free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@dandinho, skoro takie coś jest dla Ciebie udręką, to równie dobrze możesz ogolić łeb i zapomnieć o łysieniu.

 

A aplikowanie pipetą punkt po punkcie, fragment jakiegoś danego obszaru po fragmencie, to sama przyjemność, - skoro już o tym mowa.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak kto woli, myslalem ze uzywacie takiego pojemniak z rozpylaczem jak po loxonie, na zero nie musze sie golic bo cale szczescie fin na mnie dobrze dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy używają spray'u, a niektórzy pipety, w zależności od potrzeb (na ''glacę'' czy prawie ''glacę'' lepiej i wygodniej używać rozpylacza, przy dłuższych włosach pipety - logiczne), nie widzę tu nic dziwnego ani nadzwyczajnego, no ale pojęcie udręki i lenistwa też jest prawda pojęciem względnym i słabo zdefiniowanym, oraz zależnym od indywidualnego przypadku....


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro już zacząłem to nie mam zamiaru przestawać przynajmniej przez rok czasu. Jeżeli okaże się że RU na mnie działa to będę używał go dalej, proste. Aż nie powstanie jakaś skuteczna terapia. Plusem dla mnie jest to że pomimo tego że już go używam ponad miesiąc, nie zauważyłem absolutnie żadnych skutków ubocznych a nakładam go dwa razy dziennie po 1,5ml w stężeniu ponad 3% z czego 2 razy w tygodniu robię to dermarollerem więc środek przenika bardziej. I nie zaobserwowałem póki co żadnych uboków. W zeszłym tygodniu po raz kolejny robiłem EKG ponieważ stosuję również minox więc wolę kontrolować serce i wyszło wszystko super także pozostaje się tylko cieszyć. Jak jeszcze proces łysienia się zatrzyma i będzie jakaś poprawa to w ogóle będzie dla mnie idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś może ginekomastie od RU? Po miesiącu stosowania mam objawy tak jakby na to wskazujące. Fakt, że jestem predysponowany bo podobnie miałem jak brałem fina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie jeśli od 15 stycznia koło jestem na ru z minoxem, przestałem brac od tamtego czasu fin(dwa lata jechalem na nim) , i wypada tyle ile wypadalo naturalnym cyklem nie widze wzmożonego przerzedzenia czy ilosci wlosw większej niż było do pory brania fina , i widzę odrosty dość dużo nawet mogę uznać iż RU działa na mnie dobrze i spełnia swoją role ? Włosy gęstnieją i co dwa tygodnie od tamtego czasu obserwuje najpierw te vellusy a potem sie zmienaja w czarne i idą w góre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sumie jeśli od 15 stycznia koło jestem na ru z minoxem, przestałem brac od tamtego czasu fin(dwa lata jechalem na nim) , i wypada tyle ile wypadalo naturalnym cyklem nie widze wzmożonego przerzedzenia czy ilosci wlosw większej niż było do pory brania fina , i widzę odrosty dość dużo nawet mogę uznać iż RU działa na mnie dobrze i spełnia swoją role ? Włosy gęstnieją i co dwa tygodnie od tamtego czasu obserwuje najpierw te vellusy a potem sie zmienaja w czarne i idą w góre

 

U mnie podobnie, co prawda używam dopiero od półtora miesiąca ale jak oglądam skórę głowy pod kamerką to widzę coraz więcej krótkich włosków i na głowie też widzę że prześwity są jednak mniejsze więc myślę że RU dzieła fajnie i robi robote. Czekam na dalsze efekty bo już widzę że będą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dizel uzywasz tez minoxa ? czy samo ru w kb ?

 

Tak, Ru rozpuszczam w minoxie 5%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba o potwierdzenie - koncentrat KB przechowywany w temperaturze pokojowej zachowuje właściwości ok 6 miesięcy?

 

Kb rozrobione ze spirytusem może stać w temperaturze pokojowej dłużej - jak długo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wyciągne z zamrażarki Ru na jakies 3 i pół godziny, zeby je sobie przewiesc w inne miejsce zamieszkania nic się nie stanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
jak wyciągne z zamrażarki Ru na jakies 3 i pół godziny, zeby je sobie przewiesc w inne miejsce zamieszkania nic się nie stanie ?
Zwykle na opakowaniach pisze: "po rozmrożeniu produkt nie nadaje się do ponownego zamrożenia"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to cały czas jest sypkie nawet w zamrażarce, więc chyba jak się wyciagnie na te dwie trzy godziny i da znowu to chyba nie stracy własciwosci ? czy jednak do smietnika ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic sie nie stanie Lion jaja sobie robi. Pytanie setny raz takie samo stad taka sarkastyczna odpowiedz.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wysłałeś deklarację? Ja mówiąc szczerze nigdy nie czekałem długo. Zawsze wysyłają następnego dnia po zamówieniu. Najdłużej czekałem chyba 5 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysłałem, temat do zamknięcia(przysłali mi ) następnym razem biore przesyłke priorytet xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie? Zamowilem z strony anageninc gotowa wcierke 5% RU w KB Sol. Zamowilem 2 butelki po 50ml. Czy podczas transportu ktory trwal 3 tygodnie nie stracil on swoich wlasciwosci? Z tego co czytalem powinien byc w lodowce ? Tak go przechowywac gdy juz dojdzie ? Z gory dziekuje za odpowiedz I przepraszam ale nie moglem znalezc tej informacji tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

RU ze sklepu Kane ( to złączone z Kb solution ) jest gotowe do użytku ?

chodzi mi o buteleczke 50 ml. Moge bezpośrednio nakłądać je na głowe ? czy musze się bawić w chemika

Dziękuje z góry za odpowiedż

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma RU do Alpicort E ?

RU jest blokerem a czy czy Alpicort też ? Czy ktoś posiada doświadczenie używania tych dwóch . Który z nich jest lepszy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie robienia wcierki w KB i alko.

Lepiej robić każdego tygodnia nową czy też zrobć jena na cały miesiąc? Mowa o stężeniu 5% i aplikowaniu 2ml dziennie

Słyszałem ze niby traci właściwości wiec pytam z ciekawosci.

 

I jak chce zrobić 16ml 5% RU na tydzień to wtedy:

16*0,05 = 0,8g RU

16*0,7 (96% spir) = 11,2ml

16*0,3 (KB) = 4,8ml

Mieszam 0,8g w 11,2ml alko i dolewam 4,8ml KB, tak?


- fin 1mg (Nezyr) - ED / po 14 miesiącach (Avodart) 0,5mg E3D

- RU 5% w KB - 3,5ml ED

- cynk, biotyna + MSM - ED

- Zoxin-Med - 2x w tygodniu / Bambino ED / Selsun Blue 2x w tyg.

- Saba gel z hydro - E3D

- dermaroller 1,5mm - 520ig 2xtyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...