free web hit counter Skocz do zawartości
kacper

ZABIEG 16.01.2017 BISANGA 2000 FUE KORONA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Moim życzeniem było żeby to dobrze/przyzwoicie wyglądało tak jak z 2012r kiedy miałem pierwszy zabieg w BHR. Kasa nie grała roli. Nie chce mi się niczego udowadniać . Jest sporo zabiegów na forach zagranicznych z taką iloścą gr w korone (która nie była u mnie zupełnie pusta) gdzie efekt jest nieporównanie lepszy. Nawet tutaj u naszego początkującego chirurga przy dużo większym stopniu łysienia jest przykład z 1200 gr i o wiele lepiej to wygląda.

 

Lion nie rób ze mnie gościa podatnego na gówniane reklamy czy ściemy klinik. Wiem co mówię i na przykładzie forum mam 100% pewność , że BHR w tych czasach za wiele nie odstaje od turasów czy innych średnich klinik. O ile w ogóle odstaje.

 

Cały czas się zastanawiam gdzie to poprawię . Drugi raz na masówkę się nie zgadzam, gdybym miał tyle przykładów jak jest teraz z BHR to za 1 euro za gr nie pojechałbym ..... !!! Donor ma się jeden zostało mi max 3000 gr. 6700 już mam na głowie . Przód i środek bez zarzutów tył lipa jak u autora !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze by było, aby w końcu ktoś z Polski poleciał i zrobił HT u Karadeniza w Turcji podobno jeden z lepszych gości od HT, a u nas ciągle latają do tych samych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Lion nie rób ze mnie gościa podatnego na gówniane reklamy czy ściemy klinik.

 

Nie robię, tylko pisząc "wpiszcie sobie w google" dokonujesz samozaorania. Wyobraź sobie hipotetycznie, że jakaś klinika miałaby 50% świetnych efektów, 30% średnich i 20% słabych.

Jak myślisz, które znajdą się w sieci ? Które wklei sama klinika (a może to zrobić pod dowolnym kontem) ? Którzy pacjenci dostaną zniżkę za promocję ? Którzy w reszcie sami będą chcieli się pochwalić ?

 

Obraz z internetu zawsze był, jest i będzie zafałszowany i nigdy nie dowiesz się wszystkiego, nie dowiesz się o wielu wpadkach.

Jeśli poważnie rozmawiamy, to trzeba coś bardziej konkretnego niż google, coś z jakimś uzasadnieniem, żebyśmy mogli ocenić wiarygodność.

 

PS. A w HairLossTalk ani w HairLossHelp nie wierzę kompletnie (w szczególności w to pierwsze). Być może kiedyś Admini chcieli dobrze, teraz to już zeszło na psy, a liczą się wyłącznie interesy sponsorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Lion to był tylko skrót z google i yotube bo tak najszybciej dojść do żródła czyli zweryfikować czy reklama czy ........ Naprawdę myślisz, że większość nie zrozumiała ? To chyba jasne , że chodziło mi o udokumentowane zabiegi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Lion to był tylko skrót z google . Naprawdę myślisz, że większość nie zrozumiała ? To chyba jasne , że chodziło mi o udokumentowane zabiegi.

 

Nawet udokumentowane zabiegi, nie są dziś wiarygodne i mam wrażenie tego nie rozumiesz.

 

To nawet widać:

- inny kolor włosów przed, inny po (czyli już jakieś farbowanie),

- coś nałożone na włosy po zabiegu (przez co są grubsze i lepiej się układają),

- specjalnie zaczesane po zabiegu (sprawiają wrażenie gęściejszych),

- zdjęcia pod odpowiednim kątem i z przodu (nie widać prześwitów),

- inne oświetlenie przed i po (zdjęcia przed bardziej eksponują prześwity przy jasnym świetle, niż zdjęcia po, w ciemnym),

- wybiera się tylko tych pacjentów, którzy mają świetne efekty (mają np grube włosy i brak dalszego łysienia po zabiegu).

 

O manipulacji zdjęciami i efektami, pisali już sami doktorzy 10 lat temu. A ty piszesz, jakby ci dopiero wczoraj internet podłączyli.

Za zabiegami stoi gruba kasa i nikt nie pozwoli sobie na to, żeby internet nie był zalany super-efektami. A te nieudane się wycisza na wszelkie możliwe sposoby.

 

Dlatego nie bardzo wiem, co to znaczy, że "z tym google to większość zrozumiała ?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie HDC też masz same super zabiegi


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie mam sił . Tak nic nie rozumiem i tak masz racje. Tutaj trzeba wszystko dosłownie. Zapominam się często , że jak nie napiszesz referatu jak krowie na rowie to później masz takie odpowiedzi. Nie Lion to tak nie działa. Nie chce mi się pisać . Co nie znaczy , że takich reklam i cudów klinik nie ma wręcz tego jest najwięcej . Nie wiem dlaczego myślisz że moge tego nie widzieć , wiedzieć etc etc etc etc

 

Ps.

 

Może wyciągnij zabiegi BHR np od 2009 do 2014 i np. z starego forum łysienie info i porównaj z 2016 do 2018 . Może tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Może wyciągnij zabiegi BHR np od 2009 do 2014 i np. z starego forum łysienie info i porównaj z 2016 do 2018 . Może tak ?

 

Pamiętam wysyp dobrych efektów z tamtego okresu. Sam też robiłem w tych latach (2009 i 2013).

Jednak wpadki też się od czasu do czasu zdarzały - jedną z nich był koleś o nicku boy2727 u którego odrost nie był pełny i konieczna była korekta.

Chyba to był ten temat: http://pokonajlysienie.com/forum/viewtopic.php?f=23&t=190

100% sukcesów nie ma nikt.

 

Ale pomijając wszystko. Nadal nie wierzę w cuda z 2000 graftów. georgis, weteran przeszczepów z tamtych lat, też pisał kiedyś, że 1500 graftów to może zrobić kolosalną różnicę co najwyżej na jednym zakolu.

 

PS. Swoją drogą, to szkoda, że nie ma już dostępu do większości zdjęć z lysienie.info , bo była spora baza wiedzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No dokładnie i teraz pokaż mi jeden zabieg z okresu 2016 - 2018 który byłby podobny do tego wysypu dobrych i udanych zabiegów. Ja to przeszedłem na własnej skórze i wiem co mówię.

 

Teraz myślę , że mamy wysyp kiepskich lub co najwyżej średnich zabiegów .

 

Wpadka może się zdarzyć każdemu, ale wpadka a nie równia pochyła !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemem BHR jest brak rozwoju na przełomie ostatnich 5 lat . Utknęli w miejscu , a sytuacja na rynku przeszczepów mocno się zmieniła .

Większość osób , które mają teraz gorsze efekty po zabiegach BHR jeszcze 5 lat temu nie miałaby szans na kwalifikację do zabiegu u Bisangi. Napór klinik tureckich sprawia , że zarówno BHR jak i HDC podejmują się realizacji zabiegów " trudnych " , a nie mają takich umiejętności jak chociażby ekipa dr Poswala . Stąd też wysyp relacji niezadowolonych pacjentów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Problemem BHR jest brak rozwoju na przełomie ostatnich 5 lat . Utknęli w miejscu , a sytuacja na rynku przeszczepów mocno się zmieniła .

Większość osób , które mają teraz gorsze efekty po zabiegach BHR jeszcze 5 lat temu nie miałaby szans na kwalifikację do zabiegu u Bisangi. Napór klinik tureckich sprawia , że zarówno BHR jak i HDC podejmują się realizacji zabiegów " trudnych " , a nie mają takich umiejętności jak chociażby ekipa dr Poswala . Stąd też wysyp relacji niezadowolonych pacjentów .

O o właśnie a dopiero takie przypadki pokazują co potrafi klinika. Jak ktoś ma NW2 i super donor to trudno to spieprzyć i bajki o FUE manualnym czy mechanicznym to wtedy mogli sobie opowiadać . Dziś nie ma kompletnie sensu przepłacać i trzeba szukać kliniki taniej z wiarygodnymi rezultatami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Problemem BHR jest brak rozwoju na przełomie ostatnich 5 lat . Utknęli w miejscu , a sytuacja na rynku przeszczepów mocno się zmieniła .

To mnie zaciekawiło bardzo. Możesz rozwinąć myśl?

Bo do tej pory sądziłem, że się rozwijają. Na przykład na podstawie tego, że robią kongresy z wykładami i zabiegami. Oni robią, ale też jeżdżą do innych klinik. W ramach takiej wymiany wiedzy.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To tak samo ważne jak dyplomy naszych rekomendowanych chirurgów od HT światowej klasy

 

To co kolega napisał jest jakimś tam przypuszczeniem. Moim zdaniem poszli na masówkę i jadą aż miło nawet z mechanicznym FUE , gdzie jeszcze jakiś rok temu to było największe zło.

 

Zły jestem , że dałem się na to nabrać, ale tylko na siebie bo zadając pytanie JANOWI ( czy nic się nie zmieniło ? ) wiedziałem już pewnie to czego dziś jestem pewien !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ramirez co masz na myśli z tym ostatnim zdaniem? I dlaczego jesteś na siebie zły? Bo co?

Dopytuję by zrozumieć kontekst.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pojadę do Brukseli to opowiem Bisandze o nastrojach jakie panują wśród niektórych na tym forum. Oczywiście w odniesieniu do BHR. Powiem że nie jestem jedynym który mówi głośno że efekt zabiegu jest gowno warty. Wladam angielskim dobrze więc myślę że sobie rzeczowo porozmawiamy bo ich mniemanie o swojej doskonałości jest śmieszne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziś nie ma kompletnie sensu przepłacać i trzeba szukać kliniki taniej z wiarygodnymi rezultatami.

 

 

i tu sie myslisz. Np osoba ze slabym donorem po jednym zabiegu mechanicznym bedzie wygladala jak obskubany kurczak

 

ja jestem jedna z tych osob i nie wyobrarzam sobie tych dziur jakbym scial boki i tyl na pre mm

 

___________________________________________________________________________________________________________

Biorąc pod uwagę twój staż i twoje posty, zostajesz zawieszony z uwagi na podejrzenie o szeptankę na zlecenie sponsora.

Dopóki sprawa nie zostanie wyjaśniona.

 

Admin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś nie ma kompletnie sensu przepłacać i trzeba szukać kliniki taniej z wiarygodnymi rezultatami.

 

 

i tu sie myslisz. Np osoba ze slabym donorem po jednym zabiegu mechanicznym bedzie wygladala jak obskubany kurczak

 

ja jestem jedna z tych osob i nie wyobrarzam sobie tych dziur jakbym scial boki i tyl na pre mm

 

Dla każdego co innego, ja byłem u Marala i dziur nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja byłem u Marala i dziur nie mam.

 

to zetnij donor na kila mm to zobaczysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
osoba ze slabym donorem po jednym zabiegu mechanicznym bedzie wygladala jak obskubany kurczak

 

ja jestem jedna z tych osob i nie wyobrarzam sobie tych dziur jakbym scial boki i tyl na pre mm

 

A manualne w jakiś cudowny sposób nie robi dziur ? - I osoba ze słabym donorem po manualnym, po sporym przeszczepie np. 4000 graftów, nie wygląda jak obskubany kurczak ?

 

Powiedz mi jaki lekarz i w jakiej klinice nie robi dziur i nie zostawia śladów ingerencji chirurgicznej w donor? - to tam może się wybiorę o ile rzecz jasna nie będą mnie tam dyskryminować i o ile nie odmówią mi wykonania zabiegu.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
A manualne w jakiś cudowny sposób nie robi dziur ?

 

robi, ale mniej

 

Powiedz mi jaki lekarz i w jakiej klinice nie robi dziur i nie zostawia śladów ingerencji chirurgicznej w donor?

 

normalne, ze kazdy je robi, tylko jeden mniej drugi wiecej

 

___________________________________________________________________________________________________________

Biorąc pod uwagę twój staż i twoje posty, zostajesz zawieszony z uwagi na podejrzenie o szeptankę na zlecenie sponsora.

Dopóki sprawa nie zostanie wyjaśniona.

 

Admin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
robi, ale mniej

 

Manualnie robi mniej dziur bo mniej graftów jest w stanie pobrać podczas jednej sesji niż w przypadku mechanicznego - gdzie podczas jednej sesji nieraz jest wyciągane nawet grubo ponad 4000 graftów.

 

Garft to graft jako taki, i przy każdej metodzie 1 graft (bez względu już na to ilu włosowy) to jedna pozostawiona dziura.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Dziura to dziura. Punche do manualnego jak i mechanicznego są praktycznie takie same. To lekarz dobiera średnicę np. 0.8mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla admina. Tak trzeba reagować w przypadkach gdy ktoś nagle pojawia się na forum i od razu zaczyna swoją "karierę" od najeżdżania na klinikcie tureckie, mechaniczne itd jednocześnie wychwalając pod niebiosa "manuale" - oczywiście w przypadku gdy nie ma żadnych zdjęć dowodów na opisanie tego swojego rzekomo zepsutego przypadku. Od końca poprzedniego roku naroiło się tu takich, i też mam wrażenie że to nie przypadek (wpływ coraz większej ilości prawdziwych, udokumentowanych, udanych zabiegów w budżetowych klinikach?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem przekonany ze manual 100x lepszy od mechanika do czasu az nie dowiedzialem sie,ze Poswal operuje mechnikiem! Od tego momentu zmienilem zdanie i twierdze-niewazna technika i narzedzie lecz umiejetnosci oraz doswiadczenie danego doktorka. Niech mi robia nawet mlotkiem i przecinakiem jak mam miec efekt super i malo widoczne grzebanie w donorze


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...