free web hit counter Skocz do zawartości
matias21

Turcja - DR Maral 4250 Graftów

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz no minimalnie sie polepsza generalnie sypie ten nanogen i efekt jest z nim taki, że mało kto rozpozna z przodu mało go musze sypać, ale z tyłu napewno potrzeba jeszcze sporo graftów, rozważam różne opcje zrobienie drugiego HT w marcu/kwietniu, generalnie pewnie polece do Marala ale boli mnie troche, że z szyji pewnie nie ruszy nic a chciałbym aby wziął chociaż te 500 graftów. Generalnie brakuje mi jakiś 3,5 - 4 tys graftów, a z donoru pewnie wyciągnie max 2,5 dlatego chciałbym reszte z szyji, a tak nie wiem co robić w sumie nie chce robić trzeciego HT tylko z BHT.

20160919_232519.thumb.jpg.0e32fa014aaff6cca81d70fc6c60b8f1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko zrób jakieś takie neutralne zdjęcie bez chamskiego światła, tak jak wygląda na co dzień przy świetle dziennym. Jak się sypię nanogen to można przed tym wystylizować włosy, powiedzmy na gume ? Czy sprawdza się on tylko na czyste suche włosy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko zrób jakieś takie neutralne zdjęcie bez chamskiego światła, tak jak wygląda na co dzień przy świetle dziennym. Jak się sypię nanogen to można przed tym wystylizować włosy, powiedzmy na gume ? Czy sprawdza się on tylko na czyste suche włosy ?

najpierw nasyp pózniej nałóz gume

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. góra bez flesza

2. góra z fleszem

3. czoło z fleszem

 

Narazie i tak czekam do marca lub kwietnia i zobaczę co dalej napewno trzeba będzie gdzieś dogęścić póki co sypie nano+ lakier i jest okej

1604215741_180dnibezflesza).thumb.jpg.fc42770e6e673dc85c64b38d90e3fe2e.jpg

781369586_180dnipoflesz(1).thumb.jpg.b682bdb31443c87303a43413dbfa29d3.jpg

1404910968_180dnipoflesz(2).thumb.jpg.59612d749e721b2605f9a80344bdc192.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to jest efekt bez nanogenu to wygląda to imponująco jak na liczbe graftów i obszar do pokrycia!

 

pewnie znajomi Cie nie poznają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki Ty masz zajebisty donor!! Masakra, ja to mogę pomarzyć. Przecież Ty jeszcze z kolejne 5tys chyba z niego wyciagniesz... U mnie pewnie za 2 tygodnie u Marala na 2 tys graftów się skonczy, a w pożniej maszynka i znów na 2-3 milimetry. Zazdraszczam


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej tyle się nie da w górnej części donoru jak się przyjrzysz to są prześwity, przemo zapuszczałeś w ogóle trochę dłuższe włosy ? może spróbuj jak to będzie wyglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz zapuściłem troche, od miesiąca nie ścinam do zabiegu ktory mam za 2 tygodnie. Taki stan:

image.thumb.jpeg.7f84b3e69b40d20d4b25e3cdef529952.jpeg

image.thumb.jpeg.ced021240c8b7e50dc0051d7afcaa62f.jpeg


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe ile ci wyciągnie w ogóle będziesz robił linie czy całość ? w sumie proszek mógłbyś sypać bo wszędzie masz trochę włosów ciekawe jakby to wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posypałam proszek i była tragedia, duzo trzeba było nasypać, powstawały prześwity i nie wyglądało naturalnie. Raczej stawiam na efekty jakiekolwiek ale bez proszków. Linie juz miałem robiona, teraz wolałbym wszystko równomiernie na całej głowie, chociaż nie zdziwię sie jak mi nic nie zrobią bo stwierdza ze za słabe włosy mam..


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z donoru raczej duzo nie pobiora, albo nawet go nie rusza.widocze sa juz przeswity.chyba ze wybiora cos po bokach.zostaje tobie jeszcze bht i mikropigmentacja.powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle ile wyciągną, na takim obszarze nie zrobi dużej zmiany. Lepiej jakby dali tylko na przód i zamknęli owal twarzy.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnej Mikropigmentacji! Widziałem na żywo i z niebieskimi kropeczkami paradować nie chce. Maral Bht nie robi, moze jedynie za rok udam sie jeszcze do Brukseli na 2000 bht i byłby koniec. Pozdrawiam


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

z niebieskimi kropeczkami paradować nie chce

 

no, ale z białymi to już co innego - blizny po FUE

 

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie blizny po FUE?? Po fue nie ma blizn.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba, że gdzieś robią punchem 1,5mm jak kiedyś na początku, teraz stosują między 0,6mm-0,9mm i po pół roku nie powinno być śladu, chyba, że ktoś ma skłonności do nadmiernych blizn - jest taka choroba nei pamiętam jak sie nazywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ogólnie jest tak że im się jest młodszy, tym blizny są bardziej wypukłe i widoczne, a z wiekiem coraz to nowsze blizny są już bardziej wklęsłe i mniej rzucają się w oczy. Oczywiście istnieje również choroba, ale i bez tego sporo osób ma delikatny przerost blizny. Dobrze jest to widoczne gdy ma się jakąś głęboką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze co do mojego przypadku wstawiam zdjęcia:

1. 148 dni po zabiegu

2. 183 dni po zabiegu

 

Jak widać(albo tylko mi się tak wydaje) przez te 35 dni troche urosło(chyba) to może jeszcze coś urośnie ?

703805843_148dnipo.thumb.jpg.e54b9c96ed9d9e22b99a33ed7c357e10.jpg

1742360141_183dni.thumb.jpg.3c2952500eca5febe8de781c2f34f0b0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak u Marala z terminami? Trzeba długo wcześniej rezerwowac, czy można pisać i za tydzień lecieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...