free web hit counter Skocz do zawartości
wrobel

[3500 grafts Maral] Wrobel.

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem że napiszesz 18 miesięcy 150 %. Proszę Cię tonsa jakieś brednie z sieci nie mające wiele wspólnego z rzeczywistością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są przypadki nawet na Youtube gdzie ludzie w 4 miesiącu mają podobnie do mnie a potem jest ok. Lekarze też na realselfie mówią, że 4 miesiąc to właściwie początek ale sugeruję się raczej większością przykładów min. z forum i po 3,5 msc większość ma już sporą poprawę. Więc nastawiam się, że może być kiepsko. Co do tego, że w 4 msc 90% to przyznam, że odkąd śledzę temat HT nie spotkałem się chyba z takim przypadkiem, możliwe, że u kobiet inaczej rośnie. Czas pokaże ale ewidentnie jest powód do obaw.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do tego, że w 4 msc 90% to przyznam, że odkąd śledzę temat HT nie spotkałem się chyba z takim przypadkiem, możliwe, że u kobiet inaczej rośnie. Czas pokaże ale ewidentnie jest powód do obaw.

 

Ja tez nie. Nie wiem czy jakis doktor od HT by sie z tym zgodzil, ze po 3,5 m-ca jest 90% odrost. Z tych jej zdjec to moim zdaniem jest ok, ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/channel/UCbfZ2x ... fWA/videos

Jak tak czytam to sam się nakręcam i zaczynam wątpić

Tutaj chłopak kręci filmy niemal że codziennie i można sobie mniej więcej prześledzić wzrost i porównać ze swoim ,choć to też jak wiadomo każdy jest inny.

Ja osobiście porównałem z dniem dzisiejszym ( 81 dzień) i wyglądam identycznie. (czytaj: kupa )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem filmiki tego gościa. Wydaje mi się, że na obecnym etapie mam gorzej. Najbardziej denerwuje mnie to, że naprawdę sporo mi włosów nie wypadło i przez to ciężko jest mi nawet ocenić co jest odrostem a co jest tym co zostało. Jakby mi wyleciało jak niektórym do łysego to nie miałbym problemu z oceną swojego stanu a tak to ciężko tymbardziej, że jeszcze moje włosy rosną i zaczynają zakrywać co nieco. Maszynki nie chcę używać żeby to zgolić bo po 1 nie jest wskazane po drugie nie chce mieć krótszych włosów na górze niż mam teraz. A co do koleżanki też mi się wydaje, że może być jeszcze mile zaskoczona. Czytałem podobne wykresy jakie podał pan NOVA ze zdjęciami nawet i narazie u Pani wygląda to dosyć dobrze a włosy w ostatnich miesiącach 10-15 zyskują sporo na gęstości bo się pogrubiają i uzyskują kolor. Nie ma co negować tych procentowych wykresów bo są one napewno oparte na wielu zabiegach i stworzone przez lekarzy od HT.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do tego, że w 4 msc 90% to przyznam, że odkąd śledzę temat HT nie spotkałem się chyba z takim przypadkiem, możliwe, że u kobiet inaczej rośnie. Czas pokaże ale ewidentnie jest powód do obaw.

 

Ja tez nie. Nie wiem czy jakis doktor od HT by sie z tym zgodzil, ze po 3,5 m-ca jest 90% odrost. Z tych jej zdjec to moim zdaniem jest ok, ale to tylko moje zdanie.

 

w jakim celu miałaby kłamać ? W gęstości między 4 miesiącem a dniem dzisiejszym (pół roku od zabiegu) nic się nie zmieniło. Tyle, że są dłuższe. Pewnie nie bez znaczenia jest fakt, że jestem niełysiejącą kobietą i bardzo dbałam o miejsce biorcze.

Nie jest ok, jest co najwyżej średnio - foty tak tego nie oddają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie jest ok, jest co najwyżej średnio - foty tak tego nie oddają.

 

Widzisz, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. To tak samo jak mnie tu nie potrafią niektórzy zrozumieć że nawet jak bym miał NW 7 to wolałbym przeszczepić nawet pół potylicy i tym samym cały donor z tego miejsca, na ''czoło'', a na resztę łysiny kleić porządny max gęsty system tuż za zrobioną max gęsto linią, niż mieć efekt ''zapałek wbitych w gówno'' na powierzchni połowy głowy, linie na pół czachy wygiętą w górę z ''wżerami'' po bokach pozostawionymi *ebitnymi łysymi zakolami, i przeorany rzadki donor po wielu obfitych procedurach HT.

 

Ja doskonale wiem o czym mówisz, mam stan jaki mam - jestem mega zadowolony z niego jak i z efektów leczenia, ale widzę to że jest jednak słabsza gęstość i przerzedzenia na zakolach. Foty nie oddają wszystkiego pod różnym kątem w różnym oświetleniu itd... a i dłuższe włosy zaczesane do tyłu maskują w znacznym stopniu słabszą gęstość. Po prostu widzisz że nie jest tak gęsto na frontowym obszarze jak nieco za nim w głąb.

Ale tak jak powiedziałem punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i wielu większość ludzi z tego forum którzy robią przeszczepy chciałby mieć taki efekt jak Twój i byłaby z tego wysoce zadowolona - także każdy mierzy swoją miarą i to nawet już i bez względu na to jaki ma stan - bo tak jak powiedziałem ja np. to to zamiast ''zapałek wbitych w gówno'' oraz de-facto czy posiadania jednak tylko połowy prawda włosów, ilości którą zakładając kiedyś miałem to wolałbym też użyć systemu.

Jednak rozumiem każdego, każdego sytuację jak i strategię oraz sposób myślenia czy też preferencji.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie odrost po Maralu zaczął się około 105-110 dnia po operacji wcześniej coś tam wyrastało, ale niewiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie odrost po Maralu zaczął się około 105-110 dnia po operacji wcześniej coś tam wyrastało, ale niewiele.

 

Dzięki matias. No narazie jeszcze nie wyje nocami do poduszki Może jutro ruszy


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie odrost po Maralu zaczął się około 105-110 dnia po operacji wcześniej coś tam wyrastało, ale niewiele.

 

Dzięki matias. No narazie jeszcze nie wyje nocami do poduszki Może jutro ruszy

 

Myśle, ze nie powinieneś przedwcześnie panikować, bo niepotrzebny stres może Ci tylko zaszkodzić. Każdy z nas ma inny organizm, a co za tym idzie odrost może wystąpić w zupełnie innym czasie. Podsumowując, to cierpliwości musi być dobrze i trzymam kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, narazie nie panikuje. Zdaje sobie z tego wszystkiego sprawę i trzeba czekać. Narazie doktorek może spać spokojnie


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zrobiłem fotke porównawczą pierwsza z 2msc 2 tyg. druga 3msc 2 tyg. wiadomo wszystko urosło ale jakiś progres chyba się poczynił. Progres jaki zauważyłem to na lewym zakolu jak uniose włosy to jest tam dosyć gęsto a było prawie łyse. Obydwie fotki w takim samym świetle, głowa świeżo wysmarowana minoxidilem. Też wydaje mi się, że język mi się zagęścił, nadal z niego coś wypada ale jest lepiej, wydaje mi się, że to może minoxidil zadziałał lub między włosami coś tam wyrosło. No nic zobaczym co będzie dalej.

nowe.thumb.jpg.381dd60a48d6a8c5e0801f513287a970.jpg


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko tak jak mówię dużo włosów przeszczepionych mi nie wypadło i poprostu nadal rosną ale z tego co wiem i tak są skazane na śmierć więc... Ciężko ocenić co jest czym. Na własne oko to w łysych miejscach i w linii dopatrzyłem się dosłownie kilku nowych włosków. No i trochę się obawiam co do prawego zakola (na zdjęciu bo to moje lewe ) Zaraz po przeszczepie byłem zaniepokojony bo wszędzie prawie grafty wystawały a tam wyglądało to jakby ktoś je posadził za głęboko. No i obecnie jest na tym zakolu typowo jak zapałki wepchnięte w gówno i zastanawiam się czy moje obawy się potwierdzą i te posadzone za głęboko nie wyrosną. Narazie czekam i wiem, że jeszcze dużo czasu, mam nadzieje, że będzie powolutku coraz to lepiej ale tak jak mówię nie miałem jeszcze takiego efektu jak niektórzy, że nagle im wysypało dziesiątki czarnych kropeczek jedna koło drugiej ja ostatnio zauważyłem (dzisiaj) dwie nowe kropeczki na linii nie 50 a 2 .


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej za głęboko niż za płytko wyrosną tylko później je zobaczysz.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lepiej za głęboko niż za płytko wyrosną tylko później je zabaczysz.

Dzięki za info , obawiałem się, że za głębokie osadzenie zniszczy graft

 

-- 11 sty 2018, 0:19 --

 

Póki co najbardziej jestem zadowolony z korony. Na dzień dzisiejszy wygląda naprawdę lepiej w porównaniu z tym co było.

korona.thumb.jpg.7cee18ed442a309f13feaaff213a98b2.jpg


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak tylko tak jak mówię dużo włosów przeszczepionych mi nie wypadło i poprostu nadal rosną ale z tego co wiem i tak są skazane na śmierć więc... Ciężko ocenić co jest czym .

 

Czy te wlosy ktore nie wypadly po przeszepie, beda wypadac pozniej i odrastac?

 

Ja jestem po miesiacu od przeszczepu (bylem u Cinika) i nie moge na siebie patrzec. Skora zaczerwieniona, wiekszosc przeszczepionych graftow wypadla. To zaczerwienienie przerazilo mnie (intensywnosc zalezy od oswietlenia), wyslalem foty do Cinika i napisal ze OK i be patient...... f***k

Do pracy chodze w czapce. Chce przespac 2 kolejne miesiace i obudzic sie z odrostami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko co piszesz to normalna reakcja i powinieneś o tym wiedzieć zanim zrobiłeś przeszczep, że przez pierwsze powiedzmy 2-3msc będziesz wyglądał niewyjściowo z wielu względów.

Zaczerwienienie jest kwestią indywidualną, prawdopodobnie zależy od wrażliwości skóry na głowie, ja np. nie miałem widocznego zaczerwienienia.

Te włosy, które nie wypadły po przeszczepie i rosną dalej z tego co czytałem i tak wypadną w momencie kiedy w ich miejscu zaczną wyrastać włosy przeszczepione. Z tego co zrozumiałem to włos wypcha włos, ten stary wypadnie i odrazu zostanie zastąpiony nowym.

Musisz poczekać jeszcze min. 1 msc i jak będziesz miał szczęście to coś pozytywnego zacznie się dziać.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To wszystko co piszesz to normalna reakcja i powinieneś o tym wiedzieć zanim zrobiłeś przeszczep, że przez pierwsze powiedzmy 2-3msc będziesz wyglądał niewyjściowo z wielu względów.

Zaczerwienienie jest kwestią indywidualną, prawdopodobnie zależy od wrażliwości skóry na głowie, ja np. nie miałem widocznego zaczerwienienia.

Te włosy, które nie wypadły po przeszczepie i rosną dalej z tego co czytałem i tak wypadną w momencie kiedy w ich miejscu zaczną wyrastać włosy przeszczepione. Z tego co zrozumiałem to włos wypcha włos, ten stary wypadnie i odrazu zostanie zastąpiony nowym.

Musisz poczekać jeszcze min. 1 msc i jak będziesz miał szczęście to coś pozytywnego zacznie się dziać.

Dokładnie tak jak mówisz. Ja mam śmieszną sytuację, bo włosy które zostały po przeszczepie są mocno brązowe, zakończone takim delikatnym zgrubieniem, a za tym rośnie nowy, jasny włos, przyczepiony do tamtego wstępnie przeszczepionego. Wygląda to komicznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam takie włosy. Ogólnie włosy które urosły na końcu mają jakby cebulkę. Są nienaturalnie długie, niektóre np. dwukolorowe - do połowy czarne a potem siwe.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obciąłem boki i tył na długość ok 1cm więc wrzucam fotke jak wygląda donor po ekstrakcji 3500graftów microFue w 3msc i 3 tyg po zabiegu:

donor.thumb.jpg.26dcfe9e9d7dc4bd917d526453db6155.jpg


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...