free web hit counter Skocz do zawartości
fighter

Historia Fightera

Rekomendowane odpowiedzi

ja? moze sprobuje u leejonsa, jeszcze nie wiem. mam problem zeby znalesc tyle wolnego i potem chodzic z ta glowa i co dziewczyna powie nowa


finsteryd 1.25 mg

dutasteride 0.5 mg

minoxidil 5%

nizoral 5%

biotyna/cynk/krzem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

potrzebuje Waszej rady. Nie wiem czy mi się czubek nie zaczął jebać...

 

Na pierwszym zdjęciu wygląda to nienajlepiej... Może światło było dziwne i byłem zaraz po ścięciu i włosy mi tak dziwnie odstawały. Następne są już następnego dnia rano zrobione świeżo po umyciu i ostatnie po nałożeniu ru i pasty.

 

Coś się tam zaczyna dziać, prawda? Myślę o dodaniu fina do tego co mam, bo wydaje mi się, że tylko wewnętrznie mogę jeszcze walczyć (minox póki co nie wchodzi w gre).

Za miesiąc kończę studia i nie chce przed dyplomami niczego zjebać więc chyba nie będę zmieniał niczego póki co. Ewentualnie zwiększe dawke ru (chociaż już stosuje 3ml), albo bede stosował 2x dziennie...

Pomóżcie

1.jpg.963030e56f19116fa74de80d4cb6f5d5.jpg

2.jpg.67c540127922dd05df8ce13ce2f38017.jpg

3.jpg.28a6dd171effba85e4cc2b14e74c6de6.jpg


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie kwestia krotszych wlosow. A zamiast fina rozwaz duta jesli juz chcesz sie w to bawic


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radek moim zdaniem ma poczatek na koronie. Zwroc uwage na rzadkie wlosy tam. Powieksz zdjecie i zwroc wieksza uwage na to. Reszte ma idealna i nie jeden z nas chcialby miec taki stan,jednak chodzi o pomoc a nie przemykanie oczy na to... chyba ze tylko ja cos widze tam,dobrze by bylo i lepiej dla niego jezeli jestem przewrazliwiony


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz zajebisty stan, a przeżywasz jak mrówka okres.

 

 

Stan jest spoko, ale nie wiem czy przeżywam (chciałbym)... Uważasz, że na pierwszym zdjęciu jest wszystko ok?


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minęło ponad 5 miesięcy więc czas na update.

 

Stan chyba stabilny. Jakość włosów mnie denerwuje, ale majette polecił mi żel pogrubiający Toppik hair fattener i troche mi pomógł

Generalnie wiem, że jeśli chce mieć lepszy stan to tylko ht i nic tu juz nie pomoże i może się zdecyduje z czasem.

 

Zastanawiam się jeszcze nad aplikowaniem ru dermapenem? Myślicie, że byłoby to niebezpieczne?

1.jpg.d29727b286b1ba42fc8374c145e00829.jpg

2.jpg.5b112e935cac99769035f1f0620502f0.jpg

3.jpg.e85d1224a3a340b273e60e0280313b90.jpg


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie komentuje (wstyd, Panowie :D) to ja sie ogranicze do zdawkowego: zajebioza!


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włosy gęste niczym Dżastin Biber, wydaje mi się, że bez zatruwania swojego organizmu byłbyś dzisiaj z włosami w tym samym miescu, w którym jesteś dzisiaj. Szkoda wg. mnie nie tyle pieniędzy co zdrowia.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Włosy gęste niczym Dżastin Biber, wydaje mi się, że bez zatruwania swojego organizmu byłbyś dzisiaj z włosami w tym samym miescu, w którym jesteś dzisiaj. Szkoda wg. mnie nie tyle pieniędzy co zdrowia.

 

Nie masz pojęcia o czym mówisz bez kuracji miałbym gniazdo na górze , nw2 i przerzedzenia na całości


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Włosy gęste niczym Dżastin Biber, wydaje mi się, że bez zatruwania swojego organizmu byłbyś dzisiaj z włosami w tym samym miescu, w którym jesteś dzisiaj. Szkoda wg. mnie nie tyle pieniędzy co zdrowia.

 

Nie masz pojęcia o czym mówisz bez kuracji miałbym gniazdo na górze , nw2 i przerzedzenia na całości

 

 

Jeżeli tak uważasz...

Włosy w bardzo dobrym stanie, życzę wszystkiego najlepszego utrzymania przez najbliższe 98 lat życia.


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przecież on miał ewidentną androgenówkę.

Ilu to ludzi myślało, że bez kuracji włosy by się i tak trzymały, a potem sporo ich poszło po odstawce.

Odstawi, to wszystko co mu trzymała kuracja, pójdzie w pizdu. Nie czarujmy się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie, tylko Ci co nie byli na dnie i sie od niego nie odbili, nie maja pojecia jak wiele kuracja daje.

Patrzcie na mnie w przeciagu 11 lat z nw 2 na nw3, czyli co niby bez kuracji tez mialbym wciaz nw 3? Heh nw 6 pewne i gwarantuje to sobie i wam.

RU dziala na fightera niesamowicie i mial gorszy, duzo gorszy stan sprzed kuracji. Wielkie szczescie ma, ze RU az tak na niego zadzialalo, ale jak to mowia kto nie ryzykuje ten nie ma. On ma i jest pewny(ja rowniez), ze RU mu daje takie efekty.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Minęło ponad 5 miesięcy więc czas na update.

 

Stan chyba stabilny. Jakość włosów mnie denerwuje, ale majette polecił mi żel pogrubiający Toppik hair fattener i troche mi pomógł

Generalnie wiem, że jeśli chce mieć lepszy stan to tylko ht i nic tu juz nie pomoże i może się zdecyduje z czasem.

 

Zastanawiam się jeszcze nad aplikowaniem ru dermapenem? Myślicie, że byłoby to niebezpieczne?

 

Toppik hair fattener podasz link do tego tutaj albo na priv? / thx


Aktualna kuracja:

Polaris Lab 10

Pantostin

Minovivax 5%

Ketoxin forte

NIZORAL 2% Krem

PURITAN'S PRIDE Włosy, skóra i paznokcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fighter, jak masz rozplanowana kuracje na 7 dni laczac RU, olejki i saba zel? Przeszedlem na RU, Saba w hydro i emu. Moze CB dalej bede jeszcze uzywal. Mysle jak polaczyc te skladniki by kuracja byla jak najmniej uciazliwa i aby mie musiec np myc glowy codziennie...


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynam podobną kurację i z tego co się zorientowałem, to rano mycie głowy i nałożenie RU, a wieczorem Saba (e3d), a w pozostałe dni emu zamiast Saby. Jeśli coś pokręciłem to niech mnie ktoś poprawi. Jeszcze tylko niech ktoś mi podpowie w który dzień przy takiej konfiguracji używać keto, przy założeniu, że też stosuję e3d. Byłbym też wdzięczny za jakieś wskazówki jak w efektywny sposób nakładać Sabę i Emu i jednorazowo jaką ilość powinienem stosować na nw 5-6.

 

Ja właśnie mam odwrotny problem, bo ciężko mi będzie zrezygnować z wieczornego mycia włosów i w takim układzie najchętniej robiłbym to 2 razy dziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam rano po myciu ru i na noc SABE na przemian z olejkami (czyli co drugi dzień olejki). Głowę myje codziennie i chyba nie da się tego ominąć.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skad masz taka mieszanke olejkow? Jakas gotowa (mozliwa do kupienia) czy Twoja wlasna ?


Aktualna kuracja:

Polaris Lab 10

Pantostin

Minovivax 5%

Ketoxin forte

NIZORAL 2% Krem

PURITAN'S PRIDE Włosy, skóra i paznokcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A skad masz taka mieszanke olejkow? Jakas gotowa (mozliwa do kupienia) czy Twoja wlasna ?

 

moja własna


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fighter, to jeszcze ja zapytam

Gdzie się w nie wszystkie zaopatrujesz, w szczególności saw palmetto i emu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@fighter, to jeszcze ja zapytam

Gdzie się w nie wszystkie zaopatrujesz, w szczególności saw palmetto i emu?

 

Ze sklepu zioma miałem.

 

Czas na update, bo prawie rok minął. Miałem zrobić po fryzjerze, ale wstawiam już dzisiaj, bo na dłuższych włosach więcej też widać. Sytuacja nie zmieniła się za bardzo. Czasem wydaje mi się, że włosy raz są lepsze raz gorsze, ale chyba jest bez zmian.

Linia nie jest zbyt zadowalająca i tylko przeszczep może mi ją odzyskać. Myślicie, że biorąc pod uwagę cienką strukturę moich włosów jestem dobrym kandydatem? Gęstość raczej też nie powala.

Coraz bardziej o tym myślę, żeby mieć spokój raz na zawsze, ale ciężko wykonać taki zabieg, żeby nikt się nie zorientował, a na tym zależy mi najbardziej.

 

25 lat na karku i na dzień dzisiejszy wygląda to tak jak na fotach poniżej.

 

Zaprezentowałem przy mokrych i suchych włosach oraz różnym oświetleniu.

Ostatnia fota jest dodana jak to wygląda jak się źle ułożą i jest bardzo mocne światło, żeby nie było że popadam w paranoje z tym przeszczepem


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Linia nie jest zbyt zadowalająca i tylko przeszczep może mi ją odzyskać.

 

 

linia jest idealna bez zadnych zakoli, chyba naprawde masz paranoje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...