free web hit counter Skocz do zawartości
Gość

Finasteryd (Propecia, Proscar) - wykresy, badania

Rekomendowane odpowiedzi

jest mozliwe zachamowanie, robią ci sie zakola przerzedza tonsura czy co masz z włosami wstaw zdjęcia najlepiej gdzieś

 

 

Jutro może przy dobrym świetle uda mi się zrobić jakieś zdjęcie. Powiem tak niby czuję, że włosy się pogrubiły po finie, ale zakola się powiększają i trochę na czubku głowy.

Wydaję mi się, że przed kuracją było lepiej, ale nie robiłem zdjęć. Czekam do stycznia i zamierzam iść zrobić szereg badań i chyba ponownie badania trybologiczne zrobię.

Nie mam co czekać, bo jestem w takim wieku, że łysienie przyspiesza tempo.

 

Ps. Może dlatego nie mam efektów ubocznych. Zazwyczaj Ci dostają efekty uboczne od tych leków mają pozytywne efekty w postaci zahamowania łysienia.

Z moim testosteronem nie jest fajnie, jestem taki chudy, że ja muszę nabrać masy. Żadna dziewczyna by nie chciała takiego chudzielca, mam 170cm a ważę jakieś 58kg. Jedyny sposób to chyba obniżenie testosteronu, aby zmniejszyć metabolizm.

Flutamid chyba byłby dobrym rozwiązaniem, po badanich okażę się jak mi teścio podskoczył do góry. Nie wierzę, że będę porównywalne wyniki do tych po półtora miesięcznej kuracji finem, iż wtedy odczuwałem lekki spadek libido. Teraz mam bardzo wysokie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile razy ci tłumaczę że ocenia się stan po roku półtorej xD i wtedy włosy mogą leciec mi w ch*j lecą jak minoxa nakładam i co z tego jak od prawie dwóch już lat mam coraz lepszy stan a efekty dopiero po roku i paru miesiącach miałem, lecisz tylko na finie odrost możesz mieć prawie nie widoczny tylko zachamowanie włosów mozesz miec, dorzuć minoxa on dużo daje juz ci radziłem minoxa walisz fina a boisz się minoxa xD

 

-- 17 gru 2016, 18:25 --

 

jak zmniejszysz testosteron ( nie on odpowiada za łysienie androgenowe) to wtedy zlejesz się tłuszczem i bedziesz mieć chude rączki i nóżki a na torsie tłuszcz i cyce chcesz tego Xd

 

-- 17 gru 2016, 18:25 --

 

jak zmniejszysz testosteron ( nie on odpowiada za łysienie androgenowe) to wtedy zlejesz się tłuszczem i bedziesz mieć chude rączki i nóżki a na torsie tłuszcz i cyce chcesz tego Xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zmniejszysz testosteron ( nie on odpowiada za łysienie androgenowe) to wtedy zlejesz się tłuszczem i bedziesz mieć chude rączki i nóżki a na torsie tłuszcz i cyce chcesz tego Xd

 

Większych bredni dawno nie czytałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oswiec mnie adamie w takim razie jesli uwazasz ze nie trzeba testosteronu do budowy masy a estrogen znaczaco polepszy sylwetke to gratuluje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oswiec mnie adamie w takim razie jesli uwazasz ze nie trzeba testosteronu do budowy masy a estrogen znaczaco polepszy sylwetke to gratuluje

 

Owszem jest potrzebny - i tu masz racje, ale proponowałbym rozgraniczenie a właściwie stwierdzenie że nie każdy jest bodybuilder'em czyli tzw. kulturystą i nie każdy musi i chce nim być.

 

 

jak zmniejszysz testosteron ( nie on odpowiada za łysienie androgenowe) to wtedy zlejesz się tłuszczem i bedziesz mieć chude rączki i nóżki a na torsie tłuszcz i cyce chcesz tego Xd

 

A tu nie masz racji ! Bo wszystkie androgeny biorą udział w degradacji mieszków włosowych a nie tylko DHT, prawdą jest tylko fakt że DHT niszczy mieszki włosowe najbardziej i najmocniej i jest najsilniejszym tkankowym androgenem co do tego tutaj w tej kwestii, a także najbardziej popularnym w rozmowach o łysieniu (i właśnie dlatego szkodę w postaci łysienie przypisuje się zazwyczaj tylko DHT).

I wcale nie jest powiedziane że ktoś kto obniży testosteron zaraz natychmiast zaleje się tłuszczem, dostanie wielkie cyce czy zmieni płeć, zresztą sam jestem przykładem na to. Oczywiście są też pewne granice zdrowego rozsądku, a nie radykalność czy długofalowość w tym działaniu, ale jest też fakt taki że każdy organizm jest zupełnie inny i różny. I np. jeśli kolega kowalski jest wyjątkowo chudy to raczej nie ważne co by zrobił nie będzie wyglądał jak zapaśnik sumo, czy jak gruba baba. i tez trochę w druga stronę, nie ważne czego by nie zrobił i nie robił to z pewnością nie będzie tez wyglądał jak np. Hardkorowy Koksu, bowiem także w budowie mięśni bierze udział genetyka, i czego najlepszym dowodem są ludzie na siłce którzy są bardzo różni od siebie nieraz, pod względem takim że żeby osiągnąć te same czy podobne efekty jednemu wystarczy ''light'' a drugi choć by się usrał i ciągle usrywał i brał hormony, koksy, anabole i co tylko nie będzie w stanie w takim tempie i/czy tak samo zrobić takich efektów jak tamten drugi. To samo też dotyczy hormonu wzrostu i jego brania - tutaj też znaczącą rolę odgrywa genetyka bo są ludzie którzy maja 1,60 m a są i tacy którzy z natury mają np. ponad 2 m wzrostu.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

jak zmniejszysz testosteron ( nie on odpowiada za łysienie androgenowe) to wtedy zlejesz się tłuszczem i bedziesz mieć chude rączki i nóżki a na torsie tłuszcz i cyce chcesz tego Xd

 

 

Z tym to chyba przesadziłeś. Wydaję mi się, że przy moich wysokich hormonach branie raz dziennie flutamidu nie zaszkodziło by mi tylko po prostu wyrównało poziom testosteronu do średniej granicy. Może w końcu bym coś poczuł w sferze seksualnej, ale nie sądzę, że zaraz bym był zalany tłuszczem i nie wiadomo co. Trochę tłuszczu by mi się przydało, bo jestem chudy jak patyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj, eksperymenty na ludziach są fajne o ile nie są przeprowadzane na mnie


Avodart 0,5 mg - co 3 dzień

Minox - 2 x dziennie

RU 2% - raz dziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak ja też jestem za tym żebyś spróbował

Oswiec mnie adamie w takim razie jesli uwazasz ze nie trzeba testosteronu do budowy masy a estrogen znaczaco polepszy sylwetke to gratuluje

 

Antek bardzo ładnie wyjaśnił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra zapytam dlaczego branie Flutamidu mam się obawiać przecież działa chyba tak samo jak fin i dutasteryd? Z jakiego powodu mają być te skutki uboczne ?

Czyżby ten lek jest bardziej toksyczny i może zaszkodzić na wątrobę, bo chyba nie o funkcje seksualne tutaj chodzi, bo spadek libido musiałby się równać z większym spadkiem dht czy testosteronu, a nie sądzę, żeby ten lek był lepszy od duta jakby tak było to ludzie częściej by po niego sięgali gdyż jest kilkakrotnie tańszy niż dutasteryd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kowalski jak Ty mi w tej chwili zaimponowałeś..

 

Człowieku bierzesz poważne leki ale podchodzisz do tego jak idiota przepraszam za to słowo ale to prawda.

 

Flut działa inaczej niż fin/dut i ruszył byś swoja zacną dupe i poczytał trochę zanim połkniesz 1 tabletke, to nie cukierki wieć wez chlopie przeczytaj wszystko co mozliwe i wtedy podejmuj takie decyzje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kowalski jak Ty mi w tej chwili zaimponowałeś..

 

Człowieku bierzesz poważne leki ale podchodzisz do tego jak idiota przepraszam za to słowo ale to prawda.

 

Flut działa inaczej niż fin/dut i ruszył byś swoja zacną dupe i poczytał trochę zanim połkniesz 1 tabletke, to nie cukierki wieć wez chlopie przeczytaj wszystko co mozliwe i wtedy podejmuj takie decyzje.

 

 

Czytałem. Możesz się śmiać, ale dla mnie fin to naprawdę cukierek. Nieco, że nie mam skutków ubocznych to jeszcze mi nie pomaga, a włosy się przecedzają w bardzo szybkim tempie. Jak nie dorzucę czegoś to wyłysieje, a szkoda mi włosów. Wolę mieć skutki uboczne, ale za to włosy na głowie. A może flut też się sprawdzi tak samo jakbym jadł cukierki, ale chociaż pomoże mi zahamować łysienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wbijaj na fluta jak chcesz się przekonać, tylko nie bierz na start 3xED tak jak to pisałeś tylko zacznij sobie 1/3 tabletki 3 razy dziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 raz ci mówię że do fina dorzuć minoxidil zwiększy to możliwość odrostu, nie boisz sie brac poważnych lekkow, a masz obawy od minoxa bo cie lekko skórka piekła na głowie xDD łebsię przywyczaji i przestanie piec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że od fluta włosy przestałyby mi wypadać czy może jest coś takiego jak geny, że nic mi nie pomoże nawet jakbym nie miał w ogóle dihydrotestosternu we krwi?

 

-- 03 sty 2017, 21:29 --

 

4 raz ci mówię że do fina dorzuć minoxidil zwiększy to możliwość odrostu, nie boisz sie brac poważnych lekkow, a masz obawy od minoxa bo cie lekko skórka piekła na głowie xDD łebsię przywyczaji i przestanie piec

 

Sam minox nie zahamuję mi łysienia, po cholerę mi minox, jak mi włosy lecą. W czwartek wziąłem urlop i idę z rana pobrać krew, zobaczę co siedzi we krwi, bo na początku stosowania fina było lepiej w sensie może włosy nie były tak grube jak teraz, ale za to nie przecedzały się tak mocno.

 

Ps. Jeśli to mają być tylko efekty uboczne odnośnie sfery seksualnej to mi nie przeszkadza bardziej się boję o toksyczność tej substancji i wpływ na wątrobę. Mogę jeszcze spróbować brać fina 3x dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ku*wa minox do finasterydu razem stosować jasno się wyrażam od ponad kilku stron MINOX I FINASTERYD I czekać rok półtorej na efekty, to że wołosy lecą to normalne mi też od cholery włosów leci i co tego jak od półtorej roku mam stabilizację i cały czas widzę odrost a zaczął jakoś dwa lata temu minox i finasteryd razem też mialem moemnty ze myslaem ze nic nie daje ale dało po prawie roku i paru miesięcy zaczęło się zagęstniac teraz tez znowu widzę odrost jest coraz lepiej a to dzięki temu że oporcz fina regiuralnie uzywam minoxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fin nie dzialato sie probuje z dutem , a nie od razu flut.

 

Jaki jest koszt duta jak się bierze co 2 dzień? I czy można mieszać to razem z finem? Jutro po badaniach będę brał 3x dziennie fina, co 8 godzin i o stałych porach. Teraz biorę różnie np. jak muszę rano wstać to o 4 a jak nie to nawet o 10 rano dopiero, więc różnie to bywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie najbardziej włosy się przecedzają w tych kątach w górnej części głowy. Widzę, że coraz bardziej gdybym nie zapuszczał włosów to było to widać jeszcze bardziej.

Miałem ponad miesiąc temu robioną mezoterapię i nie widziałem po tym poprawy, dlatego wszelkie wynalazki mi tylko albo zaszkodziły lub nie było widać żadnych efektów.

Ciągle się tam tylko drapie, bo rosną tam jakieś babe hair. Nie byłem dzisiaj na pobraniu krwi, bo w drodze przypomniało mi się dopiero, że zapomniałem paragonu wziąć. W poniedziałek jadę znowu i tak myślę na 7 rano bez przyjmowania fina przez 30 godzin,abym wiedział czy jest stała redukcja.

 

 

Link do moich włosów :

 

http://iv.pl/viewer.php?file=30583224439560675180.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy dwa tygodnie bez fina będzie miało jakiś widoczny wpływ na dalszą kuracje ??


finasteryd (androstatin) 1x 1mg od czerwiec 2016

minoxidil 5% od styczeń 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A takie pytanko. Czy np. gdy stosujecie fina plus jakieś witaminki typu skrzyp biotyna itd. to czy wszystkie te rzeczy bierzecie o jednej porze np. rano, czy np. fina rano a witaminy popołudniu itd. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście rozdzielam na 3 posiłki. Jestem również zdania żeby orali nie przyjmować na pusty żołądek. Także jem powiedzmy 1/4 śniadania, biorę fina i dalej kontynuuje posiłek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w ulotce fina jest napisane, bo nie biore, ale przy ducie to przed posilkiem mozna brac tylko wazne, zeby spora iloscia wody popic i tak przewaznie robie.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...