free web hit counter Skocz do zawartości
wrobel

[3500 grafts Maral] Wrobel.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja oglądając dziesiątki zabiegów u Marala widziałem, że wzrost zaczyna się od 3-4 miesiąca. Ty jeszcze 3 nie masz U siebie liczę, że na wakacje będę wyglądać w miarę (8 miesięcy po zabiegu) Niekiedy dopiero 5 miesiąc widać sporą różnicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie.nie ma.sie co martwic na zapas , przeciez tam jadą tasmowo z tymi przeszczepami i 90% sie udaje tak.jak pisza na jego stronie , wiec czemu w twoim przypadku miało by być inaczej.No chyba ze nie masz.szczęścia i natura odrzucila przeszczep.Poczekamy zobaczymy wrzucaj foty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to wygląda na dzisiaj. Włosy całkowicie mokre po kąpieli bez suszenia. Dużo włosów mi zostało i rosną także naprawdę ciężko jest ocenić czy coś rośnie czy to tylko te co zostały. Widze jednak ostatnio jakieś takie cieńkie, malutkie włoski, ledwo je widać, zakola też wydaje mi się, że progres jakiś jest no i linia się wzmocniła na zakolach. Także nie wiem, nie umiem się dopatrzeć ale chyba coś się dzieje. Czasem przy minoxie dalej coś wyleci. Po fotkach chyba nalepiej coś zauważyć, rodzinka mi mówi, że zarosły mi zakola ale tak jak mówię tam było dużo tego co nie wypadło.

 

-- 20 gru 2017, 21:36 --

 

356663576_dowstawienia.thumb.jpg.92d11dddaf1396326d5ecb9c16986f9b.jpg

linia.jpg.1eaeca305a67b61dc73c66d4ec82cd56.jpg


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak to wygląda na dzisiaj. Włosy całkowicie mokre po kąpieli bez suszenia. Dużo włosów mi zostało i rosną także naprawdę ciężko jest ocenić czy coś rośnie czy to tylko te co zostały. Widze jednak ostatnio jakieś takie cieńkie, malutkie włoski, ledwo je widać, zakola też wydaje mi się, że progres jakiś jest no i linia się wzmocniła na zakolach. Także nie wiem, nie umiem się dopatrzeć ale chyba coś się dzieje. Czasem przy minoxie dalej coś wyleci. Po fotkach chyba nalepiej coś zauważyć, rodzinka mi mówi, że zarosły mi zakola ale tak jak mówię tam było dużo tego co nie wypadło.

 

-- 20 gru 2017, 21:36 --

 

Hey,

 

Samrowales czyms przod glowy (okolice przeszczepu) po zabiegu? Ja sie zastanawiam nad zelem z arnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Od 1,5msc po przeszczepie wcieram minoxidil na natywne włosy i zawsze to co zostaje na rękach wklepuje lekko w miejsce biorcze.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki! ja chyba nie bede stosowal minoxidylu bo podraznia mi skalp.

Fina tez odpada bo w rodzinie byly przypadki przerostu prostaty, a lek ten moze wplywac na wynik testu na przerost prostaty.

poczekam na efekt. jak bedzie trzeba to za kilka lat zdecyduje sie na kolejne zageszczanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzieki! ja chyba nie bede stosowal minoxidylu bo podraznia mi skalp.

Fina tez odpada bo w rodzinie byly przypadki przerostu prostaty, a lek ten moze wplywac na wynik testu na przerost prostaty.

poczekam na efekt. jak bedzie trzeba to za kilka lat zdecyduje sie na kolejne zageszczanie.

 

ale fin to lek na prostatę i między innymi zapobiega przerostowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym sadza grafty u Marala? Nie znam się za bardzo ale widzę ze ze robi się to pesetami, widziałem tez takie specjalne strzykawki w które można włożyć kilka graftów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzieki! ja chyba nie bede stosowal minoxidylu bo podraznia mi skalp.

Fina tez odpada bo w rodzinie byly przypadki przerostu prostaty, a lek ten moze wplywac na wynik testu na przerost prostaty.

poczekam na efekt. jak bedzie trzeba to za kilka lat zdecyduje sie na kolejne zageszczanie.

 

Twój wybór, jasne, zrobisz jak zechcesz. Podrażnienia skalpu spowodowane wcierkami można niwelować i starać się im zapobiegać.

No ale dla jednych leki to leki, a dla innych trucizna - jak też niektórzy określają.

 

I co z tego że w rodzinie miałeś przypadki przerostu prostaty w czym to przeszkadza w stosowaniu np finasterydu ?

A skoro masz zwiększone ryzyko wystąpienia BPH u siebie to inhibitory 5AR (np. finasteryd) spełniają skuteczną profilaktykę przeciw przerostowi prostaty, jeśli brane są w wieku wcześniejszym przez ''zdrowego człowieka'' z powodu leczenia łysienia!

 

Chyba raczej lek ten może wpływać wynik testu ryzyka raka prostaty - bo to chyba o to chodzi w kwestii PSA, a nie na wynik testu przerostu prostaty - no chyba że masz na myśli wpływ fina na zmniejszanie gruczołu krokowego jako sedno - to wtedy tak, można powiedzieć że fin wpływa na wynik badań wielkości tego gruczołu.

 

Strategia jak strategia, przecież nawet i 15 razy HT też można zrobić - nie unika wątpliwości, i nawet Angel ostatnio temat wkleił o gościu co HT zrobił 15 razy.

 

 

przypadki przerostu zlosliwego (nie sprecyzowalem w poprzednim poscie)

 

Mam takie mocne wrażenie jakbyś mylił przerost prostaty z rakiem prostaty.

 

Ale co do ''złośliwego'' przerostu prostaty to:

 

Jak ktoś zapobiega umiarkowanemu czy nawet już i łagodnemu przerostowi prostaty, bądź już leczy ten że łagodny czy umiarkowany przerost w początkowym/średnim stadium, to raczej nie będzie miał ''złośliwego'' poziomu BPH - chyba logiczne... ?

 

Powiedz lepiej przyjacielu że boisz się uboków fina. a nie wymyślaj, kto ze zdrowych w pełni ludzi i bez żadnych objawów bada stan prostaty albo ryzyko raka tego gruczołu .....?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Wrobel,

 

Moim zdaniem na ostatnim zdjęciu już coś tam widać na plus. Trzymam kciuki!

 

Będę obserwował Twój wątek (oraz kilka innych) przez kolejne kilka miesięcy - mam 45 lat i na podstawie tego forum wstępnie oceniam swoje obecne potrzeby na 3000-3500 unitów.

 

Chciałbym podjąć decyzję za kilka miesięcy - dlatego bardzo proszę prowadź swój wątek regularnie, pewnie takich jak ja jest wielu i jak widzą, że wątek się urywa to ostatecznie się nie decydują (myśląc, że coś nie wyszło).

 

Bądź naszą nadzieją (-:

 

Czekamy na następne relacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witaj Wrobel,

 

Moim zdaniem na ostatnim zdjęciu już coś tam widać na plus. Trzymam kciuki!

 

Będę obserwował Twój wątek (oraz kilka innych) przez kolejne kilka miesięcy - mam 45 lat i na podstawie tego forum wstępnie oceniam swoje obecne potrzeby na 3000-3500 unitów.

 

Chciałbym podjąć decyzję za kilka miesięcy - dlatego bardzo proszę prowadź swój wątek regularnie, pewnie takich jak ja jest wielu i jak widzą, że wątek się urywa to ostatecznie się nie decydują (myśląc, że coś nie wyszło).

 

Bądź naszą nadzieją (-:

 

Czekamy na następne relacje

 

Dokładnie tak jak mówisz znam pare takich przypadków gdzie wątki sie urywały i wtedy nie wiadomo czy coś posZło nie tak czy piprostu z lenistwa ktos nie chce tego ciągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie kolego nie zamierzam przerywać relacji tylko dlatego, że się nie udało/udało i mam innych gdzieś. Poprostu póki co dużych zmian nie ma. Mam sporo włosów tam gdzie nie miałem (zakola,linia) ale dużo z nich poprostu nie wypadło. Są i nowe i jak lekko naciskam miejsca biorczego to mnie kłuje głowa, czasem swędzi jakby się coś działo pod skórą. Narazie zdjęcia za dużo nie pokazują bo jest za rzadko. Zauważam też gdzieniegdzie takie cieńkie włoski, które myślę zrobią się grubsze. Narazie to wygląda tak że linie jeśli patrzę od frontu mam już całą nie widać zakoli natomiast za nią jeszcze są rzadkie zakola więc troche dziwnie. Na fotach włosy poklejone minoxidilem (godzinę temu nałożyłem) więc wygląda rzadko. Wydaje mi się, że zakola robią się gęściejsze, szczególnie prawe. Korona wydaje mi się zaczyna zanikać. Także taki update na dzisiaj 3msc i 4 dni po:

232114098_Beztytuu.thumb.jpg.10f81bfcb4d4fd42a5b80daa3fb5751d.jpg


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zauważyłem sporo włosków wystrzeliło takich małych ale czarne i dość dużo. Troche mnie martwi bo jak wczoraj myłem włosy to sporo miałem wypadniętych na dłoniach, czyżby nadal linienie po minoxidilu? Generalnie stosuję go 1,5 msc i jakoś wcześniej nie miałem włosów przy myciu na rękach, możliwe że nie liniałem jeszcze? Ale chyba powinno się od jakoś 2-ego tygodnia po rozpoczęciu? Fotki jakieś wrzucę jak wystrzeli coś więcej i będzie co pokazywać ale coś na plus bo wcześniej nie widziałem nowych włosów choć może i był pod tymi dłuższymi?

Pzdr.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jak dużo już urosło? w zasadzie teraz najwięcej powinno.

 

Bez większych zmian, coś tam wyskoczyło ale nic moc, moje włosy też sporo urosły i wogóle jest ciężko cokolwiek ocenić bo wiadomo, że kiedy moje rosną to wygląda to, że jest na plus.

 

Generalnie zaczynam już się oswajać z myślą, że prędzej coś wyrośnie od kuracji niż od tego HT. Jakieś tam pojedyńcze wypierdki się pojawiają ale żaden masowy wysyp.

MOWE.thumb.jpg.74181c1b23fd34b983c2dfb1ff40d356.jpg


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 Miesiac? Cierpliwosci kolego. Po pol roku bedzie wysyp wlosow.

 

Nadzieja umiera ostatnia Jednak liczę się z tym już, że może być lipa bo jak przeglądam choćby na forum wątki to na tym etapie ludzie przeważnie mają już znaczny odrost. Ja z nowych włosów to mam kilka, które zwiastowały, że coś się zaczyna dziać ale nic się nie wydarzyło spektakularnego. Te co mi nie wypadły i urosły sobie i tak w końcu wypadną więc będzie jeszcze mniej. Naprawdę ciężko coś się dopatrzeć między tymi włosami więc głownie patrzę po linii gdzie kilka włosów dosłownie się pojawiło jakiś czas już temu i koniec, zakola jak widać poza linią coś tam jest ale głównie to co nie wypadło. Teraz dodatkowo moje włosy sporo urosły i dają mylne wrażenia.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu trzeba powiedzieć jasno że im wcześniejszy odrost tym lepszy efekt. Wszyscy ci ktorxy mowia: spokojnie poczekaj okragly rok sami po połowie roku mieli już satysfakcjonujący postęp który się tylko polepszy przez kolejne miesiące. Ci którzy mają lipę po kilku miesiącach od zabiegu niech nie liczą na cuda. Już wielokrotnie pisałem na tym forum: pokażcie mi jedną relację z pośród takiego mnostwa w sieci gdzie ktoś po roku miał efekt fajny a po np. 7 miesiącach słaby. Nikt mi tego nie znajdzie tak jak nie znalazło mi tego BHR mówiąc tylko cały czas " wszystko jest ok". Żenująca postawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tu trzeba powiedzieć jasno że im wcześniejszy odrost tym lepszy efekt. Wszyscy ci ktorxy mowia: spokojnie poczekaj okragly rok sami po połowie roku mieli już satysfakcjonujący postęp który się tylko polepszy przez kolejne miesiące. Ci którzy mają lipę po kilku miesiącach od zabiegu niech nie liczą na cuda. Już wielokrotnie pisałem na tym forum: pokażcie mi jedną relację z pośród takiego mnostwa w sieci gdzie ktoś po roku miał efekt fajny a po np. 7 miesiącach słaby. Nikt mi tego nie znajdzie tak jak nie znalazło mi tego BHR mówiąc tylko cały czas " wszystko jest ok". Żenująca postawa

 

zgadzam się. Ja miałam po 3,5 miesiąca cały odrost (tzn. 90 %) - od tamtej pory rosną tylko na długość. Gdy do 4-tego miesiąca mało co urośnie to ewidentnie coś idzie nie tak. Gdyby nie naprawdę #ujowa gęstość to polecałabym HDC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Badz dobrej mysli bo jednak to poczatek. Mysle ze za miesiac zaczna wyrastac nowe. Tak z ciekawosci to ile za graft placiles? Mysle ze za rok bedzie duuuzo lepiej. Moze to idzie wg patternu: 2-3 miesiac 20% odrostu, 3-4 30%, 4-5 40% i 10-12 90% i powyzej 12 do 18 miesiecy 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...