free web hit counter Skocz do zawartości
marek89

Dr Przybylski, 2000 graftów FUE, 10-11.02.2018

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!

To mój pierwszy temat na forum, dlatego proszę o wyrozumiałość.

W dniach 10-11 lutego 2018 roku przeszedłem zabieg FUE u doktora Andrzeja Przybylskiego. Zabieg podzielony był na dwa dni po 1000 graftów, w sumie zostało przeszczepione 2001 graftów.

 

Statystyka z zabiegu:

- hair/graft: 2,38

- single: 370

- double: 765

- triple: 632

- quardruple: 208

- quitpule: 25

- sextuple: 1

 

Poniżej wrzucam zdjęcia:

- sprzed zabiegu:

Fin_Minox.jpg.4e31a48b2cb6a0966a8ae77cc463d908.jpgIMG_6997.jpg[/attachment]

mean_change_crossover_data_chart.gif.14be1d047e6918dea1d702d3f4c0612a.gifIMG_7010.jpg[/attachment]

 

- 5,5 miesiąca po zabiegu:

 

[attachment=2]IMG_8341.jpeg[/attachment]

[attachment=0]IMG_8336.jpeg[/attachment]

[attachment=1]IMG_8344.jpeg[/attachment]

 

Gdybyście mieli jakieś pytania, to chętnie odpowiem. Z efektu jestem zadowolony, decyzji nie żałuję

Pozdrawiam!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Zaczesz grzebieniem jak możesz w ten sposób: 80959664600492297713.png

 

Fajnie by było jakbyś też postawił włosy na gumę/lakier do góry i zrobił zdjęcie, chcialbym zobaczyć jak się prezentuje.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć więcej zdjęć, np po bokach, donor po samym zabiegu, ew. dzień po, stan przed na sucho.

Czy jesteś na chemii

Jaki obszar miałeś robiony, jaka gęstość donoru,grubość włosa itd.

Cenowo jak wyszło.

Wiem że to nie pełny efekty ale póki co to widzę dość spore prześwity w głąb.

 

ElChapoGuzman - wstawiłeś zdjęcie zaczeski do tyłu myślałem że to jego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum.

Fajnie, że będziemy mieć w końcu jakąś relację pacjenta od dr. Przybylskiego. Wrzuć zdjęcia z pełnego odrostu za jakiś czas.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to nie pełny efekty ale póki co to widzę dość spore prześwity w głąb.

 

No właśnie tym bardziej, że to było dogęszczanie i wszczepianie między włosy natywne.

Poza tym włosy przed są mokre/nażelowane, a włosy 5,5 miesiąca po suche.

 

A porównywanie mokrych do suchych to jak porównywanie Somalii z Szwajcarią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego. Po pierwsze fajnie że zrobiłeś jakąś relację od Przybylskiego bo to rzadkość tutaj. Po drugie to żeby nie było tak kolorowo powiem ci, że te włosy które miałeś przed zabiegiem raczej wypadną chyba że zapodajesz chemię. Widać jednak że są objęte miniaturyzacją więc zabieg "dogeszczania" może być skuteczny na krótką chwilę po czym wrócisz do stanu który widać na pierwszych zdjęciach. Może się mylę ale chyba jesteś młodym człowiekiem więc łysienie będzie postępować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram się znaleźć jakieś zdjęcia sprzed w dobrej jakości. Na razie wrzucam coś takiego (włosy suche, rok 2017):

diff_5_year_chart.gif.e91060a77120db0d9ad2589e96200c65.gifIMG_8354.jpg[/attachment]

 

- suche:

[attachment=0]IMG_8355.jpg[/attachment]

 

Czy jesteś na chemii

Z chemii biorę tylko minoxidil 5% raz dziennie od 4 miesięcy - wcieram tylko w obszar korony głowy.

 

Cenowo jak wyszło.

8 PLN za graft.

 

jaka gęstość donoru,grubość włosa itd.

Włosy mam cienkie. Nie znam grubości w mikronach. Danych odnośnie gęstości donoru też nie posiadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy że cena w mirę normalna. Jeśli widać efekt to kto wie czy wreszcie nie doczekamy się normalnego HT w Polsce w normalnych pieniądzach bez dymania qrwa do Indii czy Turcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedzmy że cena w mirę normalna. Jeśli widać efekt to kto wie czy wreszcie nie doczekamy się normalnego HT w Polsce w normalnych pieniądzach bez dymania qrwa do Indii czy Turcji

 

Tak mu dopomóż Bóg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez fina efekt dlugo moze sie nie utrzymac, chyba ze starczy donoru na uzupelnienie pozniejszych ubytkow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Jeszcze parę zabiegów i się chłop fajnie wyrobi. Oby, oby. Brakuje w Pl takich chirurgów.

 

W jakim wieku jesteś??

 

Mówił Tobie jaka masz gęstość donoru i ile można jeszcze z niego wycisnąć??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bez fina efekt dlugo moze sie nie utrzymac

Zdaję sobie z tego sprawę, po rozważeniu wszystkich za i przeciw, zdecydowałem, że nie będę brał fina.

 

W jakim wieku jesteś??

Mam 29 lat.

 

Mówił Tobie jaka masz gęstość donoru i ile można jeszcze z niego wycisnąć??

Niestety, nie znam szczegółów dot. gęstości donoru, ale jeszcze coś z niego będzie można wycisnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym był chirurgiem to po HT dostawalibyście ode mnie recepty na Androcur dla lśniących i pinknych włosów.

Fakt faktem po X latach wątroba wysiądzie, ale włosy nie, a jak wiemy, życie bez włosów to chuj nie życie.

 

Jak to mawiał Juliusz Cezar, wolałbym być pierwszym tutaj niż drugim w Rzymie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robota naprawdę bardzo czysta, jedynie gęstość przdala by się większą bo moim zdaniem jest za mało. Przynajmniej 1000 więcej powinno być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Robota naprawdę bardzo czysta, jedynie gęstość przdala by się większą bo moim zdaniem jest za mało. Przynajmniej 1000 więcej powinno być

 

Jak to Andżej mówił, zrobić gęściej to nie ma technicznego problemu, kwestią wtedy są PINIONDZE tylko (WINCYJ niż 50 fu/cm2 np. 70 FU/cm2).

A Kalisz to bardzo biedny region, tam w 5 ratach robią 2000 graftów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze cos rusza w pl. Wydaje sie ze mozna bylo gesciej ale spokojnie jeszcze sie zagesci, dopiero pol roku. No i mlody jestes, takze trzeba planowac z glowa - 2tys graftow a leb pokryty prawie pod korone, calkiem spoko. Jak mozesz wrzuc za jakis czas fote.

Na linii prawie zawsze po ht jest ten efekt przeswitu bo wrzucaja grafty 1 wlosowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze cos rusza w pl.

 

Jakie to miłe i fascynujące, oraz mega wzruszające -będę chyba zaraz płakać...

Szkoda tylko że mentalność polskich lekarzy się nie zmienia i nigdy się nie zmieni - znaczy nigdy nie będzie zwyczajnie normalna.

 

 

Na linii prawie zawsze po ht jest ten efekt przeswitu bo wrzucaja grafty 1 wlosowe

 

Prawie, bo nieraz znajdzie się jednak jakiś lekarz który posadzi ok 80 graftów/ cm2 albo i nawet więcej.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na linii prawie zawsze po ht jest ten efekt przeswitu bo wrzucaja grafty 1 wlosowe

 

Tylko ja ten prześwit widzę daleko w głąb a nie na odległość 0,5-1,0 cm; dlatego wydaje mi się że jest za rzadko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze cos rusza w pl.

 

Jakie to miłe i fascynujące, oraz mega wzruszające -będę chyba zaraz płakać...

Szkoda tylko że mentalność polskich lekarzy się nie zmienia i nigdy się nie zmieni - znaczy nigdy nie będzie zwyczajnie normalna.

 

 

Na linii prawie zawsze po ht jest ten efekt przeswitu bo wrzucaja grafty 1 wlosowe

 

Prawie, bo nieraz znajdzie się jednak jakiś lekarz który posadzi ok 80 graftów/ cm2 albo i nawet więcej.

 

Mentalność? w PL problem jest inny, po prostu brakuje specjalistów, także nie wiem na kim sobie wyrabiasz opinie skoro na cały kraj niema nikogo kompetentnego od HT a temat dopiero raczkuje. Masz hajs to lecisz w świat.

Fakt jest prześwit dalej, ciekawe jak to wyjdzie bo obszar spory i tylko 2k graftów, no ale łysego łba na 0 nie miał, dopiero 6mieś także nie ma co się przejmować, oby się udało:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...