free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

RU58841 w postaci sproszkowanej, nie jest traktowany jako gotowy produkt tylko półprodukt, co w przypadku zamówienie na użytek własny nie jest problemem. Niczego nie omijamy, towar jest zatrzymywany, zawartość jest sprawdzana i przesyłana dalej.

 

Żadna firma nie może tego produkować w celach sprzedaży na światową skalę gdyż, musiałaby mieć patent, który należy do firmy której większościowym udziałowcem o ile się nie mylę jest merck (oczywiście nie bezpośrednim).

 

Co do gotowej już mieszanki jest inaczej, gdyz wtedy w przypadku kontroli, będzie to potraktowane jako gotowy lek. Myślę że w takim przypadku czy zostanie przepuszczone zależy jedynie od dobrej woli celnika. Jak trafisz na wiecznie szukających dziury w całym (o co nie trudno) to mogą się zachować różnie. Jeśli byś zamawiał to zdaj relację jak przebiegła cała procedura.

 

pzdr

 

Jak zwykle jesteś pomocny ziom,

 

pytanie mam jeszcze odnośnie tego kto to właściwie wytwarza - cóż to jest za laboratorium? i jeśli nie ma na to patentu to jak to możliwe że sprzedaje też RU w gotowych wcierkach?

 

nie rozumiem też tego czemu merck nie wykorzysta tego leku komercyjnie... to jest w zasadzie najciekawsza sprawa. Może RU nie jest na tyle skuteczne co myślimy że jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnóstwo laboratoriów w Chinach, India itp. może wytwarzać go bez problemu, tam nie ma takich regulacji jak w nas. Poza tym towary eksportowe są tam szczególnie ulgowo traktowane, np nie płacą podatków od nich (chodzi mi głowie o dochodowy gdyż w takim przypadku nie jest to sprawdzane).

 

Problem z importem tego środka jest taki, że gdy trafimy na kogoś nieuczciwego to nie dostaniemy naszych pieniędzy spowrotem. Kane jest pośrednikiem ale sprawdzonym, poza tym ma swoje laboratorium, w którym dokładnie sprawdzają każdy produkt eksportowany (co jest rzadkością).

 

W Polsce też moglibyśmy to dostać, z tym że w przeciwieństwie do rynków Azjatyckich cena byłaby dużo wyższa, prowadziłem długo rozmowy z laboratorium Polskim, ale cena byłaby za wysoko, choć przyznaję ze miałem nadzieję (w zasadzie trudno się dziwić gdy na dalekim wschodzie produkują jednorazowo nawet w setkach kilogramów...).

 

Co do wykorzystania komercyjnego, póki jest popyt na finasteryd, który w produkcji jest dużo tańszy wątpię żeby cokolwiek weszło w najbliższych latach. Nawet jeśli byłby to magiczny lek to okres wprowadzenia na rynek liczony jest w kilku/kilkunastu latach (testy, procedury, lobby itp.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to nasze grupowe zamówienie jest konkretnie z którego laboratorium?

czyli Kane każdorazowa sprawdza nasz towar tak?

gdzie mieści się to laboratorium sprawdzające od Kane?

 

strasznie to wszystko skomplikowane.

 

Nie ma nadziei na wznowienie rozmów w polskim sprawdzonym laboratorium? jak się zapewni że miesięcznie będzie duże zamówienie z naszego forum to może by się coś urodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem za tym , aby kombinować z polskim labem . Będzie drożej niż w Chinach , ale pozbywamy się problemów na granicy i nie trzeba czekać po 2 miesiące na przesyłkę z towarem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-z Polskim lab cena jest 2-3 krotnie wyższa. Kompletnie się nie opłaca, musielibyśmy kupować po 10-20kg żeby się w ogóle zbliżyć do cen z dalekiego wschodu, a do tego trzeba by doliczyć VAT naliczane przez laboratorium, gdzie byłoby produkowane. W Chinach na produkty eksportowe nie mają doliczanego podatku jak to wcześniej pisałem

 

-Kane'a ma własne lab w którym sprawdzają każdorazową partię jaką otrzymują

 

-Kane'a jest pośrednikiem, nie mam pojęcia gdzie jest lab, z którego kupuje i wątpię żeby komukolwiek to powiedział, gdyż w końcu jest to jego źródłem dochodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jest dobrze jak jest i na pewno jest to porzadne RU, ktore dziala... Cena konkretna , jedyna wada to przesylka , ktora z wiadomych przyczyn moze i trwac z 2-3 miesiace... Ru moze przetrwac i 2 lata takze proponuje kazdemu 3-4 miesiace przed konczaca sie partia zaczac sie interesowac kolejna przesylka. W ten sposob bedziecie w miare pewni, ze skonczy wam sie to i przyjdzie kolejna, przynajmniej ja w ten sposob robie, na razie mnie to nie zawiodlo, czasami jestem na styku:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdego stać na to , aby wpłacać kasę za kolejną porcję RU 4 miesiące przed skończeniem obecnie stosowanej porcji .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie każdego stać na to , aby wpłacać kasę za kolejną porcję RU 4 miesiące przed skończeniem obecnie stosowanej porcji .

 

To prawda, jednak Ci którzy mają taką możliwość powinni z tej rady skorzystać. Co do reszty, to sama organizacja trwa zawsze kilka tygodni więc zawsze można napisać w takim przypadku do mnie na PW, może uda mi się coś pomóc, np. odwlec wpłatę nawet do czasu zanim przyjdzie RU do Polski, przetrzymam wtedy porcję dopóki nie dostanę zwrotu pieniędzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytanka:

 

1. RU ma opinie środka bez skutków ubocznych ze względu na to że nie przenika systemowo. Dużo jest jednak osób skarżących się na skutki uboczne (niekoniecznie tutaj, ale np. na zagranicznych forach). Wynika z tego, że absorpcja systemowa jednak się zdarza. Czy RU systemowo nie jest groźniejszym środkiem niż finasteryd?

 

2. Czy RU hamuje wpływ androgenów na łojotok i trądzik na skórze głowy, tak jak finasteryd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że kupujesz 10 gram ru i KB solution i mieszasz sam - masz to samo za połowę ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. RU ma opinie środka bez skutków ubocznych ze względu na to że nie przenika systemowo. Dużo jest jednak osób skarżących się na skutki uboczne (niekoniecznie tutaj, ale np. na zagranicznych forach). Wynika z tego, że absorpcja systemowa jednak się zdarza. Czy RU systemowo nie jest groźniejszym środkiem niż finasteryd?

 

Stosuje i czuje s.u. jesli dawka jest >0.5ml. i to dość szybko po nałożeniu (20 min. wystarczy). Być może rozwiązaniem w tym przypadku byłoby stosowanie małych dawek częsciej (np 2x dz).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. RU ma opinie środka bez skutków ubocznych ze względu na to że nie przenika systemowo. Dużo jest jednak osób skarżących się na skutki uboczne (niekoniecznie tutaj, ale np. na zagranicznych forach). Wynika z tego, że absorpcja systemowa jednak się zdarza. Czy RU systemowo nie jest groźniejszym środkiem niż finasteryd?

 

Stosuje i czuje s.u. jesli dawka jest >0.5ml. i to dość szybko po nałożeniu (20 min. wystarczy). Być może rozwiązaniem w tym przypadku byłoby stosowanie małych dawek częsciej (np 2x dz).

A co to za skutki uboczne u ciebie występują. ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jakich proporcjach najlepiej mieszać RU z KB ? Jak rozrobie powiedzmy 0,5g, bo chce lać na same zakola to na ile mi taki roztwor starczy i ile on moze stac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w jakich proporcjach najlepiej mieszać RU z KB ? Jak rozrobie powiedzmy 0,5g, bo chce lać na same zakola to na ile mi taki roztwor starczy i ile on moze stac ?

 

Proporcje zawsze takie same 95:5.

 

Na zakola powinno wystarczyć 1ml ED. Stać może 1-2 miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, gdzie mogę w tej chwili kupić ru?

 

-- 12 lis 2014, 17:16 --

 

Witam, gdzie mogę w tej chwili kupić ru?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

manacha, aktualnie jets realizowane zamówienie. Poczytaj w tym temacie lub odkup od któregoś z uzytkowników jak już dojdzie.


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania. I czy ktoś z was godzi siłownie z RU, jak to u was wygląda. A jeszcze co do RU jaki jest jej termin ważności?? Rok czy dwa lata??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

2 lata w zamrażarce, pół roku poza nią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co to za problem ? O 8.00 na siłkę , o 9.30 mycie głowy i nakładanie RU . Proste .

 

 

Też jakieś wyście, ale trzeba też wziąć pod uwagę, że ktoś pracuje, ma zajęcia itp od rana. Więc ciężko z tym. Albo może faktycznie używać na noc(tylko podobno nakładanie nocą, zwiększa absorpcje systemową, zgadza się??), lub nakładać np o godzinie 7, a na siłownie iść o godzinie 20. Co daje już 11h działania środka. ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie co dzień masz zajęcia od rana i nie musisz chodzić codziennie na siłkę ( to jest nawet nie wskazane ) , więc wszystko da się zorganizować . Tylko trzeba chcieć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...