free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już stosuj Ru pond 4 miesiące i włosy jeszcze nigdy mi tak nie wypadały. Mam wrażenie, że mógłbym wszystkie sobie wyrwać bez większego wysiłku. Łysienie strasznie mocno idzie do przodu od jakiś 6 miesięcy. A najgorsze jest to, że wypadają mi nie włosy zminiaturyzowane, ale wszystkie z obszaru nw7. Myślę, że kończe powoli swoją walkę Choć jeszcze dobije kuracją do powiedzmy wiosny/lata, żeby mieć święty spokój.

 

Może macie jeszcze jakieś porady, uwagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Z tego co zrozumiałem to pisałeś, że stosujesz 1,2 ml na obszar NW7. Raz dziennie.

 

Jeśli przyjąć, że RU ma siłę ok flutamidu, to nie jest tak dużo.

 

Przy agresywnym łysieniu (a skoro łysiejesz na NW7 to takie pewnie masz), gdy włosy już zaczęły mocno lecieć, wg mnie powinieneś stosować 2x dziennie i większą ilość. Albo też np dodać fin/dut + SABA.

 

PS.

Swoją drogą to znam też przypadek z Polskiego forum gościa, gdzie Proscar + Loxon zaczęły działać dopiero po 6 miesiącach. Zapamiętałem go, bo gość bardzo dramatyzował co najmniej do 4 miesiąca, że włosy ciągle lecą i był załamany, pisał, że ma już dość.

Ale po 6 miesiącach włosów zaczęło przybywać, co potwierdził zdjęciami, żeby pokazać innym, że jednak udało się i chciał podzielić się tą informacją.

Generalnie uważa się, że antyandrogeny w tym także fin/dut, powinny dać efekty w ciągu max 6-12 miesięcy, przynajmniej w zakresie powstrzymania łysienia.

Jeśli w ciągu roku nie ma żadnych efektów działania (łysienie postępuje w dotychczasowym tempie), jest mało prawdopodobne, że wogóle one nastąpią (choć nie jest to niemożliwe). Takie stanowisko zajął też producent Propecii, firma Merck.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawa wygląda,jak ktoś się załóżmy spoci ? Czy powłoka,którą RU tworzy po wyschnięciu zostaje naruszona i przestaje działać? czasami mi się zdarza jak chyba każdemu jak jest ciepło zwłaszcza teraz,jeszcze czapka na głowie,do tego jeszcze jak ktoś uprawia sport to wgl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

systematycznie używam RU półtorej miesiąca i czy to normalne że stan na głowie się pogorszył właśnie przez to? pokładałem w tym wielką nadzieję na zatrzymanie wypadania włosów a zamiast tego mógł zadziałać odwrotnie? czy jest to tylko chwilowe wzmożone wypadanie włosów czy po prostu jestem osobą na którą RU nie działa?

zamierzam w najbliższym czasie dorzucić Saba gel z beta do tego ale jak już to nie pomoże to już chyba nic...

 

jak to u Was było z tym RU?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogło się pogorszyć przez ru, na forum były też takie osoby. Na mnie nie działa, inni obserwują mniejsze wypadanie włosów, na każdego działa ( lub nie działa) inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem tematu, więc zapytam tutaj, czy Ru w KB jest aby na pewno bezpieczne ? Na zachodnich forach ludzie płaczą, że nawet w KB mają skutki uboczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie znalazłem tematu, więc zapytam tutaj, czy Ru w KB jest aby na pewno bezpieczne ? Na zachodnich forach ludzie płaczą, że nawet w KB mają skutki uboczne.

Link(i)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po przerwaniu kuracji RU na jakiś czas jest tak samo jak z minoxem czyli następuje wzmożone wypadanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem, że to zdjęcie zioma przez prawie cały film, jednak nawet na yt bardzo jest mało filmików z efektami RU


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zawsze jest jeszcze kilka opcji: finasteryd, dutasteryd, flutamid albo odkupić lub kupić samemu drożej.

 

Flutamid działa na tej samej zasadzie, tyle, że z ubokami niestety.

 

Wysłane z mojego LG-E986 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chętny dorzucić się do zamówienia, ale zamawiać musi ktoś inny. Chociażby dlatego że nie mam tutaj żadnej reputacji i nikt nie wyśle mi kasy.


CB 2% 1ml ED + stemox

Dut E7D

Nizoral E4D

Biotyna 5mg/d

Magnez 400mg/d

MSM 5g/d

wit C 10g/d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dziale ogólnym zostało utworzone nowe zamówienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie RU czytałem, że okres ważności proszku jest bardzo krótki i trzeba go trzymać w lodowce. Czy jest możliwość zrobienia 50 ml na miesiąc żeby nie straciło to ważności? Czy codziennie trzeba robić nową porcję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można co miesiąc. Ale większość robi co dwa tygodnie wcierki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...