free web hit counter Skocz do zawartości
AngelOnTheEarth

Dopóki jest o co, trzeba walczyć

Rekomendowane odpowiedzi

Zamawiasz od Kane EMS czy DHL/FedEX?

Nie czepiają się o to na granicy, wygląda jak koka ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

user01 fotke mam zrobiona przed, po bede robil co miesiac, wierze, ze podziala na mnie to CB tak jak kiedys!

 

Adas tak mieszkam w UK, nie wiedzialem jakie tu przepisy , ale zaryzykowalem,bo innego wyjscia za bardzo nie mialem. W Polsce okolo 3 lat temu niestety mi nie przeszlo(zamawialem z ziomem) i wystapily niezle problemy, drugi raz bym sie nie odwazyl szczegolnie na Podkarpaciu, bo tam strasznie uczuleni na takie proszki, ale w innych regionach moze warto sprobowac?

Co do proszku, rzeczywiscie wyglada tak, ze mogli by sie przywalic na 1 rzut oka, ze to jakis narkotyk, ale przeszlo bez jakichkolwiek problemow. Zapakowane bylo profesjonalnie oraz papiery opisywaly CB 03-01 cena na szczescie tylko 28$ podana:)

 

Od przyszlego tyg zaczne dopiero stosowanie, bo czekam na PG, ktore mi przyjdzie dopiero we wtorek.

 

Plan na kuracje:

1ml minox 5%, po godzinie CB 1ml 1%(pg50/et50 same zakola i jezyk) po okolo 10-12 h mycie glowy , minox 1ml 5%, po godzinie RU 1ml 5% (w KB solution na reszte wlosow czyli gora i korona).

Mysle, co z saba z hydro czy powinienem ja wciaz uzywac , jezeli tak to w ktorym momencie...?


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomosc jest taka, ze to CB na 99.99% jest prawdziwe. Po rozpuszczeniu proszku w et i wymieszaniu oraz pozniej dodaniu pg wciaz znajduja sie malutkie krysztalki, ktore nie chce sie rozpuscic. Po tym szczegolnie mozna poznac czy to CB, bo w przeszlosci mialem identiko. Staram sie to mieszac przed kazdym uzyciem(wczoraj byla 1 aplikacja) jezeli nie rozpusci sie to trzeba bedzie pewnie podgrzewac rozpuszczone CB w pg , tak tez robilem kiedys.

 

Obecnie znajduje sie w sytuacji patowej. Jezeli CB nie podziala na mnie czeka ostatnia deska ratunku - fin, ktorego wolalbym jednak uniknac a patrzac na przeszlosc bedzie to i tak pewnie krotki epizod z nim.

Niestety RU nie jest dla mnie, nie dziala na mnie i niewazne jaka dawke,stezenie, czy 1-2 x dziennie stosuje to z czasem jest pogorszenie- nie spodziewalem sie odrostow, bo to bloker, ale nawet tej funkcji nie spelnil w moim przypadku;/.

Coraz wiecej osob zauwazylo pogorszenie, szkoda, ze z RU nie wypalilo, bede go tylko zapobiegawczo stosowal 1ml dziennie po minoxie.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieszales CB z eth a później dodałeś pg? Z tego co mi wiadomo to kolejność powinna być odwrotna bo CB nie rozpuszcza się w spirytusie.

 

Może dodać 1-2% dmso tylko do rozpuszczenia CB ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wymieszales CB z eth a później dodałeś pg? Z tego co mi wiadomo to kolejność powinna być odwrotna bo CB nie rozpuszcza się w spirytusie.

 

Może dodać 1-2% dmso tylko do rozpuszczenia CB ?

 

Tak zrobilem najpierw et mieszanko i wtedy pg, tylko mowie, ze niestety tak dobrze sie nie wymieszalo. Wspominalem tylko, ze jakbym mial podgrzewac kiedys to w pg, tak jak robilem kiedys:)

Dmso nie posiadam, chyba w domu w Pl cos tam jest, ale sprzed 3 lat to raczej do wywalenia juz...

Teraz juz te 10 ml bede uzywac , ale kolejnym razem podgrzac to czy trzeba pomyslec nad dmso??


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CB-03-01/AP17 Nasza nadzieja, zaczyna byc rzeczywistoscia...

 

Dlugo myslalem nad tym czy tak szybko napisac ten post czy tez poczekac do tego miesiaca i wstawic fotki, jednak postanowilem opisac swoje wrazenia z tym cudownym specyikiem jakim jest CB-03-01 po tygodniu stosowania. Nie moge sie emocjonalnie opanowac, zeby wytrzymac dluzej bez podzielenia sie tym z wami.

Otoz wreszcie po ponad 2 latach(od ostatniego stosowania CB) zauwazam, ze zaczyna sie dziac cos lepszego niz tylko utrata kolejnych wlosow i zanikanie jezyka! Bylem juz na dnie i wreszcie sie od niego zaczynam odbijac. mysle po 1-2 miesiacach stosowania cos zauwaze pozytywnego jak bede szczesciarzem, ale nie- u mnie szybko widac efekty lub ich brak tak tez mialem w przeszlosci w przypadku fina i CB, RU niestety nie daje rady w moim przypadku, ale bede go jedynie na reszte wlosow zapobiegawczo stosowal.

Po 3 dniu stosowania juz zauwazylem, ze wszystko zaczyna isc w dobrym kierunku- wlosy zaczely byc zywsze, grubsze, vellus hair na jezyku zaczely nabierac barwy, gestosci...

 

Zdjec na razie nie bede dodawal, bo nie ma sensu, ale musicie mi uwierzyc na slowo, bo nie mam zadnych korzysci z mydlenia oczu przeciez:)

Aha czytalem o CB wiele i rowniez jak zauwazalne byly efekty to wiazalo sie to ze stosowaniem minoxa, takze jezeli ktos kiedys go zamierza dodac do swojej kuracji to niech pomysli o minoxie. Sam z wlasnego doswiadczenia i wypowiadajacych sie na forach zagranicznych stosujacych CB moge potwierdzic iz- minox stosujac CB nabiera na mocy i czuc, ze nie stosuje sie go tylko, zeby stosowac, ale ma wielkie znaczenie. Niestety przy ru stosowalem go tylko byle stosowac, nic wiele nie pomagal...

 

Mam nadzieje, ze to CB wyjdzie oficjalnie jak najszybciej, ale jezeli nie to mamy chociaz zrodlo z ktorego warto to sciagac. Kosztuje sporo, ale lepiej wydac kase na cos porzadnego i zobaczyc efekty niz ciulac z czyms byle stosowac...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Postanowilem opisac swoje wrazenia z tym cudownym specyikiem jakim jest CB-03-01 po tygodniu stosowania.

[...]

Po 3 dniu stosowania juz zauwazylem, ze wszystko zaczyna isc w dobrym kierunku- wlosy zaczely byc zywsze, grubsze, vellus hair na jezyku zaczely nabierac barwy, gestosci...

 

Wytłumacz mi proszę jak możesz widzieć efekty po 3 czy 7 dniach, skoro włos jest martwą strukturą produkowaną wewnątrz skóry i rośnie w tempie niecałego milimetra na tydzień. Wszystko, co to cudowne CB zdziałało, jest póki co pod skórą i pojawi się najwcześniej za kilka tygodni.

 

Ty natomiast twierdzisz, że jakimś cudem istniejące już, długie włosy zostały uleczone i odminiaturyzowane przez kilka dni. Chyba, że CB działa dobrze również jako odżywka i sztucznie dodaje objętości?

 

Wybacz, ale gdyby zamiast CB wstawić w Twojego posta Procerin, to byłby to idealny przykład nieudolnej reklamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Postanowilem opisac swoje wrazenia z tym cudownym specyikiem jakim jest CB-03-01 po tygodniu stosowania.

[...]

Po 3 dniu stosowania juz zauwazylem, ze wszystko zaczyna isc w dobrym kierunku- wlosy zaczely byc zywsze, grubsze, vellus hair na jezyku zaczely nabierac barwy, gestosci...

 

Wytłumacz mi proszę jak możesz widzieć efekty po 3 czy 7 dniach, skoro włos jest martwą strukturą produkowaną wewnątrz skóry i rośnie w tempie niecałego milimetra na tydzień. Wszystko, co to cudowne CB zdziałało, jest póki co pod skórą i pojawi się najwcześniej za kilka tygodni.

 

Ty natomiast twierdzisz, że jakimś cudem istniejące już, długie włosy zostały uleczone i odminiaturyzowane przez kilka dni. Chyba, że CB działa dobrze również jako odżywka i sztucznie dodaje objętości?

 

Wybacz, ale gdyby zamiast CB wstawić w Twojego posta Procerin, to byłby to idealny przykład nieudolnej reklamy.

 

Hmm czy ja napisalem ze nowe wlosy mi odrosly?? ":"

Pogrubienie obecnych plus vellus hair zrobilo spora roznice szczegolnie jak masz juz ledwo nw 3 to mozesz to zauwazyc...

No coz szkoda, ze zamiast CB nie stosowalem Sawa czy jak piszesz Procerin, pewnie efekty byly by takie same:)

 

Te mi jest w to wszystko ciezko uwierzyc co sie dzieje, ale nie narzekam i wrecz przeciwnie niech sie dzieja caly czas takie dziwne rzeczy idace w tym kierunku:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi bardziej o to, że fizycznie niemożliwe jest żeby to co opisujesz stało się w tak krótkim czasie nawet jeśli działa. Przecież włos ma swój cylk życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi bardziej o to, że fizycznie niemożliwe jest żeby to co opisujesz stało się w tak krótkim czasie nawet jeśli działa. Przecież włos ma swój cylk życia.

 

No pogrubiały mi wlosy na calosci to wszystko, dla mnie bomba, bo przez ponad 2.5 roku nie moglem tego osiagnac.... Przy moim stanie delikatna poprawa jest wazna, bo jestem blisko od siegniecia za maszynke stad sie ciesze, ze wreszcie cos zaczelo dzialac, przeciez wlosy mi nowe nie odrosly a ze kilka z malutkich cienkich cos wyglada, ze bedzie to sie ciesze. Tyle, kolejny update jezeli bedzie to za 2-3 miesiace.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angel walcz , bo jest o co ! Muszą w końcu coś skuteczniejszego opracować i CB może być tym specyfikiem.

 

Masz jakieś informacje na temat CB kiedy ten lek mógłby wejść w obieg ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
AngelOnTheEarth

 

Czy przez ostatni miesiąc od stosowania CB zmieniło się coś ?

 

Jezeli wyjdzie ten lek oficjalnie a zakladam, ze juz nie odpuszcza na tym etapie to bedziemy uratowani. Walcze juz swoje lata i nic tak dobrze nie dziala jak CB na mnie, w miesiac wiecej dzieki niemu osiagnalem niz przez ostatnie 2 lata(ciagle pogorszenie bylo).

 

Wlosow wypada mi moze z 10 dziennie, ktore potrafie zauwazyc? Staly sie grubsze, lsniace, zdrowe.

 

Niestety wszystko co dobre musi miec tez swoje wady. Niestety dopadly mnie uboki bol pod prawym zebrem, na poczatku delikatnie i rzadko od wczoraj mocno i czesto. Od 12 h jestem bez kuracji i odpuszczam 2 dni- pozniej dzialam dalej, bo nie moge odpuscic w takim momencie, chociaz mam na uwadze ciagle iz zdrowie jest najwazniejsze i z tym sie licze!

 

Ogolnie nie pisalem nic, ale od okolo 2 tyg jestem tylko na minoxie i CB, wywalilem z kuracji saba i ru, ale mimo tego uboki wciaz sa, mysle, ze zwiekszenie minoxa na 2x dziennie i mocny steryd jakim jest CB zrobilo nie male zamieszanie w organizmie.

 

Napiszecie, ze niby CB milo byc bez ubokow- nie do konca wciaz trwaja nad nim badania plus nieznany jest pojazd a ja uzywam standradrowy nie do konca tez bezpieczny.

Dlatego tez napisalem jezeli wyjdzie to CB oficjalnie w pojezdzie przeznaczonym i bez ubokow to bedziemy uratowani. To jest moim zdaniem najbardziej realistyczna opcja, on utrzyma ladnie wlosy i do tego male ht i problem z glowy. No coz na razie kombinuje dalej schodze na 1x minox i bede stosowal CB na noc a minox wieczorem, bo wczesniej stosowalem jedno po drugim to tez popychalem substancje.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Anioł, wrzucisz jakieś zdjęcia dla porównania ?

 

Wrzuce ,ale dopiero po 3 miesiacach na CB.

Ogolnie dalej na dawce 1 ml mam uboki, ostatnie 2 tyg stosowalem nieregularnie z odstepami 2-3 dniowymi. Natomiast ostatnie 2 dni to zmniejszenie dawki do 0.5-0.6 ml dziennie i ubokow prawie brak.

Przy takim nierownomiernym stosowaniu nie ma juz wow efektu i ciesze sie,ze chociaz utrzymuje mi sie stan wciaz co dzieki CB uzyskałem,ale za okolo 10 dni zmieniam pojazd na KB .Mam nadzieję,na pozbycie sie ubokow, bo chcialbym minimum stosowac dawkę 1ml lub nawet 1.5 ml pokrywając większy obszar.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas na kolejny update tym razem troche bardziej na temat badan i zdrowia.

Otoz po 8 latach od mojej walki nie mialem robionych kompleksowych badan a niestety/stety troche tych srodkow sie przewinelo przez moj organizm. Ostatnie kilkanascie tygodni ciagle uboki, wiec postanowilem sie przebadac jak nalezy.

Badania krwi i moczu- wszystko w jak najlepszym , wrecz lekarz byl pod wrazeniem, ze tak dobrze to wyglada. Coz, uboki dalej bywaly i bolalo w odcinku zoladek/watroba , wiec nie odpuszczalem i tak zostawic tego nie moglem poszedlem zrobic USG. Tutaj znowu wszystko w jak najlepszym, bol wciaz jest oczywiscie po uzywaniu CB 1ml dziennie po alkoholu tez potrafi sie pojawic, po 2-3 dniach bez CB zmniejsza sie sporo. Lekarz nic wiecej nie mogl wykombinowac na dzien dzisiejszy, wskazany odcinek przeze mnie, w ktorym jest bol zostal stwierdzony jako zoladek i przepisane mi zostaly leki, ktore jego zdaniem powinny pomoc, jezeli nie to kolejnym razem jak bede w Polsce zaprasza mnie na gastroskopie. Ciesze sie, ze badania wyszly bardzo dobrze, ale wciaz bol mnie nie pokoi...

Teraz odnosnie stanu- niestety pogorszyl sie przez ostatnie 2 tyg, nic dziwnego skoro wahania dawek i stosowanie co 2-3 dzien musialo jakos wplynac na stan owlosienia.

Oczywiscie wciaz jest sporo lepiej niz przed stosowaniem CB, ale widze ze to juz nie to stosujac go regularnie wraz z minoxem, bo jego tez opuszczalem. Zdrowie jest dla mnie bardzo wazne, stad jak cos jest nie tak kontroluje to, nie chce przez wlosy sobie zycia spieprzyc, ale tez wiem, ze to CB super na mnie dziala i musze dalej z nim probowac.

Zalozenia: Za kilka dni dostane koncentrat KB i zobacze czy pomoze zniwelowac uboki, jezeli nie to bede zmniejszal stezenia kb, ewentualnie zamowie z pioneering forum ich pojazd, ktory uwazaja specjalnie do CB i nazywa sie Cosmo Liquid. Niestety sporo kosztuje, ale jezeli z KB nic nie pomoze poswiece sie z tym CL:) Aaa oczywiscie bede stosowal lek na zoladek, ktory zostal mi przepisany moze akurat:) Hmm minoxa rowniez polecam stosujac go godzine przed CB, czuc jego moc bardziej, niestety jak juz wspomnialem wczesniej teraz stosuje minoxa tylko 1x rano a CB wieczorem. Nic walczymy dalej, nie ma poddawania sie kiedy swiatelko w tunelu wciaz tam gdzies jest, jakby nie CB swiatelko by praktycznie zgaslo w moim przypadku 2 miesiace temu.

Co jeszcze bardzo istotnego zauwazylem wzgledem CB jezeli robic mieszanki to na 7 max 10 dni jak ktos ma sporo czasu to nawet co 2-3 dni. Stosuje juz 17 dzien przez te uzywanie co kilka dni i zmniejszanie dawek i czuje jakby tracil swoja moc...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz opisać ten bol? Bo mi sie Podobnie pojawił z lewej strony pod zebrami nie bol ale hmm tak jakby ktoś przyłożył pięść do tej okolicy i dociskal( stosuje sabe i ru 5% ale nieiwem czy to przez to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz opisać ten bol? Bo mi sie Podobnie pojawił z lewej strony pod zebrami nie bol ale hmm tak jakby ktoś przyłożył pięść do tej okolicy i dociskal( stosuje sabe i ru 5% ale nieiwem czy to przez to...

 

Cos podobnego, tyle ze mam to z prawej strony, tez pod zebrami. Na RU tez to mialem tyle, ze na CB teraz bardziej to odczuwam i stale.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz opisać ten bol? Bo mi sie Podobnie pojawił z lewej strony pod zebrami nie bol ale hmm tak jakby ktoś przyłożył pięść do tej okolicy i dociskal( stosuje sabe i ru 5% ale nieiwem czy to przez to...

 

Na twoim miejscu spróbował bym nie używać EMU przy kuracji z RU, nawet jedno umycie włosów może nie wystarczyć na jej zmycie, a bardzo popycha RU do krwiobiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie, nie chce byc reklama tego CB-03-01, bo zaczynam sie tak czuc a nie o to w tym wszystkim chodzi.

Chce tak samo jak wy odnalezc cos co bedzie dzialac na lata i da spokoj na ciele i duszy.

Stad tez postanowilem dzisiaj wrzucic fotki przed i po 2.5 miesiacach na CB(tyle, ze 2 tyg mialem problem ze stosowaniem, uboki, zmniejszanie dawek, stosowanie co 2-3 dzien, ale o tym wspominalem) takze zalozmy, ze jest to 2 miesiace stosowania CB.

Tak jak wspomnialem zakola mam od ponad 10 lat wiec nimi sie nie przejmuje, bo nic oprocz ht mi je nie odzyska, takze nie skupiajcie sie na nich za bardzo lecz na istniejacych wlosach:)

 

Przed CB-03-01

DSC_0027.thumb.JPG.371881d1090851872dcdeb0cfee17ced.JPG

 

Na CB-03-01

DSC_0063.thumb.JPG.c173ad26ef79ad234408db5763f7e375.JPG

DSC_0067.thumb.JPG.fc4f6f5e802462c911fa660373c4a070.JPG

DSC_0070.thumb.JPG.e7cc1d1c73f2ae751e1acdbf2e839b4b.JPG

DSC_0072.thumb.JPG.577af6c827461dca0f9b705c06cbab70.JPG

DSC_0065.thumb.JPG.2d6af6963425edb483b391840ab63090.JPG

DSC_0066.thumb.JPG.badeedf54a2c2d3a35aa5e5ca9840d20.JPG


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to kwestia długości włosów i ujęć, ale mam wrażenie że zakola też się zmniejszyły. Gęstość i jakość, ogólnie rewelacja. Gratuję efektu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...