free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

przy łysieniu nie wypada włosów więcej niż normalnie, tylko nie odrastają one tak jak powinny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem ze nie ma co przejmowac sie iloscia wypadajacych wlosow jesli stan ogolny jest stabilny, ale to moze sie zmienic, bo te wypadajace jak i na glowie sa w gorszej kondycji od ok tygodnia (tj. sporo ciensze), a co za tym idzie jak tak dalej pojdzie to 3-4 tygodnie i zacznie przeswitac (jeszcze za wczesnie na przypisywanie tego RU, mimo ze bylo to po rozpoczeciu nowej parti). Trzeba bedzie obserwowac. A ty arczi jaka partie ostatnio dostales puder czy krysztalki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie nie zrwóciłem uwagi a zamawiałem ostatnio chyba pod koniec listopada lub początek grudnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mogles miec starsza partie, czyli ta w formie krysztalkow( choc nie wiem do konca jak u zioma z rotacja), analiza ( z partii ktora otrzymalem, nie wiem jak inni koledzy co tez dostali puder) byla robiona 24.01.2019. Rozumiem, ze u ciebie arczi nie ma pogorszenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie cały czas idą odrosty i jednoczesnie duzo dosc leci raz wiecej raz mniej, nie zwracam uwagi mam stabilizacje i stopniowy odrost i nie patrze na ilosc wlosow lecących przy myciu czy nakladaniu ru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, rozumiem.

Dobrze by bylo jakby jeszcze koledzy co brali ostatnio nowa porcje RU dali info czy zauwazyli jakas roznice w skutecznosci dzialania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biały osad zależy w szczególności od sposobu nakładania RU, ja po 3 latach stosowanie, wgl nie mam białego osadu, bo jestem w stanie nakładać tak cienką warstwę. Jak nawale "grubo" to będzie biało. Sam proszek może wam się delikatnie "zbrylać" ze względu że dostaje się do niego wilgoć jak przygotowujecie roztwór. Dlatego jak masz np. 10g to lepiej sobie podzielić, wtedy nie wyjmujesz całości z zamrażarki i nie otwierasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym nakładasz Ru i w jaki sposób że minmalizujesz biały osad ? Ja używam lakieru do wlosow i czasem ten osad troche sie uwidacznia nie jest mocno widoczny ale lekko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to wogóle się wydaje że teraz na wiosnę to linienie jakieś się zaczyna bo też lecą coś mocniej po RU. Szkoda że nie pamiętam jak było rok temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie -leci sporo włosów. Z drugiej strony coś tam się zagęszcza, więc sam nie wiem.

Fakt, że miesiąc przerwy najbardziej odbił się na zakolach, poleciały małe włoski, które wyrosły w czasie kuracji przed przerwą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie rozpuściłem nową partie RU. Nałożyłem strzykawką "grubo" mieszankę na skóre głowy i w ogóle nie było białego osadu po wyschnięciu. Napisze do skepu edt moze mi odpowiedzą czy teraz zmienił sie proces produkcji czy jak hmm? chyba ze robią nas w balona i wysyłają cos innego xd


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inny rozpuszczalnik przy procesie oczyszczania oraz dodatkowo mielenie i przepuszczanie przez bardzo małe sito. Miało to wpłynąć pozytywnie na sam odczynnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzcie proszę w sklepie możliwość odbioru paczki w punkcie na poczcie np. to bardzo ułatwi nam życie. Pozdrawiam panie Ziom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biorac RU mozna odstawic bloker wewnetrzny? czy jednak lepiej tylko zmniejszyc dawke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. Rozpuszczam Ru w mimoxie od loxona. Ostatnio obczaiłem minoxa o nazwie Alocutan Forte, o dwukrotnie niższej cenie, ale jeszcze nie testowałem. Ktoś coś o nim słyszał, stosował? Nadaje się czy raczej kiepska jakość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czym nakładasz Ru i w jaki sposób że minmalizujesz biały osad ? Ja używam lakieru do wlosow i czasem ten osad troche sie uwidacznia nie jest mocno widoczny ale lekko

 

Podbijam, bo kijowo to wygląda, jak łupież.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy po kilku godzinach od nałożenia RU można umyć głowę bez utraty działania blokera? Stosuję RU wraz z Minoxem który powoduje że moje włosy stają się bardzo suche i pozbawione blasku, jak siano. Macie na to jakąś radę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz sam minox powoduje ze wlosy po nalozeniu sa w osadzie, tez chcialbym cos z tym zdzialac ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie po dwóch latach stosowania zaczęły się u mnie pojawiać skutki uboczne w postaci obniżonego libido, bólu głowy bezpośrednio po aplikacji

oraz brain fog. Czy istnieją jakieś sposoby na radzenie sobie z tymi przypadłościami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie po dwóch latach stosowania zaczęły się u mnie pojawiać skutki uboczne w postaci obniżonego libido, bólu głowy bezpośrednio po aplikacji

oraz brain fog. Czy istnieją jakieś sposoby na radzenie sobie z tymi przypadłościami?

 

 

Myślę że nie, organizm mówi dość. Wiadomo że RU/CB nie są bez wpływu na organizm. U mnie po czasie nawet bardzo małe dawki/mniejsze stężenia powodowały skutki uboczne. A o dziwo CB jeszcze większe. Ale może to przez to że właśnie RU zmniejszyło tolerancje na takie środki, jak i brak pojazdu do CB.

 

Wracając do RU, to jeżeli na KBsol są uboki, to raczej nie ma się co łudzić by jakiś inny łatwo dostępny pojazd je zniwelował. Można ewentualnie bawić sie w zmniejszanie steżenie itp. Ale myślę ze jest to gra na zwłokę jak i skuteczność się zmniejszy. Spróbować zawsze możesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć zakupilem Ru i kb sol z polskiej strony która linkowaliscie, czytam wątek ale nie mogę się dopatrzyć jak mam to zmieszac, chcę osiągnąć stężenie 5℅ i dziennie 1 ml, czy mogę rozrobić na raz całe 5g Ru czy podzielić to na porcje, nie wiem ile dac tego kb sol a także czy do zmieszania mam dołożyć alkohol ? I jaki ? Wiem ze pewnie bym to wyczytal ale niestety nie mam czasu zbytnio a jutro rano wyjeżdżam, a chciałem to ogarnąć, z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...