free web hit counter Skocz do zawartości
lys

Łysiejącym może pomóc nietypowy skutek uboczny leku

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak wyżej rozpisałem 0,3 (mg/ml)/dzień

zacznę od minimum, bo nie znamy skutków ubocznych i nie wiemy czy działa więc po co przepłacać.

Pojawią się relacje to wtedy zobaczymy.

 

Trzymam kciuki i powodzenia w efektach. Liczę też na szczegółową relację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje (tylko przekazuje info, niestety nie mam dostępu do źródła) to podobno już godzinę po przyjęciu pierwszej dawki (nie znam proporcji) u kogoś zaczeło się ostre linienie - dane z 5 września, więc 5 października będziemy mieli może jakieś lepsze info biorąc pod uwagę fakt że choi już po 28 dniach miał jakiś tam odrost. Tak jak mówię nie mam dostępu do jakiś dowodów tylko zasłyszane gdzieś w eterze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co się orientuje (tylko przekazuje info, niestety nie mam dostępu do źródła) to podobno już godzinę po przyjęciu pierwszej dawki (nie znam proporcji) u kogoś zaczeło się ostre linienie - dane z 5 września, więc 5 października będziemy mieli może jakieś lepsze info biorąc pod uwagę fakt że choi już po 28 dniach miał jakiś tam odrost. Tak jak mówię nie mam dostępu do jakiś dowodów tylko zasłyszane gdzieś w eterze

Przynajmniej wiadomo, że substancja jest aktywna.

A jak z podawaniem leku? Niby ma być dermaroler, ale ja jestem w tym temacie zielony. Podpowiecie coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie Dermarollerem tylko Dermastampem.

Póki co nikt kto przyjmuje tylko PTD nie ma odrostów, podobno jakość włosów się poprawiła.

Podobno tylko ci co przyjmują PTD+VPA coś tam już odzyskali na lini. Ostatnio na jakimś forum widziałem to że mają b.duże linienie, ale szybko się kończy PTD i nie mogą kontynuować, więc nie wiadomo co to będzie. Lepiej póki co zapowiada się chyba WAY po krótkim czasie też udało się odzyskać i brak uboków. Ale na razie większość czeka na swoje dostawy. Jak dojdą już przesyłki to dajcie znać wrzucę tutaj z jednego forum całą procedure wyrobienia i przyjmowania PTD. W przypadku WAY wrzucasz do Alko i lecisz z koksem (na razie tylko tak było używane z tego co wiem i też był efekt)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przecież nie jakaś firma krzak.

Nawet proformę wystawili.

A jakie wieści z zagranicznych forów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie chyba nie ma co się zastanawiać.

PTD-DBM będzie szło do nas podejrzewam jeszcze z miesiąc, więc proponuje zrobić jakieś grupowe na WAY316606.

Jest źródło za ok 160$ i trzeba zebrać 10 osób oczywiście spróbujemy jeszcze po negocjować cenę.

Kto jest za niech wpisuje się w komentarzach. Jeżeli będą jacyś chętni ustalimy termin np. 24 grudnia, do którego trzeba wpłacić hajs i lecimy z koksem, z relacji które mamy to na pewno włosy już po paru dniach stosowania ulegają poprawię.

1 gram przy stosowaniu 5mg na ml. powinno starczyć mniej więcej na 6 miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przebadany ten WAY, który testują ludzie, czy tak naprawde niewiadomo co używają? Który chińczyk sprzedaje WAY?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie i Panie.

Małe podsumowanie tego co się dzieje.

PTD - prawie nie ma info choć wiem że ktoś będzie zaczynał jakąś poważniejszą kurację.

Jeśli chodzi o WAY tu jest znacznie lepiej.

Zdjęcie Nr 1 - chłopak korzysta od 3 miesięcy, stosuje dodając do minoksa którego stosuje od dawna ale nie działał po włączeniu WAY, linia odzyskana (ok 15mg)

Zdjęcie Nr 2 - dziewczyna po dwóch miesiącach stosowania, tutaj wystąpiły niby jakieś uboki, które znikły po odstawieniu, choć trzeba też wspomnieć że stosowała końską dawkę bo chyba 30-40 mg gdzie przy stosowaniu 5-6 w badaniu mieli już po sześciu dniach znaczne pogrubienie.

Wydaje się że odpowiednie dobranie dawki może rozwiązać problem.

Czyli podsumowując jest nadzieja na jakieś odzyski

Wesołego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alibaba Wuhan - podobno najpewniejsze źródło, że nie dostaniesz wapna lub jakiejś strychniny. Ale wiadomo tak czy siak trzeba przebadać dlatego najlepsze rozwiązanie to zakup grupowy bo przy pojedynczym badanie jet tak drogie jak lek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście robili jakieś zamówienie to piszcie do mnie, mało czasu ostatnio mam i nie przeglądam forum na bieżąco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W badaniu bylo 2mM

 

A tutaj trochę o bezpieczeństwie,

https://www.rivertowntherapeutics.com/rt1640/

RT 1640 - jak to napisane na stronie producenta CsA stosowana na skórę miejscowo nie powoduje efektów ubocznych, Dwa z trzech aktywnych składników w RT1640, cyklosporynie A i Minoksydynie są zatwierdzone przez FDA i są poza patentem. Są znane z tego, że są bezpieczne w użyciu na skórze. Tutaj tego nie mogę zweryfikować ale z tego co się oriętuje to chyba już jest w którejś tam fazie badań klinicznych.

A jeżeli WaY ma mechanizm jak CsA ( nawet trochę lepszy) to to by sugerowało większe bezpieczeństwo. Ale oczywiście to są me gdybania.

 

Póki co i patrząc na RT1640, możliwe że największym problemem może okazać się pojazd, dostarczający do mieszka i nie chodzi tutaj o nakłucia, bo dzięki nim WAY działać prawdopodobnie będzie bardziej ogólno-ustrojowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Badanie efekt przy stosowaniu cyklo, nie wiem czy mój angielski jest na tyle dobry ale cyklo było stosowane w 5% roztworze chyba tylko raz w tygodniu (rano i wieczorem jednego dnia tutaj tego nie jestem pewien) i odrost na b.dobrym poziomie.

W krwi występowały śladowe (przy dłuższym stosowaniu) ilości cyklo i mieli stracha że będzie działać ogólnoustrojowo - tego byśmy nie chcieli, dlatego tak ważny jest dobry pojazd.

 

PS. piszę tu bo wiem że raczej nie zginie a może się komuś przydać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...