free web hit counter Skocz do zawartości

ElChapoGuzman

Members
 • Liczba zawartości

  217
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Zawartość dodana przez ElChapoGuzman

 1. Czyli mając 25 lat zaczął czytać o HT, czyli dostrzegał problem niestety natrafił na polaków, najlepsze 15 lat na podrywanie samic mu uciekło i podjął decyzję na HT przyznajemy order polaka za wzorowe zmarnowanie 15 lat na to czy norłód postąpi HT dobre.
 2. ElChapoGuzman

  Dr Zarev

  To prawda Antku na niczym tak choje nie doją jak na kompleksach, więc wielu musi oblizać się smakiem i lecieć do turków za 2500 euro, w gruncie rzeczy te efekty nie są znowu tak wyjebane jak mogło by się wydawać, bo przecież proces przeszczepu wygląda praktycznie tak samo u Turków za 3000 euro za 5000 graftów, a tu kurwa 50 tysięcy euro za 5000 to go zdrowo jeblo chyba, że każdy mieszek dodatkowo moczy w złotej cieczy i cebulka jest karatowa, ale frajerzy są i zawsze będą. Widać po celebrytach z USA itd których finanse nie ograniczają a te efekty często nie różnią się znacznie albo i w ogóle od masówki tureckiej
 3. Jest mój odwieczny najlepszy szympans, mam antek jak coś troche na dupie to moge cie poratować A tak w ogóle zamumifikowany jesteś jak lenin gdzie chcesz włosy jeszcze
 4. bo paljaki to durnie do strzyżenia jest popyt jest podaż
 5. „Przed wyborem dr. Prandeckiego, przeprowadziłem konsultacje online z doktorami: Juliuszem Prandeckim, Turkowskim, Osteomedem w Krakowie, Marasem, Freitasem, HLC i Pekinerem. Zawęziłem wybór między Prandeckim a Turkowskim, ale ostatecznie wybrałem dr. Prandeckiego ze względu na jego reputację, przypadki podobne do moich ze znakomitymi rezultatami oraz fakt, że nieco ponad rok temu udało mi się odbyć z nim osobistą konsultację w Atenach.” No BHR tutaj fajny rezultat.
 6. Jakiego pozwu, chłop zapłacił 25 patyków, ma pełne prawo do recenzji i oceny kliniki, niech Turkowski ciągnie drąga, głupi będziesz jak usuniesz temat. Nie ma żadnej podstawy prawnej.
 7. xDD Chłop wydał 25 tysięcy a te gnojki jeszcze mają czelność czegoś żądać, niech nie robią HT jak nie potrafią go robić, a Ty jako niezadowolony pacjent który zapłacil 25k masz pelne prawo wyrazić swoje zdanie na temat swojego "nieudanego" zabiegu. A dobre imię tej kliniki może jest co najwyżej u karyn robiących tam cycki, Turkowski paprochu przestań mi młodzieńca prześladować
 8. + Możesz jeszcze spróbować w Vatanmed w Warszawie, nie dawno otworzyli klinikę, niby jest Turecki doktor z tego co wiem od konsultantki, do końca Marca promocja 11 000 zł do 6000 graftów. Nie byłem, nie widziałem, ale z pewnością coś by z tego było.
 9. No co mam Ci powiedzieć byku, czemu nie sprawdzacie / analizujecie chociaż przez tydzień nie mówie o miesiącu, że u Polaków się nie robi. Jedynie Przybylski trzyma jakiś tam poziom bo uczył się za granicą i doucza. Mam pocieszenie i nie pocieszenie: 1) Nie pocieszenie: 2000 graftów poszlo w dupę 2) Pewnie da radę wyciągnąć jeszcze z 3000 i popraw to w Turcji ew. u Przybylskiego jak nie chce Ci się za granicę. 24 000 zł to kupa szmalu, wiem, że możesz nie mieć tak od ręki, póki co próbuj mikrowłókna w sprayu, nie będziesz miał takiego doła.
 10. Miej pretensje tylko do siebie, chodzicie do polskich paprochów a później płacz i zgrzytanie zębów
 11. Z tego co się dowiedziałem od konsultantki, do końca Marca jest promocja 11 000 zł, zabieg do 6000 graftów, personel rzekomo i "doktor" jest Turecki. Nie wiem, nie bylem tam, ale dobrze by było, żeby Turki trochę zaatakowały polski rynek, szybko dupsko pęknie takim parchom jak Turowski, Turkowski itd.
 12. Trzyma się wróbelku zajebioza, pozdro byczq
 13. Z jaką wielką dumą, tak czytam ten początek, myśle kurwa co te BHR zrobiło, zjeżdżam na sam dół a tu lipa w choj. XD
 14. Dobry masz stan jak na te lata, możesz dorzucić finasteryd. Ale w przyszłości nawet jakby się co posypało, zostanie przeszczep włosów, włosy widać masz jakościowo dobrę, to masz z górki.
 15. Bo to nie kwestia jakiejś choroby skóry głowy prawdopodobnie, tylko tego, że od lat napierdalasz te wcierki sprowadzane z Kongo od dilera murzyna z ulicy. Powodzenia na poprawce byku i rozważ ograniczenie tych minoxów i wcierek z Kongo (CB itp) i skup się może na finasterydzie/dutasterydzie oralnie samym. Antuś sam kiedyś wspominał podczas rozmowy naszej, że kiedyś od wcierek odrywał płaty z głowy razem z włosami, także zaczerwienienie przesuszenie wcierkowe też nie jest na pewno korzystne dla skóry głowy i oczywiście włosów.
 16. Andrzej to polak rodak czego się spodziewaliście bonów -50 % na zabieg przez forum XD
 17. Macie szczęście, że autor tematu nie napisał do Osteomedu w Krakowie byłoby po 300 na zakole
 18. Podejrzewam, że do tej pory Andrzej zabezpieczył już swoją przyszłość wystarczająco, dopóki nie powstanie solidna konkurencja w Polsce to ludzie dalej będą robić tylko u Andrzeja, fakt faktem większość przez to forum. Andrzej robi weekendami licząc średnio 2000-3000 graftów przez 2 dni x 48 weekendów masz 960 tyś zł w rok.
 19. Hahah to jest dobre, tak samo czasami myślę, tutaj Ci piszą poczekaj kilka lat zobaczysz jak się stan na głowie będzie rozwijał a w sercu poloka "Żeby stracił te kilka lat młodości które ja straciłem przez mieszki skuuuuuuuhwysyn"
 20. Dobrze młody jest dobrze kurła, teraz jak zrobisz zabiega to już chuj norłódom żyła doodbytnicza pęknie z zazdrości. 3maj się tam powodzenia w życiu, z dala od polaków, elo mordo pozdro
 21. ale czystojny sie zrobiłeś, warto było wydać ojro
 22. Dobra jakość włosa, fajny donor, kolega wyżej dobrze napisał, nic dodawać nie trzeeba.
 23. Antek jeleniu zostaw chłopaka i idź coś zrób ze swoim warsztatem, tyle czasu mnie tu nie było a mnie wzywają że Antek ma problemy psychiczne po lekach to trzeba reagować rób juszejpa w Kalifornii za 120 koła dolarów i nie zawracaj ludziom dupy, bo każdy tu na ciebie sra autorytetem jesteś dla kilku lekomanow co najwyżej co na lekach chcą przeczekać do 60ki na HT
×
×
 • Dodaj nową pozycję...