free web hit counter Skocz do zawartości
Gość

Lista klinik transplatnacji (przeszczepu) włosów

Rekomendowane odpowiedzi

1 negatywna opinia na realselfie mówi sama za siebie, a fotki na stronie to wiadomo - reklama, Maral jednak tych opinii ma ponad 100 i na innych forach również coś się znajdzie moim zdaniem póki co to z budżetowych klinik Maral wygrywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak też podejrzewałem i raczej zdecyduję się na Marala, nie będę już nic kombinował. Efekty z tego co oglądam ma w większości zadawalające, no i cena.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samo słowo ''exclusive'' w nazwie nie pasuje tutaj jakoś co do oferowanych cen w tej klinice, także to już powinno też o czymś świadczyć tj. o bardziej reklamowym stylu strony.

Koleś na pierwszej stronie jest ewidentnie modelem a nie zwykłym kolesiem.

Wiadomo nie od dzisiaj że obraz przyciąga... a taka ma być reklama - przyciągająca.

 

I tak jak mówicie, relacje i opinie ludzi (z życia wzięte) dopiero pokazują prawdę, a nie reklama. I tego należy się trzymać przy wyborze kliniki.

 

I w ogóle dlaczego nie ma pokazanych blondynów... skoro to popularna wśród Niemców klinika...? Przecież w Niemczech jest tylu łysiejących blondynów.... którzy też przecież robią przeszczepy włosów....


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Antek w Niemczech rasa aryjska już dawno wyginęła, tam tylko uchodźcy zostali...

 

Wiedziałem że zara ktoś napisze coś w ten sposób.

 

Nie wyginęła tylko się zmniejszyła w stosunku do całej niemieckiej populacji, a to różnica.

 

Wiem kolego bardzo dobrze jak jest w Niemczech, bo bywam tam od czasu do czasu, i fakt że jakby Hitler wstał z grobu to nie poznałby swoich ukochanych Niemiec.

Napływ emigrantów różnej maści i narodowości nie sprawia jednak że rodowitych Niemców w tym blondynów tam nie ma w cale, czy że jakoś oni zniknęli, sprawia tylko że mniej są oni widoczni na tle całości ludzi i że ogólna liczebność ludzi w Niemczech bardzo wzrasta/wzrosła. Mieszanie się ras - owszem jest ale nie na tyle żeby rodowici Niemcy w tym blondyni (a blondynów dotyczy dyskusja a nie politykowania) wyginęli całkiem, powiedział bym też że w stosunkowo niewielkim stopniu w stosunku do liczby obecnych tam emigrantów innych nacji i ras.

 

Chodzi mi o to że właściwie żadne kliniki nie chwalą się rezultatami na przykładach blondynów - i to jest fakt. (z wiadomych względów zresztą). A jeśli Niemcy są w tej klinice w znacznej mierze klientami to klinika w końcu z całą pewnością powinna natknąć się na przypadek blondyna i to nie raz.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaplaciliscie 10 zl za graft strip to wiecej niz fue w renomowanych europejskich klinikach, w polsce nie robi sie przeszczepow wlsow bo jedyny efekt jaki mozna uzyskac to zapalki wbite w gowno za duzo wieksze pieniadze

 

w co bylo wszczepiane te 2500 gr ?

 

 

Zapałki to mozna uzyskac jak sie wszczepia 500 graftow by bylo taniej;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

mniej wiecej tyle wszczepiaja w polsce w zakola bo wiecej nie potrafia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zapałki to mozna uzyskac jak sie wszczepia 500 graftow by bylo taniej;)

 

Chodzi o ilość graftów na cm2. Możesz mieć 3000 graftów i efekt zapałek, jeśli zrobią ci to na duży obszar. Problemem są narzędzia i technika, które nie pozwalają na gęste upakowanie graftów (dense packing).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dokladnie jak Lew napisal, efekt po zabiegu naszych specow nie jest wart zlamanego grosza, jedyna nadzieja w dr Przybylskim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam..

Interesuje mnie przeszczep włosów w Polsce. Czy możecie mi kogoś polecic? Nie interesuja mnie zadne zagraniczne kliniki w roznych czesciach swiata.Chce tylko zakola zrobic bym byl zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zalezy co masz na mysli piszac zadowolony, poczytaj moze forum i zobaczysz jakie sa efekty naszych chirurgow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam..

Interesuje mnie przeszczep włosów w Polsce. Czy możecie mi kogoś polecic? Nie interesuja mnie zadne zagraniczne kliniki w roznych czesciach swiata.Chce tylko zakola zrobic bym byl zadowolony.

 

Poczekaj kilka miesięcy i śledź poczynania Dr. Przybylskiego z Kalisza, tylko on jest jakimś światełkiem w tunelu na Polskę.


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaplaciliscie 10 zl za graft strip to wiecej niz fue w renomowanych europejskich klinikach, w polsce nie robi sie przeszczepow wlsow bo jedyny efekt jaki mozna uzyskac to zapalki wbite w gowno za duzo wieksze pieniadze

 

w co bylo wszczepiane te 2500 gr ?

 

Moja żona ma bliznę na czubku głowy gdzies o wymiarach 7x7 i przerzedzenie włosów w okolicy nadczołowej. Jest postęp i włosy rosną. To juz ponad 4 miesiace od przeszczepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam..

Interesuje mnie przeszczep włosów w Polsce. Czy możecie mi kogoś polecic? Nie interesuja mnie zadne zagraniczne kliniki w roznych czesciach swiata.Chce tylko zakola zrobic bym byl zadowolony.

 

Podczas swoich rozważań weź pod uwagę ile takich zabiegów wykonuje się w polskich klinikach, a ile w tych międzynarodowych.

W jakiś sposób było dla mnie pocieszające kiedy widziałem, że to co mi robią, jest dla nich rutyną, a nie wielkim wydarzeniem.

 

Jeśli Ci się wydaje, że płacąc więcej, będziesz miał lepiej, możesz bardzo się pomylić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w przypadku małych zakoli także jest sens korzystać z zagranicznych klinik? Czy z takim problemem poradza sobie polskie kliniki? Prosze o opinie dotyczace takiego problemu, przegladalem forum i widzialem duzo negatywnych opinii o polskich klinikach, tylko w tych przypadkach zazwyczaj mialy miejsce wieksze ingerencje, wiekszy postep lysienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Obojetnie czy beda to male zakola czy pol lysej glowy, gestosc bedzie taka jak zapalek wbitych w gowno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

nikt, chyba ze interesuje cie efekt zapalek wbitych w gowno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo polskich klinik , które jednak nie mają tu dobrej opinii to może ma ktoś jakąś wiedzę co do oceny tych mocno pomijanych tutaj jak Klinikę Przybylski... tych co wykonują przeszczep robotem artas jak skyclinik lub dr turowskiego no i w końcu pewnego celebrytę z Tańca z gwiazdami który wygląda wręcz jakby miał jakiś system na głowie;)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jedź do niego, może Ci taką robotę zrobi że będzie wyglądać jak system, ino nie zapomnij dodać że też chcesz występować w telewizji, bo to jest kluczowe.

 

A co do Turowskiego, to skoro taki lekarz jak on pier..li że włosy pobrane z ciała, przeszczepione na głowę zmieniają się.... to wiesz to chyba powinno wystarczyć aby ocenić lekarza....

 

ARTAS to poniekąd to samo co SAFER, tu chodzi o automatyzacje procesu, a nie o dobro pacjenta i jak najlepszą jakość efektu. I kit się wciska durnym ludziom tylko.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co kluczowego jest w tym czy ktoś chce występować w telewizji czy nie?.... kluczowe jest to że jednak włosy ma gęstsze i to nawet na tyle gęstsze że wygląda to jednak trochę jak mop... pytanie czy aż tak udałoby mu się to ukryć że ma tam system ..."Poniekąd" to jednak słowo klucz bo różnice w oprogramowaniu i deklarowanych szybkościach jednak spore.. .no i automatyzacja procesu wcale nie musi pogarszać jakości efektu...przynajmniej mam nadzieję...ale fakt, że za artasem nie stoi żadne znane nazwisko jednak trochę dziwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co kluczowego jest w tym czy ktoś chce występować w telewizji czy nie?....

 

To że wówczas cały sztab ludzi skaka, aby dobrze wyglądać , w tym poprawić fryzurę - korzystając z różnych technik.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje zrobic zabieg w pl, potem po odroscie wrocic na forum z euforia i podzielic sie rezultatami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gojdź wygląda bardzo dobrze ale trzeba pamiętać, że jest żywą reklamą swojego biznesu i pewnie dołożyli wszelkich starań by efekt był rewelacyjny. Mógł nawet to zrobić gdzieś indziej lub ściągnąć najlepszego specjalistę od gęstego sadzenia. Fakt jest taki, że jego ceny są kosmiczne a jego pakiety ilościowo śmieszne. Co do ARTASA to trudny temat bo w teorii jest to robot, który ma za zadanie nie zostawić blizn, gęsto posadzić ale w praktyce chyba wychodzi odwrotnie. Co do doktora Przybylskiego to moim zdaniem jeszcze za wcześnie oceniać choć jego prace wyglądają obiecująco. Na dzień dzisiejszy szukałbym manualnego Fue jeśli jest kasa lub jeśli noszę dłuższe włosy robiłbym stripa w obydwóch przypadkach wybrałbym jakiegoś fachowca z zzagranicy. Także jeśli ubytek duży to warto zastanowić się nad stripem.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...