free web hit counter Skocz do zawartości
AngelOnTheEarth

Dopóki jest o co, trzeba walczyć

Rekomendowane odpowiedzi

Aha sorki, No tak szczerze powiedziawszy to stosuję kurację wciąż tak samo, ale od tamtego czasu jakoś to znikło, albo nie mam czasu o tym myśleć ostatnio nawet czy zwrócić uwagi przez pracę, więc trudno cokolwiek mi dostrzec w ostatnich dniach...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to tak jak mówiłem, zmiana pojazdu na KB solution ograniczyła absorpcje systemową RU58841 i skutki uboczne zanikły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem możliwe, bo naprawdę nic nie miewam od kilkunastu dni i nawet przez pracę o tym zapomniałem, ale to KB musiało wiele pomóc i widać co szczególnie te uboki powodowało. Poza tym mam nadzieje, że RU w KB solution pomimo braku uboków równie dobrze działa jak standardowy pojazd, albo jeszcze i lepiej, ale nie mogę tego jeszcze określić, bo za krótko używam, z czasem stwierdzę.

Jeszcze jedno pytanie dotyczące RU w KB solution, używając je na włosy powyżej przerzedzeń, to nie ma to wpływu jakiegoś negatywnego?? Wiadomo minox ma spory wpływ dlatego pytam, bo nie chciałbym , żeby zaczęły wypadać poza linią nw 3 a zacząłem od około tygodnia używać właśnie bardziej w głąb gdzie nawet jest niezła gęstość...?


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest bloker więc wskazane jest żeby go używać na miejsca które nie są jeszcze dotknięte łysieniem, ale są narażone, żeby zapobiegać. Już pisałem, że stosowanie specyfików tylko na łyse placki mija się z celem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No okay w takim razie będę stosował AHK i RU 1cm ponad przerzedzeniami plus na praktycznie cały język. Na całość stosuje ASC a AHK i RU jest dla mnie zbyt drogie i mało tego, żeby sobie pozwolić używać na całość, poza tym oprócz wspomnianych obszarów reszta jest idealna, więc myślę, że ASC powinno sobie z tym poradzić...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od 1,5 miesiąca stosuję Proscar, krem Nizroal oraz Nizoral szampon 2 x w tygodniu. Ponadto od 3 miesięcy zażywam witaminy: z serii B, A+E oraz Biotynę. Od czasu stosowania Proscaru zauważyłem cofnięcie linii włosów oraz przerzedzenie na zakolach. Czy takie skutki stosowania Proscaru są normalne i czy jest szansa na odrosty przynajmniej takich jakie były przed rozpoczęciem kuracji? Wiem, żeby uzyskać jakieś efekty trzeba stosować Proscar minimum 1 rok i nie każdy organizm reaguje właściwie na fin. Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosuj kurację dalej i jak masz spore ubytki dodaj do tego jeszcze minoxa może, To jest stare big 3 które byś używał. Jeżeli jesteś zawzięty i bardzo Ci zależy na włosach to poczytaj i dowiedz się więcej o ASC,RU,AHK.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie jaki środek polecacie jako stymulator wzrostu włosów?? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny jaki można polecić to minox. Niestety nie jest idealny i musisz o nim sporo poczytać, bo powoduje skutki uboczne jak również może Ci zaszkodzić jeżeli chodzi o włosy zamiast pomóc , ale równie dobrze może być w drugą stronę, dlatego z nim się niestety ryzykuje.

Jest jeszcze bimatoprost i jemu podobne, ale za bardzo efektów po tym ludzie nie mają i trzeba sprowadzać, więc na razie lepiej sobie to odpuścić.

Trzeba jeszcze podkreślić, że wiele osób mają również odrosty po blokerach (FIN,DUT,RU,RUM,CB), ale to już trzeba dobrze zareagować i mieć sporo szczęścia;)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały update po dłuższym czasie.

Efektów niestety przy kuracji ru, asc,ahk brak. Niestety łysienie postępuje i wypadanie jakby się nic nie stosowało, albo ciągłe linienie było, ciężko ocenić. Wiary niestety ostatnimi dniami też coraz mniej na pewno w jakiekolwiek odrosty a w zatrzymanie też zaczyna brakować;/

Możliwe, że jeszcze CB spróbuje jak się wreszcie uda je odzyskać a myślę również nad dutem(niestety obawiam się go i mam wrażenie, że podobne uboki albo jeszcze większe mi przyniesie niż fin) , bo ma podobne a nawet lepsze działanie od fina a fin jako jedyny dał mi nawet zadowalające efekty w krótkim czasie.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś wcześniej ze miałes uboki ,jak sprawa wyglada z nimi oraz jakie RU stosujesz -skąd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem uboki po RU od Kane'a i w standardowym pojeździe. Przy stosowaniu RU amerykańskiego i w KB skutki uboczne przeszły.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 2 tygodni dorzucam do kuracji CB 03-01 i chcę zobaczyć na ile i czy w ogóle to pomoże. Jeżeli nie, to myślę po kolejnych 3 miesiącach dodać Duta. Będę go miał pod ręką, jedynie będę czekał na efekty CB lub ich brak. Jeżeli żadnych nie będzie to na pewno spróbuje jeszcze z tym dutem , tylko teraz pytanie co ile go stosować najlepiej w moim przypadku biorąc pod uwagę, że ciężko moje łysienie nawet zatrzymać a miałem też szybko efekty po finie niestety też sporo uboków??


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AngelOnTheEarth też miałem szybko efekty po finie. Po roku, że tak powiem, ustąpiły . Masz taką kurację , że teoretycznie włosy nie powinny z głowy spaść. Moim zdaniem to jedynie co może faktycznie dać jeszcze jakąkolwiek szansę to dut. Tylko jak długo można kurować się dutem?

Ciekaw jestem Twojej reakcji na CB. Z badań wynika, że CB jest lepszy od finasterydu, więc jeżeli miałeś dobry efekty po nim to po CB powinieneś mieć takie same albo nawet lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak masz rację, moja kuracja powinna minimum zatrzymać proces plus powinno się może i jakich odrostów spodziewać, niestety przez okres ostatnich 3 miesięcy straciłem nw 0.2-0.3 więcej i jestem tego niestety świadomy i pewny. Muszę też wziąć pod uwagę niezdrowy tryb życia, niewysypianie się, sporo stresu i dużo pracy, ale myślę, że jak coś działa to tamte czynniki nie powinny aż tak na takie spore wypadanie i pogorszenie wpływać.

ASC powoli zaczynam odstawiać, spróbuje z 2-3 tyg z większym stężeniem a jeżeli nic pozytywnego nie zauważę wracam do nizoralu w kremie.

Niestety taka prawda, że CB jest moją nadzieją od około roku czasu od kiedy to zobaczyłem efekty GK z zagranicznego forum. Jeżeli rzeczywiście podziała to CB w takim stopniu jak fin to powinienem chociaż zatrzymać to co mam na długo, a jeżeli nie to pozostanie mi jedynie dut, który nie wiem co ile będę brał, ale na pewno go spróbuje.

To jest fakt, ze duta długo nie chciałbym brać nawet jakby pomagał i uboków by nie było, ale zawsze to jakieś przedłużenie nadziei, że coś tam może do tych 6-12 miesięcy się pokaże, niestety coraz mniej w to wierzę, i rzeczywiście dzisiejsza farmakologia jest za słaba, żeby walczyć z łysieniem, a jeżeli nawet coś tam na kogoś podziała to bez ht i tak raczej się nie da obejść.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłużej przerwie w moim temacie. Temat ledwo żywy, więc postanowiłem go trochę odswiezyc, szczegolnie taka mysl naszla przed zblizajacymi sie swietami i chce zrobic takie podsumowanie mojej historii walki i kuracji na zakonczenie tego naszego 2012 roku:)

 

Na samym poczatku podkresle kolejny raz, ze walka z tym cholerstem daje po tylku i to tak porzadnie. Nie jest latwo, ale z perspektywy czasu, zdobytej wiedzy i poznania setek przypadkow, w szczegolnosci wlasnego jako srednio agresywnego lysienia, uwazam, ze warto z tym walczyc.

 

Otoz w skrocie walke zaczalem okolo 5 lat temu od roznych pierdol, ktore na lysienie pomoc wiele nie mogly(jedynie prawie od zawsze i do dzisiaj mialem szampon z keto i minox ze sprawdzonych i pewnych) i musze zaznaczyc, ze wiele tez bledow w kuracji popelnilem, ale to tyczy sie praktycznie kazdego, reszty co bralem i kiedy nie bede dokladnie opisywal, bo to juz bylo.

Fotki robione aparatem z telefonu, praktycznie wszystkie.

1 zdjecie od kiedy zaczalem powazna walke z lysieniem i wszedlem na forum lysienie/info to gdzies polowa roku 2009(wczesniej walczylem, ale bez forum i bez robienia zdjec, wiec nie posiadam za bardzo sprzed tego okresu). Stan wyjsciowy cos okolo nw 2.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a0c ... 6f861.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e6e ... 9c358.html

 

Przez okres 2 lat udawało mi się spowalniać proces łysienia i dawalem rade bez porzadnej artylerii takiej jak fin czy dut i stracilem moze maksymalnie 0.5 nw wiec patrzac na taki okres i nie biorac fina i duta to naprawde bylem zadowolony, jednak przyszedl okres, w ktorym moja czuprynka a szczegolnie zakola i przerzedzajacy sie "jezyk" dal kopniaka i pozostawil przed wyborem fina i tylko taki mi pozostal, bo maszynka to pozostanie tylko z opcja ht czy maszynka .

W tym momencie bylem troche zalamany, bo stan nie byl dla mnie zadowalajacy i szlo ku gorszemu. Zdjecia po okresie 2 lat i 2 miesiecy od poprzednich, stan oceniam na nw 3 z przerzedzajacym sie "jezykiem".

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2c4 ... 6e652.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1af ... 91f2f.html

 

Od tego momentu postanowilem brac sie za fina(o dziwo od pierwszych 2-3 tabletek zaczalem miewac uboki) mimo tego nie poddawalem sie i wciaz go bralem. Efekty zaczely pokazywac sie juz po 2 tygodniach! (tutaj tez szczegolnie chcialem udowodnic skaldowi i xaticowi, ze jest to jednak mozliwe, bo kiedys mi zarzucali, ze sciemniam). Wlosy staly sie mocniejsze, wypadalo tak malo, ze 1 raz tak mialem od niepamietnych lat.

Fina stosowalem niecale 2 miesiace i tez takie fotki wrzuce a rzucilem z wiadomych przyczyn.

Po okolo 2 miesiacach stosowania fina, stan oceniam na mocne nw 3 z zageszczeniem "jezyka".

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5f8 ... 61b80.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/31d ... fe15f.html

 

Fina postanowilem zastapic RU i z czasem AHK i ASC co okazalo sie trafne.Uwazam, ze przy RU z biegiem czasu zaczalbym tracic wlosy, bo pomimo iz stosowalem combo RU, ASC, AHK czulem po sobie ze nie jest to czego oczekuje. Nie czulem sie pewnie i wciaz mialem "chrapke na CB z ktorym przezylem swoje, zeby go dostac ale to opisze w dalszej czesci tego przedlugiego postu.

Po pol roku stosowania RU plus 2-3 miesiace AHK,RU,ASC. Stan podobny jak przy finie, albo nawet i teraz zauwazam , ze delikatnie lepszy!. Stan oceniam na bardzo mocne nw 3 z widocznymi pojedynczymi odrostami na linie nw 2.5.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/96c ... 78601.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fe4 ... 478ed.html

 

Jak juz wspomnialem wiazalem ogromne nadzieje z CB, od czasu kiedy zobaczylem efekty Israelite i GK(bylem pewny ze zawdzieczaja te efekty CB/Minox/AHK) postanowilem pojsc ich sladami. Pomimo, ze niektorzy nie mieli zadnych efektow po CB(obwiniali pojazd). Rowniez tutaj chcialem lionowi przekazac, ze nigdy nie szukalem zadnego grala tylko sporo czytalem i opieralem sie na faktach i zdjeciach ludzi z innych forum. Nie chce nikomu nic udowadniac, bo moja walka i moje wlosy sa tylko i wylacznie dla mojej satysfakcji, wiem jak cholernie ciezko o jakiekolwiek efekty, dlatego mam nadzieje, ze odnosienie do poszczegolnych osob nie wezmiecie za jakis atak czy cos , tylko po prostu nie lubie jak ktos mi cos bez podstaw chce udowodnic Wszyscy jedziemy na tym samym wozku i dlatego to wszystko przedstawiam w taki sposob i opisuje szczegolowo , bo mam nadzieje, ze komukolwiek to w jakikolwiek sposob pomoze.

 

RU zastapilem wspomnianym CB okolo 3.5 miesiaca temu. Zrezygnowalem z ASC i nie biore witaminek z braku czasu(zostalo mi opakowanie msm i biotyny mozliwe ze wroce, zeby jedynie to skonczyc, bo szkoda). To co pisalem w poprzednim poscie wciaz aktualne, prowadze niezdrowy tryb zycia, malo spie, duzo pracuje itd wiec to wiadomo, ze tez niekorzystnie na wlosy dziala.

 

Fotki wstawiam po 3 miesiacach na CB/AHK/Minox.Stan oceniam na nw 2.5.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c0e ... e6dbc.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/04d ... 35be7.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/559 ... fa678.html (zakole prawe)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/447 ... e9ca4.html (zakole lewe)

 

Wlosy wypadaja mi mniej o polowe niz na RU, staly sie mocniejsze, sciemnialy. Dziwne, bo stosuje tylko na zakola i troche do srodka, widocznie dziala tak jak opisuja badania. Jestem zadowolony na dzien dzisiejszy z kuracji i ze stanu, bede sie staral utrzymac go najdluzej jak to bedzie mozliwe, a jak sie poszczesci jeszcze cos odzyskac bedzie super:). Co zauwazylem i jest bardzo istotne to trzymac sie danej kuracji min pol roku i tak tez prawie z kazdym srodkiem robilem i moge ocenic, co i w jakim stopniu na mnie dzialalo.Surowo podchodze do tej zasady i tak tez pozostanie, pod warunkiem, ze nie bede musial czegos rzucic z powodu ubokow. Moze i nie jest to stan idealny, ale patrzac na 5 lat walki, rozne kuracje i ich bledy, to jak ciezko jest z tym walczyc i jak szybko i latwo mozna wylysiec jestem zadowolony z mojej walki.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście jest poprawa po dodaniu CB :o . Na mnie tak dobrze nie działał, ale nie stosowałem minoxa, może ta kombinacja jest niezbędna Na Twoim miejscu dodałbym SABA żel (jeśli antyzapalne działanie CB tak dużo Ci dało, to efekt z SABA powinien być mega) i trzymał się tej kuracji długie lata


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewiem dlaczego tak jest,albo moze mi sie wydaje ale dosc czesto widzi sie że lewe zakole wczesniej postępuje niż prawe. i tak jest w moim przypadku. mimo ze jestem na ru to moje lewe idzie ku gorze a prawe stoi w miejscu, a odrost ktory mialem po prawej stronie po 3 miesiecznej zabawie z pianką rogaine nawet się trzyma, jest co prawda jasniejszy ale stoi w miejscu. czy wy tez tak macie z tym lewym zakolem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AngelOnTheEarth / Za tydzień minie Tobie kolejny miesiąc z CB może byś tak dodał wtedy aktualizację. Nową fotkę lub fotki. Przeczytałem cały temat i nie wiem jak się odnieść do tych leków, które zacząłeś stosować zewnętrznie. Z opisów wynika, że każdy z tych związków wsypujesz do jednego aplikatora i one łączą się w odpowiednie przygotowanym pojeździe, aby razem działać tak samo jak każdy z osobna. Chyba wiesz, że tak przygotowana substancja może podrażniać skórę głowy i nic pozytywnego nie robić. Opakowanie multiwitamin skruszone i wsypane do szamponu wcale nie wzmocni włosów, co najwyżej najeży włosy i naciągnie skórę głowy. Nie chcesz ich stosować w odstępach czasowych. To zrozumiałe. Ja też wolałbym jeść co godzinę jabłko, niż stać przed lusterkiem co 4 godziny. Ale patrząc na przedział czasowy, to nie wygląda to jak kumulacja zabiegów. Rano, przed południem, po południu, wieczorem. Rano - jak wstajesz, przed południem - na przerwie lub podczas lunch time, popołudniu - po powrocie do domu, wieczorem - przed wyjściem lub w trakcie wieczornej toalety. Za często, co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to angel nie stosuje tych preparatów w jednym pojeździe, tylko każdy osobno. A miał zapewne na myśli, że każdy działa inaczej i całe kombo (niekoniecznie stosowane w jednym pojeździe- ale nakładane w jednym dniu) przyniesie najlepsze efekty.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli byłoby tak jak mówisz, to jeszcze można byłoby zrozumieć taką kurację i zastanowić się nad jej stosowaniem. Tylko, że zapis jest bardzo chaotyczny. Jeśli autor postu zaczął rezygnować w pewnych etapach kuracji z wybranych przez niego związków pomimo, że nie wiedział czy dany lek zaczął już działać, czy dołączanie następnego nie wzmocni negatywnych skutków, to do jakich można dojść wniosków. Minimalny czas przewidziany na pojawienie się pierwszych symptomów, a także bliska satysfakcji kuracja jest nieznana przy tych związkach chemicznych. Więc dlaczego je zaczął brać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli byłoby tak jak mówisz, to jeszcze można byłoby zrozumieć taką kurację i zastanowić się nad jej stosowaniem. Tylko, że zapis jest bardzo chaotyczny. Jeśli autor postu zaczął rezygnować w pewnych etapach kuracji z wybranych przez niego związków pomimo, że nie wiedział czy dany lek zaczął już działać, czy dołączanie następnego nie wzmocni negatywnych skutków, to do jakich można dojść wniosków. Minimalny czas przewidziany na pojawienie się pierwszych symptomów, a także bliska satysfakcji kuracja jest nieznana przy tych związkach chemicznych. Więc dlaczego je zaczął brać ?

 

Odniose sie do tego i wczesniejszego twojego posta. Po 1 to chaotycznie pewnie jest dla cb bo jestes nowy i nie znasz mojej calej historii, przeczytales wszystko na lysienie.info i tutaj tak samo? Czytales cos o danych srodkach typu asc,cb,ru,ahk,minox,fin itp?

Po 2 chyba odnosisz sie do starych postow - bo w mojej sygnaturce masz jasno napisane co stosuje i mozesz tam znalezc az 4 rzeczy, wiec jak je mam stosowac niby tak ze zajmuje mi to caly dzien albo,ze wszystkie razem sa ze soba polaczone? Mycie szamponem z keto to normalna czynnosc, a robie to tylko 2x w tyg a poza tym i tak jakiegos innego szamponu bym uzywal, wiec zostaje 3 rzeczy. Rano/poludnie zaleznie w pracy jaka mam zmiane to uzywam CB, wieczorem minox i po godzinie AHK czy to az tak klopotliwe, trudne do zrozumienia i czasochlonne??

Po 3 fotek nie wrzuce, bo nic sie nie zmienilo, nie spodziewajcie sie , ze CB to super srodek, przy ktorym co miesiac wyrasta 100 wlosow- to jest glownie porzadny bloker a jak cos wyrosnie to juz kupa szczescia jak i przy innych blokerach. Poza tym GK pisal , ze jego poprawa przebiegala w zlowim tempie, do kilku miesiecy sam zauwazal na lepsze ale trudo bylo to na fotce pokazac czy wyjasnic, ale znaczna poprawa od 1-1.5 roku sie zaczela i tez tyle albo i do 2 lat CB zamierzam uzywac jezeli bedzie minimum dany stan, chyba ze zacznie byc nagle sporo gorzej to bede przekonany, ze nie dziala juz, albo jest cos nie tak i zaczne sie rozgladac za czyms innym.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałem, że po wieczornym zastosowaniu masz rezultaty po przebudzeniu. Jak mi powiedziała jedna z pań dermatolożek (byłem u trzech): "Zatrzymanie łysienia to zabieg kosmetyczny". Idąc tą drogą dowiadujemy się, że stężenia witamin i nowych patentów w kremach, mleczkach i tonikach na półkach w drogeriach są w takich stężeniach, aby nikomu nie szkodziły - brak pozwów = zaoszczędzony czas i pieniądze.

 

Nie mogę więc zgodzić się z tą jedną panią dermatolożką, ponieważ my chcemy tutaj zatrzymać proces łysienia i odzyskać włosy.

 

Tak. Czytając co nieco tutaj i na innych forach, zauważyłem krótki czas stosowania przez Ciebie np. RU. Tylko godzinę odczekujesz przed następną aplikacją innego środka. Niektórym starcza 1/2 godziny, a ktoś inny czeka tyle ile jest zalecane w ulotce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie powiedziałem, że po wieczornym zastosowaniu masz rezultaty po przebudzeniu. Jak mi powiedziała jedna z pań dermatolożek (byłem u trzech): "Zatrzymanie łysienia to zabieg kosmetyczny". Idąc tą drogą dowiadujemy się, że stężenia witamin i nowych patentów w kremach, mleczkach i tonikach na półkach w drogeriach są w takich stężeniach, aby nikomu nie szkodziły - brak pozwów = zaoszczędzony czas i pieniądze.

 

Nie mogę więc zgodzić się z tą jedną panią dermatolożką, ponieważ my chcemy tutaj zatrzymać proces łysienia i odzyskać włosy.

 

Tak. Czytając co nieco tutaj i na innych forach, zauważyłem krótki czas stosowania przez Ciebie np. RU. Tylko godzinę odczekujesz przed następną aplikacją innego środka. Niektórym starcza 1/2 godziny, a ktoś inny czeka tyle ile jest zalecane w ulotce.

 

Na temat dermatologow sie nie wypowiadam, jak wiekszosc uzytkownikow, ktorzy juz troche z tym walcza, bo to nie ma sensu.

Jezeli chodzi o RU to stosowalem go przez 8 miesiecy, ale od 4 miesiecy go nie stosuje, wiec nie wiem o co chodzi? Jak stosowalem RU w KB to nie stosowalem nic po nim 6-8 h wiec nie wiem skad ta 1 godzine wytrzasnales? Obecnie zamiast RU stosuje CB i po nim tez nic nie stosuje min 6-8 h .

Z pytaniem dlaczego niektorzy stosuja po danym srodku 30min -60min czy 120 min to jest to zalezne od indywidualnych predyspozycji. Ja uzywam minox i po godzinie AHK z tego powodu, gdyz czekam az dokladnie minox wyschnie, ale nie jest powiedziane, ze nie zastosuje go po 30-45 min. Godzine srednio czekam, ale w tym wypadku to nie ma wielkiego znaczenia czy 40-70 min, bo ahk i minox razem dzialaja ze soba najlepiej, wiec najwazniejsze zeby do tej godziny je nalozyc razem:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...