak nakładasz? bo strzykawką nie próbowałem ale chyba wydaje się za gęsta zeby ją pociągnąć, na cały obszar wrzucasz sabe? czy tylko zakola?

I pytanko co do duta bo nie mogę znaleść w Twojej histori, ile razy w tyg łykasz?

 

 

Masz zajebisty stan - gratuluje!

 

 

Sabe nakładam palcem. Nie korzystam w ogóle ze strzykawki. Nakład na jakiś obszar nw4/5

Duta nigdy nie stosowałem.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas na update, bo minęło 8 miesięcy od ostatniego. Generalnie właśnie mija 6 rok odkąd zacząłem walkę z łysieniem.

Jaki stan? Wydaje mi się, że jest bardzo podobny. Czasami wydaje mi się, że lepszy, czasami, że gorszy...

 

Kuracja ciągle ta sama. Uboków brak. Zwiększyłem tylko biotyne do 10mg, a w mieszance olejków niestety ubyło mi o emu oil i vitamine E.

Zaczynam poważnie myśleć o przeszczepie jakoś po wakacjach lub zaraz po nowym roku. Stan generalnie utrzymuje już latami, a mam w zanadrzu jeszcze do stosowania fina, duta, minoxa oraz CB jakby nie daj Boże się pogorszyło. Do tego 24 lata na karku i myślę, że nie byłaby to zła decyzja, a koszt przy takim stanie też chyba nie aż tak ogromny.

Skąd pomysł na przeszczep? W rzeczywistości zawsze wygląda to gorzej niż na zdjęciach. Włosy do nw2 są sporo krótsze, a z drugiej strony nie wiem czy mam taką linie i ogólną gęstość, żeby opierdolić się na 2 cm.

Poświęcając tyle kasy oraz uwagi włosom chciałbym zapomnieć totalnie o problemie, a to może sprawić tylko chirurgia.

Co sądzicie? A może dodać do tego wszystkiego jeszcze fina i zobaczyć jak zareaguje? Tylko trochę się go boję + chce walczyć długoterminowo i może lepiej mieć go w zanadrzu.... sam nie wiem.

 

Zdjęcia poniżej.

1.jpg.7c303ae154fcecf7a959be68a6385e42.jpg

2.jpg.2aa0bd681a08a3de86edeee1e4f38399.jpg

3.jpg.f8a6e531c125cb4c6b4d41ef8f2bd176.jpg


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymasz się chłopie, będzie dobrze

 

W dobrym wieku zacząłeś, RU na Ciebie świetnie działa i widać efekty, jak ktoś z prawie łysą czaplą zaczyna walkę i płacze, że blokowanie DHT mu nie pomaga to sam jest śmieszny w takim wypadku.


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czas na update, bo minęło 8 miesięcy od ostatniego. Generalnie właśnie mija 6 rok odkąd zacząłem walkę z łysieniem.

Jaki stan? Wydaje mi się, że jest bardzo podobny. Czasami wydaje mi się, że lepszy, czasami, że gorszy...

 

Kuracja ciągle ta sama. Uboków brak. Zwiększyłem tylko biotyne do 10mg, a w mieszance olejków niestety ubyło mi o emu oil i vitamine E.

Zaczynam poważnie myśleć o przeszczepie jakoś po wakacjach lub zaraz po nowym roku. Stan generalnie utrzymuje już latami, a mam w zanadrzu jeszcze do stosowania fina, duta, minoxa oraz CB jakby nie daj Boże się pogorszyło. Do tego 24 lata na karku i myślę, że nie byłaby to zła decyzja, a koszt przy takim stanie też chyba nie aż tak ogromny.

Skąd pomysł na przeszczep? W rzeczywistości zawsze wygląda to gorzej niż na zdjęciach. Włosy do nw2 są sporo krótsze, a z drugiej strony nie wiem czy mam taką linie i ogólną gęstość, żeby opierdolić się na 2 cm.

Poświęcając tyle kasy oraz uwagi włosom chciałbym zapomnieć totalnie o problemie, a to może sprawić tylko chirurgia.

Co sądzicie? A może dodać do tego wszystkiego jeszcze fina i zobaczyć jak zareaguje? Tylko trochę się go boję + chce walczyć długoterminowo i może lepiej mieć go w zanadrzu.... sam nie wiem.

 

Zdjęcia poniżej.

 

mam podobnie do Ciebie, niby są ale nie chca urosnąć są jak by zminiaturyzowane, jak będę robił przeszczep to jedynie zgolić je na 0, a w te miejsce nowe cebulki...


finsteryd 1.25 mg

dutasteride 0.5 mg

minoxidil 5%

nizoral 5%

biotyna/cynk/krzem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie. Mimo wszystko one dużo dają wizualnie. Zastanawiam się co było jakbym się obciał na 2cm i wtedy długość wszystkich włosów byłaby podobna. Próbowałeś?


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa widze bo zapuszczam i nie bylem u fryzjera 4 miesiace, np. boki poszly mega do przodu a na zakolach prawie nic... czasem boje sie co by bylo bez minoxa . bedzie co bedzie 2 tys euro za spokoj na glowie to nie az tak duzo..


finsteryd 1.25 mg

dutasteride 0.5 mg

minoxidil 5%

nizoral 5%

biotyna/cynk/krzem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również myślę coraz bardziej o HT. Tym bardziej że mam tylko łysienie na nw1-2 I tam tylko używam RU a dalszy obszar też się nie pogarsza, a mam już 26lat. Myślę że w przyszłym roku albo na jesień w tym roku bym uderzył, może do HDC?? mi by tam wystarczyło na mój obszar pewnie coś trochę powyżej 1000 graftów. A ty o jakiej klinice myślałeś??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...