free web hit counter Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 19.09.2023 uwzględniając wszystkie działy

 1. 3 punkty
  „Przed wyborem dr. Prandeckiego, przeprowadziłem konsultacje online z doktorami: Juliuszem Prandeckim, Turkowskim, Osteomedem w Krakowie, Marasem, Freitasem, HLC i Pekinerem. Zawęziłem wybór między Prandeckim a Turkowskim, ale ostatecznie wybrałem dr. Prandeckiego ze względu na jego reputację, przypadki podobne do moich ze znakomitymi rezultatami oraz fakt, że nieco ponad rok temu udało mi się odbyć z nim osobistą konsultację w Atenach.” No BHR tutaj fajny rezultat.
 2. 1 punkt
  Jedni mówią, że DHI bo będzie bez szkody dla istniejących mieszków włosowych, a że niby FUE może uszkodzić. Poza tym DHI jest nowocześniejsze i jest większa przeżywalność, bo w przypadku FUE to duże znaczenie ma otwieranie kanałów i jeżeli będzie źle zrobione to lipa... Jedynie, że duży obszar do pokrycia do FUE, ale w sumie jak mam w granicach 4000 graftów to z tego co wiem są w stanie ogarnąć to w DHI
 3. 1 punkt
  @chcialbymwlosy Współczuję, ale niestety chyba już nie masz innego wyboru, niż próbować to naprawić u jakiegoś prawdziwie renomowanego specjalisty jak np. Bisanga i po prostu liczyć na poprawę efektu. Dodatkowo, co jest akurat frustrujące, to to, że pewnie umowa jest skonstruowana tak, że kompletnie dyskwalifikuje od sensownego wejścia na drogę sądową, bo z tego co widzę w wątku, to chyba inaczej się nie da. Można spróbować, jeśli masz do tego nerwy. Zaktualizuję niedługo swój wątek i choć ja akurat nie mam na co narzekać po roku od przeszczepu u Przybylskiego, to uważam, że lekarze muszą brać pierdoloną odpowiedzialność za to, co robią a nie zasłaniać się umowami, które spisali z pacjentami. Samo przepraszam, albo pomyliłem się brzmiałoby lepiej niż taki rezultat jest OK, o co Panu w ogóle chodzi? A jeśli z wypowiadaniem takich słów są problemy, polecam terapię poznawczo-behawioralną.
 4. 1 punkt
 5. 1 punkt
  Czytaj posty. To samo badanie opisywałem wcześniej. Co do drugiego badania to jest to opinia kliniki a wiec stronnicze. W tym pierwszym badaniu zauwazono spadek gestosci 55%(umiarkowany) + 8%(duzy) = 63% Na tym forum przewinęlo się juz bardzo duzo relacji od których upłyneło grubo 5lat. Ludzie po rozwiązaniu problemu nie logują sie tu już raczej. Jesli mieliby spadek gestości byłby tu wysyp takich tematów.
 6. 1 punkt
  Odnośnie zabiegów naprawczych i jak ważne jest zarządzanie donorem to Bisanga wspominał mi na konsultacji, że każda ekstrakcja która jest zrobiona obok siebie (bez przerwy) jest błędem w sztuce i prowadzi do ograniczenia przepływu krwi do sąsiadujących z ekstracją włosów co może powodować ich miniaturyzację. Czyli nie dość, że mamy łyse placki i linie które wyglądają źle wizualnie to jeszcze osłabione są wtedy włosy dookoła. Tutaj ekstrakcje na moim przykładzie, czyli mamy szereg ekstrakcji prowadzących do wizualnych "dziur" które kontrastują z nietkniętymi obszarami sąsiadującymi: Porównując to z wzorcem ekstrakcji od Bisangi (https://www.hairrestorationnetwork.com/topic/63190-2413-with-dr-bisanga-bhr/): Ostatecznie efekt jest taki, że pacjent ze zdjęcia powyżej może robić nawet fade: Natomiast w moim przypadku fade a nawet krótkie włosy nie wchodzą w grę: Ponadto kolejne zabiegi są również utrudnione ponieważ bardzo selektywnie trzeba wybierać obszary do ekstrakcji i uważać żeby nie pogłębić kontrastu obszarów z ekstrakcjami i bez.
 7. 1 punkt
 8. 1 punkt
  Tak robiłem naklowanie dermapenem dlatego jest zaczerwieniona.
 9. 1 punkt
  25 tysięcy polskich złotych za coś takiego...dziwny jest ten świat
 10. 1 punkt
  Masz w Belgii Bisangę i Mwambę. Ale w ogóle nie jest powiedziane, że będziesz zakwalifikowany jako kandydat do BHT. Mnie np. Bisanga powiedział, że moja broda to średnio nadaje się do przeszczepu. Chodziło o to, że zbytnio się różni od natywnych włosów. Generalnie nie jestem zwolennikiem BHT, bo to nie to samo co prawdziwe włosy. Ale najsłabszym punktem w Twoim planie jest to, że nie leczysz łysienia i nawet po przeszczepie 6000+ Twoja walka z łysieniem może się okazać walką z wiatrakami.
 11. 1 punkt
  Przede wszystkim koniecznie rozpocząć kuracje farmakologiczną jeżeli jeszcze żadnej nie stosujesz. Przy tzw. łysieniu rozproszonym jakie występuje w Twoim przypadku, samą kuracją można uzyskać sporą poprawę. Jak wyślesz mi zdjęcia mailem, chętnie wycenie zabieg u naszych doktorów.
 12. 1 punkt
  1. Nie 2. Bo jeszcze muszę zrobić drugi przeszczep i nie skończyłem swojej podróży. 3. Utrzymują się odkąd właśnie zacząłem stosować finasteryd i minoxa. A było to gdzieś rok przed przeszczepem. Teraz jest prawie półtora roku po przeszczepie. 4. Jak się ogolisz maszynką na 0 to oczywiście, że będzie widać. Ja natomiast tego nie robię, więc nie widzę blizn. 5. To zależy od kliniki. Jak jest to zrobione prawidłowo, to nawet obcięte na krótko wyglądają ok. Wtedy blizny widać jak się przyjrzysz, ale jest to zrobione jednolicie: Microneedling for Donor Area? Is this even possible? - YouTube A jak pójdziesz do beznadziejnej kliniki, to w skrajnych przypadkach będzie to wyglądać tak : 6, DHI to jest ogólnie chwyt marketingowy. Nie daje żadnej przewagi nad innymi sposobami implantacji. Ciężko odpowiedzieć na drugą część pytania, bo nie wiem jak długie masz włosy. Zazwyczaj najlepiej ogolić, bo wtedy jesteś na łyso, ale wszystko równo zaczyna rosnąć.
 13. 1 punkt
 14. 1 punkt
  Ja zdecydowałem się na zabieg w aestepool ze względu na profesjonalne podejście do klienta oraz większość bardzo fajnych efektów i relacji na tym forum. Lecę w październiku zdam relację
 15. 1 punkt
  Z BHR masz dużo niezależnych relacji na HRN i trochę tutaj. Z mojego doświadczenia polecam. Co prawda miałem trochę inny zabieg niż planujesz i dopiero będę miał pełny zabieg odtworzenia linii więc ciężko powiedzieć jak będzie wyglądał odrost ale doświadczenie na pewno na +. Już wyglądam dużo lepiej po zabiegu usunięcia graftów. Co do Turcji to jeśli chodzi o top ludzie na HRN i reddicie polecają najczęściej Pekinera (minusy to długi czas oczekiwania i długi czas odpowiedzi, najczęściej robi tylko ubytki mniejsze niż NW4), Dr Bicer ( mi się akurat jej rezultaty średnio podobają, ale można przejrzeć bo jest ich sporo), Dr Gur i Turan jako bardziej budżetowe opcje. Dr Kesser (tutaj wg mnie nie ma za dużo relacji, ale podobno jest dobry, polecam zrobić własny research). Ostatecznie HLC, ale tam nie masz pojęcia kto cie operuje do dnia operacji - niezła klinika ale trzeba to rozważyć. Zaznaczam tylko, że nie są to moje personalne doświadczenia a opinia na podstawie relacji które widziałem. Są jeszcze opcje budżetowe które oferują cenę za cały zabieg a nie za graft jak wymienieni powyżej. Są tam lepsze i gorsze wybory, ale unikał bym większości budżetowych klinik które przewijają się na grupach na fb i innych dziwnych miejscach.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...