free web hit counter Skocz do zawartości
Gość

Finasteryd (Propecia, Proscar) - wykresy, badania

Rekomendowane odpowiedzi

Mija pół tora miesiąca odkąd biorę 1mg fina. Póki co zero skutków ubocznych. Libido hmmm.....Pała zawsze staję przy laseczkach, ale trochę dla mnie za wysokie

Co do ginekomastii moje piersi są takie same jak przed kuracją. Moje patologiczne hormony daję popalić ... Stan włosów się poprawił chodzi o samą grubość, a czy nastąpiło zahamowanie łysienia trudno mi jest powiedzieć, bo minął zbyt krótki okres. W następnym tygodniu idę zrobić badanie testosteronu i dht, jestem ciekaw jak ta cała moja patologia hormonalna wygląda teraz. W planach chcę przejść na większą dawkę 2,5 mg albo 5mg ze względu na bardzo niskie koszty leczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero rozpoczynam swoją zabawę z finem, w związku z tym mam pytanie do innych stosujących. Będę brać dawkę 2,5 mg dziennie. W jakich odstępach czasowych polecacie brać taką dawkę, rana 1,25 mg i po 12 h znowu 1,25 czy może krótszy interwał, drugą dawkę leku przyjmować po 7 godzinach albo "na raz" 2,5 mg?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Będę brać dawkę 2,5 mg dziennie.

 

Na co Ty realnie liczysz biorąc taką dawkę zamiast 1mg - konkretnie na co i na podstawie jakiego źródła ta decyzja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będę brać dawkę 2,5 mg dziennie.

 

Na co Ty realnie liczysz biorąc taką dawkę zamiast 1mg - konkretnie na co i na podstawie jakiego źródła ta decyzja?

 

Jako wstęp do brania 5 mg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje wyniki badań T, wolnego T i DHT przed i po miesiącu kuracji 0,5mg finasterydu:

http://pokonajlysienie.com/forum/viewtopic.php?f=6&t=2601&p=32051#p32051


Moje rady i opinie należy traktować, jako pierwszej przypadkowej osoby z internetu i nie podejmować na jej podstawie decyzji dot. leczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Oczywiście że wpływa na wątrobę. Ja osobiście biorę te same odżywki co kulturyści podczas cyklu na mecie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W porownaniu z flutamidem jest to cukierek, jesli chodzi o wplyw na watrobe..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

zapewne, ale bierze się pod uwagę ciągłość zażywania. Ja to zamierzam brać kilkadziesiąt lat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Do tego czasu pewnie cos nowego wymysla. Poza tym, raczej nie slyszy sie o przypadkach tak dlugiego stosowania. Mysle za za parenascie lat skutki uboczne beda nie do zaakceptowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, przynajmniej u mnie tak było. Fin powoduje zwiększenie poziomu testosteronu w wyniku czego organizm chce utrzymać równowagę hormonalną i zwiększa produkcję estradiolu. W moim przypadku podniósł się również poziom prolaktyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku jest tak, że włosy się przecedzają niby są grubsze, rosną babe hair na zakolach. Co to kur***ma być?

5 miesiąc na finie, a włosy się przecedzają :/ Dobrze, że udało mi się wziąć receptę na proscar, nie mam zamiaru brać takiego drogiego leku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czego ty oczekujesz po 5 miesiącach, ja odrosty po roku miałem dorzuć minoxidil bo on tez robi dużą robotę znowu go uzywam regularnie i następne odrosty widzę i sporo ich jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o rezultaty to różnie bywa zależy wszystko od predyspozycji kazdego człowieka i stanu łysienia..niektorzy widzą roznice po 4 miesiącach..niektórzy po pól roku a nawet po roku..nawet do 2 lat powinno sie czekac zeby zobaczyć czy działa ten finasteryd ; ) także cierpliwosci


hair mogged baldcel

 

giphy.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stosuje fin(proscar) od 2010r. nigdy sam fin nie przyniesie zadowalającego rezultatu, tak było w moim przypadku. Włosy wciąż wypadały może mniej ale wypadały , robiły się prześwity ,widoczne bardzo przy krótszych włosach i powoli zaczynałem myśleć o zabiegu. Dorzucałem to nowe rzeczy, ru, seti, kirkland , mezoterapia z igf itp. raz było lepiej raz gorzej bez rewelacji, kasa wyrzucana w błoto a włosów było coraz mniej.Zacząłem stosować kurację którą stosuje antydhtor tj. duasteryd i fin jednocześnie. Chłop miał rację co do kuracji.Kurację zacząłem w połowie kwietnia. Przez pierwsze 3 miesiące rano brałem duta wieczorem fin. Ze względów finansowych i kłopotami związanymi z receptami zacząłem stosować naprzemiennie tj. Jednego dnia dut drugiego dnia fin.Jest listopad i naprawdę jestem zadowolony. Prześwity zniknęły włosy się zagęściły jest naprawdę dobrze. Żadna kuracja którą stosowałam przez te wszystkie lata nie dała mi takich rezultatów. Pewnie gdybym stosował jednocześnie jedno i drugie miałbym jeszcze lepsze efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...