free web hit counter Skocz do zawartości
marcin_1_1_1

Mój zabieg w Medikemos, dr Lupanzula,FUE 2451, 28/29-04-2014

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Wczoraj i dzisiaj miałem zabieg FUE i będę dokumentował przebieg całego procesu w tym wątku.

Ilość przeszczepionych graftów:

 

I - 454

II - 1321

III - 635

IV - 40

V - 1

Łącznie: 2451

 

 

Zdjęcia bezpośrednio przed zabiegiem - 28-04-2014

 

DSC_8107_zpsdefb4623.jpg

DSC_8106_zps29b83723.jpg

DSC_8104_zps238886e4.jpg

DSC_8101_zpse0c75a2e.jpg

 

 

Zdjęcia bezpośrednio przed zabiegiem - 28-04-2014

 

DSC_8115_zps2cb6f30c.jpg

DSC_8112_zps690c4c04.jpg

DSC_8111_zpsf5aa7ff1.jpg

 

 

Zdjęcia bezpośrednio po zabiegu - 29-04-2014

 

DSC_8175_zps3a6d61e8.jpg

DSC_8172_zps583d9f29.jpg

DSC_8170_zps27bb124a.jpg

DSC_8169_zpsc09b1cf9.jpg

DSC_8168_zps46b3f904.jpg

DSC_8163_zps89ff9810.jpg

DSC_8162_zpsa44deef1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia i jak najlepszego efektu : ) ...fajnie by bylo tez sklonowac / skopiowac jakos ten powyzej jeden 5 wlosowy graft i wszczepic takich 5000 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszt całego zabiegu wyniósł 6697€, w tym 70€ za badania krwi których nie zdążyłem zrobić w Polsce. Cena była 3€ za pierwsze 1000 graftów, 2.5€ za pozostałe.

To jeśli chodzi o koszty w klinice, do tego jeszcze hotel itp.

 

Z pozostałych spraw to mogę napisać że sam zabieg nie jest taki straszny jak mi się wydawało. Długo zastanawiałem się czy w ogóle się na to zdecydować, ale jak już podjąłem decyzję to poszło szybko. Pierwszego dnia wizyty w klinice bardzo się stresowałem, myśląc sobie co ja tu właściwie robię, ale później naprawdę było ok, wszyscy strasznie mili, a sam proces transplantacji też nie jest taki przerażający, najgorsze w sumie były zastrzyki ze znieczuleniem, a tak to praktycznie nic nie czuć.

 

Teraz po zabiegu trzeba poświęcać trochę czasu na pielęgnację głowy, ale sam fakt że jest się już po jest naprawdę satysfakcjonujący

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej! ile zostalo Ci jeszcze graftow na przyszlosc? czy to juz koniec promocji za 2,5 euro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej ilości graftów/ powierzchnia powinno wyjść bardzo fajnie, trzymam kciuki


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hej! ile zostalo Ci jeszcze graftow na przyszlosc? czy to juz koniec promocji za 2,5 euro?

 

Dobre pytanie z tą ilością graftów, jakoś optymistycznie założyłem że nie będę już więcej potrzebował i o tym nie pomyślałem nawet, ale teraz trochę się tym przejąłem, muszę się dowiedzieć

 

Co do ceny to w przypadku zabiegu powyżej 1000 graftów klinika zamierza utrzymać stawkę €2.5.

 

 

 

Przy takiej ilości graftów/ powierzchnia powinno wyjść bardzo fajnie, trzymam kciuki

 

Dzięki, obyś miał rację

 

-- 03 maja 2014, 14:27 --

 

Zdjęcia 4 dnia po zabiegu 03-05-2014

 

IMG_0664_zpscd7f23eb.jpg

IMG_0660_zpsafb2f6ee.jpg

IMG_0658_zpsdaddf577.jpg

IMG_0657_zps529c7f71.jpg

IMG_0641_zps32e75004.jpg

IMG_0640_zps1db432e9.jpg

IMG_0637_zps88345a0e.jpg

IMG_0635_zps91a3c2cc.jpg

IMG_0623_zps3b1ea5d3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się że donor jest bardzo dobry i można będzie uzyskać jeszcze 4000-5000 graftów, wydaje się super dużo to chyba nie mam się czym martwić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale te 4000 - 5000 graftów to już techniką FUT ?

 

Tyle jest jeszcze możliwe nawet metodą FUE

 

Mógłbyś powiedzieć jaką masz gęstość donora? 4000-5000 graftów stanowiłoby już łącznie z pierwszym zabiegiem liczbę w granicach 7000 graftów, z samej głowy wyciągnąć tyle włosów wyłącznie metodą FUE byłoby b. ciężko bez widocznych przerzedzeń w obszarze dawczym. Chyba ze w tej liczbie uwzględnione są grafty z BHT, przy wyjęciu 1500-2000 graftów z brody ten wynik jest zapewne osiągalny bez większego problemu.


Damian - Medikemos Consultant for Poland

 

E-mail: damian@medikemos.com

 

MeDiKemos Hair Transplantation Clinic

263, Avenue Brugmann

1180 Brussels

Belgium

 

WWW: http://www.medikemos.com/en

Odwiedź nasz profil na Facebooku | Sprawdź nasz kanał na YouTube

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może źle zrozumiałem odpowiedź z kliniki i chodziło o to że w sumie było 4000-5000 graftów, bo też mi się to trochę dużo wydawało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, jak ja Ci zazdroszczę! Gdybym miał taką sytuację wyjściową jak Ty, to by mi nawet do głowy nie przyszło przeszczep robić. Miałbyś wiedzieć moją glacę w Twoim (mniej - więcej chyba) wieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcinie mógłbyś opisać dokładnie swój przypadek tzn. kiedy zauważyłeś że zaczynasz łysieć,ile masz obecnie lat itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam 29 lat, zauważyłem że mam problem z łysieniem który zaczął mi przeszkadzać jakieś 4 lata temu czyli w wieku 25 lat, ale zapewne łysienie zaczęło się wcześniej tylko nie było na tyle duże żebym zwracał na to uwagę.

2 lata temu było już na tyle źle że zacząłem stosować minoxidil, chociaż wiedziałem że podobno nie działa na zakola (a to mój główny problem), używałem przez około rok i faktycznie na zakola nie pomaga wręcz miałem wrażenie że było jeszcze gorzej, ale może po prostu z upływem czasu sytuacja się pogarszała.

Po odstawieniu minoxidilu, czyli rok temu zacząłem myśleć nad przeszczepem, chociaż jeszcze nie tak na poważnie. Przez ten rok sytuacja na głowie coraz bardziej mi przeszkadzała, aż w końcu gdzieś w marcu podjąłem decyzję że zrobię transplantację, poczytałem trochę o opiniach na temat klinik, przebiegu całego procesu itp., byłem na konsultacji osobistej w Warszawie, gdzie na szczęście nie dowiedziałem się o żadnych przeciwwskazaniach co do przeszczepu w moim przypadku. Niedługo potem umówiłem się już na konkretny termin zabiegu, w skrócie to byłoby na tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz pokazac jak wyglada teraz twój donor?


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz będzie ciężko, mam już za długie włosy żeby było coś widać. Zdjęcia donoru zrobię gdzieś tak za miesiąc jak zetnę włosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...