free web hit counter Skocz do zawartości
AngelOnTheEarth

Dopóki jest o co, trzeba walczyć

Rekomendowane odpowiedzi

Mialem po 2 porcje CB i AHK juz, Pierwsze szly z USA a ta ostatnia od Kane'a:)

 

Kurcze jak to panowie jest z siwymi wlosami, bo od okolo 2 lat mialem moze z 2-3 , ale ich ilosc delikatnie sie zwiekszyla i jest z 10-15, czy to oznacza, ze zaczynam tez siwiec?? Jeszcze tego brakuje, zeby sie siwymi wlosami w tym wieku zaczac przejmowac, ale taka ilosc chyba o niczym nie swiadczy, czy wlasnie od tego sie zaczyna...??

Olej to.

 

Ja miałem trochę siwych włosów jak miałem 20 lat - stres i tyle.

Później się zregenerowało.

Przynajmniej ja tak miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jasne, ze troche olewam, bo w przeciagu 2 lat moze z 6-10 mi przybylo, ale jednak tez troche mnie to niepokoi, bo mimo, ze ojciec zaczal lysiec szybko to siwiec okolo 40 z tego co wiem, ale musze go jeszcze dokladnie popytac:) Stres to z pewnoscia wiele go mam, wiec pewnie on tutaj odgrywa kluczowa role, ale przekonamy sie z czasem, bo jak przez kolejne 2-3 lata tych siwych wlosow znacznie przybedzie to bedzie mi sie latwiej z lysina pogodzic, bo wtedy dla mnie nawet przeszczep by w gre nie wchodzil... Chociaz wiadomo znajac siebie wciaz walcze o to co mam i jak zobacze, ze ich przybywa tych siwakow to tez troszeczke powalcze i z nimi, bo na pewno cos sie znajdzie na to:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stresik spróbuj jakąś muzę relaksacyjną sobie zapuścić + joga.

 

Mam pytanie w jakim pojeździe stosujesz CB? Opisz proszę.

AHK w zelu jedziesz, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CB stosowalem w standardowym pojezdzie 50% glikol i 50% spirytus. Po akcji, kiedy to paczka z CB i innymi rzeczami zostala zatrzymana i okazalo sie, ze CB jako steryd jest zakazana substancja w Polsce postanowilem na razie na przeczekanie przejsc na RU i Saba Zel i od tego tygodnia zaczne stosowac. Bede rozgladal sie na zagranicznych forach na razie za CB, zeby mogl mi ktos ze znajomych przeslac i jako probke, zeby tym razem spokojnie doszlo i bez problemow.

 

AHK stosuje w liposomach i minox sulphate/adenozyna tak samo:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CB stosowalem w standardowym pojezdzie 50% glikol i 50% spirytus. Po akcji, kiedy to paczka z CB i innymi rzeczami zostala zatrzymana i okazalo sie, ze CB jako steryd jest zakazana substancja w Polsce postanowilem na razie na przeczekanie przejsc na RU i Saba Zel i od tego tygodnia zaczne stosowac. Bede rozgladal sie na zagranicznych forach na razie za CB, zeby mogl mi ktos ze znajomych przeslac i jako probke, zeby tym razem spokojnie doszlo i bez problemow.

Łoo to z widzę kłopoty z grubej rury.

Co innego jak paczka idzie od kogoś z europy, wtedy nie ma kontroli celnej i mógłbyś dostać nawet 1kg i nie było by problemów.

"Ponoć."

 

Ja myślałem o CB + RU + SABA + AHK w przyszłości, obecnie planuje RU + SABA + EMU.

Takie przyszłe kombo z 'dość grubej rury', może mógłym wtedy liczyć na odrosty

tutaj na forum jeden gościu stosuje RU + CB

http://www.baldtruthtalk.com/showthread ... 7a&t=12390

 

Jego aktualna kuracja:

100mg RU in 1ml, once daily

10-15mg CB in 1ml or 1.5ml, once daily

Minoxidil 5% at about 1.5ml, once daily

Saw Palmetto (320mg - 550mg daily, depending on available pills)

Nizoral 2%

 

AHK stosuje w liposomach i minox sulphate/adenozyna tak samo:)

Czyli jak wpiszę w google po angielsku:

ahk liposome gel
to znajdę odpowiednie info?

 

 

PS fajnie że odpisałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szkoda, ze CB na razie nie bede stosowal, ale mam nadzieje, ze RU i SABA tez dadza mi zatrzymanie do czasu kiedy nie skoluje CB.

Albo RU i Saba albo samo CB z wiadomych wzgledow:) Jednak sam juz na odrosty nie licze, mam nw 2.5 i chce je na lata zatrzymac i to jest moj glowny cel. Odrosty zadna kuracja Ci nie moze zagwarantowac, ale zawsze warto sprobowac:) Najwazniejsze to zatrzymac na lata to co sie ma i jezeli to pomaga to wtedy jezeli nas nie zadowala dany stan mozna pomyslec o ht jezeli mamy grunt pod nogami:)

 

Co do liposomow to nie wiem gdzie znajdziesz info, wzorowalem sie na wiedzy zioma, ktory pomogl mi zbudowac to ahk i minox sul/aden na liposomach. Stosuje w mieszankach lipodermine,wode destylowana, spir, pg, oraz ahk czy do kolejnej mieszanki minox sul i adenozyna:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie są liposomy z prawdziwego zdarzenia, ponieważ robione na lipoderminie, ale napewno działa to lepiej anizeli zwykly pojazd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno, bo lipodermina mi sie skonczyla i stosowalem 3-4 tygodnie bez niej i widac roznice;p Jestem zaopatrzony w nia teraz na okolo pol roku wiec jest git, bedziemy kontynowac na lipoderminie dalej:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny update z fotkami chcialem zrobic po pol roku stosowania CB, jednak wiadomo jak wyszlo z przesylka wiec tymczasowo , albo nawet i dluzsza chwile CB zamieniam na RU i Saba Zel. Dodaje fotki po 4 miesiacach i tygodniu stosowania CB i wiem jedno, na pewno wroce do CB jak tylko uda mi sie go w odpowiedni sposob zdobyc, na razie na przetrzymanie bede stosowal w/w srodki, mam nadzieje, ze rownie dobrze zatrzymaja proces a moze nawet i uda sie cos jeszcze odzyskac, chociaz zatrzymanie glownie jest moim priorytetem a odrosty byly by jedynie super niespodzianka:).

 

Niektore z fleszem.

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b1d ... c8f75.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/810 ... c78d1.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9af ... 38ae1.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9d3 ... b0d3c.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b76 ... 75f9e.html


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehe, liczyć włosy. Sorry, ale troche to głupie

nie dosłownie, po prostu widzisz ile Ci leci mniej więcej, nie liczę tych włosów tak że je suszę i paluszkami przebieram, tylko widzę 'mniej wiecej' ile mi wypada i jak skuteczna jest moja kuracja itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypadanie wlosow nie odzwierciedla procesu, chyba ze rzeczywiscie jest strasznie ogromne. Nigdy wlosow nie liczylem i nie zamierzam, cos tam leci, ale to musi takze tym sie akurat nie stresuje. Najwieksza uwage przykladam do obecnego stanu na glowie, bo po nim widac czy cos rusza ku gorszemu, lepszemu, czy tez zatrzymanie procesu mozna zaobserwowac:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wypadanie wlosow nie odzwierciedla procesu, chyba ze rzeczywiscie jest strasznie ogromne. Nigdy wlosow nie liczylem i nie zamierzam, cos tam leci, ale to musi takze tym sie akurat nie stresuje. Najwieksza uwage przykladam do obecnego stanu na glowie, bo po nim widac czy cos rusza ku gorszemu, lepszemu, czy tez zatrzymanie procesu mozna zaobserwowac:)

Ok rozumiem.

 

Hmm a stosowałeś może RejuvePlex solution do Ahk-cu?

isrealite pisał że właśnie w tym Ahk-cu używa

http://immortalhair.forumandco.com/t729 ... owth#80537

im seeing the best results with these 4 topicals: ru in the k and b solution, rogaine foam, pres proxiphen, and ahk in RejuvePlex solution.

Zastanawia mnie co będzie lepsze do Ahk-cu. To RejuvePlex czy lipoderminie.

 

Edycja:

Chyba o to chodzi:

http://hairevo.com/shop/view-all-produc ... ottle.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie slyszalem i nie czytalem o tym pojezdzie, na razie stosuje tak jak jest i dziala takze nie zamierzam nic kombinowac, ale jak cos to kiedys sie moze zainteresuje tez tamtym pojazdem:).

Ostatnio rozmawialem z Israelite i mowil mi, ze szuka po roznych laboratoriach porzadnego pojazdu do CB. Jakby mu sie tak udalo i jakies lab dalo by rade i zgodzilo by sie wyprodukowac cos takiego to bylibysmy o kolejny krok do pewnego utrzymania procesu:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie slyszalem i nie czytalem o tym pojezdzie, na razie stosuje tak jak jest i dziala takze nie zamierzam nic kombinowac, ale jak cos to kiedys sie moze zainteresuje tez tamtym pojazdem:).

Ostatnio rozmawialem z Israelite i mowil mi, ze szuka po roznych laboratoriach porzadnego pojazdu do CB. Jakby mu sie tak udalo i jakies lab dalo by rade i zgodzilo by sie wyprodukowac cos takiego to bylibysmy o kolejny krok do pewnego utrzymania procesu:)

 

http://translate.google.com/translate?s ... Ft%3D14771

REGIME:

topical :

- minox 5% kirkland (10 en 15% geven geen extra boost)

- ru58841

- cb

- ahkcu

Schampoo's:

- redken scalp relief

- alpecin c1 cafeine

Suplementen:

- dutasteride (avodart) 1x dag (01-02-08)

- kelp & visolie caps

- msm 5000mg / biotine / silicium

apparaten:

- 1x dag 5min elektrische acupunctuur

- 3x week laserhelm 200 diodes 900mw

Situatie:

- 2725 FUT transplantatie istanbul (25-01-08)

- stabiel + hergroei

- 3x fitnessen 1x zwemmen en joggen

- 2509 FUE prohair (06/07-04-2010)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisze w swoim temacie, bo nie ma sensu zakladac nowego watku.

Czy jest ktos chetny na zamowienie AHK/CB i jest z UK??

Koszt za 1g CB 165$ plus przesylka 50$ ,ale podzielibysmy ja na ilosc osob , plus ile by wyszlo na terenie UK.

AHK koszt za 5g to 150$ natomiast 10g to 250$ ja potrzebuje 5g wiec jak znajdzie sie chociaz jedna osoba chetna na CB i AHK to wyszlo by nam taniej przesylka oraz AHK(CB rowniez bo bedzie to robione przez grupowe zamowienie, normalnie CB kosztuje 200$ za 1 g)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak się ma CB do RU? Tzn. na ile mniej więcej wystarcza ten 1g?

Zalezy jaka ilość i jaki % uzywasz. U mnie na same zakola używając 0.3-0.4 ml i 2% to wystarcza tak na okolo 4 miesiecy.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angel i są efekty przy takim stosowaniu? Mam właśnie zamiar stosować podobną ilość na zakola (około 0.3 ml), ale myślałem nad 5% bo podobno 2% nie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mialem zatrzymanie po tym a od ponad miesiaca nie stosuje, bo byl problem z ta paczka , ze zatrzymali i wrocila itd. Zamiast Cb stosuje RU i Saba, ale koniecznie chce byc pewny, ze stan sie nie pogorszy, wiec potrzebuje CB i chce dodac do tego co stosuje teraz. Skoro stosuje podobna dawke i 2%, ktory wystarcza mi na okolo 4 miesiecy to 5% wystarczy Ci na jakies 1.5 miesiaca. Na pewno masz az tyle kasy, zeby taka kuracje ciagnac??

Gdzie to przeczytales, albo kto Ci takich bajek naopowiadal, ze 2% nic nie daje?? GK stosowal 1% i mial po tym efekty w postaci niezlych odrostow i zatrzymania, takze nie wiem jak ma 2% nie dzialac?:) Bardziej problem jest z pojazdem, na jednych dziala krem, na drugich standardowy pojazd a na trzecich nic... Ale to z kazdym lekiem tak, bo wszystko zalezny od agresywnosci lysienia, innych skladnikow kuracji itd


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś czytając nasze forum pozostało mi takie wrażenie, że 2% słabo działa. Ale pewnie coś źle zrozumiałem Co do kasy to właśnie w moim przypadku nie wyszłoby to tak drogo gdybym stosował RU jedynie na zakola po 0.2-0.3 ml.

 

W każdym razie dzięki za informacje, po tym co napisałeś zacznę jednak od 2% stężenia tym bardziej, że dopiero zaczynam "przygodę" z RU i obecnie sytuacja z moimi włosami jest stabilna i będę brał RU tak trochę z ciekawości (stosuję od ponad roku fina z w miarę dobrymi efektami).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś czytając nasze forum pozostało mi takie wrażenie, że 2% słabo działa. Ale pewnie coś źle zrozumiałem Co do kasy to właśnie w moim przypadku nie wyszłoby to tak drogo gdybym stosował RU jedynie na zakola po 0.2-0.3 ml.

 

W każdym razie dzięki za informacje, po tym co napisałeś zacznę jednak od 2% stężenia tym bardziej, że dopiero zaczynam "przygodę" z RU i obecnie sytuacja z moimi włosami jest stabilna i będę brał RU tak trochę z ciekawości (stosuję od ponad roku fina z w miarę dobrymi efektami).

 

To zesmy sie zgadali jak nie wiem co! Ja pisze i pytania byly o CB a tutaj pytasz nagle o RU nie podkreslajac, ze o RU chodzi i ciagle myslaem, ze o CB-03-01 sa Twoje pytania;] Co do RU to dobrze wyczytales 5% a stosujac 0.3 ml dziennie to na dlugo Ci wystarczy 10 g.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...