free web hit counter Skocz do zawartości
AngelOnTheEarth

Dopóki jest o co, trzeba walczyć

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie na nowym forum. Chciałbym właśnie tutaj kontynuować moją walkę z łysieniem i opisywać wszystkie plusy i minusy moich kuracji.

Mój poprzedni wątek znajdziecie tutaj http://lysienie.info/forum/viewtopic.php?t=5728

W skrócie-łysieje od około 16-17 roku życia. Będąc w tak młodym wieku nie zdołałem tego zauważyć i nie przejmowałem się do momentu, w którym miałem już nw 2 a było to około 19-20 roku.

Przez rok czasu nie wiedząc i nie zdając sobie sprawy z tego, że istnieje jakieś forum na temat łysienia, próbowałem leczyć się zasięgając opinii dermatologów. Niestety ich pomoc na nic się zdała i tylko co mogę napisać, że przepisywali drogie leki, które nic nie dawały i nie mieli za bardzo pojęcia o łysieniu. Niczym trafiłem na forum starałem się też sam jakoś powstrzymać wypadanie kupując różne rzeczy z reklam typu :ampułki vichy dercos, szampon dermena, czy innoeov homme dla mężczyzn- niestety okazało się to tylko stratą pieniędzy.

Minął rok kiedy trafiłem na forum łysienie.info w wieku 21 lat. Okazała się dla mnie kopalnią wiedzy i uwierzyłem, że dzięki temu mogłem z tym walczyć i powstrzymać łysienie nawet na lata. Wypróbowałem już praktycznie wszystkie specyfiki, które miały działać i wiadomo, jedne działały, drugie w ogóle, ale dzięki temu wiem dzisiaj na czym stoję. Muszę jeszcze podkreślić, że walczę już od prawie 4 lat i wiele błędów popełniłem w kuracjach, ale sądzę, że to na początku praktycznie każdy niestety uczy się na własnych błędach..

 

Ostatnio kiedy jeszcze pisałem na tamtym forum minęło prawie 4 miesiące i sporo się zmieniło w mojej kuracji. Fina stosowałem tylko 2 miesiące i niestety musiałem go odstawić z powodu wielu poważnych skutków ubocznych- mimo iż muszę przyznać, że działał na mnie bardzo dobrze i szybko , jednak zdrowie jest najważniejsze i tego nie ma co nawet kwestionować. Używając go, w przeciągu 2 miesięcy zagęścił mi wżynania które miałem do środka "języka" i utrzymał mi nw 2.5. Usuwając fina z kuracji zastąpiłem go RU i miałem na tyle szczęście, że RU też na mnie nieźle działa do dnia dzisiejszego i utrzymuje mi mój stan nw 2.5, bo odrosty już ciężej a wspomnę, że teraz mam 24 lata.

Obecnie czekam na zamówienie ASC, AHK cu 5% oraz CB-03-01 i pokładam spore nadzieje w te specyfiki, gdyż obecnie są one najpotężniejszym zestawem dającym nawet odrosty , jeśli dobrze podziałają na dany organizm. Na zachodnich forach często używane odnośnie tych rzeczy są słowa "nowoczesne big3". Jest to bardzo droga kuracja, jednak nie ma takich skutków ubocznych jak fin/dut a i działanie powinno być sporo lepsze. Jak wyjdzie, okaże się w praniu i czy na mnie dobrze podziała czy w ogóle, na pewno napiszę w tym temacie:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawa z RU58441 wygląda tak, że osoby które miały dobre efekty z finem, mogą być praktycznie pewnie że RU będzie działało na nich tak samo dobrze, albo nawet lepiej

 

Jedyne co mnie zastanawia i co już pisałem Ci gdy rozmawialiśmy drogą mailową to to, że mimo iż RU daje Ci dobre efekty to chcesz go zamienić na CB-03-01, według mnie powinieneś się trzymać obecnej kuracji, do momentu aż stwierdzisz że potrzebujesz jakiś zmian, zwłaszcza że CB-03-01 to już jest naprawdę spory wydatek

 

Odnośnie AHK-Cu to jestem bardzo ciekawy jak na Ciebie podziała, bo cały czas się zastanawiam nad grupowym zamówieniem tego, wiadomo że w przypadku większej ilości wyjdzie dużo taniej Pamiętam jak ściągali to po raz pierwszy na zagranicznym forum to płacili jedynie 15$/g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było wspólnie zamowic ahk-cu pisałem juz o tym na forum cena od 100 gram byłaby-250dolarów za 10 gram,za 10 gram jak ktos indywidualnie chce zamówic spiewają sobie 350 dolców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, co do tego się zgodzę a efekty uboczne zdecydowanie mniejsze i nieporównywalne, tyle, że jak nawet się pokażą to napiszę oczywiście o nich.

Nie mogę powiedzieć, ale po RU niesamowite linienie miałem i chyba zaczyna się zmniejszać , taką mam też nadzieję.

Ziom pisałem Ci, że CB zamówiłem wcześniej jeszcze przed używaniem RU. O RU nawet nie myślałem, żeby go stosować, ale musiałem coś mocnego po wyrzuceniu fina z kuracji zapodać do kuracji i na szczęście udało się dostać 2.5g RU. To był 1 warunek dlaczego właśnie CB a po 2 to ile masz efektów w postaci sporych odrostów po RU? Nie ma się co oszukiwać, że on jest bardzo dobrym blokerem i efektów w postaci odrostów za bardzo nie można się spodziewać, natomiast inna historia dotyczy CB, otóż on działa blokująco, stymulująco oraz działa antyzapalnie a to już mówi samo za siebie i po nim, mimo iż niewiele osób używa to już ma niezłe efekty w postaci zahamowania plus odrosty a przy moim nw2.5 chciałbym coś wskórać właśnie z odrostami jeszcze:).

CB to najdroższy wydatek na dzień dzisiejszy, ale też najlepszy a jak podziała na mnie, mam nadzieję, że przekonamy się wkrótce, jeśli wiele nie da to zawsze do RU będzie można wrócić:)

Jeśli chodzi o AHK to też będę pisał swoje odczucia względem niego i oczywiście 15$/1g to tanizna i warta uwagi, bo płaciłem sporo drożej. Także jeśli chcecie poczekajcie z 2-3 miesiące na moje relacje i się przekonamy jak działa, jeśli bardzo dobrze to będzie wyśmienitym kąskiem w naszych kuracjach i nie aż tak drogim jakby się mogło wydawać:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, jak ogarniasz stosowanie aż tylu specyfików..

Jak Ci dojdzie AHK, CB, ASC (wszystko w kremie) to nie mogę sobie wyobrazić jak to rozplanujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz jaką zagadkę masz he xD. W sumie też się nad tym zastanawiałem, ale już rozkminiłem w miarę wszystko;) Otóż muszę przyznać, że teraz mało czasu nie spędzam przed lustrem dla tych włosów, a trzeba dodać jeszcze, że nad twarzą pracuję cały czas i dzięki majette zaczynam z trądzikiem i ładną cerą wygrywać, ale to taki mały off top;)

Otóż będę stosował te specyfiki w miarę spokojnie, bo zrezygnuje z RU na rzecz CB, folligenów na rzecz AHK oraz SPIRO na rzecz ASC i jeszcze nie będę, a nawet jeśli to bardzo rzadko stosował nizoral krem, gdyż CB powinno wystarczająco działać antyzapalnie:)

Także moja kuracja będzie wyglądać podobnie a może nawet i delikatnie uproszczona;)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale jak wyobrażasz sobie chodzenie w ciągu dnia z kremem na głowie? Wiadomo że skleja włosy, zwłaszcza NRF krem i pozostawia biały osad z emulgatorów...

 

Odnośnie cery to jakich kremów używasz? Ja miałem problem z wyskakującymi pryszczami, nagminnie zwłaszcza po goleniu. Ale odkąd sam zacząłem robić sobie środki myjące, oraz kremy problem praktycznie zniknął, z tym że jestem dość blady i to jest moim jedynym problemem jeśli chodzi o skórę twarzy. Dodatkowo czego używasz podczas golenia? maszynki tradycyjnej czy elektrycznej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że te kremy sklejają, krem spiro nieźle wysusza i skleja i daje sobie radę, więc z nrf nie powinno być tak źle. A to dzięki temu, że noszę półśrednie włosy i zakrywam zakola i miejsca gdzie jest krem rozcierany, dlatego tak nie widać;). Nie wyobrażam sobie jak mam krótkie włosy i stosowanie kuracji , dla mnie niemożliwe! A dodam też jako ciekawostkę- po umyciu włosów i wysuszeniu , są fajne i dużo ich a już po nałożeniu spiro krem sklejają się i od razu wydaje się jakby ich mniej było i ciężko wtedy te zakola zakryć, ale już mam na to sposób i przyzwyczaiłem się:)

Stosuje pewny lek na receptę, który jest robiony przez aptekarza/aptekarkę i kosztuje tylko 10 zł i posiada niezły antybiotyk w sobie plus inne składniki i też musi być stosowany tylko na noc , bo jesteś blady po nim, dopóki nie zmyjesz, jak będziesz zainteresowany to pisz pm to prześlę Ci skład;] Tyle, że ten lek na receptę nie może być stosowany z retina/atredermem a chciałbym atrederm jeszcze dodać na potężne wygładzenie naskórka;]

A od około 2 miesięcy zacząłem stosować też na twarz dermaroller a zaraz po nim emu oil z witaminą c i e plus komórki roślinne(wynalazek majette):) To jest power, który nie tylko powstrzymuje moje wywalanie trądziku, który mam od 14 roku życia, ale cera jest gładsza i ładniejsza. Zamierzam, jeszcze stosować asc na twarz, także myślę, że z trądzikiem mam już wygrane, bo nawet teraz w 80-90% jest po nim a później chcę odzyskać to co zabrał mi przez tyle lat, ale oczywiście jak z łysieniem tak i z trądzikiem dermatolog całe g... pomógł.

Używam tradycyjnej maszynki 3mach, a żeby nie podrażniało itd to żelu nie pianki, bo one podrażniają i nie jest ciekawie.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, ja też poradziłem sobie z problemem wyskakujących pryszczy Trądzik też miałem okropny ale chodziłem regularnie do świetnej kosmetyczki i zapanowałem nad tym.

Moja rada dla Ciebie, jeśli masz pieniądze kup sobie dobrą maszynkę elektryczna, ja od kiedy zainwestowałem w to pieniądze (ok.600zł) golę się na sucho i skończył się problem z wyskakującymi krostami po goleniu, a wiem że w przypadku gdy ma się cerę trądzikowatą to jest to spory problem, bo podczas golenia zwłaszcza maszynką tradycyjną przenosisz zarazki po całej twarzy, moja kosmetyczka nawet zalecała mi żeby wyparzać maszynkę za każdym razem. Poczytaj o tym. Mi w zasadzie po 3 latach już się zakup tej maszynki zwrócił

 

Jakiej długości masz dermaroller? i mniej więcej jak długo schodzi zanim naskórek się zregeneruje po jego użyciu w twoim przypadku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

600 zł to jest spory wydatek, nie myślałem nigdy o elektrycznej maszynce a tym bardziej o tak drogiej...

Może i jest coś w tym przenoszeniu się zarazków itd, ale odkąd stosuje żelu zamiast pianki i po każdym goleniu emu z tymi fajnymi dodatkami to nie mam problemu z podrażnieniami i wywalającymi krostami- no może 1 raz na jakiś czas, ale to nawet jak ktoś nie ma trądziku to normalna sprawa:)

Może i fakt, że pasuje zdezynfekować maszynkę po każdym użyciu spirytusem salicylowym, podobnie jak robię z dermarollerem.

Dermaroller używam 0.5mm i uważam, że jest najlepszym rozwiązaniem w przypadku stosowania tak cery jak łysych miejsc na głowie;]

U mnie trochę wygląda to dłużej niczym się skóra zregeneruje i wróci jej naturalny kolor, ponieważ zaraz po użyciu dermarollera na zakola używam wzmocnionego minoxa, w którym znajduje się kapsaicyna a sama w sobie jest mocna i powoduje zaczerwienienie, także możesz sobie wyobrazić tylko jak mocno po dermarolerze czerwienią się zakola i się to kilka godzin utrzymuje z 2 do 3. Tyle, że tutaj jak wspomniałem wcześniej ratują mnie moje półśrednie włosy i prawie nikt niewtajemniczony nie wspomniał o tym, że coś czerwone czoło mam, czy coś:)

Moim jedynym problemem jest właśnie wysuszanie skóry i włosów na zakolach. Bardzo ciężko by było tego uniknąć, bo praktycznie każdy specyfik powoduje wysuszanie, albo sklejanie- dermaroller wysusza,minox wysusza(na szczęście nie skleja mi), spiro wysusza(zawiera retin-a), więc też skleja, nizoral wysusza, RU wysusza, bo używam 70etanol i 30pg... Także mam nadzieję, że jak dojdą mi kolejne rzeczy w nrf kremie to nawet pomimo sklejania nie będzie aż tyle wysuszania.

Dobrze, że stosuje emu, bo on to cudownie nawilża i regeneruje.

Taki mój mały apel - w każdej kuracji powinien się znaleźć dermaroller i emu oil:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie od dłuższego czasu noszę się z zamiarem kupna dermarollera i chyba tak zrobię, będę stosował na noc przed użyciem ASC+RU, więc myślę że przez noc skóra mi się zagoi

 

Odnośnie Emu oil tez jestem jego zwolennikiem, z tym że ja muszę go stosować w kremach bo stosowany sam jest mi ciężko zmyć, dlatego używam mojego zmodyfikowanego przepisu na NRF cream. Mam jeszcze zamiar zamiast 25% EMU OIL użyć mieszanki Oleju z palmy sabałowej 5% + Oleju EMU 20%, bo jak wspominałem setki razy na starym forum SP jest pomocne ale stosowane właśnie zewnętrznie

 

Tak wiem że maszynka elektryczna to spory wydatek, ale przeliczyłem koszty, zawsze tak robię i wyszło mi że po 3 latach ten wydatek mi się zwróci i tak się właśnie stało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie dermaroller, niewiele kosztuje i wystarczy na długo i na pewno coś pomoże, myślę, że na noc używając go to nawet nie odczujesz czegokolwiek i rano będziesz jak nowo narodzony z idealna skórą;)(mam na myśli, że nie będzie widać zaczerwienienia)

No ja nie mam najmniejszego problemu ze zmywaniem emu oil rano, a myję codziennie włosy rano:)

Także myślę, że nie będzie mi za bardzo potrzebny ten krem nrf przerobiony z emu, ale najwyżej drugą porcję się tak zrobi,na razie zobaczymy jak czyste nrf mi przypasują;)

Trochę chcesz wepchać tych rzeczy do tego kremu asc- palma, emu, asc.. Czy to się nie będzie jakoś gryźć wszystko, bo wydawało mi się, że takie rzeczy najlepiej działają same? To tak jak CB czy AHK, nie chciałbym z niczym innym mieszać:P

To jaką maszynkę polecasz? Podeślij linka jak możesz. Tak na przyszłość może kiedyś się skuszę albo coś;]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to sporo rzeczy w jedynym kremie, ale nie wydaje mi się żeby zachodziły jakieś interakcje między tymi specyfikami, chyba że o czymś nie wiem? to dobrze by było gdyby ktoś mnie naprostował...

 

Ale w zasadzie ze składników aktywnych w kremie mam na razie tylko ASC-J9, resztę typu EMU, SP stosuję jako produkty do wykonania kremu, a to że dodatkowo wypływają na odpowiednie nawilżenie, blokowanie ARI itp. to powiedzmy że jest to ich pozytywny skutek uboczny

 

Ja używam Panasonic ES8243S, nie przemawiają do mnie obrotowe ostrza Philipsa. Jest to już starszy model, bo używam jej ok 3 lat, ale z czystym sumieniem mogę każdemu polecić, ani razu nie zmieniałem ostrzy i goli idealnie, a muszę dodać że mam bardzo twardy i gęsty zarost na twarzy.

 

Mam pytanie odnośnie dermarollera, dociskach go mocniej do skalpu czy po prostu kładziesz i przez chwile nim jeździsz po głowie delikatnie? Co do tego który używasz do domyślam się że najzwyklejszy z allegro (~50zł) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziom ja też nie wiem, ale osobiście stosując takie rzeczy jak RU,RUm,ASC,AHK,CB itp nie chciałbym jednak wkładać w jedno opakowanie kilku rzeczy mając nadzieję, że ze sobą nie współdziałają, bo jak wychodzi w rzeczywistości ciężko określić. Myślę, że dodanie samego emu nie ma się ku temu za wiele, ale inne rzeczy czy blokujące czy stymulujące mogą już się "gryźć", chociaż podkreślam, że to moje własne zdanie niepoparty czymkolwiek.

Używam najpierw na twarz a następnie na zakola i czasami przyciskam, ale zazwyczaj tylko wałkuje aż zobaczę, że zaczyna się skóra czerwienić i wiem, że już jest git i będzie o 75% lepsze wchłanianie(niby tak wyszło w badaniach a ile % mało ważne, najważniejsze że pomaga i wiem o tym).

Tak z wysyłką tyle wychodzi, dokładnie taki mam http://allegro.pl/derma-roller-dermarol ... 22553.html

 

Ja1922 , dzięki za to, że polecasz go, ale jak długo go już używasz? Znalazłem go w przyzwoitej cenie, bo 300 zł z wysyłką - czy to taki i rzeczywiście warto?:)

http://allegro.pl/okazja-golarka-z-brau ... 99128.html

Akurat ostrza do mojej tradycyjnej maszynki mi się kończą, i kosztują 50 zł ,skoro ma się okazać, że ta jest porządna, będzie na lata i warto wydać te pieniądze to nie będę za wiele się nawet zastanawiał;)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie golarek, to seria 5 brauna nie składa się z dokładnie jednej maszynki, musisz poczytać opinie odnośnie konkretnego modelu i wtedy zdecydować, akurat w doborze maszynki elektrycznej nie powinieneś się tak kierować ceną, bo to zakup na długie lata

 

Ale również polecam golarki tej firmy, Panasonic oraz Braun mają zbliżone parametry oraz cenę, osobiście jednak zdecydowałem się na panasonica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem golarke bo miałem problem z zacięciami po ogoleniu zwykłą maszynką (wrazliwa skóra w niektórych miejscach )Wybrałem brauna bo ma system golenia foliowy a panasonic ma tarczowy -foliowy jest lepszy według tego co czytalem,mam ponad rok akurat ja kupilem z dodatkową bazą myjącą ,wkladasz maszynke do takiego urzadzenia ze specjalnym płynem i to ci ją myje i odkaza,fajny bajer ale czy warto dopłacać do tego to nie bo płyny są drogie a i tak mozesz umyc ją ręcznie,Goli sie troche dłuzej niz tradycyjną maszynką i trzeba sie nauczyc golic na początku ale zakup wysmienity zro podraznien ,przeciec ,pianki cie nie interesują ,tak jak ziom mowil chyba są rózne rodzaje musisz poczytac mnie juz to nie interesuje bo golenie stało sie nawet przyjemne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie z tego samego powodu kupiłem, za każdym razem byłem pozacinany i cała skóra twarzy podrażniona przez co wyskakiwało mi mnóstwo pryszczy dodatkowo. W moim przypadku goli się szybciej niż tradycyjna, bo mam bardzo twardy zarost i zwykłą maszynką musiałem się golić dwa razy żeby skóra była idealnie gładka.

 

Panasonic ma taki sam system golenia jak braun, Philips ma tarczowy, który również do mnie nie przemawia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pany widzę, że tą co podałem to jest taka, o którą chodzi. Nie, żebym się ceną sugerował , ale na ceneo jest w przedziale 430-600 także tutaj jakąś promocję wynalazłem i raczej ją wezmę, bo też komentarze czytałem i narzekali w 2009-2010 na cenę jedynie i trudności z goleniem szyji , ale to praktycznie każda golarka elektryczna na początku tak ma, bo trzeba wprawy nabrać;]Poza tych same zalety pisali a trochę tych opinii było:) I wiadomo , że w tamtych latach też cena musiała być wyższa niż teraz także jakoś przemawia ta za mną- tym bardziej, że można myć w wodzie do serii 5 a późniejsze, wyższe serie bodajże już miały ten system czyszczący, którego nie polecają za bardzo:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę nad wywaleniem minoxa z kuracji, myślicie, że to dobry pomysł? Nie będę wody lał, ale używałem go przez ponad 2.5 roku i więcej zaszkodził niż mi pomógł...Zapewne wiele miało wspólnego też to, że używałem go bez mocnego blokera typu fin/dut/ru i zamiast pomagać tylko szkodził i podniszczył moją linie. Od około roku stosuje go tylko 1x dziennie w dawce 0.3-0.4 ml. Swoją "moc" pokazał tylko w momencie stosowania fina(którego po 2 miesiącach jak pisałem musiałem wywalić z powodu uboków), chociaż sam nie wiem czy to właśnie fin tak nie zadziałał dobrze. Myślę, że po 2.5 roku stosowania za wiele już nie pomoże a boję się, że przez niego mogę sobie jeszcze tylko zaszkodzić, także poprosiłbym o wasze zdanie na ten temat:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę że powinieneś go zamienić na bimatoprost lub latanoprost, bo nie wiadomo jak Twoje włosy zareagują na odstawienie stymulatora, aczkolwiek możesz probować i zobaczyć jak to będzie, ewentualnie eksperymentować z adenozyna, argininą etc. Jeśli jednak odstawisz kompletnie stymulatory i będziesz miał szczęście to utrzymasz to co masz. Ja odstawiłem minoxa i w ogóle tego nie żałuje mimo że linia się mi trochę cofnęła, ale podobnie jak Tobie więcej szkodził niż pomagał bo również nie stosowałem wtedy blokera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie odrzucał jeszcze co jak co ale to obecnie najbardziej popularny i w miare skuteczniejszy stymulator,odstawisz na rzecz bimatoprostu to i tak poleci podejrzewam bo obydwa srodki działają na zupełnie innej zasadzie,bedziesz miał ahk-cu i cb to jeszcze go nie odstawiaj taka moja rada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok w sumie jego używanie mi nie przeszkadza, bo tylko 1x dziennie stosuje i do tego małą dawkę, ale rzeczywiście do asc/ru/cb/ahk/minoxa chciałbym jeszcze dorzucić i sprawdzić ten bimatoprost, bo z tego co wiem ziom masz sprowadzać to w niedalekiej przyszłości?? Jaki miesięczny koszt tego by był?? Israelite strasznie mi go polecał i chwalił sobie tylko wiadomo, że do końca nie wiadomo co mu pomaga bo stosuje artylerie specyfików...

No tak nie mogę do końca tego minoxa obwiniać, bo to była wina moja i mojej niewiedzy, używanie go bez dobrego blokera to jak samobójstwo, ale nie każdy od razu wszystko wie a za błędy trzeba płacić, tylko szkoda, że za swoje:/


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powtarzałem Ci to setkę razy, że do minoksa trzeba blokera dobrego ale wiadomo każdy jest uparty i wie lepiej, na swoim przykładzie też to mogę potwierdzić niestety...

 

Tak myślę go za jakieś 2-3 miesiące ściągnąć do polski, bo znalazłem rzetelne i niedrogie laboratorium. Cena będzie oscylowała w granicach 50-80zł za miesiąc kuracji (0,5% bimatoprostu), czyli praktycznie tyle samo co za latanoprost.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...