free web hit counter Skocz do zawartości
wrobel

[3500 grafts Maral] Wrobel.

Rekomendowane odpowiedzi

no i co tam u pana w panstwie panie wrobel? serio jak stuacja po HT?

 

Wiesz co chciałem poczekać do 26.10 i wtedy wrzucić fotki, byłby równy miesiąc od zabiegu. Ale skoro Cię interesuje. Na dzień dzisiejszy włosy odrosły nawet nieźle, te przeszczepione już wypadają. Przerzedziły się i jest spora różnica pomiędzy tymi naturalnymi w długości i w kolorze, gęstości. Zaczyna się etap, w którym będę wyglądał jak pół dupy zza krzoka Dutasteryd biorę co 4 dni od 3 tyg, póki co nic złego się nie dzieje. Od 2 miesiąca zamierzam dorzucić minoxidil, narazie wcierać go w koronę i środek głowy.

 

-- 20 paź 2017, 15:42 --

 

P.S: Światło naturalne, myślę, że najbardziej obiektywne o tej porze

 

-- 20 paź 2017, 15:50 --

 

Donor, trochę jeszcze czerwony no i swędzi i czasem nie potrafię się opanować żeby podrapać.

45750275_gowa01.thumb.jpg.572913cfcbb259bcb40c39d950192093.jpg

1937036532_gowa02.thumb.jpg.87547d932a367f70124eb928713141f1.jpg

donor.thumb.jpg.fc429304231a8abb40442a945c3b6ca1.jpg


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wróbel na razie nieźle to wygląda. Sam mam zabieg u dr. Marala pod koniec br. miesiąca. Mogę zadać ci kilka pytań na PW?

 

Nie ma problemu


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donor, trochę jeszcze czerwony no i swędzi i czasem nie potrafię się opanować żeby podrapać.

 

Mozesz smarować żelem aloesowym, do kupienia np w Rosmanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

35 dzień. Donor zauważyłem w świetle czerwony, mam troche krostek, czasami coś jeszcze swędzi. Przód wypadają grafty, moje rosną. Troche dziwnie te grafty wyglądają bo różna długość, jakby przyklejone do skóry, nie stoją tak jak moje, mam nadzieje, że wszystko będzie ok. Zaniedługo dorzucam minoxidil i ketokenazol w szamponie.

Nowe.thumb.jpg.423c2da98f78325c2b8293b2b8f5efd2.jpg


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No zaczyna kiełkować

 

Póki co wypada, prawe zdj. jest najnowsze. Także wypada dość agresywnie. Przejrzałem dzisiaj poduszke no i jest tam tego troche. Myślę, że góra 2 tygodnie i wypadnie wszystko.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No zaczyna kiełkować

 

Póki co wypada, prawe zdj. jest najnowsze. Także wypada dość agresywnie. Przejrzałem dzisiaj poduszke no i jest tam tego troche. Myślę, że góra 2 tygodnie i wypadnie wszystko.

 

Nic nie będzie, to naturalne zjawisko po zabiegu.

Za 7 miesięcy będziesz jak Elvis


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, dzięki. Wystarczyłby mi efekt jaki miał tutaj jeden kolega z forum, nie pamiętam nicku ale też od Marala. Narazie jestem zadowolony, że dutasteryd nie powoduje jakiś skutków ubocznych, które skłaniałyby mnie do odstawienia (lekko być może zmniejszone libido ale jak jest bodzieć to wszystko gra ). Także jak mi włosy trochę podrosną i będę widział, że lecą dalej to dorzucę go częściej (e3d, e2d). Minoxidil już zamówiłem także też niedługo dorzuce napewno na koronę i środek. No i ciesze się, że póki co odrosły te moje włosy (język) bo musze przyznać, że byłem trochę niepewny jak zobaczyłem, że wiele klinik omija miejsca owłosione nie ryzykując uszkodzenia włosów nieprzeszczepionych.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do kolegów po pszeczepie. Jestem po 1,5 miesiąca po i od początku miałem problem z martwym naskórkiem. Problem utrzymuję się do dzisiaj i nie wiem jak się tego pozbyć, to normalne? Na zdjęciu dobrze tego nie widać ale normalnie wygląda to jak łupież tylko taki lekko zielonkawo-żółty. Kiedy włosy są suche to tego nie widać. Może ktoś miał podobnie i ma na to jakiś sposób?

Dzięki

965094016_deadskin.thumb.jpg.63bb83a6cf0b4843c50cfbae47ad9604.jpg


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki matias. Jakoś zapomniałem o tym żelu, no nic spróbuje Miałem już myśli żeby dorzucić nizoral ale tak czytam na necie i co poniektórzy piszą, że za wcześnie.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki matias. Jakoś zapomniałem o tym żelu, no nic spróbuje Miałem już myśli żeby dorzucić nizoral ale tak czytam na necie i co poniektórzy piszą, że za wcześnie.

 

Być może jakiś grzybek się rozwinął...Miałem kiedyś łupież, łojotok i rozwiązałem to Nizoralem.

Zaprzestałem na 3 tyg po HT ,ale z obawy właśnie na powrót włączyłem go ponownie i nie widzę nic złego.

Jestem miesiąc po HT i używam Zoxin med (odpowiednik Nizoralu) . Wszystko jest ok , lekarz też nie mial przeciwskazań.

Wg mnie napewno więcej szkody może przynieść taki stan skóry niż poczciwy szampon z ketokonazolem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobie. I tak Ketokonazol będzie na stałe w mojej kuracji. A jak teraz myjesz włosy, masujesz tak jak przed przeszczepem czy może delikatnie. Nie wiem może to jest też efekt, że np. za słabo wypłukuje się szampon pod samym strumieniem wody może trzeba go wymasować?


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masuję delikatnie przez kilkadziesiąt sekund po czym spłukuje ciepłą wodą i tez przy tym lekko masuje...i tak co drugi dzień na zmianę z innymi szamponami ziołowymi.

Skóra jest idealnie czysta. Jeśli pozwolisz fragment zademonstruję w Twoim wątku. Myślę że nie ma co demonizować i zacząć żyć normalnie jeśli jest już ponad miesiąc po HT.

XLYqZu2.jpg?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za radę, każda dla mnie bardzo ważna. No u Ciebie naprawdę ładnie, czyściutko to wygląda. Pozdrawiam


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie za radę, każda dla mnie bardzo ważna. No u Ciebie naprawdę ładnie, czyściutko to wygląda. Pozdrawiam

 

W koncu u Przybylskiego robił, nadziei polskiego HT


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mija dokładnie 2msc od HT. Co się do tego czasu wydarzyło? Jak widać wyleciało prawie wszystko, choć jest jeszcze sporo niedobitków. Donor zagojony myślę w 100% nic nie swędzi nic nie boli. Odrostów narazie żadnych raczej nie ma. Jeszcze nie ma pełnego czucia w miejscu biorczym. Miałem problem z łupieżem czy łojotokiem nie wiem w każdym bądź razie polepszyło się kiedy zacząłem stosować codziennie Head&Shoulders na zmiane z Nizoralem. Oprócz tego Dut 2x w tygodniu od ponad miesiąca + Minoxidil 2ml ed od jakiś 2 tygodni. Skóra w miejscu biorczym o dziwo blada, nawet nie widzę żadnych dziur po wkłuciach, poprostu wygląda jakby nic nie było grzebane. Postarałem się zrobić fotki z każdej strony, zapomniałem o donorze, wrzuce może później ale właściwie nie ma na co patrzeć bo zarośnięte. Fotki zrobione przy oknie w słoneczku więc światło dosyć ostre, włosy trochę poklejone minoxidilem.

nowe.thumb.jpg.b4247537cade77f2caf2d29e70b4b982.jpg


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie jest tak jak opisujesz. Włosy takie ni w ch... ni w p... Ani tego obciąć za bardzo, poprostu trzeba czekać i wyglądać jak pół dupy zza krzoka


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj 79 dzień po HT. Trochę się denerwuje bo nie widzę absolutnie żadnego progresu. Generalnie mam jakieś włosy na zakolach ale wszystko są to włosy, które nie wypadły i tak sobie rosną. Nie widzę natomiast żadnych nowych włosów i nie wygląda żeby miało się coś dziać. Tak jak śledzę wątki to widzę, że po takim czasie coś już powinno być zauważalne. Za 11 dni 3 miesiąc będzie i miałem nadzieje, że będzie lepiej tymczasem jedyne co to moje natywne się przerzedziły chyba od minoxa a efektów HT nie widać. Fotek narazie nie wrzucam bo od ostatnich nie ma żadnego progresu, wrzuce równo z 3 miesiącem czyli w święta.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze szczerze trzymam kciuki,oby cos wyrosło ,sam mam podobne zakola wlosy blond się zastanawiam sie nad Maralem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurcze szczerze trzymam kciuki,oby cos wyrosło ,sam mam podobne zakola wlosy blond się zastanawiam sie nad Maralem.

 

Też mam nadzieje, że coś jeszcze ruszy, jednak jeśli nie zdarzy się to max do 4 msc. to nie ma się co spodziewać niczego dobrego z tego co czytam (lekarze wskazują odrost zgodnie od 3 msc.). W każdym bądź razie kolejny mit obalony a mianowicie czytałem opinie lekarzy, którzy twierdzili, że kiedy część włosów (5-10%) przeszczepionych zostaje i sobie rośnie to zwiastuje to wczesny odrost i dobre efekty. Póki co wczesny odrost się nie sprawdził, też nie wierzę, że nie wiem na dniach mi wyskoczy kilkaset włosów jak grzyby po deszczu bo to raczej tak nie działa.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...