free web hit counter Skocz do zawartości
wrobel

[3500 grafts Maral] Wrobel.

Rekomendowane odpowiedzi

Narazie 1e4 bo musze zobaczyc co sie bedzie działo w spodniach głównie


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze robisz z takimi lekami nie ma zartow. Lepiej na spokojnie do tego podejsc 1x co 4 dni jest idealnie na poczatek. Zdrowie przede wszystkim a pozniej wlosy ,z takim podejsciem jak masz mozna miec to i to wiec tak trzymaj.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No narazie po tej pierwszej dawce odczułem spadek libido ale nie est to jeszcze nic co mogłoby mnie zrazić, natomiast wiem, że organizm się jeszcze lekiem nie nasycił w pełni więc na ocenę trzeba poczekać. Nawet jak będzie gorzej to przez jakiś czas nie zamierzam tego odstawiać tylko wytrzymać bo może to być chwilowe zachwianie gospodarki hormonalnej. Powiem tak gdyby takie libido zostało jak w tej chwili to byłoby nawet ok bo jestem raczej z tych co chyba za bardzo myślą o seksie więc takie zdrowe podejście do tej sprawy chyba by mi wyszło nawet na lepsze. Brałem kiedyś, lata temu mocne leki, które też powodowały totalną impotencje (penis jak sparaliżowany), brałem je chyba pół roku albo rok, nie pamiętam więc mam jakiś punkt odniesienia. Zresztą czytając to forum widzę coraz bardziej, że to co mówią lekarze to jedno a to jak reaguje organizm to i tak trzeba sprawdzić. Widzę, że wielu z Was jest tutaj na kuracjach kilkulekowych i jakoś nad tym panujecie więc wszystko z głową.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety , ale musze Cie zaniepokoic. Jezeli odczuwasz tak szybko spadek libido( rowniez nawet jak stosowalem raz na tydzien dut to odczulem to po kilku tygodniach) to niestety z czasem nie bedzie lepiej, ale obym sie mylil i w Twoim przypadku bylo git. Bez wspomagaczy typu cynk, zenszen sprzet nie nadawalby sie do bzykania w ogole a dzieki tym wspomagaczom w 90% przypadkow(nocy) jest bardziej niz git. Niestety owe "wspomagacze" z czasem traca tez na mocy, bo dut robi swoje spustoszenie i obniza libido z czasem jeszcze bardziej. Jednak tak jak wspomniales bedac cierpliwym i majac zdrowe podejscie da sie 2 pieczenie upiec na 1 ogniu.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, zobaczymy. Też jestem trochę zmęczony ostatnie dni. Słabo śpie, może po 2h dziennie łeb z tyłu zaczął boleć bo włosy mi odrastają i zrobiły się igły jak się nie ułoże to mnie uwierają w potylice. Także jestem zmarnowany póki co 6 nocy słabo przespanych może też powoduje mniejsze zainteresowanie czymkolwiek. No nic i tak nie zamierzam się poddawać na starcie więc pewnie kilka miesięcy minie zanim podejmę decyzje co dalej z tym robić. Dzięki za porady i opinie


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie dobrze. Wrocisz do siebie i na wszystko jest praktycznie sposob i rozwiazanie, dasz rade. Pozdro


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratuluję odwagi i szybkiej męskiej decyzji. nadal uważam, że najpierw trzeba by sprawdzić jak reagują twoje włosy i orgranizm na obecnie modne na forum kuracje nim podejmiesz się zabiegu, albowiem pozostałe włosy też trzeba będzie utrzymać żeby na głowie nie pozostały tylko przeszczepione wysepki, a dookoła włosów po prostu braknie.. To jest moje zdanie, mogę sie mylić. W każdym razie słusznie, że korzystasz z duta i mimo wszystko liczę, że uda Ci się zachować jak najlepsze efekty już na zawsze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 99% efekt u ciebie będzie zajebisty, bo masz dobry donor, jeszcze avo wzmocni włosy więc nie ma opcji żeby nie wypaliło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gratuluję odwagi i szybkiej męskiej decyzji. nadal uważam, że najpierw trzeba by sprawdzić jak reagują twoje włosy i orgranizm na obecnie modne na forum kuracje nim podejmiesz się zabiegu, albowiem pozostałe włosy też trzeba będzie utrzymać żeby na głowie nie pozostały tylko przeszczepione wysepki, a dookoła włosów po prostu braknie.. To jest moje zdanie, mogę sie mylić. W każdym razie słusznie, że korzystasz z duta i mimo wszystko liczę, że uda Ci się zachować jak najlepsze efekty już na zawsze!

 

Masz całkowitą rację i zgadzam się z Tobą w 100%. Też gdybym wcześniej się z tym obudził to bym trochę to inaczej rozegrał ale wyszło jak wyszło. Uważałem pozatym, że te ubytki, które już miałem na obecną chwilę były nie do odzyskania żadną kuracją aby efekt był zadawalający więc zdecydowałem się na HT. Jeśli chodzi o dalsze łysienie to spróbuję zapobiegać, jeśli się nie uda to jeśli kolejny HT będzie sens robić żeby wyglądać ok to zrobie, jeśli nie to maszynka i na zero. Myślę, że po 1 HT donor nie będzie wyglądał tragicznie po zgoleniu. Generalnie musiałem się na coś zdecydować i postawić na jedną kartę, wybrałem mieć włosy więc muszę teraz iść w tym kierunku a jak to wyjdzie czas pokaże.

Dzięki matias21 za podbudowanie

 

Pzdr.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze minoxa na tył lał, bo wiadomo, że tył można utrzymywać leczeniem bardzo długo, gorzej z przodem, ale to wiadomo przód zrobić HT a o te włosy z tyłu na koronie zadbać minoxem i finem/dutem.

To są śmieszne pieniądze, bo fin to grosze, dut troche droższy, ale jego się co kilka dni bierze na wypadanie włosów, Minox też ok 200 zł za 3 butelki 60ml na 3 miesiące ten 5 %

Tak czy siak uważam również, że efekt będzie dla Ciebie zadowalający.

 

Pozdrawiam i liczę, że do końca przeprowadzisz relację. Czyli te 8-12 miesięcy do pełnego odrostu


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minoxidil zamierzam dodać jak już się troche HT zagoi. Co do relacji to gwarantuje, że będzie do końca, pozatym ja tu zostaje na długo


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem minoxidil mam zamiar dorzucić ale najpierw chcę poczekać aż się zagoi HT. Nie chce ładować Minoxidil na rany bo nie wiem jaki to będzie miało wpływ na przeszczepy. Więc poczekam z 3 msc aż przeszczepy wypadną, będę widział, że skóra jest pozamykana i wtedy mogę coś wcierać.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jak mówiłem minoxidil mam zamiar dorzucić ale najpierw chcę poczekać aż się zagoi HT. Nie chce ładować Minoxidil na rany bo nie wiem jaki to będzie miało wpływ na przeszczepy. Więc poczekam z 3 msc aż przeszczepy wypadną, będę widział, że skóra jest pozamykana i wtedy mogę coś wcierać.

 

No przecież oczywiste, że na ten łeb teraz nikt Ci nie każe lać minoxa Piszę za kilka miesięcy

 

a dobra ty po HT,w takim razie po co ci minox na odrost ?

 

Bo przód robił a o tył sobie trzeba zadbać, żeby za ew. kilka lat nie lecieć znowu na HT, a tył jak wiemy jest znacznie bardziej łatwo utrzymać niż przód.

 

Fin + MINOX i będzie dobrze a przód HT mu załatwiło


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Behaviorakles jaki minox będzie dobry? Lepsza pianka czy płyn? Kirkland pianka będzie ok? Pzdr.

 

-- 02 paź 2017, 16:11 --

 

7 dni po

W donorze cały czas czuję jakbym miał wbite igiełki, mam nadzieje, że wkrótce minie.

503857959_Beztytuu.thumb.jpg.7164169b9d40c3521d3907b5db3bd2af.jpg

donor.thumb.jpg.4c1c898b14f1902504cdf39dcefbca14.jpg


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alopexy opakowanie z 3 butelkami koszt około 80 zł, cenowo się opłaca a jeśli chodzi o skład nie różni się niczym od innych leków z minoxidilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ulotce minoxa wyraźnie napisane jest aby nie stosowac na uszkodzona skore, rany itp. Chodzi o to aby jak najmniej minoxa dostało sie do krwiobiegu. No ale po co czytać :P wrobel dobrze ze masz leb ba karku. Goi sie pięknie. Efekt bedzie super cos mi sie wydaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No donor póki co wizualnie goi się zadziwiająco dobrze. Zadziwiająco bo mam skórę skłonną do zaczerwienienia i ogólnie delikatną i myślałem, że będzie ciężki temat. Ciągle donor swędzi i uczucie jakbym miał igiełki powbijane no ale rozumiem że 3500 graftów to dość poważna rana. Co do góry to myję 2x dziennie delikatnie płynem z aloesem i szamponem dla dzieci, narazie nie masuje. Strupki i łój dalej są ale narazie delikatnie. Dzisiaj przy myciu zauważyłem wypadło coś, niby wyglądało jak graft ale nie było w nim włosa, więc możliwe, że to łój którym mam pokryte grafty, zmiękczył się i wypadł. Trochę dużo zachodu z tym myciem itp. no ale cóż trzeba jakoś przeżyć ten myśle 1 miesiąc. Co do efektu końcowego to mam nadzieje, że wynagrodzi mi te wszystkie zabiegi.

 

-- 03 paź 2017, 21:08 --

 

Tak to obecnie wygląda po myciu. Ktoś może ma pojęcie czy te czopki to coś normalnego? Mam tym pokryte włosy, podczas mycia się rozmiękczają ale za cholerę nie mogę się tego pozbyć. Myje, potem twardną i tak w kółko. Narazie nie pocieram palcami włosów bo chyba na to za wczas więc nakładam tylko lotion na 30 min. lekko wklepując palcami i potem spłukuję lekkim strumieniem.

IMG_20171003_205744.thumb.jpg.095defe76673e9c3adeb554af953a6aa.jpg


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy moznaw przypadku przeczepu, ale na rany pozabiegowe często stosuje się środki antyseptyczne zeby uninkąć wtórnych zakażen i pomoc się ranom goić. W moim przypadku po wycięciu ropnia, zaleceniem Pana chirurga był Octanisept - ten sam obecny często na salach operacyjnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 2 tygodniach możesz to zdrapać i nic się nie stanie w sumie już po 11 dniach grafty są w 100% zakorzenione, nawet usunięcie tego jest zalecane żeby nie blokować dostępu powietrza. Ja rozmiękczałem i usuwałem to delikatnie tzn resztki które zostały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki będę próbował, choć mam wrażenie, że jest już troche lepiej.

 

-- 06 paź 2017, 16:58 --

 

Myślę, że powoli się to wykrusza. Codziennie myję łeb 2x + cały dzień spryskuję wodą. Donor myśle za tydzień może 2 będzie prawie niewidoczny.

 

-- 07 paź 2017, 0:20 --

 

delikatnie udało mi się oczyścić włosy:

 

-- 07 paź 2017, 0:44 --

 

IMG_20171006_163906.thumb.jpg.57e5f2e07b675d2e9629bfbcc023355e.jpg

IMG_20171006_163936.thumb.jpg.5b3722190499e3f2f44ec6477663532f.jpg

IMG_20171007_001610.thumb.jpg.a8d2ac217dd94f79dca3a39d6fac2470.jpg

IMG_20171007_003831.thumb.jpg.d53b427ab33e9097d428fa31ebad46a8.jpg


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...