free web hit counter Skocz do zawartości
AngelOnTheEarth

Dopóki jest o co, trzeba walczyć

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie sa szanse na CB w polsce na przyszlosc? No i kiedy mozna sie spodziewa leku na tradzik

Z CB - za 2 lata jest realne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CB w Pl moze uda sie za kilkanascie tygodni sciagnac.

Na tradzik niby 2018, na lysienie 2021.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lek na trądzik już jako taki jest, przynajmniej na większość a jest to izotretynoina która ma wysoki wskaźnik skuteczności.

 

Skuteczność ma bardzo wysoką, efektów ubocznych też bardzo dużo, sporo ludzi skarży się na wypadanie włosów podczas kuracji (u niektórych jest to efekt uboczny nieustępujący)


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kolejny update po miesiacu po dodaniu do kuracju duta 1x na tydzien.

Uboki calkiem inne niz na finie. Nic nie ma az tak mocnego i niepokojacego co mozna by bylo stwierdzic "golym okiem". Najwiekszy ubok a ktory mam nadzieje, ze minie a tez nie jest jakis straszny to bol prostaty. Pojawia sie co jakis czas i znika.

Poza tym podobnie do Wylysialka " erekcja jest słabsza, wytrysk też, mniej ejakulatu,"

Co do lepszych aspektow uzywania duta- wypadanie zminimalizowane niesamowicie, zauwazam moze 20-30 wlosow dziennie , a po przejechaniu reka kilka razy i delikatnym wyrwaniu wypadnie moze 1-2, przy czesaniu po calym dniu w pracy max 7-8 poleci... Dziala podobnie jak CB na poczatku, jakosc wlosow sie polepszyla. Wszystko jest sporo wolniejsze od fina,niby tak jak ma byc. Oby zdzialal tez cuda na odrostach, jakos nic w ta strone na razie nie rusza, ale to dopiero miesiac, wiec trzeba czekac. Fotki dopiero po 3 miesiacach na obecnej kuracji.

Plan na kolejne miesiace uzywanie tak jak jest i po dostaniu wiekszej ilosci CB przechodze na 2%. Ogolnie duta 1x na tydzien wzmocniony CB codziennym uzywaniem uwazam za swietne rozwiazanie. Przod mam podwojnie wzmocniony(tam problem od zawsze) a na reszcie nie musze sie wcierkami skupiac , bo dut mi utrzymuje. Gdybym nic nie uzywal zew typu CB,RU to wedlug mnie dut 2x na tydzien potrzebny by byl.

 

P.S. Znacie moze cos skutecznego na siwe wloski? Oczywiscie oprocz farbowania i szamponu dx2:P:)?


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Znacie moze cos skutecznego na siwe wloski?

 

Całkowite wyłysienie rozwiązuje skutecznie ten problem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najwiekszy ubok a ktory mam nadzieje, ze minie a tez nie jest jakis straszny to bol prostaty. Pojawia sie co jakis czas i znika.

 

Miałem kiedyś też problemy z prostatą na finie. W pewnym momencie zaczęła mnie mocno piec i odstawiłem na kilka miesięcy. Później problem już nigdy nie wystąpił, pomimo powrotów do długotrwałej kuracji. Z tego powodu uznałem, że może to wcale nie było od fina, a tylko zdarzył się taki zbieg okoliczności. Wbrew pozorom niebakteryjne zapalenie prostaty zdarza się czasem też w młodym wieku. Rok temu kiedy byłem na ducie, raz wystąpił u mnie taki lekki, tępy ból, kiedy długo siedziałem, ale było to jednorazowe na szczęście.

 

Znacie moze cos skutecznego na siwe wloski? Oczywiscie oprocz farbowania i szamponu dx2:P:)?

 

Dobre pytanie. Też czekam aż coś wynajdą, bo noszę kilkudniowy zarost, który robi się niestety coraz bardziej siwy, a nie zamierzam go codziennie golić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znacie moze cos skutecznego na siwe wloski?

 

Całkowite wyłysienie rozwiązuje skutecznie ten problem:)

 

Kurde a grzywke bede mial w przyszlosci na nw5-6 czyli wciaz sporo siwych bedzie...;/

 

-- 21 kwie 2016, 22:05 --

 

Najwiekszy ubok a ktory mam nadzieje, ze minie a tez nie jest jakis straszny to bol prostaty. Pojawia sie co jakis czas i znika.

 

Miałem kiedyś też problemy z prostatą na finie. W pewnym momencie zaczęła mnie mocno piec i odstawiłem na kilka miesięcy. Później problem już nigdy nie wystąpił, pomimo powrotów do długotrwałej kuracji. Z tego powodu uznałem, że może to wcale nie było od fina, a tylko zdarzył się taki zbieg okoliczności. Wbrew pozorom niebakteryjne zapalenie prostaty zdarza się czasem też w młodym wieku. Rok temu kiedy byłem na ducie, raz wystąpił u mnie taki lekki, tępy ból, kiedy długo siedziałem, ale było to jednorazowe na szczęście.

 

Znacie moze cos skutecznego na siwe wloski? Oczywiscie oprocz farbowania i szamponu dx2:P:)?

 

Dobre pytanie. Też czekam aż coś wynajdą, bo noszę kilkudniowy zarost, który robi się niestety coraz bardziej siwy, a nie zamierzam go codziennie golić.

 

 

Dzieki wylysialek za odpowiedz, jakos od 2 dni mnie to nie boli, nie wiem moze sie organizm przyzwyczai , albo spory wysilek fizyczny ma na to tez jakis wplyw(akurat sporo sportu w moim zyciu od zawsze i oby na zawsze).

Co do siwienia to jest to tez upierdliwe szczegolne jak czlowiek sie uzera z pozostawieniem grzywki na swoim miejscu a nie jej magicznym przesuwaniu sie.

 

-- 21 kwie 2016, 22:08 --

 

a Silver-Stop testował ktoś? http://allegro.pl/silver-stop-odsiwiacz ... 52184.html podobno działa, ale fajnie jakby ktoś przetestował to cudo i napisał tutaj.

 

Hmm tego jeszcze nie widzialem, skoro nikt nie probowal, moze warto. Chociaz cena niska to nawet jak kasa pojdzie w bloto to niewiele;p


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0.5 mg duta co 5 dni starczy i do tego minox ?


finasteryd (androstatin) 1x 1mg od czerwiec 2016

minoxidil 5% od styczeń 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
0.5 mg duta co 5 dni starczy i do tego minox ?

 

To zalezy co pod tym twoim wystarczy sie kryje. Ogolnie taka kuracja to podstawa i jak myslisz o zatrzymaniu lysienia to warto sprobowac w taki sposob.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałeś uboki po Finie? Jakie?

Masz uboki po ducie? Jakie?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałeś uboki po Finie? Jakie?

Masz uboki po ducie? Jakie?

 

Po finie spore , zmniejszanie dawki nawet do 0.25mg nie pomoglo- dokladnych ubokow nie pamietam, sa gdzies w moim temacie tutaj, bylo to kilka lat temu i stosowalem cos okolo 3 miesiecy.

Dut co 7 dni- uboki to bol prostaty na poczatku, spory spadek libido, gorszej jakosci orgazm/wytrysk. Przez pierwsze 2 miesiace wieksza ilosc wyskakujacych syfow na twarzy, gorsze samopoczucie szczegolnie w dzien brania tabsa.

Przez 1.5 miesiacy z bolem prostaty byl spokoj przeszlo, zeby powrocic od 2 dni dalej. Na razie bede stosowal i obserwowal organizm/uboki co sie bedzie dziac dalej.

 

Ogolnie stan mi sie pogorszyl, bo jestem bez CB od 2 tygodni a teraz widze jakie srodek zew typu RU/CB ma znaczenie na wlosy i ich utrzymywanie. Wiadomo, ze najgorsze jest przerywanie czegos, ale nic nie poradze zamowienie grupowe sie sporo przedluzylo.

 

Dut co 7 dni stosuje glownie, zeby pomoc utrzymac calosc w spolce z CB(wkrotce 2% 1ml na przod bede uzywal). Nie wiaze z dutem przy takim rzadkim stosowaniu na cuda, ale fin na mnie kiedys dzialal super (dut wedlug badan co 7 dni dziala lepiej niz fin 5mg codziennie) stad sie na niego zdecydowalem i licze, ze calosc mi utrzyma a CB 2% wraz z minoxem, ktory stosuje od 9 lat(minox) troche wzmocni ten slaby przod.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam, bo używałem fina przez miesiąc i odstawiłem, bo miałem "miekką fajkę".

 

I zastanawiam się na ponowne sprawdznie fina, ale z mniejszą dawką 1mg/4.

Ewentualnie dutasteryd.

 

Natomiast boję się o płodność przede wszystkim.

 

Aktualnie biorę RU. Sądzisz, że ono pomaga? Bo ostatnio widzę mieszane uczucia na forum co do tego.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytam, bo używałem fina przez miesiąc i odstawiłem, bo miałem "miekką fajkę".

 

I zastanawiam się na ponowne sprawdznie fina, ale z mniejszą dawką 1mg/4.

Ewentualnie dutasteryd.

 

Natomiast boję się o płodność przede wszystkim.

 

Aktualnie biorę RU. Sądzisz, że ono pomaga? Bo ostatnio widzę mieszane uczucia na forum co do tego.

 

Rozne uboki po finie/ducie utrzymuja sie krotko a po dluzszym czasie znikaja. 0.25 mg fina szkoda uzywac- lepiej juz sprobuj z dutem co 3-4 dni skoro chcesz go stosowac solo,

Co do RU to dziala/nie dziala na kazdego inaczej takze ciezko ocenic z perspektywy forum. Najlepiej samemu wyprobowac , na pewno nic czlowiek na tym nie traci a wiele moze zyskac. U mnie wiele spowolnil proces, ale z czasem niestety uboki powazne zaczely byc a skoro 2ml nie dawalo rady i uboki sie zwiekszaly to musialem zrezygnowac i przejsc na CB.

 

 

Delikatny update.

Dut 1x na tydzien nie dal rady utrzymac stanu w przeciagu ostatnich 3 miesiecy. Raz , ze to jest rzadkie stosowanie co 7 dni, dwa dziala strasznie wolno wiec mozliwe iz dopiero teraz zacznie dzialac a trzy i najwazniejsze to przez ostatnie 2 tygodnie bylem bez CB a niestety bez tego blokera wiedzialem, ze taki dlugi okres moze sie odbic na owlosieniu. (jezyk mi sie troche przerzedzil, na szczescie reszta czyli cala gora trzyma sie jak nalezy)

 

4 dni temu przyszlo mi swieze CB i stosuje z dawka 1ml 2% na jezyk i zakola. Duta zostawiam co 7 dni ze wzgledu iz chce chronic gore na ktora nie stosuje nic. Osobiscie uwazam, ze dut 1x na 7 dni to bardzo dobre rozwiazanie , ale stosujac cos zewnetrznie codzennie na miejsca najbardziej podatne na dht lub przerzedzajace sie, bloker typu RU/CB. W innym wypadku stosujac go solo to min 3-4 dni bym komus proponowal...

 

Licze na poprawe gdyz CB zawsze dzialalo u mnie najbardziej,najlepiej w calej historii mojej walki z tym gownem i bylem z niego zadowolony a nigdy nie stosowalem 2% takze zobaczymy z czasem jak to bedzie wygladac...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za offtopic ale na ile starcza 1 gram CB?


_____________________________________________________________________________________________________________________

RU 3%/1ml codziennie (od 25.02.2016)

Saba gel 2-3/tydzień (od 12.02.2016)

Nizoral 2-3/tydzień (od początku lutego 2016)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorry za offtopic ale na ile starcza 1 gram CB?

 

Zaleznie od stezenia i ilosci ml jakie chcesz stosowac.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny update.

Na obecnej kuracji juz jestem kilka dobrych miesięcy i o dziwo wciąż włosy wypadają w dużych ilościach, są gorszej jakości szczególnie na obszarze nw4 chyba miniaturyzacja tam dopadła mnie w większości obszaru . Jest to dla mnie ogromnym zdziwieniem gdyż wcześniej samo CB 1% z minoxem dawało zatrzymanie plus nawet polepszenie kondycji włosów. Teraz CB 2% i nawet dut co 7 dni. Cóż z genami ciężko się walczy i w pewnym momencie co chce sobie wylecieć to i tak wyleci.

Od listopada dodaje Polaris nr 11 na wieczór natomiast rano będę dalej stosował minoxa 5%


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angel jakie efekty kuracji?

 

Większa dawka CB coś pomogła i przestały lecieć?

 

PS

Jakie uboki miałeś po RU?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Angel jakie efekty kuracji?

 

Większa dawka CB coś pomogła i przestały lecieć?

 

PS

Jakie uboki miałeś po RU?

 

 

Bedac od kwietnia na ducie co 7 dni i po 2 tygodniach dodaniu CB2%(wczesniej czekalem na dostawe) mialem ciagle linienie i masywne wypadanie wlosow. Myslalem, ze to tymczasowe niestety coraz to gorszy stan i wypadanie nie zamierzalo dac za wygrana. Nie pamietam dokladnie, ale okolo wrzesnia/pazdziernika postanowilem brac duta co 4 dni i po okolo 3 tygodniach linienie/wypadanie do dzisiaj ani znaku. Leci mi moze z 10-15 widocznych wlosow dziennie przy czesaniu, ukladaniu itd. Niestety to co od roku utracilem nic nie odrasta(moj limit odrostow chyba sie po tylu latach wyczerpal). Ogolnie z wlosow jestem zadowolony, bo sa lepszej jakosci, i przez to wydaja sie jakby grubsze, gestsze (niestety poza tymi nieszczesnymi zakolami). To czy CB2% zaczelo dzialac po tym pol roku i czy to dodanie duta co 4 dni- trudno jednoznacznie ocenic, bardziej bym stawial na to drugie jednak. Bylem/jestem na dwoch blokerach jednoczesnie takze teraz mozna sie tylko domyslac/gdybac, nie jestem pod tym wzgledem za dobrym przykladem, ze tylko jedno cos zadzialalo.

 

Po RU glownie mialem bol/ucisk pod zebrami z prawej strony. Bylo to naprawde dajace w kosc i czesto brakowalo przez to tchu tez. Aha bol serca mialem tez, bylem pewny, ze to przez minox o dziwo od kiedy nie stosuje RU(stosowalem go przez ponad 2 lata) z sercem wszystko ok jest , przynajmniej nic odczuwalnego.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czytalem Twoja historie. Mnie osobiscie pomogl Profolan, chociaz tutaj widze ze nie ma o nim dobrej opinii . Moze sprobuj dodac, on jest z naturalnych skladnikow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czytalem Twoja historie. Mnie osobiscie pomogl Profolan, chociaz tutaj widze ze nie ma o nim dobrej opinii . Moze sprobuj dodac, on jest z naturalnych skladnikow.

 

tak tak z pewnoscia skorzystam jeden post i od razu poleca produkt jebane fejki


finasteryd (androstatin) 1x 1mg od czerwiec 2016

minoxidil 5% od styczeń 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zadowolony z obecnej kuracji, bo daje mi zauwazalne zatrzymanie plus dobrej jakosci wlosy.

Zakola wiadomo bez ht nie ma co marzyc i na wiele nie licze , takze taki stan mnie nawet satysfakcjonuje i przy takiej dlugosci wlosow wyglada to tak

 

DSC_0131.thumb.JPG.c2e88a4019a87fcc0e7f0d84b1a216cf.JPG

 

DSC_0132.thumb.JPG.fa42c8da8f72cf253fbfeffa47a8c8fa.JPG

 

DSC_0134.thumb.JPG.11638b91f58d5da14fc08f053c42eaa5.JPG


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest mega. Teraz utrzymać stan jak najdłużej. Angel chyba jesteś jedyną z niewielu osob na forum z takim samozaparciem i systematycznością

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na ile to stan faktyczny, a na ile zaczeska, ale jest bardzo dobrze. Przy takim stanie, ht to będzie zachcianka .


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...