free web hit counter Skocz do zawartości
wrobel

[3500 grafts Maral] Wrobel.

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj w nocy już byłem na miejscu. Kierowca odebrał mnie z lotniska. Spoko gość i nie ma się co krępować jeśli kogoś angielski jest słaby bo kolo gada wyraźnie i jego angielski jest bardzo prosty. Właśnie przed chwilą zadzwonił mi na pokojowy telefon, że mam rano zjeść w hotelu śniadanie i o 9:00-9:30 weźmie mnie i inne osoby na zabieg. Jeśli chodzi o hotel to: klima, Tv, napoje, kibel z prysznicem i podwójne wyro. Lepiej zabrać troche waluty tureckiej. Ja tego nie zrobiłem i minęło troche zanim znalazłem kantor w markecie (na high street nie było ani jednego). Portierzy w hotelu mówią po angielsku natomiast turcy na mieście nie, nawet młodzi więc pytanie o droge do centrum handlowego było trudne. Foty jakies powstawiam jak wróce bo nie mieszczą sie rozmiarowo a nie bede cudował na telefonie.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zabiegu 7,5h około. Wypełnione zakola, język i korona. Linia chyba troche obniżona ale niewiele bo laski pomieżyły i zrobiły wg. Jakiejś zasady naturalności. Razem 3500 graftów, wszystko wygląda dosyć gęsto. Co do linii to bede wiedział ile jak mi moje włosy odrosną, teraz ich nie widzę. Donor laski co robiły mi powiedziały, że rewelacja gęsty, jest z czego brać. Przepraszam za jakość ale to kiepskiej jakości tablet. Będe na bieżąco aktualizował. Macie pytania, pytajcie' pozdrawiam.

IMG_20170925_165254.jpg.1dd6ac02620051d067d77e06d7dd844c.jpg

IMG_20170925_165214.jpg.0a5c287c0e584bb2ebd50838569d97f3.jpg


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 września założył temat, dziś juz po zabiegu

to się nazywa konkretne podejście

decyzja i wio


moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to najgorsza noc przed tobą nie rozgnieć graftów, powinno być dobrze.

Nie śpie dzisiaj, przydałby się jakiś speed. Pojutrze wracam tego się boje żeby pod czapką niczego nie uszkodzić. Łba nie czuję jeszcze ale przy czole i donor już napier... Zaraz 2 seria tabsów, jutro o 11 jadę ściągać opatrunek.

 

-- 25 wrz 2017, 22:05 --

 

11 września założył temat, dziś juz po zabiegu

to się nazywa konkretne podejście

decyzja i wio

I takie podejście sugeruje każdemu kto ma kase i chce to zrobić. Im dłużej się zastanawiasz to prędzej wyłysiejesz jak kolano a nie zrobisz. Także trzymam za tych wachających się kciuki żeby się odważyli. Jak ktoś będzie chciał to mogę pomóc bezinteresownie w ogarnięciu mailowym z kliniką (niekoniecznie Maral żeby nie było) . czy jego dziewczyny się spisały zobaczymy wszyscy za ok 9-12msc będę aktualizował raz na jakiś czas oraz coś dodam z samego pobytu, załatwiania itp. Także będę miał kontakt z chlłopakami z maroka i serbii, którzy byli krojeni tego samego dnia. Ustaliliśmy, że efekty będziemy sobie wysyłać. Marokańczyk był kolano 4000 graftów, Serb- mocne NW3 vertex lub nawet NW4 takze 4000graftów, no i ja NW3 niewielki vertex 3500tys w tym większość na przód bo korona była skromna. Dobrej nocy i odwagi Panowie i Panie!


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam taką czapkę typu full cap (jak fred durst z limp bizkit). Luźno na mnie leżała jak miałem dłuższe włosy więc na łysej pale będzie naprawde delikatnie (chyba że opuchne do jakiś dużych rozmiarów). Czapka ma wysoki przód, który nie powinien dotykac graftów, może korony no i wiadomo donor, ale przy dobrych wiatrach może i zakryje cały donor. Wogóle sie wybrałem. Zamiast zabrać koszule to zabrałem same tshirty. W tym co po zabiegu to śpie bo powiedziały żebym nie ryzykował ściągać. Więc dzisiaj mode:troll, bez prysznica i zmiany koszulki, dobrze,że ta klima jest w pokoju. Jutro mam nadzieje jakoś zmienie, jak nie to tą rozetne (bo dosyć wąski ma kołnierz a drugą będę się starał delikatnie o donor otrzeć jak już. To samo mogłem zostać do tego 30-tego doszedł bym do siebie, noc 60E więc nie ma tragedii. Ale tak to jest jak sie idzie na szybko. Może ktoś to chociaż poczyta i wyeliminuje moje błędy w podróży


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja już z doświadczenia na każdy zabieg zabieram same koszule rozpinane- wygoda i bezpieczeństwo, ale to już sprawdzony patent Tshirt mało praktyczny w ht Nie możesz przez pierwsze 24 godziny dotknac graftów.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja już z doświadczenia na każdy zabieg zabieram same koszule rozpinane- wygoda i bezpieczeństwo, ale to już sprawdzony patent Tshirt mało praktyczny w ht Nie możesz przez pierwsze 24 godziny dotknac graftów.

 

Ja zawsze coś musze spierd...


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wracam, czekam na drugi lot. Wydaje mi sie,że przez te odprawy wytargałem już coś z głowy. W turcji 3 razy ściąganie czapki we frankfurcie 2 i jeszcze w katowicach będzie raz. Czapka leży lepiej niż ten kapelusz Marala ale te ciągłe ściąganie i zakładanie na bank sie skończy, że coś wyleci, sprawdze na chacie ale teraz patrzałem w sraczu na lotniski i prawie jestem pewny że coś zwisa bezwładnie.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swieża nie ciekła więc może ok. Poprostu raz czapkæ zajechałem po skalpie aż poczułem. No nic może dowieza cały łeb. Troche bym miał lipe 2 noce nie spałem żeby nic nie schrzanić. We frankfurcie młody łysy celnik wziæł mnie na strone. Ściemniał że mnie sprawdza a wypytywał się o przeszczep, dałem mu wizytówke. Dlatego wole w czapce


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tym strażnikiem na serio? Dobra historia do opowiadania przy piwie

 

Strażnik też człowiek, może mu HT chodzi po głowie to sie dopytał jak miał okazje


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja nie kituje nigdy Akcja ze strażnikiem we Frankfurcie jest autentyczna. Zdjąłem czapkę bo wchodziłem na taką dziwną bramkę (ręce do góry i coś się kręci). Generalnie nic nie zapikało, laska mnie tam zaprosiła. Za chwile patrze podchodzi młody, łysy strażnik. Pytam: Już wszystko ok? A on: Pan pójdzie ze mną na osobiste. No i sie pochylił złapał mnie za buta, udawał, że coś szuka i sie mnie pyta :Anglik? Ja mówie nie Polak, no to on "Dzień dobry" i sie mnie pyta "gdzie zrobiłeś, ile zapłaciłeś?" No to mu powiedziałem, że w Turcji, obejrzał moją głowe i powiedział, że mu sie podoba, że dobra robota. Na tym sie "obszukanie skończyło" brałem torbę odeszłem kawałek ale przypomniałem sobie, że maral dał mi wizytówki więc podbiłem do gościa i mu powiedziałem żeby sobie poczytał. Bo pytał się mnie czy jest dla niego najdzieja i czy nie zniszczy go to finansową taka glaca. Także dałem mu wizytówke niech chłopak sie rozezna, że Maral może mu przeszczepić więcej . No widać było, że chłopak mnie zobaczył, podbiegł specjalnie się wypytać bo może zapaliła się w nim jakaś nadzieja. Napewno nie chciał mnie obszukiwać bo pomacał mi tylko lewego buta

 

-- 27 wrz 2017, 18:41 --

 

update

 

-- 27 wrz 2017, 19:31 --

 

Nadal uważam, że za wysokie czoło, no ale cóż nic narazie nie zrobie. Poczekam jeśli przeszczep nr. 1 się uda to nr. 2 postaram się jeszcze zejść z linią.

01.thumb.jpg.c4bcb3f3ffd4bb6a7c0f6925d7f96d99.jpg

02.thumb.jpg.ac843d65281f869d4bdf9bd013a24798.jpg

linia.thumb.jpg.c40bf9e079ba5e79fef543a69d2c47a1.jpg


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może ten strażnik już tu na forum siedzi u nas
heh. No mam nadzieje, że do stycznia jakoś względnie będzie bo zamierzam wracać za granice do pracy. Szkoda, że wcześniej na forum nie trafiłem pewnie już bym był po zabiegu w marcu.

Taki miałem pokój:

 

-- 28 wrz 2017, 10:15 --

 

Mam jeszcze pytanie do kolegów co już mieli przeszczep jak spali. Maral dał mi taką dmuchaną poduszke samolotową (rogalik). No i generalnie dobre to jest ale jest taka wada, że puszcza farbe co jest napewno toksyczne i obudziłem się dzisiaj cały donor mokry i zafarbowany. Nie wiem obłożyć to musze jakimś ręcznikiem na jutro. Krew mi nie leci ale żeby się nie zaczęło ślimaczyć. Dali mi też antybiotyk i leki na opuchlizne na 3 dni ale skoro ten donor dostał farbe to może jeszcze kilka dni pojeść ten antybiotyk żeby się nic nie stało. Jak myślicie?

IMG_20170924_124231.thumb.jpg.36d3d8d036cda229b2e52d8ea6ab6c41.jpg

IMG_20170924_024402.thumb.jpg.2b3255f30ea5163b4a81c6e4aeabc41e.jpg

IMG_20170924_024434.thumb.jpg.86b5319acdf1e0c2258757e09ec0f2cd.jpg

IMG_20170924_024454.thumb.jpg.066e80fd17b8295504e6d76b4939d0f3.jpg


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja antybiotyk bralem chyba 5 dni po. Donor sie szybko zagoił.

 

Dzięki też tak zrobie. No dzisiaj umyłem donor szamponem dla dzieci, bo musiałem po tej nocy. No już jest w miare, nie jest to już takie wrażliwe na dotyk, spokojnie mogę dotykać i czuje wrazliwe ale bólu jakiegoś nie ma. Jutro mam zacząć myć delikatnie miejce biorcze żelem nivea, no i potem już codziennie. Włosy już trochę odrastają, tam gdzie wszczepione to cała głowa jest meszek i strupki się robią, wygląda, że się goi bo czasem czuję deliktane swędzenie i jakby się coś ruszało. Opuchlizna jest delikatna na czole ale szczerze powiedziawszy wyglądam lepiej z nią niż bez, poważnie Noc dzisiaj jakoś kilka godzin przespana, jestem jeszcze niedospany ale najważniejsze, że kilka godzin się udało i bezpiecznie, całą noc spałem w jednej pozycji z rogalikiem na szyi. Myśle, że pośpie w tym tak z 2-3 tygodnie dla pewności. Włosy zaczynają mi odrastać i teraz widzę, że między koroną a tam gdzie mam uzupełnione czyli na środku głowy mam rzadsze włosy także jeśli nie uda się tego odzyskać po blokerach to chyba będze dobrze zrobić kolejny przeszczep tam i na linie włosów ale to najpierw zobaczę jakie efekty będą po tym roku. Łysiny tam jeszcze nie mam ale ewidentnie widać zarys typowego męskiego łysienia, no i co zauważyłem teraz na czole i koło zakoli mam mase ale to mase małych białych włosków. Nie widziałem ich wcześniej pod światło jest masakra, jakbym to zafarbował to bym był jak małpa, może by sie jakoś wzmocniły po minoxidilu?


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chcesz zastopować te łysienie to jak pisałem zacznij od avodartu co 4 dni i obserwuj co się dzieje, zakoli napewno tym byś nie odzyskał ale masz szansę na zagęszczenie w pozostałym obszarze no i więcej nie powinno wypadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chcesz zastopować te łysienie to jak pisałem zacznij od avodartu co 4 dni i obserwuj co się dzieje, zakoli napewno tym byś nie odzyskał ale masz szansę na zagęszczenie w pozostałym obszarze no i więcej nie powinno wypadać.

No tak będę robił. Dlatego się zdecydowałem na przeszczep bo miałem duże zakola i ostatnio mocno przerzedził się przód i słyszałem właśnie opinie, że przód jest cięzki do odzyskania. Gdyby nie to to pewnie szedłbym najpierw w same farmacutyki. No nic, zobaczymy Avodart zastartowany, zobacze co się będzie działo, jak będę reagował no i trzeba cierpliwie czekać z rok żeby podejmować kolejne decyzje. Choć wydaje mi się, że gdyby gęstość przodu była już dobra po tym pierwszym FUE a środek by został jaki jest lub trochę się zagęścił to chyba bym już się nie porywał na kolejne HT.

 

-- 28 wrz 2017, 13:25 --

 

3 dzień

IMG_20170928_131746.thumb.jpg.c5dec684e4965e12618e99f7186fd9b6.jpg

IMG_20170928_131819.thumb.jpg.ca7fb0a3c1bfcd76a9a3b2a3099834b2.jpg

IMG_20170928_131918.thumb.jpg.e6e1c0cb60c219e83010285b2af79d53.jpg

IMG_20170928_131927.thumb.jpg.bf6c2299cae2fe5054dc349e9911697c.jpg


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przod masz ''z glowy" a tam najciezej jest to utrzymac nie wspominajac o odrostach. Reszte spokojnie utrzymasz lekami jezeli masz taki plan to na x lat bedziesz mogl o lysieniu zapomniec.

Nawet jak avodart sam nie bedzie dawal rady to bedziesz mogl dorzucic CB 03-01 a wtedy to jest naprawde mega mocne combo.

Jezeli korona sie nie zagesci po roku na blokerach to pomyslisz o laniu tam minoxa a jak to jakims cudem tez nic nie pomoze to ewentualnie maly ht i juz. Jestes na dobrej drodze wiec glowa do gory i czas korzystania z fryzur i mlodosci teraz jak najbardziej wskazany


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że masz racje. I tak muszę i powinienem czekać ten rok z jakimikolwiek decyzjami, poprostu zobaczyć co się urodzi z HT i co będzie po lekach. Muszę się uzbroić w cierpliwość, póki co jestem dobrej myśli. Pozdrawiam.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sztucznym świetle już widać, że zaczynają moje włosy odrastać robi się jednolicie.

IMG_20170929_184132.thumb.jpg.2914a9fdf83e38d04daf33f453709b5a.jpg


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...