free web hit counter Skocz do zawartości
lys

Łysiejącym może pomóc nietypowy skutek uboczny leku

Rekomendowane odpowiedzi

To ludzie głównie mieszkający za granicą, dlatego USD. Prawdopodobnie można zapłacić w PLN. Jeszcze nie ma żadnych relacji.

 

Przeszczep to nie kwestia pieniędzy, tylko bycia kandydatem. Zdobycie pieniędzy na przeszczepy to akurat najmniejszy problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo sypanie nanogenem waszych blond czaszek przy 10 graft/cm2

przy 10gr/cm2 to sobie możecie wiecie co posypać


moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zmierzasz do nw6 to można sobie przeszczepiać i przeszczepiać.

Macie jakieś źródło kwasu, bo o ile chlorek litu można dostać na allegro to z kwasem będzie problem chyba że u dostawcy PTD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cooooo?

Już? Myślałem, że poczekamy na relacje. A jak długo trzeba to stosować? Koszt za 90 dni przy 6mg/ml i 1ml to 3600. Nie wpakuję się póki nie będę wiedział, że to działa.

Pojawia się pytanie jaka dawka daje najlepsze efekty pod względem ilość/efekt. Bo 6mg może być najlepsze ale niekoniecznie dwa razy lepsze niż 3mg. Może lepiej stosować 3mg zamiast 6mg ale dwa razy dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi to nie pasi, ale kupuje minimalną ilości 0,3mg za te 200 zł i czekam z użyciem do jakiejś relacji, bo znając życie później będzie ciężko ekipe zebrać do kolejnego zamówienia, a 200 zł to nie jest kwota przez którą będę płakał (no może trochę), a jak zadziała to mam te 0,5 mg na dzień, a może i nawet 6mg na dzień na niewielki obszar (np 2x2 cm) żeby sprawdzić jak działa na mnie i czy w ogóle działa.

Chyba że się mylę i będzie tutaj 45 osób żeby pyknąć ten 1g zamówienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, jeśli tylko PTD-DBM będzie działać jak należy, to pojawią się kolejne grupowe zamówienia z całego świata. Chociaż szybko następnego może nie być, gdyż do niektórych osób dojdą probówki z dwóch zamówień i będą one miały zapas na dłuższy czas. Na relacje przyjdzie nam trochę poczekać, ponieważ wysyłki z Kanady są puszczane dopiero w tym tygodniu (produkcja niespodziewanie bardzo się przedłużyła).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie coś przez jak długi czas trzeba to stosować? Coś w tych pracach naukowych było o tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie a wiemy coś z konferencji Choi'a ?

 

Niestety nie pojechał na konferencję do Japonii 17 sierpnia ze względu na brak czasu. W rozmowie jeszcze przed konferencją powiedział, że i tak nie zaprezentuje tam niczego, czego jeszcze nie wiemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra takie dodatkowe pytanie - czy etanol będzie można czymś zastąpić ?

 

Trudno powiedzieć. A co w nim w złego? Jakieś uczulenie? Na szczęście w Polsce 96% etanol jest łatwo dostępny. Nie we wszystkich krajach tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ogólnie nie podoba mi się pojazd dlatego pytam, wiem że pytam za bardzo w przód i może psioczę trochę, ale lubię wiedzieć czy są jakieś inne pomysły/rozwiązania itd.

Ale i tak dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zauważyłem że alkohol źle wpływa na skórę

A tym samym na włosy bo wysusza.

A jak wysusza to skóra robi się skłonna do podrażnień a więc stan zapalny czyli sedno wypadania włosòw.

Wg mnie włosy nie wypadną pomimo wysokich chormonów jak nie będzie stanu zapalnego a skóra będzie zdrowa. Dlatego zachęcam do zmiany pojazdu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie włosy nie wypadną pomimo wysokich chormonów jak nie będzie stanu zapalnego a skóra będzie zdrowa.

 

Nie wypadną pomimo wysokich hormonów, jeśli ktoś nie łysieje i nie ma tego z*ebaństwa genetycznego AGA/MPB.

 

Na marginesie: ''hormony'' pisze się przez ''samo h''.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej zwiększony stan zapalny

Napewno zwiększa łysienie.

Jako pojazd może DMSO lub czarna woła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli trzeba się przygotowywać więc:

1. Jeśli chodzi o proporcje dla 0,3mg/ml na dzień to:

Etanol 50ml

Woda destylowana 30ml

Glikol 20ml

Ewentualny kwas 72g

no i składnik główny PTD-DBM 30mg

 

Takie proporcje przy stosowaniu 1 ml na dzień powinny wystarczać na 100 dni

oczywiście można zwiększyć dawkę PTD do 6mg/ml.

2. Jak to rozrabiać w sensie całość od razu, czy może raz na 2 tygodnie w odpowiednich proporcjach ?

3. Przechowujemy w lodówce ?

4. Koszt przy założeniu że peptyd (0,3mg/ml)+etanol+glikol+kwas+woda destylowana to koszt jest mniejszy niż 3 zł na dzień czyli źle nie jest, wiadomo że wraz z wzrostem stężenia i dawki koszt może wzrosnąć do nawet 60 zł na dzień ale to już wersja eksklusive

Jak się gdzieś pomyliłem to proszę o korektę może się przydać dla potomych i osób które zamówiły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skusiłem się, ale wziąłem tylko 30mg.

Będę to stosował jako zamiennik RU. bo cenowo wyjdzie podobnie.

Jakie będziecie dawki stosować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej rozpisałem 0,3 (mg/ml)/dzień

zacznę od minimum, bo nie znamy skutków ubocznych i nie wiemy czy działa więc po co przepłacać.

Pojawią się relacje to wtedy zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...